Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βρίσκομαι σ΄ένα υπέροχο μέρος, μ΄έναν υπέροχο άνθρωπο και περνάω τόσο τέλεια που ειλικρινά εύχομαι σε όλους σας να ζήσετε παρόμοιες στιγμές!
Μπήκα να διαβάσω τα πμ μου και έκανα απλά ένα σκωπτικό σχόλιο!
Σίγουρα δεν είσαι σε θέση, να χαλάσεις τη διάθεσή μου αλλά πρόσεχε επειδή δεν είμαι από τα κοριτσάκια που μπορείς να τα βάλεις εύκολα!

Συνεχίστε!
με ποιον εισαι;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μα φυσικα νομιζω εδω μεσα δεν κινδυνευουμε τοσο,το εξω ειναι αυτο που περιγραφεις.Και ετσι πρεπει γενικα να φερεται κανεις κρατωντας την ερωτικη του ζωη και τα πικαντικα της μονο για εκει που πρεπει.
Εκτος αν το εδω μεσα κανεις το οριζει οτι εξαρτα την ζωη του οποτε φερεται αναλογα,αλλους δεν τους ενδιαφερει το εδω οποτε εξω και εκει που πρεπει ειναι σωστοι και με το παραπανω.
Γιαυτο εδω το θρεντ πιστευω ειχε την εννοια της κουβεντουλας κι εκει κινηθηκα δεν ειχα την προθεση να προσβαλλω κανεναν ουτε να με προσβαλλουν.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



αμε :D θες λεπτομερειες?

Καλημέρα !

Κοίτα εγώ πιστεύω ότι εδώ μέσα γίνονται κουβεντουλες σε χαλαρή φάση οπότε μπορείς να ξεφύγεις λίγο παραπάνω ..
οκ !δεν είναι κατακριτέο αν εσύ δεν έχεις θέμα ..

Σκέψου όμως ότι σίγουρα κάποια άτομα από εδώ μέσα έχουν συναντηθεί ,είναι ήδη φιλαράκια οπότε αυτόματα όλο αυτό περνάει και στις προσωπικές τους σχέσεις ...
Δεν μπορούν να είναι κάτι άλλο από ότι είναι εδώ μέσα ..
Μετά πάμε αλλού ...

Νομίζω ότι ακόμα και εδώ μέσα αν έχεις όρια σε κάποια θέματα πρέπει να μην τα υπερβαίνεις .
Το ότι συμμετέχεις σε ένα φόρουμ αυτό δεν πάει να πει ότι θα πας με τα νερά του όχλου και θα παρασυρθείς σε πράγματα που δεν τα κάνεις και στις προσωπικές σου σχέσεις ..

Εκτός και αν όλο αυτό το έχεις ανάγκη να το κάνεις και απλά στην προσωπική σου ζωή πιέζεσαι και δεν το εκφράζεις .
Εκεί είμαι μαζί σου αν είσαι εσύ καλά με όλο αυτό και να το κάνεις ..

Νομίζω είτε γράφεις σε ένα φόρουμ είτε συζητάς σε μια παρέα από την πραγματική σου ζωή η ίδια πρέπει να είσαι ..

Να μην σε νοιάζει όταν συμμετέχεις σε ένα θέμα αν θα γίνεις βορά σε σχόλια ανθρώπων που δεν γνωρίζεις ,να κοιτάς αν μέσα από αυτή σου την συμμετοχή ανακαλύπτεις πλευρές σου που θα ήθελες να εκδηλώνεις και στην προσωπική σου ζωή αλλά για κάποιο λόγο δεν το κάνεις .

Γενικά είναι μια καλή ευκαιρία οπουδήποτε συμμετέχουμε να αναγνωρίζουμε πλευρές του ευατου μας ,να ανακαλύπτουμε πράγματα που δεν τα κάναμε και μάλλον τα έχουμε ανάγκη και να εξελισσομεθα θετικά μέσα από όλο αυτό ..

