Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Τα γένια μετράνε! Αρκεί να είναι αρκετά πυκνά και να μην είναι δύο τρίχες από τη μία κ τρεις απο την άλλη.. Τότε καλύτερα φρεσοξυρισμένο πρόσωπο

Axaxaxa...Τι μου θυμισες τωρα...Αθανατες εφηβικες στιγμες οπου μαλωναμε για το ποιος ειναι πιο αντρας αναλογα με το ποσες περισσοτερες τριχες εχει στα μαγουλα....Τα σκεφτομαι τωρα σαν ενηλικας και γελαω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isabella

Νεοφερμένος

Η isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
αμα δεν τσιμπαει και λιγο δεν εχει πλακα ;)


μπορει και να χεις δικιο!!!:redface: αλλα λατρευω και το τραγουδι που εχεις,"everybody's changing"-keane! τρομερο...ωρες ωρες εχουν πολυ δικιο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kant

Νεοφερμένος

Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
οπως ολες οι τριχες..
Ναι !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Both <3
αλλαααα...εχουμε μια αδυναμια στο μουσι και στα γενια...^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μια απορία προς τις γυναίκες του φόρουμ.Μα τι στο καλό βρίσκεται στα γένια ενός άντρα; Πόσο πιο μπλιάχ από το να τα φιλάτε κιόλας.Eμείς οι clean shaven διαμαρτυρόμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μια απορία προς τις γυναίκες του φόρουμ.Μα τι στο καλό βρίσκεται στα γένια ενός άντρα; Πόσο πιο μπλιάχ από το να τα φιλάτε κιόλας.Eμείς οι clean shaven διαμαρτυρόμαστε :P

Κι εγώ προτιμώ το clean cut, απλά ο δικός μου θεωρεί ότι του κάνει bebe φατσούλα και αρνείται πεισματικά να ξυριστεί τα τελευταία χρόνια (κάθε βδομάδα απλά τα κουρεύει λίγο και εχει μονίμως το "γενάκι ημερών"). Και είναι αλήθεια ότι δείχνει 10 χρόνια νεότερος αν ξυριστεί (μη με λένε και τεκνατζού! :P). Ε, τι να κάνω, το συνήθισα και σε μια κλίμακα από το 1-10 (όπου 1 είναι το σιχαίνομαι και 10 το λατρεύω) είμαι στο 8. Αυτό όμως επειδή είναι μαλακές σχετικά οι τρίχες και δεν με γρατζουνάνε. Είναι και ξανθός οπότε δεν φαίνεται πολύ, σε μελαχροινό ας πούμε δεν θα μου άρεσε το αξύριστο αισθητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
σ εμένα αρέσουν, για τις άλλες δεν ξέρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
ναι μου αρεσουν αλλα οχι και στυλ "παπα":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αλλα οχι και στυλ "παπα"
γιατι τέκνον μου?:angel:8):rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μια απορία προς τις γυναίκες του φόρουμ.Μα τι στο καλό βρίσκεται στα γένια ενός άντρα; Πόσο πιο μπλιάχ από το να τα φιλάτε κιόλας.Eμείς οι clean shaven διαμαρτυρόμαστε :P

Ε, οκ, αν σιχαινόμουν τα γένια του, θα συχαινόμουν και οτιδήποτε άλλο πάνω του, πχ. δε θα τον φιλούσα καν, είτε με γένια είτε χωρίς, οπότε δε θα έκανα καν σχέση μαζί του.
Εξάλλου δε σημαίνει ότι επειδή έχει γένια κάποιος, είναι και μπιχλιάρης.:P
Έτσι κι αλλιώς, είναι θέμα συνήθειας κι αυτό.
Στη αρχή και μένα με ενοχλούσε πολύ, σε σημείο που κοκκίνιζα ξέρωγω, αλλά πλέον, ούτε με τσιμπάνε, ούτε τίποτα, είναι μαλακά τελείως/ ή έχω γίνει αναίσθητη. Και θυμάμαι που υπήρχε περίοδος που ξυριζόταν λόγω δουλειάς εντελώς, και η αίσθηση ήταν κάπως "κενή" ξέρω γω, περίεργη φάση, σαν κάτι να έλειπε.:confused:
Γένια και πάλι γένια λοιπόν. :pfff:

Νταξ, δε τα προτιμάνε κι όλες, ε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
ναι μου αρεσουν αλλα οχι και στυλ "παπα":P
Σ'αυτο το στυλ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
οπτικα δημιουργει μια μπρουταλ αισθητικη...αλλα στην πραξη....τσιμπανε...κ αν εχεις κ ευαισθητο δερματακι γινεται το πηγουνι κοτλε.:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μια απορία προς τις γυναίκες του φόρουμ.Μα τι στο καλό βρίσκεται στα γένια ενός άντρα; Πόσο πιο μπλιάχ από το να τα φιλάτε κιόλας.Eμείς οι clean shaven διαμαρτυρόμαστε :P
Πες τα ρε φιλε,εμεις οι shaving-maniacs βλεπουμε παντου γενια και φοβομαστε μηπως γινουμε ειδος προς εξαφανιση!:PΤι μοδα ειναι αυτη;(οπως και τα ξυρισμενα κεφαλια:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Πες τα ρε φιλε,εμεις οι shaving-maniacs βλεπουμε παντου γενια και φοβομαστε μηπως γινουμε ειδος προς εξαφανιση!:PΤι μοδα ειναι αυτη;(οπως και τα ξυρισμενα κεφαλια:P)

φαντασου ξυρισμενο κεφαλι με μουσι:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
φαντασου ξυρισμενο κεφαλι με μουσι:redface::redface:
εχω δει,αλλα μονο στην τηλεοραση...ελεος...αλλα στο ποστ μου ισως δεν εκανα σαφη το διαχωρισμο του ενος απο το αλλο(γενια και ξυρισμενο κεφαλι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas:
φαντασου ξυρισμενο κεφαλι με μουσι:redface::redface:

Είναι και αυτό μιά τάση της μόδας τα τελευταία χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
εχω δει,αλλα μονο στην τηλεοραση...ελεος...αλλα στο ποστ μου ισως δεν εκανα σαφη το διαχωρισμο του ενος απο το αλλο(γενια και ξυρισμενο κεφαλι)

μην το λες βρε! πλακα εχει :look:

ωραιες εποχες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Εμείς που ξυριζόμαστε όποτε λάχει που καταταγόμαστε;

Πχ. Τώρα ξυρίζομαι μια φορά την εβδομάδα. Στις γιορτές δεν ξυρίστικά καθόλου, όπως κι το καλοκαίρι συνήθως δεν πολυξυρίζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
αν ξυριζει το κεφαλι 2-3 ημερων..με μαλλακι και πιο πολυυυυ,προβλημα δεν εχουμε:P..οσο να ναι!αλλη χαρη δινουν τα γενια!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top