Αρνητικά χαρακτηριστικά συντρόφου που δεν μας ενοχλούν

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Κι εσείς αδιαφορειτε κ βαριέστε όταν χρειαζεται να γίνει κατι

Χρειάζεται από ποιον και γιατί ; και αυτό που χρειάζεται μας ευνοεί εμάς η πτεπει να λέμε μονίμως ναι για να μη χάσουμε το ψωμάκι μας ;;;; μα αχαχαχαχα

Τρελοκομείο όλα.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Χρειάζεται πχ κατι για την σχέση. .. για το σπιτι... για κατι που μας προβληματιζει....γιανμ κατι που εχει παραμεληθει...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Χρειάζεται πχ κατι για την σχέση. .. για το σπιτι... για κατι που μας προβληματιζει....γιανμ κατι που εχει παραμεληθει...

Se mia σχέση υπάρχουν δύο.... οπότε οταν φωνάζεις τον άλλον να μιλήσετε δεν τον φωνάζεις με ύφος προϊσταμένης και "σε θελω να μιλησουμε στο γραφείο μου επειδη θα πρέπει να πούμε για την στάση σου"

Αυτο κανένας δεν θα το δεχτεί και όποιος το δεχτει θα κάνεις εκπτώσεις αλλου

μπορει να μην εχει δουλεια , εμφανισιακα να σου ειναι μέτριος , να μην ειναι και κανα ξυράφι μυαλ΄λο κτλ κτλ

Εχω μια γνωστή που παραπονιέται για την προσωπικοτητα του γκομενου της οτι δε πληρώνει , μεσα στο σπίτι οτι της χρωστάει οτι δεν παίρνει στροφές οτι οτι.... με το στυλ που έχει ομως της ισχυρογνώμων και δεν σηκωνω κουβέντα και θα γινει οτι λέω εγω... περιμενεις να ειναι με κάποιον εξυπνο διπλα και με προσωπικότητα ;

Αυτοι οι συνδυασμοι υπάρχουν μονο στη φαντασία για αυτο και ειπα στην @amarelia πριν οτι... αμα βρείς καλύτερο.

Δεν εννοουσα φυσικά οτι ειμαι κελεπούρι εγω προσωπικά... σιγα ενας απλός καθημερινός τύπος ειμαι - αλλά οτι αυτα που ζητάνε οσες τελοςπαντων .... θέλουν και τα αντιστοιχα ή θα πρέπει να κάνεις και εσυ μια υποχώρηση.

Εσεις δεν θέλετε να κάνετε καμία... και κάποιον καλο να βρεις μετά σε πειράζουν οι σχέσεις με τους γονεις του... αρχιζεις απο εκει τη γκρίνια. Γενικά σας ευχομαι καλή τυχη αλλα ειναι δύσκολα τα πράγματα...
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,503 μηνύματα.
Τα ναζάκια και τα "τίποτα" προσωπικά δεν θα με πείραζαν για κανέναν λόγο πάντως. Είναι cutie<3
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Α εγώ τα συζηταω πολυ τρυφερά

Εκτος κ αν ζηταω να μιλησουμε επι 2 μηνες κ με γραφεις ..ε εκει θα εκνευριστω αλλα παλι θα το δηλωσω με υγιη τροπο
-αρχιζω κ απογοητευομαι ..καρδούλα μου στεναχωριεμαι
Θυμωνω αγαπη μου και νιωθω πως οτι κ να πω δεν εχει σημασια για εσενα ,νιωθω αδιαφορια κ χριαζομαι απλωσ βα τα συζητησουμε κ μα τα λυσουμε οσο τα αφηνουμε μαζευονται ,σαγαπω κ δεν θελω να απομακρινθουμε επειδη νιωθω αδιαφορια απο την συμπεριφορά σου ... κ ηδη εχω αρχισει να απομάκρυνομαι θελω να ερθουμε πιο κοντα



Αυτο κανει ?
Se mia σχέση υπάρχουν δύο.... οπότε οταν φωνάζεις τον άλλον να μιλήσετε δεν τον φωνάζεις με ύφος προϊσταμένης και "σε θελω να μιλησουμε στο γραφείο μου επειδη θα πρέπει να πούμε για την στάση σου"

Αυτο κανένας δεν θα το δεχτεί και όποιος το δεχτει θα κάνεις εκπτώσεις αλλου

μπορει να μην εχει δουλεια , εμφανισιακα να σου ειναι μέτριος , να μην ειναι και κανα ξυράφι μυαλ΄λο κτλ κτλ

