Γιατί έχει αυτή την συμπεριφορά ;

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το βλέπω καθαρά ότι θέλει να μου μιλήσει ,ότι θέλει να προσπαθήσουμε αλλά κυρίως να προσπαθήσω και να κυνηγήσω .
Πω, πω, όταν βλέπω αυτά τα μικροαστικά χαζογκομενέ "θέλω να βλέπω να με κυνηγάς και να με διεκδικείς", πόσο κριντζ. Άμα μου πουν ή μου δείξουν κάτι τέτοιο είμαι σε φάση "βρες κάποιον άλλον, εμένα δεν μου αρέσει το κυνήγι".
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Πω, πω, όταν βλέπω αυτά τα μικροαστικά χαζογκομενέ "θέλω να βλέπω να με κυνηγάς και να με διεκδικείς", πόσο κριντζ. Άμα μου πουν ή μου δείξουν κάτι τέτοιο είμαι σε φάση "βρες κάποιον άλλον, εμένα δεν μου αρέσει το κυνήγι".
Ας μην κυνηγάει κανεις κανέναν .Αλλά ειλικρινά δεν έχω θέμα να κάνω και παραπάνω κινήσεις .Το θέμα είναι ότι κυνηγάει αυτή με μικρές χαζές κινήσεις ,προσπαθεί να με πείσει ότι την κυνηγάω εγώ και μόλις την πιάνω και της μιλάω ,της λέω ότι την θέλω και δεν θέλω αλλά παιχνίδια ,απλώς να προσπαθήσουμε με υγιή τρόπο ,μου λέει όχι δεν θέλω να με κυνηγάς θα σε βαρεθώ 😂😂.Και μετά ξανά αρχίζει τα τηλέφωνα και που είσαι και με ποιον ...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Στειλε το μηνυμα που ειπαμε και κανονισε να πατε καπου μόνοι σας.... μετά θα δουμε αν θα κάνει τις ιδιες μαγκιές. Θα δεις μετα με ενα χαμογελο θα ειναι και μωρο μου και μωρο μου θα σε έχει. Τα χω περάσει κ εγώ αυτά. Ετσι ειναι οι γυναικες ...

ασχολησου καμια ωρα μαζί της συνολικά και θα δεις μετά... θα χαλαρώσει.

Και αλλη φορά να μη χωριζεις για ηλίθιους λόγους. Μη λεμε πάλι τα ιδια... εφταιξες οποτε κανε το μαλακα για κανα μήνα αλλα οχι χωρις σέξ.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Ανώριμη είναι και δυστυχώς ότι κάνει είναι για σπάσιμο... Είδες στην αρχή σου ειπα αμα ραγίσει το γυαλί...
Θα έλεγα να προχωρήσεις παρακατω... Να βάλεις ένα τέλος σε όλο αυτο και οριστικό.
Εκτός αν σ'αρέσει αυτό το πηγαινε ελα, που δε νομίζω.
Οχι όμως κωλοτουμπες. Όταν λέμε τέλος είναι τέλος. Σαφές, ξεκάθαρο και ευθυ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Ανώριμη είναι και δυστυχώς ότι κάνει είναι για σπάσιμο... Είδες στην αρχή σου ειπα αμα ραγίσει το γυαλί...
Θα έλεγα να προχωρήσεις παρακατω... Να βάλεις ένα τέλος σε όλο αυτο και οριστικό.
Εκτός αν σ'αρέσει αυτό το πηγαινε ελα, που δε νομίζω.
Οχι όμως κωλοτουμπες. Όταν λέμε τέλος είναι τέλος. Σαφές, ξεκάθαρο και ευθυ.

Αυτος τη χωρισε για χαζο λογο αυτη ειναι η ανωριμη ;

και τωρα τι... ξαναγυρισε αυτος και ολα καλα ; το γυαλι δεν ραγισε απο μονο του αυτος το ραγισε.

Και του δινει ξανα μια ευκαιρια... ειπαμε να κανει λιγο το μαλακα αλλα δε θελει πειράζεται.

