Βιασύνη στον έρωτα

skiouras

Νεοφερμένος

Ο skiouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλά...
αμα σας κάτσει κανα 17χρονο ******* μην κάνετε τπτ, αλλά πάρτε τηλ εμένα να το κανονίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
σχετικα με οσα ελεγε ο emufear στο αρχικο θεμα....
οχι μονο αυτα, αγοριμου, οοοοοοοοχι.
ξερω (απο πολυ πολυ γνωστο ομως, πηγη δλδ) για ενα "κοριτσακι" β γυμνασιου που (ερχεται προστυχια, αν οι admins το θεωρησουν απαραδεκτο να το σβησουν.και συγγνωμη :redface: :redface: ) το οποιο του εδειξε, λεει, το αοιδιο της σε ΔΗΜΟΣΙΟ μερος για να τον πεισει οτι το ξυριζει.....
οχι πειτε μου. β γυμνασιου.
και συγγνωμη:redface: και παλι,ελικρινα δε θελω να προκαλεσω εμετους η νευρικοαλλεργικα σοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
σχετικα με οσα ελεγε ο emufear στο αρχικο θεμα....
οχι μονο αυτα, αγοριμου, οοοοοοοοχι.
ξερω (απο πολυ πολυ γνωστο ομως, πηγη δλδ) για ενα "κοριτσακι" β γυμνασιου που (ερχεται προστυχια, αν οι admins το θεωρησουν απαραδεκτο να το σβησουν.και συγγνωμη :redface: :redface: ) το οποιο του εδειξε, λεει, το αοιδιο της σε ΔΗΜΟΣΙΟ μερος για να τον πεισει οτι το ξυριζει.....
οχι πειτε μου. β γυμνασιου.
και συγγνωμη:redface: και παλι,ελικρινα δε θελω να προκαλεσω εμετους η νευρικοαλλεργικα σοκ.
Εγώ πιστεύω (ή μάλλον θέλω να πιστεύω) οτι τέτοια περιστατικά που είναι κάπως ακραία, προέρχονται από παιδιά με ψυχολογικά προβλήματα και προβλήματα με τους γονείς τους. Γενικά όμως θα συμφωνήσω οτι τα νέα παιδιά έχουν εξωκοίλει τελευταία... Εντάξει είπαμε, να υπάρχει ελευθερία, να μην είναι με το φόβο μήπως αργήσουνε και φάνε ξύλο όπως ήτανε πριν από 50 χρόνια αλλά όχι και να είναι έτσι... Η κατάσταση αυτή όμως καλλιεργείται από την οικογένεια και την κοινωνία. Το γεγονός οτι ένα κοριτσάκι της πρώτης γυμνασίου ενδιαφέρεται περισότερο να κάνει χαλάουα από το να διαβάσει ένα βιβλίο για παράδειγμα δεν είναι και οτι καλύταρο. Και προφανώς λάθος μεγάλο είναι το γεγονός οτι τα παιδιά ναι μεν έχουν ελευθερία αλλά από την άλλη δεν έχουνε την κατάλληλη ενημέρωση από γονείς-σχολείο για το ΠΩΣ ΝΑ ΧΕΙΡΙΣΤΟΥΝ αυτήν την ελευθερία. Δεν έχουν σεξουαλική διαπαιδαγώγηση, καθώς ενώ προχωράμε και εξελισσόμαστε σαν κοινωνία εξακολουθούν να μένουν τα κατάλοιπα των θεμάτων-ταμπού. Γενικά δεν έχουν ενημέρωση. Η κύρια ενημέρωσή τους προέρχεται από την τηλεόραση, η οποία κάθε άλλο παρά τις σωστές πληροφορίες δίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ines:
σχετικα με οσα ελεγε ο emufear στο αρχικο θεμα....
οχι μονο αυτα, αγοριμου, οοοοοοοοχι.
ξερω (απο πολυ πολυ γνωστο ομως, πηγη δλδ) για ενα "κοριτσακι" β γυμνασιου που (ερχεται προστυχια, αν οι admins το θεωρησουν απαραδεκτο να το σβησουν.και συγγνωμη :redface: :redface: ) το οποιο του εδειξε, λεει, το αοιδιο της σε ΔΗΜΟΣΙΟ μερος για να τον πεισει οτι το ξυριζει.....
οχι πειτε μου. β γυμνασιου.
και συγγνωμη:redface: και παλι,ελικρινα δε θελω να προκαλεσω εμετους η νευρικοαλλεργικα σοκ.
Aυτό δεν είναι αιδοίο, είναι αηδoίο! :P
Καλά μιλάμε έμεινα μα***ας ines! :blink:
Συμφωνώ με το αδέσποτο...
Πωπω πάντως το λυπάμαι το "κοριτσάκι"... Και λόγω γονιών, και λόγω -προφανώς- χαμηλού IQ, και γενικά ας τα να παν... :/: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Σωστά τα λες αδέσποτο. Το μέτρο είναι πολύ εύκολο να χαθεί όταν υπάρχει ελλιπής παιδεία και συνεχής προβολή παρακμιακών προτύπων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Σωστά τα λες αδέσποτο. Το μέτρο είναι πολύ εύκολο να χαθεί όταν υπάρχει ελλιπής παιδεία και συνεχής προβολή παρακμιακών προτύπων..
βλ. Βίσση και η σχέση της με τα μπουκάλια της coca cola... lol :rofl: !!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
βλ. Βίσση και η σχέση της με τα μπουκάλια της coca cola... lol :rofl: !!!! ;)

