Αυνανισμός...

Αυνανίζεστε και αν ναι πόσο συχνά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 462)
  • Είμαι άντρας και ΔΕΝ αυνανίζομαι

    Ψήφοι: 21 4.5%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 125 27.1%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 166 35.9%
  • Ειμαι γυναικα και ΔΕΝ αυνανιζομαι

    Ψήφοι: 22 4.8%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 28 6.1%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 100 21.6%

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θελετε καποιοι να μου πειτε, οτι κανετε καλο σεξ με τον ανθρωπο σας, αλλα καποιες φορες, ενω υπαρχει η δυνατοτητα βεβαια να κανετε σεξ, καταφευγετε στο σελφ σερβις...
Γουατεβερ...περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, που λενε...
Χα χα όχι, που το είδες αυτό το τόσο συγκεκριμένο σενάριο; :confused:
Αυτό που μάλλον λένε κάποιοι, είναι ότι με τον εαυτό σου, δεν υπάρχει περίπτωση να κάνεις κακό σεξ. Γνωρίζει κάθε σπιθαμή του κορμιού σου, όλες τις ορέξεις σου πριν καν τις μοιραστείς μαζί του, και σ' αγαπάει περισσότερο από οποιονδήποτε άλλον στον κόσμο. :lol: Αστειεύομαι φυσικά, αφού η σεξουαλική πράξη καλύπτει και άλλες ανάγκες πέρα από τις αυστηρά βιολογικές, αλλά you get my point.

Άμα προτιμάς το χειρογλύκανο από το σεξ, κάθεσαι μόνος σου βρε Νεράιδα μου. Γιατί να μπλέκεις σε ψυχοφθόρες σχέσεις; Άρα το σενάριό σου, μάλλον δεν στέκει και η αλήθεια είναι μάλλον κάπου στη μέση. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χα χα όχι, που το είδες αυτό το τόσο συγκεκριμένο σενάριο; :confused:
Αυτό που μάλλον λένε κάποιοι, είναι ότι με τον εαυτό σου, δεν υπάρχει περίπτωση να κάνεις κακό σεξ. Γνωρίζει κάθε σπιθαμή του κορμιού σου, όλες τις ορέξεις σου πριν καν τις μοιραστείς μαζί του, και σ' αγαπάει περισσότερο από οποιονδήποτε άλλον στον κόσμο. :lol: Αστειεύομαι φυσικά, αφού η σεξουαλική πράξη καλύπτει και άλλες ανάγκες πέρα από τις αυστηρά βιολογικές, αλλά you get my point.

Άμα προτιμάς το χειρογλύκανο από το σεξ, κάθεσαι μόνος σου βρε Νεράιδα μου. Γιατί να μπλέκεις σε ψυχοφθόρες σχέσεις; Άρα το σενάριό σου, μάλλον δεν στέκει και η αλήθεια είναι μάλλον κάπου στη μέση. :hmm:

Τωρα μαλιστα...
Ετσι να το καταλαβω, αλλα μου δημιουργηθηκε η ανωθεν εντυπωση και η αληθεια ειναι οτι εαν οντως καποιος προτιμαει το σελφ σερβις απο το σεξ με καποιον, ε ας αλλαξει παρτενερ...

Η αληθεια παντως ειναι οτι το κακο μαμησι ειναι χειροτερο απο το καθολου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τωρα μαλιστα...
Η αληθεια παντως ειναι οτι το κακο μαμησι ειναι χειροτερο απο το καθολου...

:thumbup:

:cold::cold:
Εξορκισμος σε αυτο , μακριααα:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Τωρα μαλιστα...
Ετσι να το καταλαβω, αλλα μου δημιουργηθηκε η ανωθεν εντυπωση και η αληθεια ειναι οτι εαν οντως καποιος προτιμαει το σελφ σερβις απο το σεξ με καποιον, ε ας αλλαξει παρτενερ...

Η αληθεια παντως ειναι οτι το κακο μαμησι ειναι χειροτερο απο το καθολου...

Συμφωνώ μαζί σου, όσον αφορά την αλλαγή παρτενέρ.