1 μηνα υποθεση το πολυ θα ηταν θα τη πηγαινε λαου λαου κ θα της εδειχνε οτι οκ αναγνωρισε το λάθος του.

Αλλα στον κοσμο που ολοι ειμαστε αλανθαστοι κάποιοι δεν ξέρουν αυτη τη πλευρα του παιχνιδιού.

Σιγα μην βρεις εσυ γυναικα ή αντρα να παραδεχτει οτι εκανε μαλακια ολοι ηταν αλανθαστοι κ βριζουν τους πρωην.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Στειλε το μηνυμα που ειπαμε και κανονισε να πατε καπου μόνοι σας.... μετά θα δουμε αν θα κάνει τις ιδιες μαγκιές. Θα δεις μετα με ενα χαμογελο θα ειναι και μωρο μου και μωρο μου θα σε έχει. Τα χω περάσει κ εγώ αυτά. Ετσι ειναι οι γυναικες ...

ασχολησου καμια ωρα μαζί της συνολικά και θα δεις μετά... θα χαλαρώσει.

Και αλλη φορά να μη χωριζεις για ηλίθιους λόγους. Μη λεμε πάλι τα ιδια... εφταιξες οποτε κανε το μαλακα για κανα μήνα αλλα οχι χωρις σέξ.
Σιγά μην την παρακαλαει κιόλας ρε συ ντεβιλ. Το παρακανε η κοπέλα. Εντάξει είπαμε να τον στήσει λίγο αλλά εκείνη το χει παρακανει. Βασικά το ξεφτίλισε να μιλάμε και πιο ουσιαστικά. Κάπου έχουν ένα τέλος αυτά τα πεισματα. Που δε νομίζω να ναι πεισματα , κομπλεξισμοι θα έλεγα.
Ανωριμότητα; όπως και να χει μια σχέση έτσι δε φτουραει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτος τη χωρισε για χαζο λογο αυτη ειναι η ανωριμη ;
Ότι και γίνε πηγε να το σώσει. Μια σου και μια μου θα ναι; κι ως ποτε; ποιοι είναι πια , Βισση Καρβέλας;;;
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ας μην κυνηγάει κανεις κανέναν .Αλλά ειλικρινά δεν έχω θέμα να κάνω και παραπάνω κινήσεις .Το θέμα είναι ότι κυνηγάει αυτή με μικρές χαζές κινήσεις ,προσπαθεί να με πείσει ότι την κυνηγάω εγώ και μόλις την πιάνω και της μιλάω ,της λέω ότι την θέλω και δεν θέλω αλλά παιχνίδια ,απλώς να προσπαθήσουμε με υγιή τρόπο ,μου λέει όχι δεν θέλω να με κυνηγάς θα σε βαρεθώ 😂😂.Και μετά ξανά αρχίζει τα τηλέφωνα και που είσαι και με ποιον ...
Κοίτα, εγώ πάντα είμαι αντίθετος στο να δίνω συμβουλές γιατί ο κάθε άνθρωπος και η κάθε περίπτωση είναι μοναδική. Το θέμα είναι να βρεις εσύ τι πραγματικά θες να κάνεις και να το κάνεις.

Απλώς, εγώ σαν Ηλίας, όταν βλέπω τέτοιες συμπεριφορές τρέχω σαν να μην υπάρχει αύριο και ρίχνω και μαύρη πέτρα πίσω μου. Χίλιες φορές καλύτερα μόνος πάρα σε τέτοιες τοξικές καταστάσεις. Γιατί, έτσι όπως το περιγράφεις, τοξική είναι η κατάσταση.

Anyway, εσύ έχεις το μαχαίρι, εσύ και το καρπούζι, ή μάλλον εσύ και εκείνη. Τα βλέπεις, τα ζυγίζεις, κρίνεις τι θες και τι δεν θες και πράττεις αναλόγως. Εσύ ξέρεις καλύτερα απ'όλους για εσένα.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Αυτος τη χωρισε για χαζο λογο αυτη ειναι η ανωριμη ;

και τωρα τι... ξαναγυρισε αυτος και ολα καλα ; το γυαλι δεν ραγισε απο μονο του αυτος το ραγισε.

