Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • avast!

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • AVG Anti-Virus

    Ψήφοι: 2 8.0%
  • Avira

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • BitDefender

    Ψήφοι: 3 12.0%
  • ClamAV / ClamWin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Windows Defender

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Kaspersky

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ESET

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • Norton

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)

    Ψήφοι: 4 16.0%
  • Panda Antivirus

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Kaspersky internet security εδω.Όποιος έχει το avg να το βγάλει γιατί είναι μεγάλη μούφα.Άμα θέλετε free βάλτε avast 1000 φορές καλύτερα.
Σόρρυ που στο λέω αλλά λες ΒΛΑΚΕΙΕΣ!!!
-----------------------------------------
Kaspersky 2010.
Απλά το καλύτερο.
Ερώτηση!
Σου είχε βγάλει κανένα πρόβλημα το pc;Να αργεί ξέρω'γω το pc και να κάνει κάτι ώρες το σκαν?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Kaspersky internet security εδω.Όποιος έχει το avg να το βγάλει γιατί είναι μεγάλη μούφα.Άμα θέλετε free βάλτε avast 1000 φορές καλύτερα.

Πραγματικά είναι τραγικό να λες κάτι τέτοιο. Το avg είναι από τα καλύτερα antivirus, και οπωσδήποτε φαίνεται σαν να μην έχεις δοκιμάσει καν κανένα από τα δύο για να λες ότι το avast είναι καλύτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
εχω nod32 κ το βρισκω πολυ καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
avg free και δεν έχω κανένα παράπονο, ούτε βαρύ ούτε ανίκανο
κοινώς μία πολυ καλή τζαμπέ λύση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
καν1!!!!ειχα μια μ@λ@κια και το διεγραψα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
avg free και δεν έχω κανένα παράπονο, ούτε βαρύ ούτε ανίκανο
κοινώς μία πολυ καλή τζαμπέ λύση
Είναι λιγάκι βαρύ!
Πιο αποτελεσματικό και πιο ελαφρύ είναι το avira!!:no1:
-----------------------------------------
καν1!!!!ειχα μια μ@λ@κια και το διεγραψα..
Είναι πολύ χρήσιμα τα αντιβάιρους!
Αν θες μπορώ να σε βοηθήσω να επιλέξεις 1 απλό και πολύ αποτελεσματικό συνδιασμό!:no1::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
βλακίες δεν λέω εγώ φίλε μου.Όσα review και να δεις σε πολλά περιοδικά υπολογιστών (βλεπε pcw.gr) θα δείς οτι όλοι λένε οτι to avg είναι μούφα.Κάνε ένα scan με κάποιο άλλο antivirus και θα δείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
well, εχω ESET smart security και σημερα το ματακι εγινε κοκκινο αντι για μπλε που ηταν παντα. θα μου πει καποιος τι να κανω??:P λογικα θελει new pass:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
βλακίες δεν λέω εγώ φίλε μου.Όσα review και να δεις σε πολλά περιοδικά υπολογιστών (βλεπε pcw.gr) θα δείς οτι όλοι λένε οτι to avg είναι μούφα.Κάνε ένα scan με κάποιο άλλο antivirus και θα δείς.
Καταρχάς δεν χρησιμοποιώ avg οπότε είναι ανώφελο να κάνω σκαν και κάποιο άλλο!Το ότι το λένε στα περιοδικά δεν σημαίνει ότι ισχύει!Τα περισσότερα κάνουν διαφήμιση!Είναι πιο χρήσιμο λοιπόν να κοιτάς ΤΕΣΤ αντιβιοτικών προγραμμάτων σε διάφορα site (βλέπε av-comparatives.org ή virus.gr που έχει πιο έγκερα αποτελέσματα καθώς ο ιδιοκτήτης δεν έχει κάποιο +φέρον από ότι θα δείξει στα τεστ!!).
-----------------------------------------
well, εχω ESET smart security και σημερα το ματακι εγινε κοκκινο αντι για μπλε που ηταν παντα. θα μου πει καποιος τι να κανω??:P λογικα θελει new pass:P
Μήπως έχεις καιρό να κάνεις σκαν ή updates?Σου γράφει τίποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Εγώ είπα απλά την γνώμη μου .Και η δικιά σου σεβαστή ofc. Πάντως εγώ προσωπικά δεν έχω καλές αναμνήσεις από το avg.Γι αυτό και πήρα το ΚΙS και είμαι μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ε τότε κάνε.....αλλά δεν μπορώ να ξέρω ακριβώς...
Μπορείς να στέιλεις screenshot?
-----------------------------------------
Εγώ είπα απλά την γνώμη μου .Και η δικιά σου σεβαστή ofc. Πάντως εγώ προσωπικά δεν έχω καλές αναμνήσεις από το avg.Γι αυτό και πήρα το ΚΙS και είμαι μια χαρά.
Να σου πω και κάτι....ποτέ των ποτών(όχι που πίνουμε:P) δεν θα είσαι 100% προστατευμένος!!Αλλά εντάξει...το kis είναι καλύτερο από το avg!Αλλά και τα 2 είναι κορυφή!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
εγω εχω το Panda Internet Security 2010......ειναι καλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Κοίτα η έκδόσεις 2008 κ' 2009 δεν ηταν και τόσο αποτελεσματικές....μέτρια πράματα!
Για την έκδοση 2010 δεν ξέρω!Αλλά δεν νομίζω να έχει και πολλές διαφορές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Σε λειτουργικο συστημα windows 7 ( 32 bit ) εχω το microsoft security essentials. Αποτελεσματικο , "ελαφρυ" και δωρεαν. Προτεινω και το εξαιρετικο Avira Antivirus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πολύ καλή επιλογή Septagram!!Αν κάνεις απλά πράγματα χωρίς πολλά πολλά(πχ κατέβασμα παράνομων αρχείων) είναι μια χαρά!!
Απλά καμιά φορά κρασάρει στους ιούς.αυτό να το θυμάσαι αν και δεν νομίζω να αντιμετωπίσεις πρόβλημα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Έχω το NOD32 με αυτόματο update όταν είναι διαθέσιμο. Πριν από 2 περίπου χρόνια είχα το f-secure αλλά ήταν εντελώς μάπα. Τώρα είμαι αρκετά εώς πολύ ευχαριστημένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Ερώτηση!
Σου είχε βγάλει κανένα πρόβλημα το pc;Να αργεί ξέρω'γω το pc και να κάνει κάτι ώρες το σκαν?:no1:

Χμμ...
Δεν έχω κάνει πλήρες σκαν ακόμα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Εχω το ESET smart security.Ειναι καλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top