Για μερικούς όμως εδώ μέσα φαίνεται οτι η πεντά-μορφη βρίσκεται πολύ κοντά τους, μα πάρα πολύ κοντά τους, έτσι ώστε ανυπόμονοι καθώς είναι να μη διαθέτουν την απαραίτητη εγκράτεια προκειμένου να απολαύσουν τις χαρές μιας αλλαγής .

Φαίνεται οτι επιθυμούν την μονογαμική σχέση .
Ας εφεύρω και μια λέξη, παλαμυθιάζονται και τους αρέσει.
Κάτι περισσότερο θα ξέρουν .
Θεωρείτε αμελητέο το γεγονός οτι την γνωρίζουν τόσο καλά που ίσως και να τους προκαλεί δέος μια καλλονή.
Φανταστείτε τι κόπο θα πρέπει να καταβάλλουν προκειμένου να την γνωρίσουν.
Αλλά μαθημένοι στην φαντασίωσή τους, μόλις δούν μια καλλονή, είναι ικανοί να την αφήσουν να περιμένει, παρέα με ένα φραπέ, προκειμένου να φαντασιωθούν στις κοντινότερες τουαλέτες.

Μετά μου λες καλό ή κακό μαμήσι .

Οι στατιστικές λένε οτι μετά απο την Μαρία την χειρα-φορεμένη, ξεχνάς το καλό και έχεις να επιλέξεις μεταξύ κακού, πολύ κακού και καθόλου μαμήσι, αφού θα έχει προηγηθεί πνευματική κόπωση .

Υ.Γ. Εσύ θα ζητάς άλλα και αυτός στον κόσμο του. Φανταστικός ο κόσμος του . . . . . . . . . . και αυτός θα είναι όντως μακάκας !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
"Μερικοί εδώ μέσα", για να χρησιμοποιήσω τον προσφιλή φερεντζέ των κρυπτομένων όπισθεν του μικρού τους δακτύλου, όταν όλα τα υπόλοιπα δάχτυλά τους δείχνουν προς συγκεκριμένη κατεύθυνση, ενώ την ίδια στιγμή η κατεύθυνση καταδεικνύει αυτούς με δάκτυλα παρατεταγμένα ηρωικώς κατά πεντάδας, θεωρούν προφανώς τον αυνανισμό ως κάτι που προκαλεί ντροπή, είναι άξιο κατάκρισης, χλεύης, κουτοπόνηρων υπονοούμενων, με ύφος δεκατριάχρονου του οποίου η αριστερά δεν γνωρίζει τι ποιεί η δεξιά χείρα, παπά που του χύθηκε η μετάληψη καθώς ηθικολογούσε από άμβωνος, σε συνδυασμό με μισόλογα, μισοχωνεμένες αλήθειες περασμένων αιώνων, ιουδαιοχριστιανικές διαστρεβλώσεις προϊούσης ηδονοβλεψίας και αναμασημένους κρυπτοπηθίκιους ερυθριασμούς, εν μέσω κατεδαφίσης πάσης λογικής και ήθους, ωσάν τα τείχη της Ιεριχούς να σωριάστηκαν υπό τους στεντόρειους ήχους τρόμπας και ουχί τρομπέτας.

"Μερικοί εδώ μέσα", θεωρούν ανάρμοστη, παράδοξη, ακατανόητη, δύσπεπτη και γελοία, ανισόρροπη, αβυσσαλέα εμετική, αρρωστημένα χυδαία, κτηνωδώς εριστική και ανίερα αμαρτωλή, όχι τόσο την άντληση ηδονής από τον αυνανισμό, στον οποίον εν κρυπτώ κι απαραβύστω μανιωδώς επιδίδονται, σωματικώς, ψυχικώς, πνευματικώς και διαλεκτικώς, αλλά κυρίως την παραδοχή μιας τόσο προκλητικής, φαυλεπίφαυλα ερασιπλόκαμης και λάγνας διεκπεραίωσης, περισσότερο όμως μανιάζουν, αδυνατώντες να συλλάβουν μέσα στις καταπιεσμένες ονειρώξεις τους, την τόσο αδιανόητη αποκοτιά της ίδιας της παραδοχής ενός τέτοιου ανοσιουργήματος.

