Αυνανισμός...

Αυνανίζεστε και αν ναι πόσο συχνά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 462)
  • Είμαι άντρας και ΔΕΝ αυνανίζομαι

    Ψήφοι: 21 4.5%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 125 27.1%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 166 35.9%
  • Ειμαι γυναικα και ΔΕΝ αυνανιζομαι

    Ψήφοι: 22 4.8%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 28 6.1%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 100 21.6%

worshipperjesus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο worshipperjesus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Αυνανίζομαι αλλά το θεωρώ πάθος μου και αμαρτία μου και θεωρώ δίκαιη την τιμωρία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,280 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αυνανίζομαι αλλά το θεωρώ πάθος μου και αμαρτία μου και θεωρώ δίκαιη την τιμωρία μου.

Παει χαλασε ο κοσμος... Αμα αμαρτανει κι ο worshipper τοτε δεν υπαρχει σωτηρια!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Αυνανίζομαι αλλά το θεωρώ πάθος μου και αμαρτία μου και θεωρώ δίκαιη την τιμωρία μου.

Ο ευνουχισμός είναι η μόνη λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ο ευνουχισμός είναι η μόνη λύση.

Μην λες τετοια!!!! Αν ευνουχιστει πως θα αφησει ενδοξα woshipperακια να συνεχισουν το εργο του???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εγω εχω 2 χρονια να το κανω αυτο το σταματησα γιατι θεωρω δεν κανει καλο!:P
Με κοπελα ειναι καλυτερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μάλαξ τα μάλα

Ω πέος συ τρικάταρτο και τρισευλογημένο
του χειρογλύκανου η χαρά σʼ έχει μαγαρισμένο.
Πώς το ʽπαθες που σού ʽπρεπε, συ να ξεσκίζεις τρύπες,
στόματα να λιγώνουνται με της ειρήνης πίπες,
η χούφτα η μοναχική να σʼ έχει αγκαλιάσει
και στη φρικτή της ηδονή να σʼ έχει αναγκάσει;
Αντί να σε τυλίγουνε χείλη μικρά μεγάλα
αφηνιασμένα δάχτυλα σʼ αρμέγουνε το γάλα.

Πώς την αντέχεις πέος μου ετούτη την κατάντια
που είναι και στον Διάβολο και στον Θεό ενάντια;
Ποια μαύρη μοίρα σʼ έριξε σʼ αυνανιστών τα χέρια
που σαν σφεντόνα σε τραβούν σʼ ατέλειωτα νυχτέρια;
Της φαλακρής σου κεφαλής τη γνώση τήνε κλέψαν
κι οι όρχεις απʼ τη μάλαξη σαν έρημος στερέψαν.

Πενθήστε Σπαρτιάτισσες, Σουλιώτισσες θρηνείστε,
που ο πέος αυνανίζεται κι εσείς άγαμες είστε.
Δεν τον επήρε ο πόλεμος, δεν έπεσε στη μάχη,
εις το πεδίον της τιμής, δόξαν αιώνιο να ʽχει,
τον πήρε ο κατήφορος της τρόμπας ο μεγάλος
μόνος του λέει το ποίημα του σαν άθλιος παπαγάλος.
Τον πέο τον εκλέγανε, της Μάνης μαυροφόρες
κι άντρες θε να εισάγουνε από τις ξένες χώρες.

Κι εσύ καημένε Χάουλα που επήδαγες εμπόδια
που τις γυναίκες ξάπλωνες μʼ ανορθωμένα πόδια,
πώς ξέπεσες στα Τάρταρα του αυνανισμού τα στείρα
να ʽχεις για ερωμένη σου πέντε ορφανών τη χείρα;
Δεν ντράπηκες του πάππου σου την τιμημένη βράκα
στο στέκι να κυκλοφορείς και να σε λεν μαλάκα;

Για πες μου δεν αισχύνεσαι, συ ο γαμών και δέρων
να την ευρίσκεις μοναχός σαν χαυνωμένος γέρων;
Πού πήγε αθεόφοβε η αντρική τιμή σου,
που σαν μαγκανοπήγαδο δουλεύεις το πουλί σου;
Δεν τη λυπάσαι άθλιε τη νιόπαντρή σου νύφη
που απότιστη την άφησες κι έχει καημό στα στήθη;

Κι εσύ λεβέντη μου, τσολιά, της ηθικής Τιτάνα
άρχοντα του κηρύγματος, της εκκλησιάς καμπάνα
που σαν αυνανιζόμεθα μας κατακεραυνώνεις
κι όταν εσέ σου σηκωθεί στην άμμο τήνε χώνεις,
…την κεφαλήν λεβέντη μου, δίκην στρουθοκαμήλου
νʼ αντισταθείς στον πειρασμό του φιληδόνου μήλου
του προπατορικότερου πάντων αμαρτημάτων
του παίζειν το μακρύτερον τριών εξαρτημάτων.

