Ας συζητήσουμε για τον firefox

Η γνώμη σας για τον firefox 4 συγκριτικά με τον ανταγωνισμό;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
μαλλον δεν υπαρχει λυση :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι να κανουμε... αντ ενα τα ψαχνω παλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ενα πολυ καλο extension να εχετε παντα μαζι σας τα bookmarks
https://www.google.com/tools/firefox/browsersync/index.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω:υπάρχει κάποιο add-on το οποίο να "σωζει" στη μνήμη το πόσα και ποια παράθυρα είχα ανοιχτά πριν κλείσω το firefox; Κάτι παρόμοιο με την λειτουγία που υπάρχει στο Opera;

Το κανει και αυτο που κανει γενικα πολλά ωραία πράγματα με τα tabs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
https://addons.mozilla.org/firefox/2390/
Είναι ένα πρόγραμμα για να κατεβάζετε video.Αφού πάτε στο link,Κάντε το install,κλείστε και ξανανοίξτε τον Firefox,πηγαίνετε σε όποιο site θέλετε με το video που θέλετε,πατήστε το εικονίδιο που είναι κάτω δεξιά στον firefox όπως εδώ


μετά σου ανοίγει μια σελίδα με ένα link όπως εδώ


και μπορείτε να κατεβάσετε το video από κει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έχει πετύχει κάνεις κάνενα extension που να σου δειχνει πια site επισκέπτεσαι πιο συχνα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Την έστησα από χθες το βράδυ! Πρόσθεσαν ωραία πραγματάκια πάντως δεν μπορώ να πω! Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος!!! Μόνο που 1-2 addons δεν λειτουργούν, αλλά δεν πειράζει. Μπορώ να περιμένω για τις νέες εκδόσεις τους!

Για λίστα με τα καινούργια χαρακτηριστικά κάντε κλικ εδώ
Για να κατεβάσετε το ελληνικό spellcheck (1.5ΜΒ) κάντε κλικ εδώ

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Παντως φοβερη ιδεα για spellcheck :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Ναι.. Εγώ νόμιζα πως θα κυκλοφορήσει μόνο για αγγλικά, αλλά αμέσως με την κυκλοφορία της νέας έκδοσης υπήρχε υποστήριξη και για ελληνικό!

:clapping: Μπράβο στα παιδιά που έκατσαν και το έφτιαξαν! Πολύ χρήσιμο, ιδιαίτερα στα forums, όπου μας ξεφεύγουν που κ που ορθογραφικά λάθη! Πλέον θα είμαι αλάνθαστος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος το λεξικο του openoffice πηραν ... Πάντως μπράβο στο παίδι που έφτιαξε το λέξικο αυτό ... όλες οι opensource εφαρμογες δεν θα ειχαν spellcheack
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν αλλάξω το theme μου, μετά μπορώ να το επαναφέρω;;
Έχει δοκιμάσει κανείς κάποιο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Φυσικά και μπορείς να το επαναφέρεις. ;)
Εγώ έχω εδώ και πολύυ καιρό το Red Cats, αρχικά στο Blue Flavor, τώρα στο Green Flavor μιας και το Blue δεν υπάρχει για Firefox 2 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χεχε, και σε σκέφτηκα όταν το είδα...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Νομίζω ότι αξίζει να σημειωθεί ότι στις 1/2/2007 θα υπάρξει νέα έκδοση του ff με καλλίτερη υποστήριξη των vista. Τέλος στις 27/4.07 θα σταματήσει η υποστήριξη της 1.5 έκδοσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DirectX

Νεοφερμένος

Ο DirectX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Για το desktop μου PC (Celleron 900Mhz) ο FireFox 2 ήταν πολύ βαρύ λογισμικό, ειδικά όταν άνοιγαν πάνω από 2 Tabs ανταποκρινότανε πολύ αργά, τελικά τον απ-εγκατέστησα και πέρασα τον Opera 9 ο οποίος σε σχέση με τον FireFox πετάει! :clapup:

Δεν λέω καλός ο FireFox αλλά πρέπει να μπει οπωσδήποτε σε δίαιτα ή να κάνω αναβάθμιση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι?? ίσως είναι μλκ, έχει βγει έκδοση 2??
γιατί πάω να κατεβάσω ένα θέμα και μου λέει πως δεν γίνεται αν γίνει εγκατάσταση γιατι δεν έχω την 2 έκδοση.
Ψάχνω στην σελίδα να δω για να την κατεβάσω και δεν το βρίσκω??
μήπως πρέπει να πάω σε οφθαλμίατρο??:P

έχει βγει έκδοση 2????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
να ρωτήσω κάτι?? ίσως είναι μλκ, έχει βγει έκδοση 2??
γιατί πάω να κατεβάσω ένα θέμα και μου λέει πως δεν γίνεται αν γίνει εγκατάσταση γιατι δεν έχω την 2 έκδοση.
Ψάχνω στην σελίδα να δω για να την κατεβάσω και δεν το βρίσκω??
μήπως πρέπει να πάω σε οφθαλμίατρο??:P

έχει βγει έκδοση 2????:hmm:

Αυτο τι ειναι? :hmm:
https://www.mozilla.com/en-US/firefox/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:χμμμμ εεεεε οκ θα πάω σε οφθαλμίατρο:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top