Εχω μια γνωστή που παραπονιέται για την προσωπικοτητα του γκομενου της οτι δε πληρώνει , μεσα στο σπίτι οτι της χρωστάει οτι δεν παίρνει στροφές οτι οτι.... με το στυλ που έχει ομως της ισχυρογνώμων και δεν σηκωνω κουβέντα και θα γινει οτι λέω εγω... περιμενεις να ειναι με κάποιον εξυπνο διπλα και με προσωπικότητα ;

Αυτοι οι συνδυασμοι υπάρχουν μονο στη φαντασία για αυτο και ειπα στην @amarelia πριν οτι... αμα βρείς καλύτερο.

Δεν εννοουσα φυσικά οτι ειμαι κελεπούρι εγω προσωπικά... σιγα ενας απλός καθημερινός τύπος ειμαι - αλλά οτι αυτα που ζητάνε οσες τελοςπαντων .... θέλουν και τα αντιστοιχα ή θα πρέπει να κάνεις και εσυ μια υποχώρηση.

Εσεις δεν θέλετε να κάνετε καμία... και κάποιον καλο να βρεις μετά σε πειράζουν οι σχέσεις με τους γονεις του... αρχιζεις απο εκει τη γκρίνια. Γενικά σας ευχομαι καλή τυχη αλλα ειναι δύσκολα τα πράγματα...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Α εγώ τα συζηταω πολυ τρυφερά

Εκτος κ αν ζηταω να μιλησουμε επι 2 μηνες κ με γραφεις ..ε εκει θα εκνευριστω αλλα παλι θα το δηλωσω με υγιη τροπο
-αρχιζω κ απογοητευομαι ..καρδούλα μου στεναχωριεμαι
Θυμωνω αγαπη μου και νιωθω πως οτι κ να πω δεν εχει σημασια για εσενα ,νιωθω αδιαφορια κ χριαζομαι απλωσ βα τα συζητησουμε κ μα τα λυσουμε οσο τα αφηνουμε μαζευονται ,σαγαπω κ δεν θελω να απομακρινθουμε επειδη νιωθω αδιαφορια απο την συμπεριφορά σου ... κ ηδη εχω αρχισει να απομάκρυνομαι θελω να ερθουμε πιο κοντα



Αυτο κανει ?

χαχαχα μια χαρα ειναι Λουλουδω ευχομαι να στο εγκρίνει και ο δικός σου. Ο μελλοντικός. Να του αρέσει εννοω.
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,225 μηνύματα.
Διαβάζω τόση ώρα το θρεντ και νιώθω πως είμαι υπερβολικά ειλικρινής με τους άλλους
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
χαχαχα μια χαρα ειναι Λουλουδω ευχομαι να στο εγκρίνει και ο δικός σου. Ο μελλοντικός. Να του αρέσει εννοω.
Με κοροϊδεύεις ε? .. δεν ξέρω πια αλήθεια..

Τα χριστουγεννα έλεγα
-δεν σε νοιάζει

Κ μου είπε την άνοιξη, αν θέλεις να μάθεις αν με νοιάζει μην κρίνεις κ βγάζεις συμπέρασμα

Ρώτα με :σε νοιάζει ??

οπότε ρώτησα Σε νοιάζει?
Απάντησε:με νοιάζει.


Κ μείναμε εκει Τ Ε Λ Ε Ι Ο ,Φ Α Ν Τ Α Σ Τ Ι Κ Ο, Ο Ν Ε Ι Ρ Ο


Τι να πεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Με κοροϊδεύεις ε? .. δεν ξέρω πια αλήθεια..

Τα χριστουγεννα έλεγα
-δεν σε νοιάζει

Κ μου είπε την άνοιξη, αν θέλεις να μάθεις αν με νοιάζει μην κρίνεις κ βγάζεις συμπέρασμα

Ρώτα με :σε νοιάζει ??

οπότε ρώτησα Σε νοιάζει?
Απάντησε:με νοιάζει.


Κ μείναμε εκει Τ Ε Λ Ε Ι Ο ,Φ Α Ν Τ Α Σ Τ Ι Κ Ο, Ο Ν Ε Ι Ρ Ο

Σαν να λέμε.... Λόλα να ΕΝΑ μήλο :hehe:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,503 μηνύματα.
Ας πω εγώ κάτι που πολλές γυναίκες θεωρούν "αρνητικό" στους άντρες αλλά εγώ είμαι της αντίθετης άποψης.