Αν εσένα σε γεμίζει να συμμετέχεις και να εκδηλώνεσαι σε τέτοια θέματα ,νομίζω θα είσαι τόσο καλά που δεν θα σε απασχολεί αν κάποιος τρίτος,άσχετος, σε σχολιάζει αρνητικά γιατί τα έχεις καλά με τον ευατο σου και διεκδικεις την επικοινωνία που θέλεις .

Δεν καταπιέζουμε την έκφραση μας οπουδήποτε και αν βρισκόμαστε γιατί θέλουμε να γίνουμε αρεστές στους άλλους .
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλημέρα !

Κοίτα εγώ πιστεύω ότι εδώ μέσα γίνονται κουβεντουλες σε χαλαρή φάση οπότε μπορείς να ξεφύγεις λίγο παραπάνω ..
οκ !δεν είναι κατακριτέο αν εσύ δεν έχεις θέμα ..

Σκέψου όμως ότι σίγουρα κάποια άτομα από εδώ μέσα έχουν συναντηθεί ,είναι ήδη φιλαράκια οπότε αυτόματα όλο αυτό περνάει και στις προσωπικές τους σχέσεις ...
Δεν μπορούν να είναι κάτι άλλο από ότι είναι εδώ μέσα ..
Μετά πάμε αλλού ...

Νομίζω ότι ακόμα και εδώ μέσα αν έχεις όρια σε κάποια θέματα πρέπει να μην τα υπερβαίνεις .
Το ότι συμμετέχεις σε ένα φόρουμ αυτό δεν πάει να πει ότι θα πας με τα νερά του όχλου και θα παρασυρθείς σε πράγματα που δεν τα κάνεις και στις προσωπικές σου σχέσεις ..

Εκτός και αν όλο αυτό το έχεις ανάγκη να το κάνεις και απλά στην προσωπική σου ζωή πιέζεσαι και δεν το εκφράζεις .
Εκεί είμαι μαζί σου αν είσαι εσύ καλά με όλο αυτό και να το κάνεις ..

Νομίζω είτε γράφεις σε ένα φόρουμ είτε συζητάς σε μια παρέα από την πραγματική σου ζωή η ίδια πρέπει να είσαι ..

Να μην σε νοιάζει όταν συμμετέχεις σε ένα θέμα αν θα γίνεις βορά σε σχόλια ανθρώπων που δεν γνωρίζεις ,να κοιτάς αν μέσα από αυτή σου την συμμετοχή ανακαλύπτεις πλευρές σου που θα ήθελες να εκδηλώνεις και στην προσωπική σου ζωή αλλά για κάποιο λόγο δεν το κάνεις .

Γενικά είναι μια καλή ευκαιρία οπουδήποτε συμμετέχουμε να αναγνωρίζουμε πλευρές του ευατου μας ,να ανακαλύπτουμε πράγματα που δεν τα κάναμε και μάλλον τα έχουμε ανάγκη και να εξελισσομεθα θετικά μέσα από όλο αυτό ..

Αν εσένα σε γεμίζει να συμμετέχεις και να εκδηλώνεσαι σε τέτοια θέματα ,νομίζω θα είσαι τόσο καλά που δεν θα σε απασχολεί αν κάποιος τρίτος,άσχετος, σε σχολιάζει αρνητικά γιατί τα έχεις καλά με τον ευατο σου και διεκδικεις την επικοινωνία που θέλεις .