Και του δινει ξανα μια ευκαιρια... ειπαμε να κανει λιγο το μαλακα αλλα δε θελει πειράζεται.

1 μηνα υποθεση το πολυ θα ηταν θα τη πηγαινε λαου λαου κ θα της εδειχνε οτι οκ αναγνωρισε το λάθος του.

Αλλα στον κοσμο που ολοι ειμαστε αλανθαστοι κάποιοι δεν ξέρουν αυτη τη πλευρα του παιχνιδιού.

Σιγα μην βρεις εσυ γυναικα ή αντρα να παραδεχτει οτι εκανε μαλακια ολοι ηταν αλανθαστοι κ βριζουν τους πρωην.
Το χει παρακανει όμως η κοπέλα... Πόσο ακόμα να το συνεχίσει; και του λέει και χοντράδες. Λες χοντράδες μια φορά όχι όλη την ωρα
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Το χει παρακανει όμως η κοπέλα... Πόσο ακόμα να το συνεχίσει; και του λέει και χοντράδες. Λες χοντράδες μια φορά όχι όλη την ωρα


Φανταζομαι ανοιξε το θρεντ για να μαθει πως μπορει να ξανακερδισει τη σχέση του... το να του πει κάποιος να φυγει και να κρατησει τον εγωισμο του θα το ηξερε και ο ιδιος. Εγω προτεινα κατι άμεσο αν θελει το δέχεται κ το κανει αν δεν θελει δεν βρισκω κ το λογο να το συζητάμε.

Ολοι ειμαστε υπερ γαματοι κ υπερ γαματες κ δεν αξιζει να κυνηγάμε τους αλλους....

ειπαμε τι μηνυμα να στειλει κ να βρεθούν αποψε... οπως παλιά ή αυριο το πολύ.

Αυτος θα ειναι ο οδηγος αλλα με λάου λάου τρόπο. Ναι οτι θες εσυ μωρο μου ... παμε οπου μ πεις αλλα θελω να σε δω δεν αντέχω άλλο... θέλω να περάσουμε μαζι το βράδυ... να κοιμηθουμε αγκαλίτσα... δεν γουστάρεις ;

να της πει οτι θα τη φιλάει κ θα τη χαιδευει ολο το βραδυ... ελεος ας αφησουμε τις μαλακιες κ τις αναλυσεις κ ας γινουμε λιγο πιο ερωτικοι και παθιασμένοι....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ας μην κυνηγάει κανεις κανέναν .Αλλά ειλικρινά δεν έχω θέμα να κάνω και παραπάνω κινήσεις .Το θέμα είναι ότι κυνηγάει αυτή με μικρές χαζές κινήσεις ,προσπαθεί να με πείσει ότι την κυνηγάω εγώ και μόλις την πιάνω και της μιλάω ,της λέω ότι την θέλω και δεν θέλω αλλά παιχνίδια ,απλώς να προσπαθήσουμε με υγιή τρόπο ,μου λέει όχι δεν θέλω να με κυνηγάς θα σε βαρεθώ 😂😂.Και μετά ξανά αρχίζει τα τηλέφωνα και που είσαι και με ποιον ...

Φιλε σορρυ αλλα δεν το χειριζεσαι σωστά... πές της ειμαι κοντά στο σπιτι σου... θα κατεβεις να παμε μια βολτα στη παραλια ή καπου μονοι μας ; και αμα σου πει την αλλη μέρα θα βγουμε εξω με φιλες κ φιλους ελα και εσυ πες της ηρεμα και ευγενικα οτι δεν επιθυμεις να βγεις με άσχετους και οτι θα ήθελες να βρεθειτε οι 2 σας.

Να είσαι άμεσος κάποιες φορές. Εγω απο ενα σημειο κ μετα αμα δω οτι κάποια παιζει σταματαω να ασχολουμαι. Δεν ειμαι παιδάκι.

Και αμα κατεβει να πάτε μαζι κάπου... της την πέφτεις στεγνά.. μην εισαι κοροιδο.