ΔΕΝ μου αρέσουν οι γυμνασμένοι. Καθόλου. Ναι, να έχει ένα υγιές σώμα εννοείται, αλλά δεν με ενδιαφέρουν οι κοιλιακοί και τα ντούκια.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 11,148 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Ας πω εγώ κάτι που πολλές γυναίκες θεωρούν "αρνητικό" στους άντρες αλλά εγώ είμαι της αντίθετης άποψης.

ΔΕΝ μου αρέσουν οι γυμνασμένοι. Καθόλου. Ναι, να έχει ένα υγιές σώμα εννοείται, αλλά δεν με ενδιαφέρουν οι κοιλιακοί και τα ντούκια.

Ενταξει Έρι δεν το κάνουν και για εσάς... χαλαρώστε.

Το κάνουν επειδη ειναι καθημερινότητα τους και το γουστάρουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με κοροϊδεύεις ε? .. δεν ξέρω πια αλήθεια..

Τα χριστουγεννα έλεγα
-δεν σε νοιάζει

Κ μου είπε την άνοιξη, αν θέλεις να μάθεις αν με νοιάζει μην κρίνεις κ βγάζεις συμπέρασμα

Η μόνη λύση να ηρεμήσεις ειναι να κόψεις κάθε επαφή με τον πρώην σου. Στο χω πεί εδω και μήνες !
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,503 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,214 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,776 μηνύματα.
Δε θα με πείραζε να μην είναι πλούσιος

Δε θα είχα πρόβλημα να μην με ακούει πάντα όταν γκρινιάζω (γιατί το κάνω συνέχεια οπότε θα δικαιολογείται)

Δε θα με ενοχλούσε να είναι πολύ πιο δραστήριος άνθρωπος απ' ό,τι εγώ

Δε θα με πείραζε να ασχολείται με την ομάδα του, αρκεί να μη βρίσκεται αυτός σε κίνδυνο (aka οργανωμένος οπαδός)

εδώ μέσα πάντως..δείχνεις πολύ γλυκειά και χαριτωμένη δεσποινίδα. Κόντρα προσωπικότητας...αν γκρινιάζεις. :devil::happy:
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Που ειστε βρε παιδιαααα να σας έπαιρνα όπως είμαστε να πηγαίναμε να χτυπήθουμε για καμιά ώρα σε κανενα κλαμπακι , θα πηγαινα και μόνη μου αλλά θα κλαίω οπότε άστο χαχαχαχα ...
Με παρεα θα ειχε φάση κ γέλιο !!
Που είσαι βρε Ντεβιλακο ..

Είχα μια άφιξη στο ξενοδοχείο τετοια ώρα (δεν ήρθε τελικά, σε καμία ώρα θα έρθει) .
Πέρασα δίπλα από τα κλαμπακια και βάραγανε τοοοοσοο καλά

Αλλά μόνη μου δεν θέλω.. σαν την μαγκουφωωω ουφφφ..
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.
Που ειστε βρε παιδιαααα να σας έπαιρνα όπως είμαστε να πηγαίναμε να χτυπήθουμε για καμιά ώρα σε κανενα κλαμπακι , θα πηγαινα και μόνη μου αλλά θα κλαίω οπότε άστο χαχαχαχα ...
Με παρεα θα ειχε φάση κ γέλιο !!
Που είσαι βρε Ντεβιλακο ..

Είχα μια άφιξη στο ξενοδοχείο τετοια ώρα (δεν ήρθε τελικά, σε καμία ώρα θα έρθει) .
Πέρασα δίπλα από τα κλαμπακια και βάραγανε τοοοοσοο καλά

Αλλά μόνη μου δεν θέλω.. σαν την μαγκουφωωω ουφφφ..

Καλα ο Ντεβιλάκος..... δεν πάει να χτυπιέται σε κλάμπ χαχα

εγω πάω κανα αλλου φαν πάρκ - σε κανα πιτσάδικο όταν ειναι για cheat meal (τελευταιες δυο μερες το χω ξεφτιλισει στις πίτσες εν τω μεταξυ)

Παμε σε κανα στρίπ σοου να πάρουμε μάτι ; :P :P

πλάκα κανω
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20,776 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 23,811 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top