Αυνανισμός...

Αυνανίζεστε και αν ναι πόσο συχνά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 462)
  • Είμαι άντρας και ΔΕΝ αυνανίζομαι

    Ψήφοι: 21 4.5%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 125 27.1%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 166 35.9%
  • Ειμαι γυναικα και ΔΕΝ αυνανιζομαι

    Ψήφοι: 22 4.8%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 28 6.1%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 100 21.6%

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Christof:
Το πιο τρελό είναι ότι τις περιόδου που αυτοϊκανοποιούμαι περισσότερο από τις άλλες περιόδου παρατηρώ να έχω νέα σπυράκια!
Θα σταθώ σε αυτό το σημείο εγώ. Είναι πάρα πολύ εύκολο να αναπτύξουμε σωματικά συμπτώματα για κάτι που φυσιολογικά δεν θα μας προκαλούσε. Απλά, επειδή πίστεψες ότι αν κάνεις το Χ (αυτοικανοποίηση) θα έχεις τα Ψ αποτελέσματα (σπυράκια), γιʼαυτο συμβαίνει. Χαρακτηριστικά θα σου πω πως στην Ν. Αμερική υπάρχουν φυλές που πιστεύουν στην θανατηφόρα κατάρα βουντού. Πράγματι, όταν κάποιος τους πείσει ότι είναι καταραμένοι, πεθαίνουν!!! Αντίθετα, άλλοι που μένουν στην ίδια κοινωνία, επειδή ακριβώς δεν πιστεύουν, δεν παθαίνουν τίποτα. Γενικά πολλές έρευνες έχουν γίνει παγκοσμίως για το πόσο μπορεί να αλλάξει η βιολογία του ατόμου μέσω της σκέψης (της ανώτερης γνωστικής οδού δηλαδή) και σχεδόν όλες φτάνουν στο ίδιο συμπέρασμα: ο καθένας μπορεί να γίνει κατά φαντασίαν ασθενής. Στην ψυχολογία υπάρχει ολόκληρη κατηγορία διαταραχών, οι λεγόμενες "σωματόμορφες διαταραχές", που το κύριο χαρακτηριστικό τους είναι η εμφάνιση σωματικών συμπτωμάτων χωρίς βιολογική αιτία. Εκεί μέσα εντάσσεται κ η υποχονδρίαση, για να σου δώσω να καταλάβεις... Άρα, απλά χαλάρωσε και δεν θα βλέπεις τα συμπτώματα στο σώμα σου...

Βέβαια και εγώ δεν νομίζω αν στέκει ιατρικώς, οπότε απλά σου λέω τι ισχύει στην περίπτωση που πράγματι δεν υπάρχει βιολογική εξήγηση.... Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ που μπορεί να δικαιολογήσει μια τέτοια άποψη είναι η έκρριση ανδρογόνων μετά από την πράξη και αυτό ίσως να δημιουργεί κάτι στο δέρμα. Αλλά από την άλλη, σκέψου πόσα άτομα κάνουν σεξ γύρω σου κ δεν έχουν τίποτα. Φυσιολογικά και ο πατέρας σου θα είχε, και η μητέρα σου κτλ. Εγώ τουλάχιστον δεν πρόσεξα καμιά διαφορά από τότε που ήμουν μόνος με τώρα που έχω κανονική σεξουαλική ζωή.:| Άρα νομίζω πως είναι μπαρούφες τα όσα ακούμε για σωματικά συμπτώματα. Απλοί φόβοι που θέλουν να δημιουργήσουν οι γονείς στα παιδιά...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JohnKaL-

Νεοφερμένος

Ο JohnKaL- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Valder τα είπες όλα μια χαρά!
Αλλά μου έκανε εντύπωση αυτό

Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Όταν ο άντρας εκσπερματώνει εκκρίνεται μια ουσία στον εγκέφαλο που προκαλεί υπνηλία. Ε εκεί μαστουρώνεις και κλατάρεις κι αν σου πουν 1 + 1 πόσο κάνει, πιθανόν να απαντήσεις 3 με το ενα δώρο στα καταστήματα F Fokas.
Ομολογό πως δεν το ήξερα και αναρωτιόμουνα το γιατί νυστάζω όλη μέρα :D:D
Αστειεύομαι φυσικά :P