Και οσο για το κηνυγι... εννοειται άντρας εισαι. Εσυ θα κυνηγησεις αλλα με ένα μέτρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το χει παρακανει όμως η κοπέλα... Πόσο ακόμα να το συνεχίσει; και του λέει και χοντράδες. Λες χοντράδες μια φορά όχι όλη την ωρα
Αυτά τα κωλοπαιδίστικα που κάνει η κοπέλα τα έχω κάνει κι εγώ στο παρελθόν και δεν είμαι καθόλου υπερήφανος γι'αυτό, βέβαια. Είναι το συναίσθημα που παίρνεις όταν ξες ότι ο άλλος είναι κολλημένος μαζί σου και ό,τι και να του κάνεις, αυτός εκεί θα είναι. Πολύ κακό και τα έχω μετανιώσει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Δεν είναι έτσι τα πράγματα αλλα εν παση περιπτώση. Οταν χωριζεις κάποια ή κάποιον για ηλιθιους λογους του την σπάς και του θιγεις και τον εγωισμο. Μπορει να ειναι γυναικα αλλα θελω να ειμαι δικαιος οποτε δεν θα υποστηριξω τον συναγωνιστη αντρα σε αυτη τη περιπτωση. Για αυτο το λογο του ειπαμε να μην της πηγαινει κοντρα ένα διάστημα μέχρι να εξομαλυνθει η κατασταση.

Οσο για τις ακυρες παρεες που του μεταφέρει υπάρχει λύση.... της λεει ορθα κοφτα πως ενδιαφέρεται να βγουν οι 2 τους. Οπως εγω που θελω τωρα να κανω κινηση στη φιλη μιας φιλης μου... θα της πω για καφέ... αμα μ πει ναι να έρθει κ η άλλη... θα της πω εντάξει οπως νομιζεις. Και δεν θα ξανασχοληθω μαζι της - μονο στο πλαισιο καμιας φιλιας που κ που αμα βγαίνουμε.

Ουτε καν θα σταθω να της πω "εγω θελω να βγουμε οι 2 μας..." απο τη στιγμη που της λες... "ποτε μπορεις για καφέ..." η προταση ειναι σε αυτην κ αμα βάλει κ τη φιλη της μέσα σημαινει οτι δε γουστάρει κάτι ερωτικο. Απλά τα πράγματα.

Εισαι δηλαδη κυνηγος και "αρπακτικο" αλλα άμα η αλλη δεν θέλει... εξαφανιζεσαι χωρις πολύ θορυβο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Για καμία βδομάδα θα μου υπενθυμίζει συνεχώς ότι είναι πολυάσχολη ,ότι έχει και άλλες προτεραιότητες και ότι με βλέπει χαλαρά (κυρίως στα λόγια ) .Απλώς και εγώ δεν μπορώ να πληρώνω για πάντα τα σπασμένα

Επέστρεψέ της τη χάρη στο πολλαπλάσιο. Κάποια μαθήματα πρέπει να διδάσκονται νωρίς και τους ανθρώπους άμα δεν τους γαμάς στην ώρα τους κακοφορμίζουν μετά.

"Χαλαρά με βλέπεις μωράκι μου; Κανένα πρόβλημα, χαλαρά σε βλέπω κι εγω, εξάλλου δεν θα παντρευτούμε κι όλας ε; Λοιπόν άντε τα λέμε γιατι εχω να παω και σε ενα παρτυ με παρέα", κατεβάζεις τηλέφωνο για ένα βράδυ (δε θέλει πολύ, 8 ωρίτσες) και το επομενο πρωί όταν σε παρει 2-3 φορές τηλέφωνο "έλα ψυχούλα μου, όλα καλά" με μηδέν θυμό εσυ, ψύχραιμος.


