Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αρκεί να είσαι με αυτόν που θες.
Τώρα αν έχει ή όχι γένια εντάξει, δε θα τον χώριζα κιόλας.
Αγαπάμε το ατελές και το κάνουμε τέλειο με την αγάπη μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Αρκεί να είσαι με αυτόν που θες.
Τώρα αν έχει ή όχι γένια εντάξει, δε θα τον χώριζα κιόλας.
Αγαπάμε το ατελές και το κάνουμε τέλειο με την αγάπη μας.
Ε είδες που δεν πιανόμαστε πουθενά;;;
Aυτό λέω και εγώ... γ'αυτό τους έχουμε τρελλάνει! :P
Εγώ αν είχα το ¨τέλειο¨, αν δυνητικά υπήρχε-
θα προσπαθούσα να το τσαλακώσω και να το κάνω ατελές!:P
μου φαίνεται πιο ενδιαφέρον...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Συγγνωμη ...:( δεν ειχα την προθεση να σας πληγωσω...οσο για τα τζιν καλυτερα να τα φορατε ...παρα να τα πινετε...γιατι μυριζει το χνωτο σας και ειστε και αξυριστος ...και φορατε και στραβα το φουλαρι....αξιολυπητος...θα ελεγα...:whistle:ξυριστειτε τουλαχιστον...:/:

το μαχαιρι στην καρδια .... αμαν
και το τζιν παντα το πινουμε ... ποτε δεν το φοραμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ε γ'αυτό τους έχουμε διχάσει εντελώς τους ταλαίπωρους!
Τα φτιάχνουν με τη μία θέλει μαγουλάκι-βιλούδο,
τα φτιάχνουν με την επόμενη θέλει 2-3 ημερών,
τα φτιάχουν με την επόμενη θέλει μουσάκι-intellectuel...
Έχουν χάσει τη μπάλα τα αγόρια...:hehe:
Εγώ πάντως τα catανοώ!
Και ακόμη περισσότερο αν έχουν γενάκι 2-3 ημερών!:hehe:
Ε είδες που δεν πιανόμαστε πουθενά;;;
Aυτό λέω και εγώ... γ'αυτό τους έχουμε τρελλάνει! :P
Εγώ αν είχα το ¨τέλειο¨, αν δυνητικά υπήρχε-
θα προσπαθούσα να το τσαλακώσω και να το κάνω ατελές!:P
μου φαίνεται πιο ενδιαφέρον...:redface:

Έλα, παραδέξου το ότι δεν πρέπει να σας ακούμε και να κάνουμε του κεφαλιού μας γιατί σας αρέσει πιο πολύ να γκρινιάζετε, επειδή δεν κάνουμε αυτά που θέλετε παρά να τα κάνουμε όντως...
Επιτέλους δικαίωση!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τι λες ρε παιδι μου, τοσο σημαντικα ειναι τα μουσια σε μια σχεση... Μαλιστα.
Τωρα πρεπει να φτιαξουμε και τοπικ για μουστακια. Ανδρικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Τι λες ρε παιδι μου, τοσο σημαντικα ειναι τα μουσια σε μια σχεση... Μαλιστα.
Τωρα πρεπει να φτιαξουμε και τοπικ για μουστακια. Ανδρικα.
Προβάλλει όλο και επιτακτικότερο το αίτημα ν'ασχοληθούμε ενδελεχώς με όλες εκδηλώσεις και μορφές των τριχών!:pfff:
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Προβάλλει όλο και επιτακτικότερο το αίτημα ν'ασχοληθούμε ενδελεχώς με όλες εκδηλώσεις και μορφές των τριχών!:pfff:
:hehe:

Ας μην ξεχναμε τη συμβολη του μουστακιου στην συγχρονη ιστορια του εθνους μας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Ας μην ξεχναμε τη συμβολη του μουστακιου στην συγχρονη ιστορια του εθνους μας.:)
Ας μην το ξεχνάνε και οι ... Γερμανοί στη ιστορία του δικού τους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
και για του λογου το αληθες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ε γ'αυτό τους έχουμε διχάσει εντελώς τους ταλαίπωρους!
Τα φτιάχνουν με τη μία θέλει μαγουλάκι-βιλούδο,
τα φτιάχνουν με την επόμενη θέλει 2-3 ημερών,
τα φτιάχουν με την επόμενη θέλει μουσάκι-intellectuel...
Έχουν χάσει τη μπάλα τα αγόρια...:hehe:
Εγώ πάντως τα catανοώ!
βαζεις αυτοκολλητα γενια και τελειωνεις..:D
και γινεσαι σαν τον Μπαρμπαστρουμφ..:hehe:


Ας μην ξεχναμε τη συμβολη του μουστακιου στην συγχρονη ιστορια του εθνους μας.:)
και το Μουστακι,,που ειναι φερετζες του Σάκη..:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
να παν να χεστουν οι γυναικες εμενα μ'αρεσουν πολυ τα γενια...δν με μπορω ξυρισμενο...αν κι εγω βδομαδας εχω συνηθως

λατρευουμε :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
βαζεις αυτοκολλητα γενια και τελειωνεις..:D
και γινεσαι σαν τον Μπαρμπαστρουμφ..:hehe:
και το Μουστακι,,που ειναι φερετζες του Σάκη..:hehe:
Σσσσσσσσ!!!:redface: Ντροπήήή!!!!:redface: Να σου πω την αλήθεια το σκέφτηκα και εγώ να το γράψω, αλλά λέω χέστο!Είναι παρεξηγήσιμο , και που να εξηγείς πάλι ότι το έγραψες για πλάκα!Αλλά ο συγκεκριμένος κύριος respect! :worship:

να παν να χεστουν οι γυναικες εμενα μ'αρεσουν πολυ τα γενια...δν με μπορω ξυρισμενο...αν κι εγω βδομαδας εχω συνηθως

λατρευουμε :

Ναι , ειδικά αν καπνίζει και τα βλέπεις μες την κιτρινίλα, όταν τρώει και τα βλέπεις μες τη λίγδα, για να μην πω όταν έχει συνάχι και φυσάει μύτη...;) Φτιάχνεσαι catευθείαν, τί να σου πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.






ποιον προτιματε απο τους τρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Τον τέταρτο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Λατρευω το μουσι...Μου αρεσει γενικα ο αντρας να ειναι λιγο...αναμελος...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
εμένα μου αρέσει το καθαρό πρόσωπο..αλλιώς άμα ο άλλος είναι αξύριστος, μου δημιουργεί φαγούρα .:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ελεός μου, είχα ανοίξει τέτοια βλακεία θέμα ; Πάνε χρόνια. Πού το ξεθάψατε ; Ξανά έλεός μου. Μεθυσμένος θα ήμουν. Ξυρίζομαι κανονικά πάντως. Θα μου φτιάξει κανείς την σύνδεση με το net τώρα ; παλεύω μέρες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Το καθημερινό ξύρισμα = μεγάλη καταπίεση.
Προτιμότερο είναι ένας άνδρας να μην ψυχαναγκάζεται, όπερ μεθερμηνευόμενον εστί: γένια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εμενα δε μαρεσουν τα γενια το πολυ 2με 3 μερες να τα αφησω μετα ξυραφιιιιι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top