Αρέσουν στις γυναίκες τα γένια;

Πώς προτιμάτε τα γένια;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 388)

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εμένα ο φίλος μου μένει αξύριστος για 1 εβδομάδα και του πάει πολύ! ;) Σε όλο το σημείο που βγαίνουν τα γένια...όχι περιποιημένο μουσάκι γύρο-γύρο απο το στόμα κλπ...το οποίο δεν μου αρέσει καθόλου!

Μετά από 1 εβδομάδα είναι πως θα του την βαρέσει...ή το ξυρίζει όλο...ή πάει στο κομμωτήριο μέσα σε 2 εβδομάδες και το φέρνει στα ίσια του...!!!

Κατά την γνώμη μου είναι πολύ σέξυ να αφίνει ο άντρας ατημέλητο το μουσάκι του...δείχνει πως είναι άντρας βρε παιδί μου...βγάζει ένα κατιτίς...πώς να το κάνουμε?!?!?

Βέβαια κατανοώ πως δεν πάει σε όλα τα πρόσωπα...αλλά τι να κάνουμε??? Γούστα είναι και αυτά!!!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
2-3 ημερων μου αρεσει...να του πηγαινει βεβαια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

__Ntepi__

Νεοφερμένος

Η __Ntepi__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
λιιιιγοοοοοοοο μουσακι να χει ειναι μια χαρα αλλα οχι και πανουσης......ενταξει ειπαμε......αν θελει βεβαια φιλακι αλλιως να παει σε αλλη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StarsAllOver

Νεοφερμένος

Η StarsAllOver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αλήθεια μήπως θα βοηθούσε το conditioner για να μην γρατζουνάνε τα γένια; Σκεφτείτε το, όσες σας απασχολεί το θέμα. ;)

βοηθαει τελικα? μ'αρεσε η ιδεα... θα του το πω να το δοκιμασει!

Παρεπιπτοντως στον δικο μου δεν παει καθολου το ξυρισμενο προσωπο... καθολου ομως!!!
αλλα μ'αρεσει πολυ με το λεγομενο 2-3 ημερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι πρεπει ο αντρας να ξυριζετε συχνα για να δειχνη οτι σκεφτεται και λιγο τον εαυτο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
μ' αρέσει αρκετά το αξύριστο πρόσωπο λίγων ημερών αλλά δεν μ' αρέσει καθόλου να το νιώθω στο δικό μου πρόσωπο :redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μα γιατί;;; Τα μουσάκια είναι απαλάάάά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
άλλο τα μουσάκια :)

αν είναι όμως αξύριστος και έχει σκληρά γένια σε όλο το πρόσωπο μπορεί να σου κάνει μια ωραιότατη απολέπιση φρι οφ τσαρτζ :P

Μου φαίνεται ότι ερεθίζουν πολύ το γυναικείο δέρμα τα γένια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
A καλά τώρα το 'πιασα. Ναι την έχω βιώσει την εμπειρία και ξυνόμουν μια μέρα λες και είχα πιάσει ψείρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι τίποτα, εμένα είχε τύχει να ξεφλουδίσει σχεδον ολοκληρωτικά το σαγόνι μου, έκανε μια βδομάδα να ξαναφυτρώσει το δέρμα! (μιλάμε για γένεια γυαλόχαρτο...)

Επιμένω όμως στη ψήφο μου, μ'αρέσουν τα αξύριστα μούτρα κι ας με γδέρνουν (apparently είμαι και λίγο έχως πολύ μαζοχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι τίποτα, εμένα είχε τύχει να ξεφλουδίσει σχεδον ολοκληρωτικά το σαγόνι μου, έκανε μια βδομάδα να ξαναφυτρώσει το δέρμα! (μιλάμε για γένεια γυαλόχαρτο...)

το 'χω πάθει και γω αυτό και μου έγινε μάθημα..από μύτη μέχρι σαγόνι :redface:

με ρωτούσε ο κόσμος τι έπαθα και έλεγα από τα πολλά χαρτομάντηλα επειδή ήμουν κρυωμένη :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Προσωπικα τα αφηνω τα γενια ελευθερα για κανα μηνα,και όταν μεγαλωσουν υπερβολικα(πριν γινω παπάς:P) με πιασει φαγουρα και ζεστη...τα καθαριζω πληρως με την κουρευτικη remington(απο αυτη που κουρευουν τα προβατα..:PΤα μουσια μου είναι σκληρα ,δεν μαλακωνουν οποτε μαυριζω γρηγορα...Το τελειως αξυριστο μου κανει κατι σε φλωρο και δε μου αρεσει..Τα γενια δινουν βαρυτητα και αγριαδα..Η βαρβαροτητα κανει καλο στον άντρα-με μετρο άλλωστε-:D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Πώς θα σας φαινόταν αν ένας άντρας ερχόταν αξύριστος στη συνάντηση ? Θα το θεωρούσατε γυφτιά ή βρωμιά ? Θέλω δημοσκόπηση.

Θα το θεωρούσα πολύ όμορφο....

Εμένα μου αρέσουν, εκείνον θα κοιτούσα κατευθειαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,048 μηνύματα.
Θα το θεωρούσα πολύ όμορφο....

Εμένα μου αρέσουν, εκείνον θα κοιτούσα κατευθειαν...

Αυτό τώρα είναι δήλωση - παγίδα; :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εμενα μου μοιαζει μια απλη δηλωση προτιμησης!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Απλα η σοφια ρε παιδια δινει tips για μελλοντικη συναντηση. Οποιος θελει να τον κοιταξει/προσεξει, να ερθει αξυριστος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel22

Νεοφερμένος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Τρελενομαι για αξύριστο 2-3 ημερών αρκεί να είναι κατι που έχει μόνιμα ας πούμε σαν look όχι δηλαδή να ξυριζεται συνέχεια και να το αφησει ενα σκ γιατι τότε οι τρίχες ειναι σκληλες και με ενοχλούν. Να ξυριζεται πχ με μηχανη και να διατηρεί μόνιμα αυτο το α3υριστο! δν ξέρω αν γίνομαι κατανοητή... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Για μένα θα λες μάλλον.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.





οχι, ειναι πολυ ασχημοι οι αντρες με γενια.
δες εδω ασχημια.


:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ειναι αντρες που τους παει το αξυριστο. ειναι ομως και μερικοι που ειναι χαλια.. αν του παει ομολογω οτι εχει ενα στυλ το ολο θεαμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top