Και επειδη ειναι καμένο χαρτί και βρωμάει από μακριά, θα στο πω χύμα: Στη θέση σου δεν θα της ξαναέριχνα ούτε σεξάκι. Το κορμί σου θα το μοιράζεις σα να μοιράζεις χρυσάφι. Όταν κάνεις σεξ με φαντασμένες απλά για να τονώσεις την ανασφάλειά σου ότι είσαι γαμιάς και άντρας, ουσιαστικά χαλάς την αγορά για σένα και ολους εμάς τους υπόλοιπους.

Αυτές πρέπει να μένουν αιώνια πεινασμένες ως τα 30 να φτάνουν στον πρώτο τοίχο και να λυσσάνε μετά για προσοχή. Αυτό τους αξίζει, ένα καλό μάθημα για τετοιες απροσάρμοστες συμπεριφορές.


Κανένα πήδημα και καμία δυνητική σχέση δεν αξίζει να σε κάνει να αναρρωτιέσαι αν αυτος ο άνθρωπος ειναι δικός σου ή όχι.

Ή είναι ή δεν είναι. ΑΤΟΦΙΟΣ.-

Κάψε το χαρτί τώρα και προχωρα στην επόμενη. Όταν δεις πόσο θα κλάψει μετά που θα καταλάβει την ανοησία της, θα λες "τι μαλάκας ήμουν που καθόμουν και έσπαγα την ψυχή μου για χάρη της, τελικα ήταν πιο εύκολο να ακολουθησει απ οσο πίστευα".


Και τα ΙΔΙΑ ακριβώς θα σου έλεγα αν ήσουν εσυ ο απροσάρμοστος και αυτή η λογική. Κανένας άνθρωπος δεν είναι υποχρεωμένος να φάει τα σκατά του άλλου στη μάπα. Να πάνε να βρουνε την άκρη τους σε κανα ψυχολόγο να λύσουν τα προβλήματά τους, ειδάλλως θα τρωνε απόρριψη μέχρι να φτυσουν το γάλα της μάνας τους.

Δε σ εφερε η μάνα σου κι ο πατέρας σου στον κόσμο για να σε γαμάει η καθε απροσάρμοστη που δεν ξέρει τι έχει ανάμεσα στα πόδια της. Ούτε και για να μεταφέρεις τα απωθημένα σου από δαύτη σε μια αυριανή καλή κοπέλα που δεν θα σου έχει φταίξει σε τίποτα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Ναι θα κλάψουν... Περίμενε εσυ... 100 αιτήματα φιλίας έχουν κάθε μέρα. Και αλλά 50 πεσιματα εκτός ιντερνετ.

Δεν είναι παρακαλετο να διεκδικήσει ένας άντρας μια γυναίκα. Από τα πιο ωραία ειναι. Εγώ δεν θα ένιωθα άσχημα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ναι θα κλάψουν... Περίμενε εσυ... 100 αιτήματα φιλίας έχουν κάθε μέρα. Και αλλά 50 πεσιματα εκτός ιντερνετ.
Σε μένα το λες αυτό τύπε; Αν ναι, πάτα το κουμπάκι της παράθεσης να ξέρω σε τι αναφέρεσαι.

Και στην τελική πολύ ωραία. Αυτη είναι η φύση των Social Media, εξυπηρετεί την γυναικεία ανάγκη για υπεργαμία. Ξέρανε πολύ καλά τι έκαναν οι άνθρωποι πίσω από τα σοσιαλ και σε τι untapped potential έκαναν είσοδο.

Όταν βλέπεις την άλλη και έχει ολόκληρο λουκανικοσυνέδριο από φιλαράκους και 200 αιτηματα φιλίας και "ιάσο κόκλα", it is obvious ότι δε θα κάτσει να κάνετε αγκαλίτσες στο ηλιοβασίλεμα στη σαντορίνη ονειρευόμενη τα παιδάκια σας. Έχει τα μυαλά της πάνω από το κεφάλι της και πρέπει να βρεις μια πιο προσγειωμένη κοπέλα σύμφωνα με τις προσωπικές σου ανάγκες.

