Αυνανισμός

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ε κοιταξτε το τι συμβαινει σε μενα δεν μπορει να θεωρηθει ως τι συμβαινει γενικα.Για παραδειγμα στις στατιστικες χρειαζεσαι και ενα αντιπροσωπευτικο δειγμα ωστε να θεωρηθουν επιτυχημενες.Ετσι κι εδω.Γι'αυτο και ρωτησα.Η δικια μου γνωμη δεν ειναι αρκετη.Εχω πιστευω πως ισχυει.Αλλα ειναι οντως ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ε κοιταξτε το τι συμβαινει σε μενα δεν μπορει να θεωρηθει ως τι συμβαινει γενικα.Για παραδειγμα στις στατιστικες χρειαζεσαι και ενα αντιπροσωπευτικο δειγμα ωστε να θεωρηθουν επιτυχημενες.Ετσι κι εδω.Γι'αυτο και ρωτησα.Η δικια μου γνωμη δεν ειναι αρκετη.Εχω πιστευω πως ισχυει.Αλλα ειναι οντως ετσι;
Πiστεύω πως ναι.Το έχω διαβάσει σε διάφορα περιοδικα,σαιτ,βιβλία.
Το πρόβλημα συνήθως είναι ότι δεν είναι κ τόσο ευχαριστο να το κάνεις όταν έχεις περιοδο.Λερώνεις τον τόπο:P
Ασε που οι άντρες γενικά δεν την συμπαθούν την περίοδο καθόλου:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι ισχυει αυτο για την περιοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ε δεν εχουν και αδικο.Αηδια θα 'ταν.Γαμωτο γιατι να τα τραβαμε ολα εμεις οι γυναικες και οι αντρες αρχοντες ,μονιμως βγαζοντας την καθαρη;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε δεν εχουν και αδικο.Αηδια θα 'ταν.Γαμωτο γιατι να τα τραβαμε ολα εμεις οι γυναικες και οι αντρες αρχοντες ,μονιμως βγαζοντας την καθαρη;:mad:


Καθαρη κυριολεκτικα :D
Βασικα ειναι πιο ωραιο το σεξ στην περιοδο γιατι ειναι πιο ευαισθητη η περιοχη αλλα δεν ειναι αναγκη να το κανεις οταν θα λερωσεις πολυ, προς το τελος της περιοδου που δεν βγαινει πολυ αιμα ειναι το ιδανικο ή αναλογα τον κύκλο της καθεμίας βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Δεν ξαναμπαίνω σε αυτό το topic ενώ τρώω.... :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Καθαρη κυριολεκτικα :D
Βασικα ειναι πιο ωραιο το σεξ στην περιοδο γιατι ειναι πιο ευαισθητη η περιοχη αλλα δεν ειναι αναγκη να το κανεις οταν θα λερωσεις πολυ, προς το τελος της περιοδου που δεν βγαινει πολυ αιμα ειναι το ιδανικο ή αναλογα τον κύκλο της καθεμίας βεβαια.

So ka.Omoshiroi.Θα το 'χω στα υποψη σε 2-3 χρονια.:)
-----------------------------------------
Δεν ξαναμπαίνω σε αυτό το topic ενώ τρώω.... :sick:

Εμ και εσυ βλεπεις αυνανισμος και πας και τρως;You asked for it.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εχω ενα φοβερο
τροπο για να εξακριβωσετε αν καποιος «κανει χειροτεχνιες».παρτε το πιο σοβαρο υφος σας και πειτε του οτι οποιος τν παιζει πολυ βγαζει τριχες στα χερια.το 90% θα κοιταξει αμεσως τα χερια του

χαχαχα καλο!
Εγω παλι εχω την εξης απορια.Ισχυει οτι αυξανεται η σεξουαλικη επιθυμια της γυναικας κατα τη διαρκεια της περιοδου;
ναι...εγώ για παράδειγμα έχω παρατηρίσει ότι μου συμβαίνει αυτό κυρίως τις πρώτες μέρες..
Δεν ξαναμπαίνω σε αυτό το topic ενώ τρώω.... :sick:
χαχαχα καλά μωρέ κι εσύ κάθεσαι και τρως ενώ διαβάζεις τέτοιο θέμα?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
καλα ρε παιδια αμα ηταν ετσι τα πραγματα δηλαδη με καθε μαλακια που τραβαγαμε θα ειχαμε γεμισει ολοι σπυρια μαυρους κυκλους και θα ημασταν ολοι στραβοι!!!