Εχμ, για την ιστορία....















Το μπουκάλι δεν ήταν coca cola, ήτανε μπύρας μύθος ("παντού υπάρχει ένας μύθος που λέμε)!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
σκηνικο....αυγουστος σε σχολειο θεσ/νικης απογευμα παιζαμε μπαλα με φιλους μου...ηταν και αλλα παιδια μικροτερα και κατι 14χρονες 15χρονες που χαζευαν και συζητουσαν...καποια στιγμη παω να πιω νερο απο κατι βρυσες εκει και ερχεται μια μπροστα μου με καρφωνει στα ματια και μου λεει με *****νεις και να μου πιανει τον κολο:confused: εμεινα μαλ*κας...μου λεει δε θα πεις κατι...της λεω παω να παιξω μπαλα :P και μετα σηκωθηκε και εφυγε με τις φιλες της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι τίποτα...
Κάθομαι με δυο 15χρονα. Η μια ξαδέρφη κολλητού και η αλλή φίλη της. Περιμένουμε τον κολλητό μου να έρθει. Κι εκεί που τα λέμε αρχίζουν και οι δυο να με φιλάνε.

Πετάγομαι πάνω και τους λεω να ξεκολλήσουν από το μυαλό τους για πολλούς και διάφορους λόγους. Γυρνάει το ένα 15χρονο και μου λεει: "Εμ, βέβαια όταν σας βάζουμε κάτω φωνάζετε σαν παρθένες."

Αντε, πείτε μου εσείς τι θα κάνατε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
κοιτα αφου στο ειπε αυτο επρεπε να ενδωσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Το ίδιο θα έκανα zxr, σίγουρα θα έφευγα, μπορεί και να τις έκραζα άσχημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
γιατι θα την εκραζες.... εγω απλως θα απογοητευομουν :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
γιατι ομως αν σου την πεσει ετσι ενα αγορι (και μιλαμε για τα ιδια λογια) θα τον θεωρησεις απο πολυ μαγκα και γκομενο εως το πολυ λιγο λαλακα....;
οχι, αναρωτιεμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
βασικα θεωρω τουλάχιστον "χαζο" να την πεφτει καποιος χωρις πριν δει καποιο θετικο σημαδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
εγω μαλλον θαυμαζω αυτα τα ατομα....που μπορουν και το κανουν!
ενω εγω, κι εκατο θετικα σημαδια να μου εχει δωσει, και να μου την πεφτεi φανερα...ντρεπομαι να κανω κινηση.
αααααααχ. ξεφτιλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Unicorn

Νεοφερμένος

Η Unicorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά αυτά τα κοριτσάκια δεν είναι να τα θαυμάζεις, να τα λυπάσαι είναι και ενίοτε να τους πετάς και κανα δυο (τρία, τέσερα, εκατό) χαστούκια να συνέθλουν!! Και μην ανησυχείς που δεν μπορείς να κάνεις βήμα, δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό! Ίσα ίσα που πιο πολύ πρέπει να θαυμάζεις τον εαυτό σου που δεν έχει ξεπ...νιαστεί παρά αυτό το πράγμα. Ύστερα λένε για την παιδική παιδεραστία.... Αν στην περίπτωση του zxr ήταν κανένας άλλος που ασχολιόταν με κυκλώματα τέτοια και τις έχωνε μέσα, θα του λέγανε και ευχαριστώ από πάνω!!!:mad: Βαράτε με κι ας κλαίω γίνανε τα περισσότερα ανήλικα κοριτσάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexel

