Απόκριες!

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
και η ξαδέρφη μου χιονάνθρωπος, στο καρναβάλι σας (εκτός αν έχετε 2 καρναβάλια στο μέρος σου :P)




τι νεφέλη;


Εγώ έμαθα πως έχουμε πειρατές για καρναβάλι.:P

Παιδί μου εννοώ ότι θα ντυθώ ο ευατός μου:Dένα τερατάκι δηλαδή:clapup:

Ελεγα να ντυθώ Lady Gagnam style (ξανθιά περούκα lady Gaga και ρούχα Psy) αλλά τελικά δεν προλαβαίνω να παραγγείλω τα ρούχα και πρέπει να βρω κάτι άλλο. Πείτε τίποτα έτσι συνδυαστικό...

Χανούμισσα xD χαχαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εγω φετος αν γινει κανενας αποκριατικος χορος θα ντυθω Πιπη Φακιδομυτη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγω φετος αν γινει κανενας αποκριατικος χορος θα ντυθω Πιπη Φακιδομυτη!!!

Νομίζω ότι αν βάψω τα μαλλιά μου και τα κάνω πλεξούδια θα ντυθώ εγώ Πίπη.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Γιατι να βαζεις χημικα απο τωρα στο κεφαλακι σου; That's why we have περουκες...you know :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Σκεφτόμουν να ντυθώ mikeius αλλά βγαίνει ακριβό το όλο σετ ρε γαμώτο :(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όπως επίσης και κοστούμι του Rocky Horror Picture Show.

Riff Raff θα ντυθώ στο τέλος :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Πριν κάτι χρόνια είχα ντυθεί αστυνομικός και είχα γίνει μεγάλη φίρμα θυμάμαι.
Λέω να το επαναλάβω,σε στυλ μπατσίνας στη διαφήμιση με τον Sakis.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε μου αρεσουν καθολου οι αποκριες!!! Το χω ξαναπει?? Το χω ξαναπει!! Ε δεν αλλαξε κατι, δε μου αρεσουν καθολου! Βεβαια καθε χρονο παω σε παρτακια, αλλο το 'να, αλλο τ'αλλο :D

Δε ντυνομαι ομως. Αντε κανα αξεσουαρ να'μαι εντος κλιματος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Σκέφτομαι να ντυθώ Τούρκος χαλίφης ή πασάς... Λατρεύω τέτοιου είδους στολές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σκέφτομαι να ντυθώ Τούρκος χαλίφης ή πασάς... Λατρεύω τέτοιου είδους στολές!
Aν εχεις κοπελα, πες της να ντυθει Χιουρεμ. Θα χετε μεγαλη θραυση σα ζευγαρι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aν εχεις κοπελα, πες της να ντυθει Χιουρεμ. Θα χετε μεγαλη θραυση σα ζευγαρι:D



Εμείς θα έχουμε και γκρουπ με ανάλογο θέμα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γιατι να βαζεις χημικα απο τωρα στο κεφαλακι σου; That's why we have περουκες...you know :P
Γιατί κάποια στιγμή θα τα βάλω.Οι περούκες είναι τόσο ψέυτικες. Άσε που οι αποκριάτικες δεν στερεώνονται στο κεφάλι με καμία κυβέρνηση:P
Εμείς θα έχουμε και γκρουπ με ανάλογο θέμα :hehe:
Είστε κλέφτες. Και΄μεις έχουμε Χουρρέμ και Σουλεϊμάν και είχα ψηθεί ότι θα΄χε καμιά πορτοκαλί περούκα τελικά ήταν μια κοκκινωπή και ξεψήθηκα.:redface:
Πριν κάτι χρόνια είχα ντυθεί αστυνομικός και είχα γίνει μεγάλη φίρμα θυμάμαι.
Λέω να το επαναλάβω,σε στυλ μπατσίνας στη διαφήμιση με τον Sakis.
:lol:
Απλώς προσκυνάω στα λόγια σου.:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είστε κλέφτες. Και΄μεις έχουμε Χουρρέμ και Σουλεϊμάν


δεν αργώ να φορέσω καμιά κελεμπία και να σκάσω μύτη ως Σουλειμάν :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Εγωωω θα ντυθω Ahri απο το League of Legends^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
δεν αργώ να φορέσω καμιά κελεμπία και να σκάσω μύτη ως Σουλειμάν :hehe:

Πρόσεξε την κοντή στο απέναντι πεζοδρόμιο.Μπορεί να ψάχνει το Σουλτάνο της.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Λοιπόν θέλω έναν Χασοτάμπαση, εγώ θα είμαι η Α'ι'μπιγκέ xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Λοιπόν θέλω έναν Χασοτάμπαση, εγώ θα είμαι η Α'ι'μπιγκέ xD

Να σου πω,θα με πάρεις ακόλουθη;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top