"Μερικοί εδώ μέσα", ακίζονται τους τιμητές όσων δεν φτάνουν παρά να δαγκώσουν εις την πτέρναν, ενόσον εκείνοι συντρίβουν τας ιοβόλους κεφαλάς με όπλο ένα αθώο παιδιάστικο μειδίαμα, φαντασιώνοντες πως γνωρίζουν τις μύχιες σκέψεις των απεχθών σκωλήκων-συνανθρώπων τους, κρίνοντες από ψυχία στοχασμών και θραύσματα ανακόλουθων ακριτομυθιών, μεταξύ τυρού και αχλάδου, συμμορφούμενοι με την προαιώνια πλάνη της εξ αποκαλύψεως γνώσης πασών των ουρανίων σωμάτων, δίκην παθιασμένων λαθρακροατών νευτώνειων σφαιρών και πυθαγορείων συμπαντικών αρμονιών, έμπλεοι παρανόησης των σχετικών θεωρημάτων του τριγωνισμού της πεντάκτινου.

"Μερικοί εδώ μέσα", δεν θα έπρεπε τελικώς να γράφουν εδώ μέσα, εάν το μέσα σεβόταν κατ' ελάχιστον τον εαυτόν του και το έξω δεν εκάγχαζε μετά βοΐων μυκηθμών, την διαπόμπευση της Θείας τεστοστερόνης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Θελετε καποιοι να μου πειτε, οτι κανετε καλο σεξ με τον ανθρωπο σας, αλλα καποιες φορες, ενω υπαρχει η δυνατοτητα βεβαια να κανετε σεξ, καταφευγετε στο σελφ σερβις...
Γουατεβερ...περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, που λενε...

Δεν ξερω τι θελουν να πουν οι αλλοι, αλλα εγω θα πω το εξης: Κανω σεξ με τον συντροφο μου γιατι το εχω αναγκη, γιατι μου αρεσει, γιατι δυναμωνει τη σχεση μας, γιατι νιωθω περισσοτερα για αυτην, γιατι θελω να την ικανοποιω, κτλ.

Αυνανιζομαι για να ικανοποιησω εμενα.

(Θα μπορουσα να σταματησω και εδω, αλλα ας ειμαι ξεκαθαρος)

Οταν θελω να ικανοποιηθω εγω, και να μαι εγω και οι φαντασιωσεις μου (:P), ή απλα θελω να τελειωσω και τιποτα αλλο, ναι μπορει να προτιμησω τον αυνανισμο απο το σεξ. Δεν μιλαω φυσικα να ειμαι με την κοπελα μου και να πω "συγγνωμη, παω λιγο στο αλλο δωματιο" ;), αλλα αν ειμαι το βραδυ σπιτι μου λιγο πριν κοιμηθω, ε δεν θα την παρω τηλεφωνο να σηκωθει να ερθει απο οπου ειναι για να το κανουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αποψη μου? Φυσιολογικοτατο, σε αυτα τα θεματα δεν υπαρχουν ταμπου και μετρα κι αναρωτιεμαι γιατι υπαρχει κοσμος σημερα που τα εχει αυτα τα ταμπου.
Αν υπαρχει λεει ; Περισσοτερος και πιο κοντα μας απ'οσο φανταζεσαι !

Τα ειπε απλα και καθαρα ο Insomniac.