Δεν καταπιέζουμε την έκφραση μας οπουδήποτε και αν βρισκόμαστε γιατί θέλουμε να γίνουμε αρεστές στους άλλους .
Ναι καλε η ιδια ειμαι κι εξω και συζηταω για το σεξ. Προσεξε ομως αυτα τα γουστα και με τι περναω εγω καλα το ξερουν και το ηξεραν οι ερωτικοι συντροφοι, και δυο τρεις κολλητες μου που απλα ειμαστε σαν αδερφες ουτε καν κολλητες ουτε ξενες.
Κανενας εργοδοτης δεν εμαθε για βιτσια ουτε επισης καποιος τριτος που δεν με ηξερε ή και με γνωριζε πρωτη φορα μην ανησυχεις. 😂👍
Επισης εδω ναι το ειδα σαν ενα γενικο παρεακι ισως εγραψα καποια πραγματα παραπανω ξερω ισως ξενισα πολλους, ομως αυτη ειμαι κι εξω. Μου αρεσει το σεξ και να μιλαω για αυτο σε συζητησεις δεν το εκρυψα ποτέ.
Σου ειπα ομως τι δεν εμαθαν ποτε οι τριτοι. Τα γουστα μου της κρεβατοκαμαρας να το θεσω ετσι και εκει κανει ο καθενας οτι θελει.
Μπορει να ηταν και το παρεακι εδω μεσα, δε διαφωνω με αυτο που ειπες οτι καποιων η ζωη ε ειναι και μια ακολουθια του εδω ακριβως γιατι γνωριζονται.
Δε με χαλαει το οτι εκφραστηκα ισα ισα περασα καλα και γελασα γιατι βρηκα καποια παρομοια vibes στην εδω συγκεκριμενη κουβεντουλα και περασα καλα αυτο κραταω.
Και ευχαριστω οσους απαντησαν 👍😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλημερα και να περνας ομορφα! 💖
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι καλε η ιδια ειμαι κι εξω και συζηταω για το σεξ. Προσεξε ομως αυτα τα γουστα και με τι περναω εγω καλα το ξερουν και το ηξεραν οι ερωτικοι συντροφοι, και δυο τρεις κολλητες μου που απλα ειμαστε σαν αδερφες ουτε καν κολλητες ουτε ξενες.
Κανενας εργοδοτης δεν εμαθε για βιτσια μην ανησυχεις. 😂👍
Επισης εδω ναι το ειδα σαν ενα γενικο παρεακι ισως εγραψα καποια πραγματα παραπανω ξερω ισως ξενισα πολλους, ομως αυτη ειμαι κι εξω. Μου αρεσει το σεξ και να μιλαω για αυτο σε συζητησεις δεν το εκρυψα ποτέ.
Σου ειπα ομως τι δεν εμαθαν ποτε οι τριτοι. Τα γουστα μου της κρεβατοκαμαρας να το θεσω ετσι και εκει κανει ο καθενας οτι θελει.
Μπορει να ηταν και το παρεακι εδω μεσα, δε διαφωνω με αυτο που ειπες οτι καποιων η ζωη ε ειναι και μια ακολουθια του εδω ακριβως γιατι γνωριζονται.
Δε με χαλαει το οτι εκφραστηκα ισα ισα περασα καλα και γελασα γιατι βρηκα καποια παρομοια vibes στην εδω συγκεκριμενη κουβεντουλα και περασα καλα αυτο κραταω.
Και ευχαριστω οσους απαντησαν 👍😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλημερα και να περνας ομορφα! 💖

Ε τότε μια χαρά ρε συ !😉

Αφού είσαι έτσι και έξω δεν υπάρχει θέμα και μπράβο σου ειλικρινά στο λέω !

Γιατί το να συζητάς τα του ερωτικού σου ακόμα και με τις κολλητές σου εγώ ποτέ μα ποτέ δεν το έκανα ,όχι γιατί δεν το θεωρώ σωστό αλλά γιατί δεν μου έβγαινε ,τι να πω ..

Οποτε είχα αναζητήσεις ή θεματακια τα συζητούσα με αυτόν που τα είχα γιατί να σου πω εγώ ντρέπομαι -κομπλαρω ακόμα και τώρα στην ηλικία που είμαι να συζητήσω τι κάνω στο κρεβάτι μου ..

Αυτό νομίζω είναι νοοτροπία και δεν εχει να κάνει αν είναι σωστό ή όχι ..

Άλλωστε να σου πω και κάτι ,αν εγώ θέλω να δοκιμάσω κάτι ή να πω κάτι που δεν μου αρέσει σε κάποιον τρίτον θα μου λυθεί η απορία ?

Δεν ξέρω ,κάπως έτσι έχω μάθει να λειτουργώ ,κατα μετωπο επίθεση που λένε για να μην έχω και παράπλευρες απώλειες γιατί αυτό το θέμα για εμένα κρύβει και άλλα πραγματακια μεταξύ των φιλικών σχέσεων ...Αν αργότερα μου την δώσει και αλλάξω δεν ξέρω ,θα σου πω ,πως μου φαίνεται και αυτή μου η πλευρά 🤪
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ε τότε μια χαρά ρε συ !😉

Αφού είσαι έτσι και έξω δεν υπάρχει θέμα και μπράβο σου ειλικρινά στο λέω !

