Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Στους άντρες που πάει μου αρέσουν τα γένια είτε εβδομάδας είτε 2-3 ημερών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Στους άντρες που πάει μου αρέσουν τα γένια είτε εβδομάδας είτε 2-3 ημερών.

αν ειναι μελαχρινος ακομα περισσοτερο...θα συμφωνησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν ειναι μελαχρινος ακομα περισσοτερο...θα συμφωνησω
σας αρεσει το γυαλοχαρτο τελικα ε?:P

τα φρεσκοκουρεμενα γενια μιας ημερας το πολυ..
ειναι μιλαμε τριφτης για κασερι..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
δεν ειναι το γυαλοχαρτο το θεμα ωρε αγγελε....απλα ειναι οτι φαινετει πιο αρσενικο με γενια ο αλλος.....δινει αλλο αερα..εμενα μου αρεσουν και οι αντρες χωρις γενια αρκει να τους πηγαινει......απλα ειναι πιο ερεθιστικο να εχει γενια...σε φτιαχνει περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
δεν ειναι το γυαλοχαρτο το θεμα ωρε αγγελε....απλα ειναι οτι φαινετει πιο αρσενικο με γενια ο αλλος.....δινει αλλο αερα..εμενα μου αρεσουν και οι αντρες χωρις γενια αρκει να τους πηγαινει......απλα ειναι πιο ερεθιστικο να εχει γενια...σε φτιαχνει περισσοτερο
μπααααα....μη το λες....εγω δεν μπορω ξενερωνω ....σαν απλυτος μου φαινεται:/:...ασε που γρατζουναει..........:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
μπααααα....μη το λες....εγω δεν μπορω ξενερωνω ....σαν απλυτος μου φαινεται:/:...ασε που γρατζουναει..........:D
Είναι σημάδια του έρωτα αυτά!
Το γρατσούνισμα από γενάκι 2-3 ημερών είναι σαν ... παράσημο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Είναι σημάδια του έρωτα αυτά!
Το γρατσούνισμα από γενάκι 2-3 ημερών είναι σαν ... παράσημο!:P
χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οσι εγω το προσεχω το πλοσωπακι μου ....ζεν σελω....:redface: σελω φλεσκοξυλισμενα....αρωματισμενα...τλυφελα αντλικα μαγουλακια....να τους δινω πετακτα φιλακια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οσι εγω το προσεχω το πλοσωπακι μου ....ζεν σελω....:redface: σελω φλεσκοξυλισμενα....αρωματισμενα...τλυφελα αντλικα μαγουλακια....να τους δινω πετακτα φιλακια:P
Συγνώμη....:redface: διευκρίνιση...:redface: ειπα ότι προτιμώ τα γενάκια 2-3 ημερών... :redface: όχι ότι δεν μ'αρέσουν και τα φρεσκοξυρισμένα...
Κ'αυτά καλά είναι! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οσι εγω το προσεχω το πλοσωπακι μου ....ζεν σελω....:redface: σελω φλεσκοξυλισμενα....αρωματισμενα...τλυφελα αντλικα μαγουλακια....να τους δινω πετακτα φιλακια:P

να μην εχω φρουτοκρεμα να σου δωσωωω...:P

Είναι σημάδια του έρωτα αυτά!
Το γρατσούνισμα από γενάκι 2-3 ημερών είναι σαν ... παράσημο!
ετσι σας θελουμε τις γυναικες..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο,τι πιο ενοχλητικό να σε πονάει μετά το σεξ το πρόσωπο σου επειδή ο άλλος βαριόταν να ξυριστεί το πρωί. Άπαπα.
Εγώ θέλω φρεσκοξυρισμένο πρόσωπο. Και αν έχει και baby face, even better.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το μουσι σας αρεσει?

Βασικα σας αρεσει δεν σας αρεσει εγω θα το αφησω γιατι αρεσει εμενα

:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
δεν ειναι το γυαλοχαρτο το θεμα ωρε αγγελε....απλα ειναι οτι φαινετει πιο αρσενικο με γενια ο αλλος.....δινει αλλο αερα..εμενα μου αρεσουν και οι αντρες χωρις γενια αρκει να τους πηγαινει......απλα ειναι πιο ερεθιστικο να εχει γενια...σε φτιαχνει περισσοτερο

οπι γυναικες αγγελε θελουν βαρβατιλα...
σεξ και 'ξυλο΄
χαχαχαχα
οποτε παιδια αφηστε γενια .. να απολαυσετε σεξ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οπι γυναικες αγγελε θελουν βαρβατιλα...
σεξ και 'ξυλο΄
χαχαχαχα
οποτε παιδια αφηστε γενια .. να απολαυσετε σεξ..