Και οποτε πατε να συγκρινετε το σεξ με τον αυνανισμο, εχετε ξεκινησει λαθος. Δεν ειναι υποκαταστατο του σεξ. Ειναι άλλο πραγμα. Σαν το καλο σεξ δε θα ειναι ποτέ. Αλλά αντι να κρατατε σφιχτα μια αποψη χωρις να την εχετε ερευνησει, ανοιξτε κανενα βιβλιο, ρωτηστε κανεναν ειδικο, διαβαστε ερευνες. Μονο κερδος θα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μάλαξ τα μάλα

Ω πέος συ τρικάταρτο και τρισευλογημένο
του χειρογλύκανου η χαρά σʼ έχει μαγαρισμένο.
Πώς το ʽπαθες που σού ʽπρεπε, συ να ξεσκίζεις τρύπες,
στόματα να λιγώνουνται με της ειρήνης πίπες,
η χούφτα η μοναχική να σʼ έχει αγκαλιάσει
και στη φρικτή της ηδονή να σʼ έχει αναγκάσει;
Αντί να σε τυλίγουνε χείλη μικρά μεγάλα
αφηνιασμένα δάχτυλα σʼ αρμέγουνε το γάλα.

Πώς την αντέχεις πέος μου ετούτη την κατάντια
που είναι και στον Διάβολο και στον Θεό ενάντια;
Ποια μαύρη μοίρα σʼ έριξε σʼ αυνανιστών τα χέρια
που σαν σφεντόνα σε τραβούν σʼ ατέλειωτα νυχτέρια;
Της φαλακρής σου κεφαλής τη γνώση τήνε κλέψαν
κι οι όρχεις απʼ τη μάλαξη σαν έρημος στερέψαν.

Πενθήστε Σπαρτιάτισσες, Σουλιώτισσες θρηνείστε,
που ο πέος αυνανίζεται κι εσείς άγαμες είστε.
Δεν τον επήρε ο πόλεμος, δεν έπεσε στη μάχη,
εις το πεδίον της τιμής, δόξαν αιώνιο να ʽχει,
τον πήρε ο κατήφορος της τρόμπας ο μεγάλος
μόνος του λέει το ποίημα του σαν άθλιος παπαγάλος.
Τον πέο τον εκλέγανε, της Μάνης μαυροφόρες
κι άντρες θε να εισάγουνε από τις ξένες χώρες.

Κι εσύ καημένε Χάουλα που επήδαγες εμπόδια
που τις γυναίκες ξάπλωνες μʼ ανορθωμένα πόδια,
πώς ξέπεσες στα Τάρταρα του αυνανισμού τα στείρα
να ʽχεις για ερωμένη σου πέντε ορφανών τη χείρα;
Δεν ντράπηκες του πάππου σου την τιμημένη βράκα
στο στέκι να κυκλοφορείς και να σε λεν μαλάκα;

Για πες μου δεν αισχύνεσαι, συ ο γαμών και δέρων
να την ευρίσκεις μοναχός σαν χαυνωμένος γέρων;
Πού πήγε αθεόφοβε η αντρική τιμή σου,
που σαν μαγκανοπήγαδο δουλεύεις το πουλί σου;
Δεν τη λυπάσαι άθλιε τη νιόπαντρή σου νύφη
που απότιστη την άφησες κι έχει καημό στα στήθη;

Κι εσύ λεβέντη μου, τσολιά, της ηθικής Τιτάνα
άρχοντα του κηρύγματος, της εκκλησιάς καμπάνα
που σαν αυνανιζόμεθα μας κατακεραυνώνεις
κι όταν εσέ σου σηκωθεί στην άμμο τήνε χώνεις,
…την κεφαλήν λεβέντη μου, δίκην στρουθοκαμήλου
νʼ αντισταθείς στον πειρασμό του φιληδόνου μήλου
του προπατορικότερου πάντων αμαρτημάτων
του παίζειν το μακρύτερον τριών εξαρτημάτων.

Βγάλε τʼ απωθημένα σου στον ταπεινόν εμένα,
που απʼ το μαλακομπούκωμα τα έχω πια χαμένα.
Μη με λυπάσαι δέσποτα, οίκτο ποτέ μη δείξεις,
όταν εγώ χειροτραβώ εσύ πας να πηδήξεις
…της ιστορίας το διάσελο σαν ήρωας του Σαράντα
αγνός, ακριβοθώρητος κι αγέρωχος ως πάντα,
να διώχνεις τους αυνανιστάς φωνάζοντας «αέρα»,
τα βόλια μόνο πρόσεξε να μη σε βρουν πιο πέρα,
γιατί το χειρογλύκανο δεν φτάνει που λατρεύουμε,
οι αχρείοι την μαλάπα μας μακράν την εκτοξεύουμε.

