Αυνανισμός...

Αυνανίζεστε και αν ναι πόσο συχνά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 462)
  • Είμαι άντρας και ΔΕΝ αυνανίζομαι

    Ψήφοι: 21 4.5%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 125 27.1%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 166 35.9%
  • Ειμαι γυναικα και ΔΕΝ αυνανιζομαι

    Ψήφοι: 22 4.8%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 28 6.1%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 100 21.6%

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Χα χα καλοοο...Αρα να του δωσω να καταλαβει...


παιχτον τωρα οσο μπορεις φιλε, πριν βρουν καμια προφητεια και τον απαγορευσουν:eek:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚρύβεΛόγια

Νεοφερμένος

Η ΚρύβεΛόγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
+1 στον φίλο/φίλη (βαριέμαι να ψάξω ειδικότερα) που έγραψε οτι για τις γυναίκες η ηλικία πρώτου αυνανισμού μπορεί να ποικίλει από τα 5 μέχρι τα 25. Πολλοί θεωρούν αυτονόητο οτι οι άντρες ξεκινούν να αυνανίζονται νωρίτερα, ίσως επειδή το πέος ''προεξέχει'' επομένως ευνοείται η εξερεύνησή του, ενώ το αντίστοιχο όργανο της γυναίκας είναι κρυμμένο, άρα πιο δυσπρόσιτο...

Προσωπικά, μπορώ να ανακαλέσω στη μνήμη μου τον παλαιότερο αυνανισμό, που ήταν πέραν κάθε αμφιβολίας και με απόλυτη ακρίβεια ΠΡΙΝ κλείσω καλά καλά τα 5 μου. Απλώς δεν ηταν σεξουαλικού χαρακτήρα. Είχε το στοιχείο της φαντασίωσης, αλλά όχι της φαντασίωσης με κάποιο αρσενικό. Νομίζω οτι σε τέτοιες ηλικίες μπορεί ένα κορίτσι να αυνανιστεί, απλά με το να σκέφτεται κάτι ευχάριστο από την καθημερινή του ζωή, χωρίς ερωτική απόχρωση, ξαναλέω.

Στην προνηπιακή μου ηλικία έχω μνήμες αυνανισμού. Όμως ...τον ξέχασα ώς παιχνίδι για αρκετά χρόνια, για να τον ανακαλύψω αρκετά αργότερα. Στα 13 νομίζω, όταν πρωτο-ερωτεύτηκα έναν συμμαθητή.

Τώρα πια, στα 23 δεν αυνανίζομαι συχνά- είτε μόνη, είτε σε σχέση. Μπορεί τον Ιανουάριο να αυνανιστώ 15 φορές και τον Φεβρουάριο 1 ή καμμία. Πιθανώς φταίει οτι στα 23 μου για να αυνανιστώ θέλω προετοιμασία, χρόνο, ησυχία, έμπνευση, μια ερεθιστική φαντασίωση. Μικρότερη αυνανιζόμουν έτσι απλά, για την πλάκα, χωρίς να μπαίνει στη μέση οποιοδήποτε συναίσθημα.

Αυτά τα διαφωτιστικά είχα να προσθέσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
μπραβο 5 φορες τη μερα ε??? αλλα απο την αλλη αργα δεν ξεκινησες γιατι?

Ποιά δαχτυλίθρα ρε Γιόρκε; Αέρα για να φουσκώνεις το ποδήλατο βγάζεις στα 6. Θυμάμαι οι πρώτοι μου αυνανισμοί ήταν περίεργοι. (προσέξτε πως τον έπαιζα ένα πράγμα, δώστε βάση να μάθετε την ιστορία του λιθρινιού):


Να ήμουν 11-12; Δε θυμάμαι...

Στην παλιά γειτονιά μου, έμενε τα πρώτα 6-7 χρόνια μια οικογενιακή μας φίλη, και μάνα ενός συμμαθητή μου. Η γυναίκα αυτή ήταν πολύ όμορφη, άκρως εντυπωσιακή, ψηλή, μελαχρινή, άβυζη δυστυχώς, αλλά είχε καπούλι βαρβάτο και μπούτι κολώνα της ΔΕΗ. Όταν ερχόταν με κάτι μίνι στο σπίτι (τώρα γιατί το έκανε αυτό χωρίς να ντρέπεται, ενώ ήμασταν τριγύρω 2 αγοράκια κι ένα τρίτο το παιδί της, δεν θα το σχολιάσω), εγώ αναπόφευκτα είχα φουσκοδεντριές, και προσπαθούσα, πρώτον να κρύψω τη χαρά του λιθρινιού μου (είναι μαρτύριο να προσπαθείς να φας ενώ είσαι τρελά κα... κα.... Κακά και Ρονάλντο, πιστέψτε με:P) και δεύτερον να πάρω κι άλλο μάτι τα μπούτια της.