Γιατί το να συζητάς τα του ερωτικού σου ακόμα και με τις κολλητές σου εγώ ποτέ μα ποτέ δεν το έκανα ,όχι γιατί δεν το θεωρώ σωστό αλλά γιατί δεν μου έβγαινε ,τι να πω ..

Οποτε είχα αναζητήσεις ή θεματακια τα συζητούσα με αυτόν που τα είχα γιατί να σου πω εγώ ντρέπομαι -κομπλαρω ακόμα και τώρα στην ηλικία που είμαι να συζητήσω τι κάνω στο κρεβάτι μου ..

Αυτό νομίζω είναι νοοτροπία και δεν εχει να κάνει αν είναι σωστό ή όχι ..

Άλλωστε να σου πω και κάτι ,αν εγώ θέλω να δοκιμάσω κάτι ή να πω κάτι που δεν μου αρέσει σε κάποιον τρίτον θα μου λυθεί η απορία ?

Δεν ξέρω ,κάπως έτσι έχω μάθει να λειτουργώ ,κατα μετωπο επίθεση που λένε για να μην έχω και παράπλευρες απώλειες γιατί αυτό το θέμα για εμένα κρύβει και άλλα πραγματακια μεταξύ των φιλικών σχέσεων ...Αν αργότερα μου την δώσει και αλλάξω δεν ξέρω ,θα σου πω ,πως μου φαίνεται και αυτή μου η πλευρά 🤪
Χαχαχαχα ακριβως! 😂👍
Κοιταξε με τις φιλες αυτες ε μας συνδεουν κι αλλα πραγματα εννοω εχουν σταθει σε δυσκολες στιγμες με ξερουν και απο την καλη και απο την αναποδη και ειναι φιλες που εχουν αποδειξει και τη θεση τους χρονια τωρα, που αισθανομαι ανετα να μιλαω για το οτιδηποτε ειλικρινα το ιδιο κι εκεινες.
Για τα γκομενικα μας ναι και τα θεματα μας τα καθημερινα για τις αγωνιες μας τα παντα. Πιστεψε με καποια πραγματα εννοω αρνητικα των συντροφων στο πως να τα διαχειριστω τα ηξεραν εκεινες πρωτες. Και μου εχουν σταθει κι εγω το ιδιο.
Θελω να πω η αμεσοτητα και η ειλικρινεια αναμεσα μας και το νοιαξιμο μετραει χρονια δεν ειναι φιλες που τις γνωρισα χθες.
Μετα ας πουμε οτι βγαινουμε πεντε αγνωστα ατομα για καφε θα συζητησω για σεξ αλλα δε θα αναλυσω τα της κρεβατοκαμαρας σε αυτους αυτο ηθελα να πω πριν.
Οτι λεω το λεω με τους συντροφους και τις κολλητες.
Πιστεψε με αλλος κανεις ακομα και στην πολυκατοικια που μενω δεν ξερει και δεν φανταζεται το παραμικρο 😂😂😂😂
Και ναι περναω απαρατηρητη δεν το κραζω για να σου δωσω να καταλαβεις.
Γενικα μου αρεσουν οι συζητησεις και αυτο βγαινει.
Εσυ μια χαρα εισαι 👍ειπαμε οπως νιωθει ανετα ο καθενας αυτο κανει αλιμονο. Οτι μας βγαινει και οπως νιωθουμε. Αναλογα.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Για πάμε λίγο .Τι φετίχ έχετε στέκι ?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,260 μηνύματα.
Αν της αρεσει η Αμερικη, ο Καναδάς , Samsung, Ford, BMW και ο καπιταλισμός γενικα την παντρεύομαι κιολας.
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Σας αρέσουν οι πατούσες ;Έχουμε κάνα ποδολαγνο στο στέκι ?😋
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,260 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,260 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κανένας που να του αρέσει golden shower; :laugh: :morning1:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top