Ω Μούσα που μου δώρισες την έμπνευση στο πιάτο
χάριζε δόξαν στον Σουρή, δάφνας στον Λασκαράτο
γιατί αν δεν ήτανε κι αυτοί, σάτιρας πρωτοπόροι,
Καρβέλα στίχους θα ʽγραφα κι εκείνους με το ζόρι…


Αφιερωμένο στον αγαπημένο μας Δεσμώτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

worshipperjesus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο worshipperjesus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ο αυνανισμός είναι το αδύναμο σημείο μου.

Έχω δοκιμάσει τα πάντα:
-Φόρεσα γάντια μηχανής για πολλές μέρες συνεχώς, για να μου περιορίζουν τη χρήση των χεριών. Λύγισα μέσα σε 3 μέρες.
-Κοιμήθηκα με τζιν και ζώνη, για δυσκολότερη πρόσβαση στην επίμαχη περιοχή. Δούλεψε μόνο μια μέρα.
-Απεγκατέστησα όλους τους browser εκτός του Internet Explorer 6 και έβγαλα το firewall έτσι ώστε κάθε επίσκεψη σε ηδονικά site να με τιμωρεί με ιούς. Αναγκάστηκα να κάνω φορμάτ μέσα σε 3 μέρες.
-Στερέωσα την οθόνη του υπολογιστή στο ταβάνι της κουζίνας και πέταξα όλες τις καρέλκες του σπιτιού. Μέσα σε 2 μέρες έσπασε το τραπέζι της κουζίνας όταν ξάπλωσα πάνω του.
-Οργάνωσα κυκλικό υπερατλαντικό αεροπορικό ταξίδι χιλιάδων χιλιομέτρων, για να μείνω μακριά από ιδιωτικό χώρο. Δυστυχώς μου τελείωσαν τα χρήματα και επέστρεψα στο σπίτι μου στην Ελλάδα και δυστυχώς σε ιδιωτικό χώρο.

Βρίσκομαι σε απόγνωση. Κάθε προσπάθεια μου λήγει άδοξα μέσα σε 3-4 ημέρες. Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε ιδέα.

chastity device αγόρι μου, απλά θα σου κοστίσει λίγο ακριβά, αλλά είναι καλή επένδυση, μια φορά το αγοράζεις και ξεμπερδεύεις. Να που η τεχνολογία δεν είναι πάντα σατανική. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
«Εάν ο οφθαλμός σου ο δεξιός σε σκανδαλίζει, έκβαλε αυτόν και ρίψον από σου· διότι σε συμφέρει να χαθεί εν των μελών σου και να μη ριφθεί όλον το σώμα σου εις την γέεννα»

Κατ' αναλογίαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
chastity device αγόρι μου, απλά θα σου κοστίσει λίγο ακριβά, αλλά είναι καλή επένδυση, μια φορά το αγοράζεις και ξεμπερδεύεις. Να που η τεχνολογία δεν είναι πάντα σατανική. ;)



Κατ' αναλογίαν...

...δεν ξέρω ποιο απ' τα δύο με τρομάζει περισσότερο... :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αφιερωμένο στον αγαπημένο μας Δεσμώτη...
Α jesusworshiper = Δεμωτης ; Ε μιλάτε ρε παιδια να ξερω :P. Επομενο nickname : "ο αλεξί-ban-oς" ! :D

Χαος, στο προηγουμενο σου ποστ, εψαχνα να βρω καθημερινη λεξη. Τυφλα να χει ο Ζουραρης ! Στραμπουληξα τη γλωσσα μου, θα σου κανω μυνηση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Είναι γνωστό ότι στην Ελλάδα οι άντρες έχουμε τις περισσότερες ερωτικές εμπειρίες απ'όλους στον κόσμο, πολύ απλά γιατί κάθε μέρα βαφτίζουμε την χούφτα μας με διαφορετικό όνομα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Είναι γνωστό ότι στην Ελλάδα οι άντρες έχουμε τις περισσότερες ερωτικές εμπειρίες απ'όλους στον κόσμο, πολύ απλά γιατί κάθε μέρα βαφτίζουμε την χούφτα μας με διαφορετικό όνομα.:clapup:

+1

Εγώ άρχισα να αυνανίζομαι από τα 6... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,673 μηνύματα.
+1

Εγώ άρχισα να αυνανίζομαι από τα 6... :redface:

Και στα 16 θα θέλεις αλλαγή μπουζί, δισκόφρενων και κινητήρα καθώς θα καταρρέεις σύγκορμος υπό το βάρος της προστατικής κοπώσεως!:redface: (προφανώς αστειεύομαι, παίξ'τον να χαρείς τη ζωή σου:redface:)

Μα καλά φίλε μου, σοβαρά τώρα, τι ορμές είχες στα 6 σου; Μήπως έκανες αυτό που κάνουν όλα τα αγοράκια από πολύ μικρά, δηλαδή να περιεργάζονται το λιθρίνι τους και έτσι εσφαλμένα να το λογίζουν ως αυνανισμό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μα καλά φίλε μου, σοβαρά τώρα, τι ορμές είχες στα 6 σου; Μήπως έκανες αυτό που κάνουν όλα τα αγοράκια από πολύ μικρά, δηλαδή να περιεργάζονται το λιθρίνι τους και έτσι εσφαλμένα να το λογίζουν ως αυνανισμό;:hmm:
Στα 6 είσαι εκτός κυκλοφορίας, ούτε καν λόγος δεν γίνεται για ορμές. Εδώ δεν γεμίζεις καλά καλά μια δαχτυλίδρα στα 6 σου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,673 μηνύματα.
Στα 6 είσαι εκτός κυκλοφορίας, ούτε καν λόγος δεν γίνεται για ορμές. Εδώ δεν γεμίζεις καλά καλά μια δαχτυλίδρα στα 6 σου... :P

Ποιά δαχτυλίθρα ρε Γιόρκε; Αέρα για να φουσκώνεις το ποδήλατο βγάζεις στα 6. Θυμάμαι οι πρώτοι μου αυνανισμοί ήταν περίεργοι. (προσέξτε πως τον έπαιζα ένα πράγμα, δώστε βάση να μάθετε την ιστορία του λιθρινιού):


Να ήμουν 11-12; Δε θυμάμαι...

Στην παλιά γειτονιά μου, έμενε τα πρώτα 6-7 χρόνια μια οικογενιακή μας φίλη, και μάνα ενός συμμαθητή μου. Η γυναίκα αυτή ήταν πολύ όμορφη, άκρως εντυπωσιακή, ψηλή, μελαχρινή, άβυζη δυστυχώς, αλλά είχε καπούλι βαρβάτο και μπούτι κολώνα της ΔΕΗ. Όταν ερχόταν με κάτι μίνι στο σπίτι (τώρα γιατί το έκανε αυτό χωρίς να ντρέπεται, ενώ ήμασταν τριγύρω 2 αγοράκια κι ένα τρίτο το παιδί της, δεν θα το σχολιάσω), εγώ αναπόφευκτα είχα φουσκοδεντριές, και προσπαθούσα, πρώτον να κρύψω τη χαρά του λιθρινιού μου (είναι μαρτύριο να προσπαθείς να φας ενώ είσαι τρελά κα... κα.... Κακά και Ρονάλντο, πιστέψτε με:P) και δεύτερον να πάρω κι άλλο μάτι τα μπούτια της.