Στο κρεβάτι όντας μπρούμυτα, ανακάλυψα ενώ είχα αυτή τη θαυμάσια γυναίκα στη σκέψη μου, ότι ερεθιζόμουν στο λιθρίνι από το τρίψι τρίψι με το σεντονίνο. Και δώστου τρίψι τρίψι και ξανατρίψι τρίψι και στο τέλος ένιωθα περιέργως ευχάριστα, χωρίς να γίνεται κάτι άλλο. Κι ενώ κόντευα ν' ανάψω τη φλόγα των ινδιάνων Σιού από το πολύ το τρίψι τρίψι τα βράδια με το σεντόνι, ένα από αυτά τα βράδια συνέβη κάτι περίεργο. Στο σημείο που τριβόμουν μετά την ευχαρίστηση, είχε βγεί μια σταγόνα η οποία με την πάροδο του χρόνου μεγάλωνε (και στα 27 καταντάς Peter North να αδειάζεις το Μόρνο μαζί με το φράγμα, λέει τάχα μου).

Έτσι ξεκίνησε η σπουδαία σεξουαλική ζωή μου. Ο πρώτος μου έρως, ήτο το σεντόνι (δεν το ρώτησα αν εγκαστρώθη, μπορεί να θέλει να το αποκαταστήσω!:redface:)

ΥΓ: Αγαπάμε πολύ τη γειτόνισσα που μας μετέτρεψε εν αγνοία της από παιδί σε έφηβο.

ΥΓ2: Ένα βράδυ στο σπίτι της, προσπαθώντας να πάω κάπου, ακούμπησα στο μπούτι της επίτηδες και μου λέει "Ήθελες πολύ να το κάνεις αυτό ε;" Αμ μόνο πολύ; Αφού ήταν γυναικάρα!
και εγω καπως ετσι ξεκινησα με τριψιμο στο σεντονι και τελος παντον τελικα καταλαβα με το καιρο καποια πραγματακια και απο την σταγονιτσα φτασαμε στο ενα πακετ χαρτομαντηλα (τα εχουν ακριβίνε κιολας αστα να πανε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Θα πω και εγω την ιστορια μου :P

Τσοντες κτλ ειχα δει. Ναι μου σηκωνοταν οταν εβλεπα κατι αλλα δεν του ειχα δωσει σημασια. Μια φορα στο μπανιο λοιπον, εκανα μια απο τις γνωστες τοτε ανακαλυψεις του σωματος μου :P Ε δεν θυμαμαι πως φτασαμε σε εκεινο το σημειο, αλλα τελοσπαντων μετα απο λιγη ωρα αρχισα να την παιζω. Και συνεχιζα χωρις λογο, ετσι, ουτε προσπαθουσα να πετυχω κατι, εντελως τυχαια. Ε μεχρι που παιξε παιξε ξαφνικα μου ερχοταν κατι σαν (εντονο γαργαλιτο στο πεος το ελεγα τοτε). Και αυτο ηταν παιδες. Με το που αυξανοταν αυτο ... το σταματησα γιατι φοβηθηκα και δεν ηξερα τι μου γινοταν :jumpy:. Ωσπου μετα απο καποιες μερες, εκει που καθομουν και κοιτουσα το ταβανι καθησα και σκεφτηκα το εξης, οντας ατομο της σκεψης και του πειραματισμου 8).

