Ας συζητήσουμε για τον firefox

Η γνώμη σας για τον firefox 4 συγκριτικά με τον ανταγωνισμό;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
To Phoenity, το azerty και το cute είναι πολύ ωραία και πειράζουν μόνο τα εικονίδια. Ολα είναι στο Mozilla update.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ευχαριστω, θα τα ψαξω λιγο αργοτερα.

Επισης μια μικρη ερωτηση. Αμα τον ενημερωσω και τον κανω 1.0.7 αντι για 1 που τον εχω τωρα τι θα κερδισω; Αξιζει; Θα χασω τα bookmarks;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
αξίζει, έχουν αλλάξει πολλά και όχι δεν θα χάσεις τα bookmark
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Παντως κανε ενα backup, γιατι εγω τα ειχα χασει μια φορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οκ, παω να ακτευασω το αρχειακι και να κανω back-up
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Έρωτηση:
Πως μπορώ να κάνω την μπάρα του Google στο firefox να ψάχνει στο ελληνικό Google;
σόρι για την καθυστερημένη απάντηση... Παγαίνεις στον κατάλογο του Μοζίλα -> search plugins και επεξεργάζεσαι ανάλογα το google.src με τον αγαπημένο σου επεξεργαστή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Βγήκε η πρώτη μη-beta έκδοση (RC1)!:clapup:

Λεπτομέρειες εδώ


Εγώ την κατεβάζω τώρα, όταν την δοκιμάσω θα γράψω τις εντυπώσεις μου!!!


Φωτιά και τσεκούρι στον ΙΕ!!!:P
Να ζήσει η "αλεπού της φωτιάς"!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Έκανα την εγκατάσταση και όλα καλά..
Αλλά μια μικρή λεπτομέρεια..Μου άλλαξε η γραμματοσειρά και είναι και αρκετά μεγαλύτερη,όχι ότι με χαλάει αλλά απλά έχω συνηθίσει στην μικρότερη είναι φυσιολογικό αυτό?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Έκανα την εγκατάσταση και όλα καλά..
Αλλά μια μικρή λεπτομέρεια..Μου άλλαξε η γραμματοσειρά και είναι και αρκετά μεγαλύτερη,όχι ότι με χαλάει αλλά απλά έχω συνηθίσει στην μικρότερη είναι φυσιολογικό αυτό?:confused:


Το ότι έχεις συνηθίσει στη μικρότερη; Όχι!:P :P :P
Πάνε tools-> options-> content και άλλαξε το μέγεθος....
νομίζω ότι θα φιάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πάντως στις beta της έκδοσης 1.5 είχα δει τεράστια διαφορά σταθερότητας και συνχρόνος ήταν πιο ελαφρές από τις 1.0.χ. Εύχομαι η επίσημη να μην μας απογοητεύση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
και εμένα αυτές τις λίγες ώρες που τον χρησιμοποιώ μου φαίνεται πιο έλαφρύς...
μακάρι να είναι όντως έτσι...

αυτό που θέλω να δω είναι τι παίζει με την κατανάλωση της μνήμης...
ο 1.0.χ μετά από μερικές ώρες που ήταν ανοιχτός έφτανε να μου τρώει 300ΜΒ RAM!!!(με 1-2 tab ανοιχτά...):(
ελπίζω να φιάχτηκε αυτό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
αυτό που θέλω να δω είναι τι παίζει με την κατανάλωση της μνήμης...
ο 1.0.χ μετά από μερικές ώρες που ήταν ανοιχτός έφτανε να μου τρώει 300ΜΒ RAM!!!(με 1-2 tab ανοιχτά...):(
ελπίζω να φιάχτηκε αυτό....
Oταν τα έλεγα εγώ με λέγατε ότι λέω @@ :worry:... Και στις beta κάπως έτσι γινόνταν, αλλά τουλάχιστον τότε το φόρτομα της σελίδας ήταν γρήγορα όχι όπως στο 1.0.χ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ρε παδια εγω πως γινετε να εχω την 1,7 αμα τωρα βγηκε η μη-beta της 1,5;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Ρε παδια εγω πως γινετε να εχω την 1,7 αμα τωρα βγηκε η μη-beta της 1,5;


είναι απλό...
δεν έχεις την 1.7 αλλά την 1.0.7!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οκ, καταλαβα, τωρα ομως να κατευασω την 1,5;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Οκ, καταλαβα, τωρα ομως να κατευασω την 1,5;
αν δεν βαριέσαι να ξανακατεβάζεις την επίσημη κατέβασε την :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κάποιες φόρες οι RC1 όταν πας να ανοιξείς σελίδα php πάει να σου την τρέξει!!! γκρρρ, εύχομαι να διορθωθει στην επίσημη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
ο 1.0.χ μετά από μερικές ώρες που ήταν ανοιχτός έφτανε να μου τρώει 300ΜΒ RAM!!!(με 1-2 tab ανοιχτά...)
ελπίζω να φιάχτηκε αυτό....
Αυτο ηταν επίτηδες βαλμενο, αναλογα με την ελευθερη μνημη που ειχες ετρωγε αναλογα πολυ για να μην κανει malloc συνεχεια και αργει.
Τους ειχαν κραξει βεβαια γι αυτο και πεζει να το περιορισανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis:
αναλογα με την ελευθερη μνημη που ειχες ετρωγε αναλογα πολυ για να μην κανει malloc συνεχεια και αργει.

malloc? Σε C είναι γραμμένος? :wacko:

Πάντως πρώτη φορά βλέπω RC να είναι χειρότερη απο beta! Mου χει σπάσει τα νεύρα αυτό με τα αρχεία php!! Ούτε σε ένα φόρουμ δεν μπρώ να περιηγηθώ με την ησυχία μου χωρίς να μου σπάσει τα @@! :mad: :mad:
:mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Όταν λέμε ότι πάει να τρέξει τις σελίδες πι-έιτς-πι, τι κάνει δηλαδή;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top