Το έχω παρατηρήσει αυτό που λές και ειδικά με την σεξουαλική επαφή που συνδυάζεις και την κούραση μαζί με αυτην την ουσία και είσαι 10 φορές περισσότερο κουρασμένος!
Εγώ αυτοϊκανοποιόμουνα πολύ όταν είμουν μικρός (5η δημοτικού ως 3 γυμνασίου) που αγόραζα τα πρώτα μου περιοδικά με cd-rom μάλιστα του Models :P
Aπο εκεί έμαθα πως γίνετε κιόλας βλέποντας απορημένος τον τύπο στην ταινία να το κανει. Όταν άρχισα να το κάνω και εγώ νόμιζα πως με έπιασε κατούρημα και μετά είχα φοβηθεί πάρα πολύ σε σημείο που έτρεμα γιατί ούτε ήξερα τι έκανα. Άρχισα να ψάχνω στο Google μετά να δώ τι είναι! :D
Μετά το γυμνάσιο στην 1η Λυκείου επισκεπτόμουνα τα γνωστά "σπίτια του έρωτα" & Strip Shows! Χάλασα απίστευτα χρήματα σε όλα αυτά επειδή πήγαινα πολύ συχνά αλλά δεν το έχω μετανοιώσει παιδιά .. ήταν φοβερές εμπειρίες και με πολύ γέλιο!
Ειδικά την 1η μου φορά σε "σπίτι του έρωτα" την θυμάμαι σαν να είναι τώρα. Τρέμανε τα πόδια μου, ζαλιζόμουνα , φοβόμουνα! Είμουν μαζί με έναν φίλο που είχε έρθει για συμπαράσταση. Η κακομοίρα η τσατσά η γιαγιάκα μου συμπεριφερόταν λες και είμουν δικός της άνθρωπος για να νοιώσω άνετα μιας και με είχε πάρει χαμπάρι για το πως ένοιωθα.
Τώρα ποια μόνο σε Strip Club πάω με φίλους για το ποτό την μουσική (που δυστηχώς αυτά τα ήδη μουσικής δεν μπορείς να τα ακούσεις πουθενά αλλού) και να για να γελάσουμε. Καμία σχέση για πονηρό σκοπό! Τώρα θέλω σχέση και μάλιστα σοβαρή! Μακρυά απο σκέτο Sex!!!!! Το θεωρό ξενέρωτο :)

Ξέφυγα λιγάκι Sorry.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Θα σταθώ σε αυτό το σημείο εγώ. Είναι πάρα πολύ εύκολο να αναπτύξουμε σωματικά συμπτώματα για κάτι που φυσιολογικά δεν θα μας προκαλούσε.

χαχαχαχα, γαματο, βασικα μπραβο που σκεφτεσε με την επιστιμη σου, θα γινεις/εισαι καλος επιστημονας.

αλλα δεν ειναι αυτος ο λογος:)

Το πιο τρελό είναι ότι τις περιόδου που αυτοϊκανοποιούμαι περισσότερο από τις άλλες περιόδου παρατηρώ να έχω νέα σπυράκια!

ειναι πολυ πιο συνηθησμενο απο οσο νομιζεις, ασχετο αν δεν το λενε οι περισοτεροι αντρες (και πολλες γυναικες επισις:) η αιτια ειναι η τεστοστερονη. Η τεστοστερνη εχει διακυμανσεις εποχιακες αλλα και ψυχολογικες/ψυχοδυναμικες/διατροφικες κτλ κτλ. Οταν βρισκεσαι σε φαση στην οποια η τεστοστερονη σου ειναι πιο αναιβασμενη (οπως στην εφηβια, για παραδειγμα, η ορισμενες βδομαδες της ανοιξης, η οταν εισαι "φρεσκος" σε μια σχεση, η αφου ξεπερασεις ενα χωρισμο etc etc) εχει πιο εντονη σεξουαλικη διαθεση (ειναι μια παρενεργεια της τεστοστερονης αυτο).

μια ΑΛΛΗ παρενεργεια της τεστοστερονης ειναι η ακμη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
μια ΑΛΛΗ παρενεργεια της τεστοστερονης ειναι η ακμη:)

Για αυτο εχω ακμη?! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Εχω μια απορια οταν το εκανα προσφατα με την κοπελα μου την επομενη μερα ειχε φουντωσει η ακμη μου στο προσωπο!Ευθυνεται κατι για αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Για αυτο εχω ακμη?!