<<Αμα δηλαδη κατσουν και μου δεσουν τα χερια καποιοι, και αυτοι οι καποιοι αρχιζουν να μου την παιζουν ενω μου ερχεται αυτο το γαργαλιτο ξανα, ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ρε παιδι μου? Θα πεθανω απο το γαργαλιτο? Αν ειναι δυνατον>>

Και καπως ετσι γεννηθηκε η πραγματικη απορια, οποτε την αλλη μερα, με τα καταλληλα συνεργα παω στο μπανιο και τακα τουκα τουκα τακα, εγενετο το φως το αληθινο απο το πεος μου :eek:

Η συνεχεια της ιστοριας γνωστη και θρυλικη 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
5 φορες τη βδομαδα μινιμουμ κι οποιος λεει τ αντιθετο για τον εαυτο του ειναι η ψευτης η φλωρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
τι πεντε φορες την εβδομαδα?? στανταρ 2 την ημερα και μπορει και παραπανω καποιες φορες.. ( την εχω παιξει και 9 φορες σε μια μερα στα 13 μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Πειτε με δυσπιστο αλλα αντρας που δεν αυνανιζεται καθολου δεν υπαρχει!Και αν υπαρχει ειναι 1 στο δισεκατομυριο και οχι 21 ατομα που ψηφισαν.Περα απο αυτο,εγω γυρω στις 4-5 φορες την εβδομαδα αμα δεν ειναι πηχτρα το προγραμμα(εννοειται οταν δεν εχω κοπελα :P)...Την πρωτη φορα την θυμαμαι...αρχισα απο περιεργεια αλλα στην αρχη δεν ενιωθα κ πολλα μεχρι που ηρθε η μαγικη στιγμη και βγηκαν ΟΛΑ στην πορτα του μπανιου(ειχα αφεθει κ ξεχαστηκα)..καθισα και την καθαριζα μετα χαχα.Το μεγαλο ερωτημα για τους αντρες ειναι..ποσο καιρο εχετε αντεξει χωρις??? :hmm:Εγω μετα απο μιαμιση εβδομαδα ημουν επικινδυνος σε δημοσιους χωρους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγω ειμαι ηδη στην 1 εβδομαδα αποχης.. Ηδη αρχιζει το χερι μου και πηγαινει απο μονο του προς τα κατω αλλα τελευταια στιγμη του κοβω τον αερα..Νιωθω απο την μια οτι πρεπει με κατι αλλο να απασχολουμαι για να μην το σκεφτομαι και απο την αλλη το μυαλο μου παει ολο εκει...Επισης νιωθω ικανοποιημενος που εχω παραμεινει ...εγκρατης και δεν υποκιπτω στον πειρασμο να αυνανιστω απο την αλλη εχω περιεργια ποσο θα αντεξω ακομη... Και εχτες στην παραλια εβλεπα πολυ ομορφα γυναικεια κορμια , αλλα ευτυχως δεν ειδα να εχω τρελαθει στην καυλα..Εκανα πονηρες σκεψεις αλλα δεν εκτεθηκα κι ολας..


Πειτε με δυσπιστο αλλα αντρας που δεν αυνανιζεται καθολου δεν υπαρχει!Και αν υπαρχει ειναι 1 στο δισεκατομυριο και οχι 21 ατομα που ψηφισαν.Περα απο αυτο,εγω γυρω στις 4-5 φορες την εβδομαδα αμα δεν ειναι πηχτρα το προγραμμα(εννοειται οταν δεν εχω κοπελα :P)...Την πρωτη φορα την θυμαμαι...αρχισα απο περιεργεια αλλα στην αρχη δεν ενιωθα κ πολλα μεχρι που ηρθε η μαγικη στιγμη και βγηκαν ΟΛΑ στην πορτα του μπανιου(ειχα αφεθει κ ξεχαστηκα)..καθισα και την καθαριζα μετα χαχα.Το μεγαλο ερωτημα για τους αντρες ειναι..ποσο καιρο εχετε αντεξει χωρις??? :hmm:Εγω μετα απο μιαμιση εβδομαδα ημουν επικινδυνος σε δημοσιους χωρους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Εγω ειμαι ηδη στην 1 εβδομαδα αποχης.. Ηδη αρχιζει το χερι μου και πηγαινει απο μονο του προς τα κατω αλλα τελευταια στιγμη του κοβω τον αερα..Νιωθω απο την μια οτι πρεπει με κατι αλλο να απασχολουμαι για να μην το σκεφτομαι και απο την αλλη το μυαλο μου παει ολο εκει...Επισης νιωθω ικανοποιημενος που εχω παραμεινει ...εγκρατης και δεν υποκιπτω στον πειρασμο να αυνανιστω απο την αλλη εχω περιεργια ποσο θα αντεξω ακομη... Και εχτες στην παραλια εβλεπα πολυ ομορφα γυναικεια κορμια , αλλα ευτυχως δεν ειδα να εχω τρελαθει στην καυλα..Εκανα πονηρες σκεψεις αλλα δεν εκτεθηκα κι ολας..
Φιλε δεν εινα αναγκη ουτε να πιεζεις το εαυτο σου ουτε να πας κοντρα στην φυση.
Δεν ειναι κατι κακο ισα ισα που ειναι καλο και δεν πρεπει να το κρυβεις.