Νεοφερμένος

Ο Alexel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αυτά τα περιστατικά που περιγράφησαν στις τελευταίες σελίδες αδυνατώ πραγματικά να τα πιστέψω... :worry:
Κατά τα άλλα ένα έχω να πω (μιας και ήδη έχουν ειπωθεί πολλά): "Παν μέτρον άριστον".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Λοιπον αν και δεν ειμαι της γνωμης του να κρινω καποιον απο το τι ρουχα-εσωρουχα,σκουλαρικια φοραει και σε ποια ηλικια, εχω να πω μερικα πραγματα.
Δεν πιστευω να θελει κανεις που ειναι να τον λενε "βρωμυλο" π.χ., μιας και πολλοι που κυκλοφορουν με τετοια μπλουζακια και μουσια, μαλλια εχουν να πληθουν κατι χρονια...Το λεω φιλικα και εντελως τυχαιο παραδειγμα.
Με εχουν κρινει χωρις να με ξερουν επειδη φοραω αλυσιδες,δαχτυλιδια, ρολογια κτλ κτλ κι επειδη ξερω ποσο ενοχλητικο ειναι κοιταω να μην το κανω.
Αυτο οσον αφορα το τσουβαλιασμα και το να "κρινεις".
Το κρινω σε εισαγωγικα γιατι.
Ολοι μας πρεπει να κρινουμε προσωπα και καταστασεις.
Αυτο ειναι το ορθο και το σωστο.
Η αναπτυξη της κριτικης σκεψης.Πρεπει ομως να προσεχουμε το "κρινω" να μην μετατρεπεται σε "αβιαστο κατα-κρινω!".
Λοιπον, ειναι αληθεια οτι η νεα γενια διαφερει σε πολλα απ' οτι παλιοτερες.
Π.Χ. την δικια μου, οπως και η δικια μου με αυτη των γονιων μου.
Δεν βιαζονται μονο οι κοπελες να μεγαλωσουν και μην κοροιδευομαστε.
Μην το βλεπουμε μονοπλευρα το πραγμα.
ολη η νεα γενια θελει να υποδυθει "ρολους" και να αφμιωσει "χαρακτηρες" και χαρακτηριστικα βαση του τι ερεθισματα παιρνει και του τι τους πλασαρουν.
Οταν στην κοινωνια μας κυριαρχουν σκουπιδοεκπομπες,σκουπιδοπρωτυπα και σκουπιδοπεριοδικα, ειναι απολυτα λογικο και επακολουθο οι νεεοι να προσπαθουν να μιμηθουν αυτα.
Ενα χαρακτηριστικο αυτης της ηλικιας ειναι ο μιμητισμος!
και οποιος πει οτι εγω δεν προσπαθησα ποτε κανεναν και τιποτα ή λεει ψεματα ή ειναι μονος του.
Ποσοι δεν εχετε αφησει μαλλια σαν του αγαπημενου τραγουδιστη σας.Οι ποσοοι δεν πηρατε κατι παρομοι με αυτο που φορουσε ο συμαθητης σας γιατι ειδατε οτι ειναι πολυ cool με αυτο που φοραει.
Θυμαμαι οταν πηγαινα γυμανσιο που γινοταν π.χ. της ποπης με τις Βερμαχτ τις μποτες.
Περα απο αυτο,οι κοπελες που ειναι το θεμα μας.
ειναι αληθεια οτι ειναι αλλαγμενες...
Σε μερικα καλως ομως σε αλλα οχι.
Οι κοπελες βαφονται και ντυνονται προκλητικα απο αυτη την ηλικια και ΝΑΙ χτυπαει στο ματι, αλλα αυτο δεν σημαινει παντα οτι "ψαχνεται"...(Ισως πλειοψηφικα να ισχυει)
Απο την αλλη ξερω και κοπελιτσες μιας και εχω αρκετα μεγαλο κοινωνικο κυκλο δοξασοι ο Θεος, που ντυνονται ετσι για τον απλουστατο λογο, πως ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ μπαινουν στο περιθωριο απο τα υπολοιπα ατομα του σχολειου τους.
Και συγγνωμη αλλα οταν ολα τα αγορακια της ηλικιας αυτης τρεχουν πισω απο τετοιες κοπελες, πως γινεται να μην ζηλεψουν παρασυρθουν οι αλλες.
Οσο για την ηλικια που αρχιζουν τις σχεσεις περιπου...
Απλως τωρα δεν φοβουνται,κολλωνουν να το δειξουν.Αυτα που γινονταν παλιοτερα κρυφα τωρα γινονται χυμα.
Συμφωνω ομως οτι τωρα ορισμενοι και ορισμενες εχουν αποθρασυνθει τελειως και δεν εχουν μετρο!
και πιστεψτε με για εμενα οσο μπορει να χτυπαει στο ματι μου ενα κοριτσακι βαμμενο τιγκα απο τα 13 αλλο τοσο μου βαραει το δεξι οπτικο νευρο τα αγορακια της ηλικιας αυτης που ειναι με τσιγαρο στο χερι και ερχονται και στο παιζουν μαγκια...:mad:
το ιδιο βιαζεστε και εσεις παλικαρια μου και τα κοριτσακια.
Μετα,ευθυνες δεν πρεπει να καταλογιστουν ΜΟΝΟ και αμεσα σ'αυτα τα κοριτσακια-νεους.
Φταιει και η κοινωνια με τα πρωτυπα, και τα ΜΜΕ και οι γονεις και τα ιδια.
Βλεπω π.χ. κοπελες και αγορια 14 χρονων μεχρι τις 5 εξω...
ΕΑΝ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΦΑΡΜΟΖΑΝ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ που ****α θα καθονταν χειμωνιατικα εξω μεχρι τις 5;
Λοιπον ηδη μακρυγορισα πολυ και δεν θελω να γινω κουραστικος.
Ειναι αληθεια οτι η νεα γενια εχει αλλαξει πολυ.Τοσο οι κοπελες οσο και τα αγορια.
Συμφωνω με ολους σας στα γραφωμενα σας (Bunny,Λια,Petros,kleftra ktl ktl) και η αληθεια βρισκεται καπου στην μεση.