Βγάλε τʼ απωθημένα σου στον ταπεινόν εμένα,
που απʼ το μαλακομπούκωμα τα έχω πια χαμένα.
Μη με λυπάσαι δέσποτα, οίκτο ποτέ μη δείξεις,
όταν εγώ χειροτραβώ εσύ πας να πηδήξεις
…της ιστορίας το διάσελο σαν ήρωας του Σαράντα
αγνός, ακριβοθώρητος κι αγέρωχος ως πάντα,
να διώχνεις τους αυνανιστάς φωνάζοντας «αέρα»,
τα βόλια μόνο πρόσεξε να μη σε βρουν πιο πέρα,
γιατί το χειρογλύκανο δεν φτάνει που λατρεύουμε,
οι αχρείοι την μαλάπα μας μακράν την εκτοξεύουμε.

Ω Μούσα που μου δώρισες την έμπνευση στο πιάτο
χάριζε δόξαν στον Σουρή, δάφνας στον Λασκαράτο
γιατί αν δεν ήτανε κι αυτοί, σάτιρας πρωτοπόροι,
Καρβέλα στίχους θα ʽγραφα κι εκείνους με το ζόρι…



Αφιερωμένο στον αγαπημένο μας Δεσμώτη...

Μόνο 9 θετικές ψήφοι σ'αυτό το αριστούργημα. Μελαγχολία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγω εχω 2 χρονια να το κανω αυτο το σταματησα γιατι θεωρω δεν κανει καλο!:P
Με κοπελα ειναι καλυτερα!:)

Με κοπελα καλυτερα??? Ποιος τα λεει αυτα???

Τεσπα περα απο την πλακα... Οταν υπαρχει κοπελα καλα ειναι... Οταν δεν υπαρχει τι γινετα ομως??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Εγω εχω 2 χρονια να το κανω αυτο το σταματησα γιατι θεωρω δεν κανει καλο!:P
Με κοπελα ειναι καλυτερα!:)

Αν πετύχει η μ@λ@.., τύφλα να χει το γ@μη..
Αλλά ισχύει το παραπάνω που λές για ένα λόγο: Το πολύ το τάκα τάκα κάνει το παιδί μ@μ@κα..

Αυτά..
Υ.Γ. Όντως ο αυνανισμός όταν γίνεται πολύ συχνά και για μεγάλο χρονικό διάστημα δημιουργεί μικρά η μεγάλα σεξουαλικά προβλήματα.. Κυρίως ψυχολογικής φύσης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
το ερώτημα έχει τεθεί προ πολλού από μια διαφήμιση του φόρουμ και έχει απαντηθεί βεβαίως από όλους εμάς που σνομπάραμε την διαφήμιση και δεν κάναμε κλικ :
μπορεί η παλάμη σου να προβλέψει το μέλλον της ερωτικής σου ζωής ;

όχι , φυσικά όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eρώτηση:
αυνανισμός θεωρείται και η παλινδρομική κίνηση λίγο πριν έλθεις σε οργασμό μετά από συνεύρεση με γυναίκα, οργασμός που διαβλέπει σε διάφορα ακάλυπτα (εκείνη τη χρονική στιγμή) σημεία του σώματος της γυναικός; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Eρώτηση:
αυνανισμός θεωρείται και η παλινδρομική κίνηση λίγο πριν έλθεις σε οργασμό μετά από συνεύρεση με γυναίκα, οργασμός που διαβλέπει σε διάφορα ακάλυπτα (εκείνη τη χρονική στιγμή) σημεία του σώματος της γυναικός; :confused:

τελικά από την Ευρυπίδου γύρισες ; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Καλα ολα αυτα !

Αλλα αυνανισμος της γυναικας υπαρχει?????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Φυσικα και υπαρχει.......

Ελα που δεν τον ξερεις τωρα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Γιατι να τον ξερω!!!
Κατι εχω ακουστα βεβαια αλλα οχι πολλα ισως πρεπει να μπει κανα θεματακι τετοιο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Γιατι να μην τον ξερεις??? Που ειναι το παραλογο?? Μονο οι ανδρες εχουν δικαιωμα στην αυτοικανοποιηση??

Κι αλλο θεμα να ανοιχτει??? Στο θεμα που πρεπει μιλαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Χμμμ, να άλλο ένα ταμπού που ξεπροβάλλει εμπρός μας: Ο γυναικείος αυνανισμός. Κάποιοι δεν θέλουν καν να μιλούν γι' αυτόν, άλλοι τον θεωρούν αδιανόητο.

Ρε μπας και ζω σε λάθος αιώνα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Αλλα αυνανισμος της γυναικας υπαρχει?

Γιατί να μην υπάρχει; Εμείς παραπονεμένες θα μείνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ε αυτο θελω να πω:)
Απλα απορω πως ειναι!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ε αυτο θελω να πω:)
Απλα απορω πως ειναι!:confused:
Yπάρχουν αμέτρητα βίδεο στο νετ για να δεις.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top