Μόνο ρυτίδες δεν έχεις αναφέρει ακόμα...
Ρε για το όνομα του Θεού, η παραπληροφόρηση η ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Μόνο ρυτίδες δεν έχεις αναφέρει ακόμα...

εδώ και για φαλάκρα είχα ακούσει μικλός...:D :lol:
ότι το μέγεθος του αυνανισμού είναι ανάλογος του μεγέθους της φαλάκρας (μπιφτέκι small, μπιφτέκι σχάρας απλωμένο,..κτλ)...:D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω παλι εχω την εξης απορια.Ισχυει οτι αυξανεται η σεξουαλικη επιθυμια της γυναικας κατα τη διαρκεια της περιοδου;

Yesh.
Εγω το εχω φιλοσοφησει κι ολας. Αν προσεξεις κατα την περιοδο συνηθως αυξανεται η επιθυμια για σοκολατα και γενικα γλυκα.
Ειναι γνωστο οτι η σοκολατα ειναι υποκαταστατο του σεξ. Οποτε makes sense.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Yesh.
Εγω το εχω φιλοσοφησει κι ολας. Αν προσεξεις κατα την περιοδο συνηθως αυξανεται η επιθυμια για σοκολατα και γενικα γλυκα.
Ειναι γνωστο οτι η σοκολατα ειναι υποκαταστατο του σεξ. Οποτε makes sense.:D

δηλ., όσοι τρώνε σοκολάτες ή έχουν λατρεία στην σοκολάτα (πιστοί της σοκολάτας) έχουν στερητικό σύνδρομο από σεξ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μμμμμμ οχι, μπορει πολυ απλα να εχουν υπογλυκαιμιες. :p
Εγω σου λεω πως εξηγειται και ρανιοεπιστημονικα η αυξηση της επιθυμιας για σοκολατα κατα τη διαρκεια της περιοδου. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Εγω σου λεω πως εξηγειται και ρανιοεπιστημονικα η αυξηση της επιθυμιας για σοκολατα κατα τη διαρκεια της περιοδου. :xixi:

την ρανιοθεωρία σου, να την ρανιοπροτείνεις στον Εθνικό Σεξολόγο Θ.Ασκητή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Επιστημονικές έρευνες έχουν αποδείξει ότι όσο περισσότερο αυνανίζεται ένας άνδρας τόσο περισσότερες πιθανότητες έχει να του αυξηθεί ή να αποκτήσει μειωπία ( μάλλον την σκότωσα την λέξη )Το παραπάνω το έχω διαβάσει σε άρθρο στο ιντερνετ και δεν ξέρω αν ισχύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Παντως αυτο με την αυξηση της σεξουαλικης επιθυμιας κατα την διαρκεια της περιοδου ισως να χει να κανει και με το γεγονος οτι εκεινη την περιοδο εχουμε αυξημενα οιστρογονα.Ή κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ίσως πέρα από θέμα ορμονών, να είναι και ψυχολογικό λίγο. Επειδή ακριβώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι όσο έχεις περίοδο για να ικανοποιήσεις τις όποιες ανάγκες (όχι τόσο άνετα τέλος πάντων), αυτές διογκώνονται στο μυαλό σου. Αρνοψυχολογική εικασία καθαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Yπάρχει περίπτωση να είναι επιβλαβής ο αυνανισμός για τη σωματική ή ψυχική υγεία ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ίσως πέρα από θέμα ορμονών, να είναι και ψυχολογικό λίγο. Επειδή ακριβώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι όσο έχεις περίοδο για να ικανοποιήσεις τις όποιες ανάγκες (όχι τόσο άνετα τέλος πάντων), αυτές διογκώνονται στο μυαλό σου. Αρνοψυχολογική εικασία καθαρά.

Α σωστο κι αυτο. Δεν το ειχα σκεφτει ποτε.

Yπάρχει περίπτωση να είναι επιβλαβής ο αυνανισμός για τη σωματική ή ψυχική υγεία ;

Οχι.
Ισα ισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ίσως πέρα από θέμα ορμονών, να είναι και ψυχολογικό λίγο. Επειδή ακριβώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι όσο έχεις περίοδο για να ικανοποιήσεις τις όποιες ανάγκες (όχι τόσο άνετα τέλος πάντων), αυτές διογκώνονται στο μυαλό σου. Αρνοψυχολογική εικασία καθαρά.

Ειναι και αυτο μια ιδεα.Λογικο.Ανετα μπορει να συμβαινει κι αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top