Δηλαδή η λογική σου πραγματικά είναι έξω απο αυτό τον κόσμο. Να κάτσει να της κάνει τον καλό, που είναι και υποκρισία και she will see through this ευκολα, για να κερδίσει τι;

Λίγη προσοχή από ένα καβαλημένο ανώριμο κοριτσάκι που τον παίζει στα δάχτυλα; Το frame του είναι εντελώς αδύναμο, αξιολύπητο, εξαρτητικό και του λες να γινει ακόμα πιο αδύναμος μη και χάσει το κελεπούρι απο τους άλλους 100 που περιμένουν την κοπέλα στα αιτήματα.

Και στην τελική ΑΣ ΠΑΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ. Δικαιωμα της ειναι να παει και με τους 100 αμα γουστάρει, ΑΛΛΑ να ξερει οτι ο Αντρεας μετα δεν θα είναι εκεί πίσω ναι;

Δημοκρατία δεν έχουμε; Ισότητα δεν έχουμε; Πολύ ωραία. Ας πάει η κοπέλα να κανει οτι θέλει. Ο Αντρέας να προστατευτεί είναι το θεμα.

Και θα προστατευτει οταν καταλάβει οτι πρέπει να κρατησει τη στάση του σθεναρά και να την κάνει πέρα και να παει να βρει μια πιο σοβαρή κοπέλα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν είναι παρακαλετο να διεκδικήσει ένας άντρας μια γυναίκα. Από τα πιο ωραία ειναι. Εγώ δεν θα ένιωθα άσχημα.
Κάνε αλλαγή φύλου τότε, βάλε στήθος και βάψε το μαλλί πλατινέ και περίμενε τα αιτήματα αφού δε θα ένιωθες άσχημα. Δικαίωμά σου είναι. Θα στην πέσω κι εγω, έχεις το λόγο μου.


Εγω σαν άντρας σιχαίνομαι να παρακαλέσω γι αυτο που μπορώ να έχω με βάση την αξία μου ως άνθρωπος και προσωπικότητα.

Άλλο διεκδίκηση (pursue), και άλλο κυνήγι (chase).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Όταν κάνει μαλακια θα πρεπει να την αναγνωρίζει... Έτσι θα βάλει τις βάσεις για μια μακροχρόνια συμβίωση. Εμένα με κουράζουν οι εγωισμοι και οι απόλυτες θέσεις.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,582 μηνύματα.
Δεν είναι παρακαλετο να διεκδικήσει ένας άντρας μια γυναίκα. Από τα πιο ωραία ειναι. Εγώ δεν θα ένιωθα άσχημα.
Πολλά λόγια για να μας πεις ότι στέλνεις σε γυναίκες «Γεια σου κούκλα πάμε για καφέ» απλά επειδή κάνατε eye contact
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

057390EE-822A-4FD9-911F-75B0F21AFD56.jpeg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Πολλά λόγια για να μας πεις ότι στέλνεις σε γυναίκες «Γεια σου κούκλα πάμε για καφέ» απλά επειδή κάνατε eye contact
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 100673

Καλά δεν υπήρχε περιπτωση ποτε να στείλω εγώ κάτι τέτοιο... Άλλο να είσαι ωραίος και διακριτικός κ άλλο καραγκιόζης κ λιγουρης. Απλά ως συνήθως παιρνετε τα άκρα. Πολλές ακραίες απόψεις διαβάζω κ εδώ σε αυτό το θρεντ. Η κοπέλα απλά έχασε την εμπιστοσυνη της δεν είναι ουτε παιδί ουτε ανώριμη.