ναι, αν και δεν ειναι τοσο "αμεση" η βιολογικη σχεση, γιαυτο εχεις, γιαυτο και οι εφηβοι (που εχουν τεστοστερονη στο θεο) εχουν ακμη

Εχω μια απορια οταν το εκανα προσφατα με την κοπελα μου την επομενη μερα ειχε φουντωσει η ακμη μου στο προσωπο!Ευθυνεται κατι για αυτο?

χαλαρα, αυτο σε συνδιασμο με τον ιδρωτα και well οποιεσδηποτε αλλες εκρισεις ειχες στο προσωπο σου ολο το βραδυ:)

γενικοτερα μιλοντας το να "σκοραρεις" αυξανει αρκετα την τεστοστερονη (πραγμα καλο). Αν θες να μειωσεις την ενταση της ακμης σου (και να καταρακωσεις τη libido σου κτλ κτλ) πες στο πατερα σου να σε βρισει μπροστα σε φιλους σου και να σου τραβιξει και ενα χαστουκι that sould work:p (αληθεια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από epote:
ειναι πολυ πιο συνηθησμενο απο οσο νομιζεις, ασχετο αν δεν το λενε οι περισοτεροι αντρες (και πολλες γυναικες επισις:) η αιτια ειναι η τεστοστερονη.:)

Βασικά και αυτό μου πέρασε από το μυαλό, αλλά επειδή δεν ήμουν σίγουρος δεν ανέφερα τίποτα... :whistle:

Πάντως αυτά που είπα περί ελέγχου του σώματος, ισχύουν... ίσως όχι σε αυτή την ππερίπτωση βέβαια... χαχαχαχα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Έχω πεθάνει στο γέλιο με το thread!:rofl:
Ok, σίγουρα γράφτηκαν πολύ καλές συμβουλές για όλους που αυνανίζονται και πού είχαν κάποιες απορίες επί του θέματος (ειδικά τα μικρότερης ηλικίας μέλη), αλλά είχε και πολλές δόσεις χιούμορ!:D
Κι εγώ ψήφισα, αλλά μη θέλετε και λεπτομέρειες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Έχω πεθάνει στο γέλιο με το thread!:rofl:
Ok, σίγουρα γράφτηκαν πολύ καλές συμβουλές για όλους που αυνανίζονται και πού είχαν κάποιες απορίες επί του θέματος (ειδικά τα μικρότερης ηλικίας μέλη), αλλά είχε και πολλές δόσεις χιούμορ!:D
Κι εγώ ψήφισα, αλλά μη θέλετε και λεπτομέρειες...:P

γιατι??? γελαει κανεις?? :D παντως, γιατι να ντρεπεσαι, βρε συ....σιγα δλδ μη σε κριτικαρουν και σε φανε κιολας τα υπολοιπα μελη επειδη κανεις κατι φυσιολογικο και αναμενομενο και απολυτως θεμιτο! τεσπα...εγω την αποψη μου την εχω πει....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Έχω πεθάνει στο γέλιο με το thread!:rofl:
Ok, σίγουρα γράφτηκαν πολύ καλές συμβουλές για όλους που αυνανίζονται και πού είχαν κάποιες απορίες επί του θέματος (ειδικά τα μικρότερης ηλικίας μέλη), αλλά είχε και πολλές δόσεις χιούμορ!:D
Κι εγώ ψήφισα, αλλά μη θέλετε και λεπτομέρειες...:P
Αρχική Δημοσίευση από ines:
γιατι??? γελαει κανεις?? :D παντως, γιατι να ντρεπεσαι, βρε συ....σιγα δλδ μη σε κριτικαρουν και σε φανε κιολας τα υπολοιπα μελη επειδη κανεις κατι φυσιολογικο και αναμενομενο και απολυτως θεμιτο! τεσπα...εγω την αποψη μου την εχω πει....:P

Σε αυτο εχει δικιο η ines! ;) :) Ισα ισα απο ο,τι εχουν δειξει ολοι σε αυτο το θεμα, διατηρουμε μια πολυ υγιη και θετικη σταση απεναντι στο θεμα! Για αυτο αλλωστε εχουμε και πολυ χιουμορ σε σχεση με αυτο (και οχι μονο ε;! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
free masturbation - πληροφορίες εντός

έχει κανένας περίεργο τρόπο για μαστουρμπεισιον?
:P εγώ πάντως μπορώ και με τα δύο χέρια :P
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
pf, noob...

