Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Αν και φανατικη του Gerard Butler-Λεοναϊντας-τα γενια τα απεχθανομαι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κι εμενα ερεθιζεται το δερμα μου γμτ με τις τριχες.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
i like it..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Εξαρτάται τα χαρακτηριστικά του προσώπου...Αλλά συνήθως στους άντρες προσδίδει μια γοητεία το αξύριστο πρόσωπο.Στα αγόρια το προτιμώ ξυρισμένο.Είναι αγόρια και θέλω να φαίνεται αυτό το παιδικό και το αθώο!:redface:
Από την άλλη, εύχομαι να μπορούσε ο φίλος μου καθημερινά να είναι ξυρισμένος γιατί ερεθίζεται πολύ το δέρμα μου.Και είναι ακόμα χειρότερα τα γένια της δεύτερης μέρας...τσιμπάνε απίστευτα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει και το ξυρισμένο και το 2-3 ημερών αξύριστο πρόσωπο. Στο φίλο μου πάνε και τα δύο. Στη μία περίπτωση είναι πιο άγριος ;) ενώ στην άλλη πιο μωράκι :kissing:

Σε κάποια συνάντηση δε θα με πείραζε αν κάποιος ήταν αξύριστος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Προσεγμενo αξυριστο οσον αφορα τον συντροφο μου :clapup:!!
…Τωρα σε μια επαγγελματικη συναντηση, δεν κρινω τον άλλο από τα μουσια του, αλλα από το συνολο (ντυσιμο, συμπεριφορα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω τρελαινομαι για το αξυριστο 2-3 ημερων. Αρκει τα γενια να ειναι σκουρα (απο καστανα σκουρα και μετα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ναι αμέ! Αρκεί να είναι μαλακά και να μην γρατζουνάνε σαν τσουγκράνα. Άμα ταιριάζουν στο πρόσωπο και είναι μαλακά είναι τέλεια! :)

Το σκέτο μουστάκι δε μου αρέσει. :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αλήθεια μήπως θα βοηθούσε το conditioner για να μην γρατζουνάνε τα γένια; Σκεφτείτε το, όσες σας απασχολεί το θέμα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
οχι δεν μου αρεσουν καθολου τα γενια :mad:
μαλλιαζει η γλωσσα μου καθε φορα που ειναι να ξυριστει ο δικος μου... στο τελος βαριεται να με ακουει και πηγαινει για ξυρισμα...:P
οταν ξυριζεται ομως...τον φιλαω ολη την ωρα στα μαγουλα γιατι μετα θα κανει καιρο να εχει μαγουλακι μαλακο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
οχι δεν μου αρεσουν καθολου τα γενια :mad:
μαλλιαζει η γλωσσα μου καθε φορα που ειναι να ξυριστει ο δικος μου... στο τελος βαριεται να με ακουει και πηγαινει για ξυρισμα...:P
Ωχχχ, τον καημένο....
Εκεί φτάσαμε, να σας αναγκάζουν ακόμα και το πότε θα ξυριστείτε.....:( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ωχχχ, τον καημένο....
Εκεί φτάσαμε, να σας αναγκάζουν ακόμα και το πότε θα ξυριστείτε.....:( :( :(

αν αμελεις πειρατη να κανεις κατι για το οποιο της γυναικας σου της αρεσει ετσι...εκει μας φτανετε...να σας τα πρηζουμε για να πατε για ξυρισμα... :P :P :P :P
γι αυτο να μην παντρευτεις ΠΟΤΕ!!! :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
αν αμελεις πειρατη να κανεις κατι για το οποιο της γυναικας σου της αρεσει ετσι...εκει μας φτανετε...να σας τα πρηζουμε για να πατε για ξυρισμα... :P :P :P :P
γι αυτο να μην παντρευτεις ΠΟΤΕ!!! :P :P :P :P
Ξερεις, εχμμ γκουχ γκουχ...χμμμμμ
για μένα μετράει περισσότερο τι αρέσει σε μένα.
Αμα δεν τις αρέσει, ξέρει που είναι η πόρτα...:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλά…τα παραλές.
Θα είσαι εσύ ωραίος περιζήτητος γαμπρός αλλά έχεις ένα μεγάλο κουσουρι:P…δεν αγαπάς(ακομα). Διότι αν αγαπάς αλλάζουν οι κανόνες του παιχνιδιού...

(και παιδια ...πολυ θα ηθελα να δω τι θα απομείνει από τον "πειρατή" όταν θα ερωτευτεί…:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Καλά…τα παραλές.
Θα είσαι εσύ ωραίος περιζήτητος γαμπρός αλλά έχεις ένα μεγάλο κουσουρι:P…δεν αγαπάς(ακομα). Διότι αν αγαπάς αλλάζουν οι κανόνες του παιχνιδιού...

(και παιδια ...πολυ θα ηθελα να δω τι θα απομείνει από τον "πειρατή" όταν θα ερωτευτεί…:P)

ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΡΟΥΜΑΝΑ....
ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙ ΠΟΛΥ... :mad: :mad: :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Καλά…τα παραλές.
Θα είσαι εσύ ωραίος περιζήτητος γαμπρός αλλά έχεις ένα μεγάλο κουσουρι:P…δεν αγαπάς(ακομα). Διότι αν αγαπάς αλλάζουν οι κανόνες του παιχνιδιού...

(και παιδια ...πολυ θα ηθελα να δω τι θα απομείνει από τον "πειρατή" όταν θα ερωτευτεί…:P)
Ρουμάνα, μας τα 'παν κι άλλοι αυτά.
Συγκεκριμένα 20 χρόνια τώρα, όλο αυτό ακούω, κάτι πιο πρωτότυπο δεν έχετε;:) :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Δεν ξερεις τι χανεις...:)

τελος παντων...ωραια τα γενια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μ'αρέσουν τα γένια 2-3 ημερών ΤΟ ΠΟΛΥ.
Μετά είναι επώδυνα για την επιδερμίδα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ξερεις, εχμμ γκουχ γκουχ...χμμμμμ
για μένα μετράει περισσότερο τι αρέσει σε μένα.
Αμα δεν τις αρέσει, ξέρει που είναι η πόρτα...:) :) :)

ΕΤΣΙ!!!!!! :clapup: :clapup:

ποτε θα κατεβεις προς τα εδω να παμε καμια μπαροτσαρκα εμεις οι δυο; (να δειξουμε και στους νεους τι θα πει μπαροτσαρκα) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top