Θέλει να το καταλάβει αυτό ο Αντρέας να παιξει ωραία καλώς... Δεν θέλει ας το λήξει το πιο ευκολο ειναι. Δηλαδή μη νομίζουν κάποιοι ππυ μπαίνουν κ λένε ααα ουυυ λήξε το είσαι πιο άντρας εσυ κ γαμάτος ότι λένε κ κάτι φοβερό.
Συνταγές για μπακούρια δίνουν....
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,582 μηνύματα.
Είναι σύνηθες φαινόμενο να παραμένουν άνθρωποι σε τέτοιες σχέσεις με «κυνηγητούλι». Δεν θεωρώ ότι έχει να κάνει με self respect τόσο, ξέρω ότι αυτή είναι μια ιστορία από την σκοπιά του άνδρα, όμως, θα πω ότι από την πλειοψηφία των κοριτσιών έχω ακούσει ότι προτίμησαν τα πράγματα να είναι κουλουβάχατα από ξεκάθαρα, και οι σχέσεις οι σταθερές δεν κρατούσαν πολύ. Ίσως τον τεστάρει (?) και της έχει δώσει και το πάτημα ότι θα είναι εκεί no matter what.
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά τα λέει ο Νέβιλ. Σταμάτα να κάνεις τον μλκ και γίνε λίγο τρυφερουλης. Φουλ ανώριμη πάντως.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,735 μηνύματα.
Καλά τα λέει ο Νέβιλ. Σταμάτα να κάνεις τον μλκ και γίνε λίγο τρυφερουλης. Φουλ ανώριμη πάντως.

Να γινει λιγο τρυφερος ναι για κανα μήνα.... και μετά αν συνεχιζεται αυτο εχει καθε δικαιωμα να της πει... οτι εντάξει καταλαβαινω πως αρχικα κλονιστηκε η εμπιστοσυνη σου κ ηθελα να επανορθώσω... αλλα γιατι το συνεχιζεις ;

Αλλα οπως ξανα εγραψα αμα ο κοσμος δουλευει στην ιδια συχνότητα... δεν θα μπορέσει να χρησιμοποιήσει ποτέ τέτοιες εναλλακτικές.

Ειδικά για κάποιους το στανταρ ειναι "πωπω σου εκανε τέτοια... δρομο δρομο..."

εχω κ εναν γνωστο "σχολασμα σχολασμα..." λεει... η διαφορά μας ειναι οτι το Σαββατο το βράδυ εγω ειχα παρέα να βγώ... 2 φιλες... με κάλεσε και μια χριστιανή να με κεράσει για τα γενέθλεια της... και τη Κυριακη με πήρε τηλέφωνο κ αυτη η κοπελα που λέω κ μ ειπε να πιουμε καφέ σπιτι της... ενω αυτος ηταν μόνος του κ ανεβαζε φωτογραφιες που πηγαινε σε μουσεία. Μόνος.

Κατα τα αλλα "σχολασμα σχολασμα..." να του πει κανεις σιγα βρε Μπράτ Πιτ... εχεις κ εσυ τον εγωισμο στο θεό να πουμε.

Αν σας αρέσει αυτη η επιλογή εμενα δεν μ πεφτει λόγος ουτε θα μπει κάτι στη τσέπη μου.

Προσωπικά έχω γυρισει ο ίδιος μετα απο χωρισμό κ εχω προτείνει επανασύνδεση. Και προσεξε μετα απο χωρισμο που ΔΕΝ χωρισα εγώ... χαχα αυτο ηταν και το πιο ωραιο. Σαν κίνηση αξιολογήθηκε αρχικά καλή. Αλλα χρειαζόταν και η άλλη πλευρά να κάμψει λιγο τον εγωισμο της πράγμα που δεν έγινε. Δεν το μετ'ανιωσα ποτέ βέβαια που το έκανα. Αραξτε με τους εγωισμους... κουράζει. Θελετε να κανετε μια γαμημενη κινηση κάντε τη να τελειώνουμε. Μην ΥΠΕΡ- ΑΝΑΛΥΕΤΕ. Δεν ειστε το κλέντρο του κοσμου ουτε θα ασχοληθει κανείς.

Ειναι που ειναι δυσκολα τα πράγματα εκει εξω με τα ψυχολογικα του καθενος και της κάθεμιας αν δεν κοιτάξεις να αυτο βελτιωθεις και εσυ οπου μπορεις... χεστήκαμε κ η βάρκα γέρνει.

Δεν ειπαμε να γινουμε καλοί να μας πατάνε ουτε καραγκιοζηδες αλλα οχι και το άλλο άκρο - φαντασμενος χωρις λόγο κ ανθρωποδιώκτης.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top