Φιλικα παντα γιατι ξερετε ποσο σας αγαπω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαριε, συμφωνω κατα τα περισοτερα, αλλα εχει και σημια που διαφωνω.
Πραγματι πολυ κρινουν βιαστικα, και με το να ειμαι στην ιδια ηλικια με ολα αυτα τα κοριτσια και αγορια που αναφερονται ξερω παραπολα, και ξερω σχεδων ολων τον "ειδων" Θα μπορουσα να τα παραταξω σε 5 κατηγοριες για τα κοριτσια και 7 για τα αγορια.Εχουμε και λεμε
Κοριτσια:
1)Τα "φυσικα" κοριτσια που προσεχουν καπος τον εαυτο τους αλλα νορμαλ.Ειναι καλα κοριτσακια κλπ (λιγα)
2)τα κοριτσια που προσεχουν τον εαυτο τους παραπανω, θελουν να τα κυνιγανε αγορια κλπ αλλα καθαρα πλατωνικα(αρκετα)
3)τα "κοριτσια" που βαζουνε πιο πολυ μακε απ απο οτι οι KISS (για να κραταμε και τις κλησεις μας :P) κανουν πολλες ανοησιες θελοντας να μιασουνε στο Χ ειδολο. κυνιγιουνται κια κυνιγανε αγορια για περιτερο περιπετιες απο οτι οι προαναφερθεντες και πολες απο αυτες σε υπερβολικα πραγματα για την ηλικια τους.
4)Τα κοριτσια που ενδιαφερονται μονο να περνανε καλα, δεν προσεχουν τον ευατο τους αλλα περνανε πιο καλα απο ολες που προαναφερθικανε
5) οι χαλια/κομπλεξικες κλπ που το εχουν φτασει στο αλλο ακρο και περανενε την ταξη με το ζωρη η και καθολου.
(παρατιρουμε οτι το "φαινομενο" του αγοροκοριτσου εχει φτασει σε τοσο μικρα επιπεδα που δεν αξιζει αναφορας)

Και τα αγορια τωρα:
1)"κανονικα" αγορακια
2) Αγορια που προσπαθουν να φανουν λιγο μεγαλυτεροι και μαγκες αλλα δεν προσπαθουν και υπερβολικα
3)Αγορια με το τσιγαρο στο ενα χερι και μια αλυσιδα στο αλλο, παντα το παιζουν μαγκες, κανενας δεν τους γουσταρει αλλα οι περισοτεροι τους φοβουνται και ετσι οι ψευτομαγκες νομιζουν οτι ειναι οι superduperυπερμαγκες του σχολειου
4)Αγορια που τα βλεπουν ολα απο την δικη τους οπτικη γωνια, αλλα αυτη η γωνια ειναι προσγειομενοι, Συχνα μαλιστα αυτα τα αγορια θεωρουνται διαφορα "πραγματα", ζουν με τον δικο τους τροπο, εχουν βρει τον τροπο να περνανε ωραια και ειναι ηρεμοι, συχνα αδιαφοροντας για τα μικρα ασημαντα πραγματα που ασχολουνται οι συμαθικτες τους (κλασικη περιπτωση η δικη μου)
5) Τα αγορια που ειναι τελιως ανωριμα, τα βλεπουν ολα απο ηλιθιες οπτικες γωνιες αλλα τουλαχιστων δεν το παιζουν μαγκες, κρατανε καπιο επιπεδο (τουλαχιστων καλυτερη απο τους ανωριμουν ψευτομαγκες)
6)Παιδια που ακολουθουν καθαρα οτι κανει ο α και ο β που εμφανιζετε στο χ και στο ψ καναλι
7) Ομοφιλοφυλα παιδια που δεν εχω καταφερει να τα ψυχολογισω


(δυστιχος δεν εχω χρονο τωρα για περιτερο αναπτυξη, αργοτερα αν εχω ορεξη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δεν διαφωνω με τις "κατηγοριες" που εβαλες Krone.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top