Δεν εννοω και να βγαινει γυμνος στην γειτονια για να παρει τσιγαρα :Pαλλα να ειναι πιο οκ με τον ιδιο τον εαυτο του;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εχεις δικιο δεν πρεπει να καταπιεζουμε τον εαυτο μας αλλα ειχα και εχω την αισθηση οτι το εκανα συχνα και νομιζω οτι το ειχα παρακανει..Ετσι αποφασισα την αποχη παρολο που διαβασα και κατι ερευνες που ελεγαν οτι οταν καποιος αυνανιζεται συχνα εχει και ενα μεγαλο ποσοστο να μην πασχει απο αρρωστιες οπως καρκινο του προστατη στο μελλον μιας και η συχνη εξπερματωση ελεγε βοηθα σε αυτο.Ομως ενιωθα και νιωθω οπως ειπα οτι ο συχνος αυνανισμος (γιατι ομολογω πως αυνανιζομουν συχνα) ισως να προκαλει εθισμο και να εχω την αναγκη να το κανω ακομα συχνοτερα..

Φιλε δεν εινα αναγκη ουτε να πιεζεις το εαυτο σου ουτε να πας κοντρα στην φυση.
Δεν ειναι κατι κακο ισα ισα που ειναι καλο και δεν πρεπει να το κρυβεις.


Δεν εννοω και να βγαινει γυμνος στην γειτονια για να παρει τσιγαρα :Pαλλα να ειναι πιο οκ με τον ιδιο τον εαυτο του;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγω ειμαι ηδη στην 1 εβδομαδα αποχης.. Ηδη αρχιζει το χερι μου και πηγαινει απο μονο του προς τα κατω αλλα τελευταια στιγμη του κοβω τον αερα...... εχω παραμεινει ...εγκρατης και δεν υποκιπτω στον πειρασμο .... εθισμο και να εχω την αναγκη να το κανω ακομα συχνοτερα..
Τι είναι αυτά παληκάρι μου? Τι νόημα έχουν οι λέξεις: αποχή, εγκράτεια, υποκύπτω, πειρασμός, εθισμός, για κάτι απόλυτα φυσιολογικό (και απολαυστικό)? Κάνε ότι θέλει το σώμα σου και δώστου ελεύθερα να καταλάβει. Keep musterbating...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Λες να του δωσω ε???Εχω αρχισει να πιστευω οτι το σαβ/κο που ειμαι ελευθερος απο δουλεια , σκεφτομαι να μην βγω καν απο το σπιτι μου και να αυνανιζομαι για 48 ωρες συνεχεια για να βγαλω το αχτι μου....Το σκεφτομαι σοβαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eraskino

Νεοφερμένος

Ο eraskino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεία σας,

Αυνανίζεστε και αν ναι πόσο συχνά;
Έχω ακούσει για σπυράκια και μαύρους κύκλους στα μάτια, τι πιστέυετε;


θένκς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
βλακειες ειναι αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
αν πετύχει η μαλακία, τύφλα να'χει το γαμήσι. (λέγαν οι παλιοί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
ο πολύς αυνανισμός τι προβλήματα προκαλεί; εκτός από το κολλώδες υγρό ως λεκέ εκεί που πέσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ο πολύς αυνανισμός τι προβλήματα προκαλεί; εκτός από το κολλώδες υγρό ως λεκέ εκεί που πέσει..

Σωματικά τίποτα, μπορεί όμως να ξεχάσεις πως να ρίξεις μια κοπέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,855 μηνύματα.
Σωματικά τίποτα, μπορεί όμως να ξεχάσεις πως να ρίξεις μια κοπέλα.

χαχα αυτό δεν ξεχνιέται..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top