Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
???


γεια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι. Τα γένια αρέσουν. Γιατί τα γένια προσδίδουν αγριάδα.
Αν όμως δεν είστε ήδη άγριοι μην αφήνετε γένια για να μας ξεγελάσετε. Αργά ή γρήγορα θα το καταλάβουμε και θα δούμε ότι δεν τα τιμάτε τα γένια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νταφι

Νεοφερμένος

Ο Νταφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Βρήκες άτομο να βάλεις πάντως :S
Αυτός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Ναι στις ιδέες του (λ.χ. οικονομικός ντετερμινισμός κι έτσι) όχι στα μούσια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νταφι

Νεοφερμένος

Ο Νταφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ναι στις ιδέες του (λ.χ. οικονομικός ντετερμινισμός κι έτσι) όχι στα μούσια του.
Μα....μούσια ήταν οι ιδέες του! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αρέσουν αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ναι. Τα γένια αρέσουν. Γιατί τα γένια προσδίδουν αγριάδα.
Αν όμως δεν είστε ήδη άγριοι μην αφήνετε γένια για να μας ξεγελάσετε. Αργά ή γρήγορα θα το καταλάβουμε και θα δούμε ότι δεν τα τιμάτε τα γένια σας.

Δηλαδή, όποιος έχει γένια σημαίνει ότι είναι και άγριος;
Εντάξει, δεν ξαναφήνω γένια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Η Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Θέλω τον άντρα ξυρισμένο,περιποιημένο.Από την άλλη όμως είμαι της άποψης ότι όταν κάποιος είναι ωραίος του πάνε τα πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι. Τα γένια αρέσουν. Γιατί τα γένια προσδίδουν αγριάδα.
Αν όμως δεν είστε ήδη άγριοι μην αφήνετε γένια για να μας ξεγελάσετε. Αργά ή γρήγορα θα το καταλάβουμε και θα δούμε ότι δεν τα τιμάτε τα γένια σας.

Note to self: Την επόμενη φορά που θα βγω έξω μην ξεχάσω να πάρω μαζί μου το ρόπαλο για να τιμήσω τα μούσια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδή, όποιος έχει γένια σημαίνει ότι είναι και άγριος;
Εντάξει, δεν ξαναφήνω γένια. :P

Προσδίδουν είπα. Όπως οι καμπύλες μας υποσυνείδητα σας δείχνουν ότι είμαστε καρπερές και μπορούμε να κυοφορήσουμε παιδί, έτσι και τα γένια σας βγάζουν μια αγριάδα.


Note to self: Την επόμενη φορά που θα βγω έξω μην ξεχάσω να πάρω μαζί μου το ρόπαλο για να τιμήσω τα μούσια μου

Τα τιμάς αλλιώς τα μούσια σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
ΑΠΕΡΙΠΟΙΗΤΟΙ είναι αυτοί που δε ξυρίζονται, τόσο απλό.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εννοείται μελαχρινος και με μουσι MUST
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Λιγο ειναι απαραιτητο και γοητευτικο.Ειναι ωραιο το να δειχνει λιγο αγριο παιδ κι ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εγω αν δεν εχει μουσι κ μαλιστα μπολικο δεν μπορω....Ειναι το φετιχ μου!
Πρεπει να εχω καποιο ψυχολογικο προβλημα!!!
Μαλλιας με μουσια.....Σαν το Χριστο ενα πραγμα!(Ελπιζω να μη θεωρηθω βλασφημη):redface:

Ο Zakk για παραδειγμα προσεγγιζει το προτυπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Γενικά όχι απλώς μ'αρέσουν αλλά με τρελαίνουν..!!:redface: Πάντως η αλήθεια είναι ότι δεν πάνε σε όλους..! Σε μερικούς δλδ δεν τα θέλω με την καμία..!! Σε άλλους είναι ωραία άμα είναι λίγων ημερών και σε άλλους (αλλά είναι πιστεύω και οι λιγότεροι που τους ταιριάζει) να είναι καμιάς βδομάδας-πάμε για μούσι δλδ..!!:P Αλλά το στιλ παπάς μπορώ να πω ότι με αηδιάζει κιόλας...:(
Όλα αυτά όμως είναι θέμα γούστου και τι ταιριάζει στον καθένα ξεχωριστά...! Οπότε τα αγοράκια που διαβάζετε αυτό το θέμα μην πάτε και κρύψετε όλα τα ξυραφάκια/ξυριστηκές μηχανές/κτλ επειδή αρέσουν σε μας..!:D Αλλιώς κάντε μια δοκιμούλα να δείτε αν σας πηγαίνουν και αποφασίστε μετά..!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
να δεις που κάποτε είχα ξυραφάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Ναι Αρέσουν!! ΚΑι πολύ μάλιστα.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top