Στο κρεβάτι όντας μπρούμυτα, ανακάλυψα ενώ είχα αυτή τη θαυμάσια γυναίκα στη σκέψη μου, ότι ερεθιζόμουν στο λιθρίνι από το τρίψι τρίψι με το σεντονίνο. Και δώστου τρίψι τρίψι και ξανατρίψι τρίψι και στο τέλος ένιωθα περιέργως ευχάριστα, χωρίς να γίνεται κάτι άλλο. Κι ενώ κόντευα ν' ανάψω τη φλόγα των ινδιάνων Σιού από το πολύ το τρίψι τρίψι τα βράδια με το σεντόνι, ένα από αυτά τα βράδια συνέβη κάτι περίεργο. Στο σημείο που τριβόμουν μετά την ευχαρίστηση, είχε βγεί μια σταγόνα η οποία με την πάροδο του χρόνου μεγάλωνε (και στα 27 καταντάς Peter North να αδειάζεις το Μόρνο μαζί με το φράγμα, λέει τάχα μου).

Έτσι ξεκίνησε η σπουδαία σεξουαλική ζωή μου. Ο πρώτος μου έρως, ήτο το σεντόνι (δεν το ρώτησα αν εγκαστρώθη, μπορεί να θέλει να το αποκαταστήσω!:redface:)

ΥΓ: Αγαπάμε πολύ τη γειτόνισσα που μας μετέτρεψε εν αγνοία της από παιδί σε έφηβο.

ΥΓ2: Ένα βράδυ στο σπίτι της, προσπαθώντας να πάω κάπου, ακούμπησα στο μπούτι της επίτηδες και μου λέει "Ήθελες πολύ να το κάνεις αυτό ε;" Αμ μόνο πολύ; Αφού ήταν γυναικάρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλα στα 6, ουτε αερα για να φουσκωσεις το ποδηλατο δεν βγαζει...

Χαχαχαχα!!!Παρομοια ηταν και η δικια μου πρωτη εμπειρια!!! Αν και εγω δεν ημουν καλο παιδι να με κολασει η γειτονισσα(η οποια δεν βλεπεται η αληθεια ειναι:P)... Να ναι καλα το κουτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ο αυνανισμός είναι το αδύναμο σημείο μου.

Έχω δοκιμάσει τα πάντα:
-Φόρεσα γάντια μηχανής για πολλές μέρες συνεχώς, για να μου περιορίζουν τη χρήση των χεριών. Λύγισα μέσα σε 3 μέρες.
-Κοιμήθηκα με τζιν και ζώνη, για δυσκολότερη πρόσβαση στην επίμαχη περιοχή. Δούλεψε μόνο μια μέρα.
-Απεγκατέστησα όλους τους browser εκτός του Internet Explorer 6 και έβγαλα το firewall έτσι ώστε κάθε επίσκεψη σε ηδονικά site να με τιμωρεί με ιούς. Αναγκάστηκα να κάνω φορμάτ μέσα σε 3 μέρες.
-Στερέωσα την οθόνη του υπολογιστή στο ταβάνι της κουζίνας και πέταξα όλες τις καρέλκες του σπιτιού. Μέσα σε 2 μέρες έσπασε το τραπέζι της κουζίνας όταν ξάπλωσα πάνω του.
-Οργάνωσα κυκλικό υπερατλαντικό αεροπορικό ταξίδι χιλιάδων χιλιομέτρων, για να μείνω μακριά από ιδιωτικό χώρο. Δυστυχώς μου τελείωσαν τα χρήματα και επέστρεψα στο σπίτι μου στην Ελλάδα και δυστυχώς σε ιδιωτικό χώρο.

Βρίσκομαι σε απόγνωση. Κάθε προσπάθεια μου λήγει άδοξα μέσα σε 3-4 ημέρες. Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε ιδέα.

Αυνανίζεσαι εσύ;;;; Κυνηγάς την ηδονή;;; Είσαι "ανήθικος";;;;;; Άλλα μας έλεγες στο τοπικ για τα εμβόλια κατά του HIV!!! Πάντως αν δεν εννοείς τα όσα λες κρίμα, γιατί είναι ντροπή να κοροιδεύεις τους άλλους ενώ απαντάς σε πολύ σοβαρά θεματα...:mad:

υγ: ο χαρακτηρισμός ενός ανθρώπου που "κυνηγά την ηδονή" ως "ανήθικος" έγινε από τον worshipperjesus στο τοπικ που ανέφερα.. όχι απο εμένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top