εγώ έχω μεγαλώσει αρκετά για να μπορώ να το κάνω και χωρίς χέρια :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Μήπως να αρχίσουμε να δίνουμε και το λόγο στα ίδια τα "πουλιά" να πουν πώς ακριβώς θέλουνε να τα μεταχειριζόμαστε;;:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γενικα παντως, αυτο μπορει να διαφερει απο την φαση, την κ@υλ@ και λοιπα σχετικα που μπορει να ειναι ο καθενας.. :)



Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
εγώ έχω μεγαλώσει αρκετά για να μπορώ να το κάνω και χωρίς χέρια :P.
χαχαχαχαχαχαχαχα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
για να μπορώ να το κάνω και χωρίς χέρια :P.

πιθήκι :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Μήπως να αρχίσουμε να δίνουμε και το λόγο στα ίδια τα "πουλιά" να πουν πώς ακριβώς θέλουνε να τα μεταχειριζόμαστε;;:P:D

vcv gb gb b cvdcx x jmn 7yujh6ytg45rfr4efdrtgfvyhnujmikjm6yhrtgfvrfv

/*αυτά είπε το δικό μου, αλλα μάλλον δε ξέρει ελληνικά! χτύπαγε ότι πλήτρο ήθελε...*/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
που κ που χρειαζετε για να ξελαμπικαρει ο εγκεφαλος κ οταν ο αλλος δεν βρισκετε κοντα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
που κ που χρειαζετε για να ξελαμπικαρει ο εγκεφαλος κ οταν ο αλλος δεν βρισκετε κοντα σου

:clapping::clapping:


Προσωπικά ακολούθησα "αντρική" πορεία μάλλον (από όσα άντεξα να διαβάσω!) ξεκινώντας από μικρή (13? κάπου εκεί). Για μεγάλο διάστημα της εφηβείας οι ορμόνες είχαν βαρέσει κόκκινο οπότε ακόμα και όταν το έκανα και είχα σύντροφο συνέχισα να εξασκώ το σπορ!( γιατί είναι και δύσκολο να βολέψεις τα ραντεβού με τρεξίματα για πανελλήνιες, έλλειψη χώρου κτλ κτλ, άσε που αμα έχεις 10 τόνους ασκήσεις φυσικοχημείας θες μια εκτόνωση ρε παιδί μου!!! :P)

Τώρα πλέον που έχω σύντροφο (και όποτε είχα στην ενήλικη ζωή μου) δεν το εξασκώ το σπορ εκτός αν υπαρχουν "έκτακτες" καταστάσεις. Και δεν έχω πρόβλημα και να το πω. Και στον ίδιο αλλά και σε φίλες μου, ακόμα και σε κάποιους κοντινούς φίλους...

Άλλωστε, όπως προκύπτει και από εδώ μέσα και να πούμε "όχι" δεν μας πιστεύει και κανείς (ορθά! :P) οπότε πιο το νόημα να αρχίζω τα ψέμματα για κάτι φυσιολογικότατο?

ψ.πάντως εγώ και κοντούλα (1.60 και ούτε!) είμαι και μεγάλη μυωπία έχω...Λέτε να μην είναι τα γονίδια αλλά αυτό??? :whistle::hmm::D:D:D:D:D:D:D:D:D

Αχ, πως την πάτησα έτσι το καημένο!!! :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ:
Προσωπικά ακολούθησα "αντρική" πορεία μάλλον (από όσα άντεξα να διαβάσω!) ξεκινώντας από μικρή (13? κάπου εκεί).

Πολύ μεγάλη ξεκίνησες :whistle::whistle:
Άκου με που σου λέω ;) :whistle: ;) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πολύ μεγάλη ξεκίνησες :whistle::whistle:
Άκου με που σου λέω ;) :whistle: ;) :redface:

Nαι ε ???:hmm::hmm::hmm::hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top