Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχα να σου πω όταν είδα " το μέλος Αγάπη σας έχει απευθύνει τό λόγο" σκαχτηκα λίγο. Τί να πω, από τη στιγμή που υπάρχει συναίνεση παιδιά μου κάντε ο, τι θέλετε με εχεμύθεια και προφυλάξεις:P
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν θέλει να την χέσεις στο στόμα είναι βίτσιο ή απλά πεινάει πολύ?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ο μύκητας δεν εχει σχέση με την βρώμα συμφωνούμε.
Αλλά αυτός που έχει μύκητες και δεν τους περιποιείται σε κάποιον γιατρό ή ποδολόγο είναι βρωμιάρης.
Εμένα αυτά είναι τα δικά μου standards.
Δεν έχω την απαίτηση να έχουμε όλοι τα ίδια.
Βρε καποιος μπορει να το αγνοει εντελως ή να το κολλησε προσφατα και να μην το πηρε καν ειδηση, ολα μπορουν να συμβουν.
Οταν το δει/μαθει και δεν μεριμνησει εκει για μενα ειναι αμελης αλλα και παλι παιδια ξερω περιπτωση γυναικας που μολυνθηκε απο σταφυλοκοκκο σε μια πληγη για την οποία ειχε νοσηλευτει και κολλησε απο το νοσοκομειο. Ε ενα θα σας πω εβαλε τρεις χιλιαδες αλοιφες ο μυκητας δεν εφυγε εκει την παιδευει ακομα.
Πολλες φορες δεν ξερουμε και την παθηση του αλλου, παρολη τη θεραπεια ο μυκητας δεν φευγει.

Γνωμη μου η καθαριοτητα η προληψη σημαντικες αλλα δεν ξερουμε επακριβως και καλο ειναι να μη στοχοποιουμε ως βρωμιαρη καποιον, σας λεω η γυναικα κανει θεραπεια και ο μυκητας αρνειται να φυγει ε δεν ειναι βρωμιαρα η γυναικα.

Και για να μην το παω αλλου οταν πεθαινουμε ειδατε μας τρωνε τα σκουληκια και βγαζουμε βρωμα/δυσωδια ε καποια στιγμη ολοι θα βρωμισουμε το θεμα ειναι να ζουμε τη ζωη μας οπως μας αρεσει με σεβασμο στα δικα μας θελω και με σεβασμο στους αλλους.

Ειναι ασχημο να χαρακτηριζεις καποιον βρωμιαρη χωρις να ξερεις τι εχει προηγηθει. Καποιοι υποφερουν απο μυρωδια ιδρωτα και σωματος χωρις να φταιει το οτι δεν πλενονται τακτικα. Ειναι πολλα προβληματα υγειας που αμα δεν ξερουμε ας μην στοχοποιουμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χορος πριν το σεξ ?
Όχι και βίτσιο ρε συ ,δεν νομίζω 🤔🤔
Αναγκαίο ίσως σε κάποιες περιπτώσεις και φυσικά ακόμα καλύτερο το βλέπω και δεν μπορώ να αγγίξω 😎

Ρωτάς τώρα μια παντρεμένη πολλα πολλά χρόνια ,οπότε εμείς εξαντλούμε κάθε τι ,ώστε να κρατάμε δυνατά σε αυτό τον τομέα , άρα η άποψη μου δεν νομίζω να ειναι και τόσο αντικειμενική 🤪
Μια χαρα απαντηση ηταν και συμφωνω👍😊
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Βίτσιο είναι και να ψάχνεις αμόρε από το dod και μας έχουν πρήξει οι πεφτουλες στο τσατ. Μη δουν να μπαίνει γυναίκα στο καρέ μας χαλάνε το παιχνίδι. Δηλαδή ένα ποκερακι με την ησυχία μας να μη παίξουμε ρε αδερφέ;
χαχαχαχαχαχ που να δεις στο τίτσου τι γίνεται.Άμα είναι και πριμιουμ μέλος στο dod μπορεί να σου έρθει και καμία ντικπικ στο ξεκάρφωτο :lol:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,863 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχ που να δεις στο τίτσου τι γίνεται.Άμα είναι και πριμιουμ μέλος στο dod μπορεί να σου έρθει και καμία ντικπικ στο ξεκάρφωτο :lol:
Μπαίνω καμία φορά τιτσου αλλά δεν έχω αντιληφθεί τίποτα ύποπτο. Πάντως ναι επικρατεί χάος στα dod.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εξαρτάται τι θεωρούμε ως «βίτσιο». Τους περισσότερους άνδρες νομίζω θα τους άναβε ένας σεξι χορός η μια γυναίκα που κάνει καλό twerk μπροστά τους, αλλά δε θα έλεγα πως είναι βίτσιο αυτό. Με την ίδια λογική θα βάλουμε και τα πρόστυχα εσώρουχα ως βίτσιο.
Σωστα ναι συμφωνω ετσι ειναι👍😊
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
-Spankng και τράβηγμα αλογοουράς
-δυνατό κράτημα χεριών, (ακινητοποίηση) πάνω στο "σφυροκόπημα"
Εγγυημένη κορύφωση για την παρτενέρ

Το απροσδόκητο ή quicky επίσης δυνατό πιο πολύ για εμάς και όχι για την πάρτενερ.

Μου έχουν ζητήσει να χρησιμοποιήσω και χειροπέδες αλλά το αποφεύγω.

Το έγγαμο σεξ είναι καλύτερο.
Casual, ξέρεις τον άλλο και τα θέλω του, γίνεται ανά πάσα ώρα και στιγμή, χωρίς ντροπές.

Υποκειμενικά όλα αυτά βέβαια
Μιλησε ο δασκαλος ολα ειναι περιττα.:clapping:
Να προσθεσω αν γινεται με το τραβηγμα των μαλλιων και δαγκωμα στο λαιμο.

Γενικα τα δαγκωματα :D👍
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,863 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Οντως κι εμενα μου αρεσει ως φαση ο χορος γενικα. :D👍
Είναι καλή φάση,ισχύει :D
Εκει παθαινεις στιγμιαια τυφλωση για να προστατευθεις :D
Επιλεκτική τύφλωση σε συνδυασμό με τάση για εμετό :lol:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Είναι καλή φάση,ισχύει :D

Επιλεκτική τύφλωση σε συνδυασμό με τάση για εμετό :lol:
Ω ναι αμα θες να κανεις γενικη αποτοξινωση:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στο θεμα μας αλλο τιπ θα ελεγα ειναι το role play στο σεξ. :D
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι κάνεις στο τράβηγμα μαλλιών αν του μείνει η τρέσσα στο χέρι; :redface:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,863 μηνύματα.
βιτσιόζικο είναι τα ρίχνεις τα μεγάλα φύλλα στην αρχή και μετά να μένεις με τα σκυλάκια και με μονοφυλλίες 2-3 :lol:
Και διαστροφή θα έλεγα είναι να δίνεις τα σκυλάκια στον συμπαίκτη χδ.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top