ωραιααα...8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ωραιααα...8)
μην τον ακους .....χαζα σου λεει...μακαρι να ξερε τι θελουν οι γυναικες...μαλλον για να σε μπερδεψει τα γραφει....εχει πιει και καμοια δεκαρια τζιν...αναξιοπιστος....:whistle:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
εμένα μου αρέσει, όχι του παπά, αλλά να έχει. Νομίζω δίνει άλλη γοητεία και σεξ απίλ XD

ΥΓ ειδικά σε κάποιους πάει παααααρα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
μην τον ακους .....χαζα σου λεει...μακαρι να ξερε τι θελουν οι γυναικες...μαλλον για να σε μπερδεψει τα γραφει....εχει πιει και καμοια δεκαρια τζιν...αναξιοπιστος....:whistle:8)

με πληγωνεις με το αναξιοπιστος....
αλλα δεν πειραζει
χτυπα και αλλο θα το αντεξω ......
οσο για τα τζιν .... τα λατρευω ....
μαλλον με ζηλευεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
με πληγωνεις με το αναξιοπιστος....
αλλα δεν πειραζει
χτυπα και αλλο θα το αντεξω ......
οσο για τα τζιν .... τα λατρευω ....
μαλλον με ζηλευεις...
Συγγνωμη ...:( δεν ειχα την προθεση να σας πληγωσω...οσο για τα τζιν καλυτερα να τα φορατε ...παρα να τα πινετε...γιατι μυριζει το χνωτο σας και ειστε και αξυριστος ...και φορατε και στραβα το φουλαρι....αξιολυπητος...θα ελεγα...:whistle:ξυριστειτε τουλαχιστον...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...γνωστό και ως "ψιχαλισμένο πεζοδρόμιο" :hehe:

Υπάρχουν και πολύ μαλακά γένια αγαπητές συμφορουμίτισσες. Μου έχει τύχει κι αυτό και δεν είναι καθόλου ενοχλητικό, μάλλον ερεθιστικό κατά περίπτωση... :whistle:

Βέβαια τίποτα δεν συγκρίνεται με φρεσκοξυρισμένο μαγουλάκι φράπα! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
οπι γυναικες αγγελε θελουν βαρβατιλα...
σεξ και 'ξυλο΄
χαχαχαχα
οποτε παιδια αφηστε γενια .. να απολαυσετε σεξ..

Ξέχασες την ποδαρίλα......:P:P:P:P πάει μαζί με την βαρβατίλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Ξέχασες την ποδαρίλα......:P:P:P:P πάει μαζί με την βαρβατίλα.
Αντρίλα ζητήσαμε ρε παιδιά!
όχι ούνο άνθρωπο του νεάνταρταλ!:P

...γνωστό και ως "ψιχαλισμένο πεζοδρόμιο" :hehe:

Υπάρχουν και πολύ μαλακά γένια αγαπητές συμφορουμίτισσες. Μου έχει τύχει κι αυτό και δεν είναι καθόλου ενοχλητικό, μάλλον ερεθιστικό κατά περίπτωση... :whistle:

Βέβαια τίποτα δεν συγκρίνεται με φρεσκοξυρισμένο μαγουλάκι φράπα! :thumbup:
Ε γ'αυτό τους έχουμε διχάσει εντελώς τους ταλαίπωρους!
Τα φτιάχνουν με τη μία θέλει μαγουλάκι-βιλούδο,
τα φτιάχνουν με την επόμενη θέλει 2-3 ημερών,
τα φτιάχουν με την επόμενη θέλει μουσάκι-intellectuel...
Έχουν χάσει τη μπάλα τα αγόρια...:hehe:
Εγώ πάντως τα catανοώ!
Και ακόμη περισσότερο αν έχουν γενάκι 2-3 ημερών!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top