Γιατί έχει αυτή την συμπεριφορά ;

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,358 μηνύματα.
Σωστός. Μάγκας.

Την επόμενη που θα σου πει θα σε γεμίσω κραγιόν... Πιάσε κ φίλα την έτσι για σπάσιμο..... Χουφτωσε την κιόλας... Και πες της στο αυτί.. Ελα ασε τις μαλακιες τώρα αφου σε γουστάρω! 😁😁
Ναι, γιατί ως γνωστόν οι σωστοί, οι μάγκες θωπεύουν και φιλούν χωρίς την έγκριση του άλλου...

Και σε σχέση να βρίσκεσαι δε σημαίνει ότι έχεις ελευθέρας.
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Όρμα φίλε... Σαν πανθηρας !!!

Πόσο χρονών είναι το κοριτσάκι ;
22 είναι .Όλο αυτό το θέμα το κάνω και το αναλύω γιατί όντως ήθελα να το προσπαθήσω .Απλώς ώρες ώρες λέω βρε μήπως απλά ξενέρωσε τελείως και με βαριέται ; Μετά βέβαια μου είναι τελείως ξεκάθαρο πως τα κάνει για να πάρει τον έλεγχο .Απλώς όλο αυτό πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει .
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η κοπέλα σου χρησιμοποιεί passive aggressive συμπεριφορές επειδή θέλει να σε τιμωρήσει που τη χώρισες. Εσύ νιώθεις τύψεις και θεωρείς ότι επειδή τη χώρισες και έκανες λάθος σου αξίζει να υπομένεις τη συμπεριφορά της. Κανένας σας δεν είναι χαρούμενος με τον άλλον.
Ο μόνος τρόπος για να ευδοκιμήσει η σχέση σας είναι η κοπέλα σου να σε συγχωρήσει που τη χώρισες και να κάνει μαζί σου μια καινούρια αρχή κι εσύ να σταματήσεις να έχεις τύψεις γιατί εκείνη αποφάσισε να σε δεχτεί πίσω και δεν της χρωστάς κάτι.
Τώρα φαίνεται απλά ότι κάνετε χάρη ο ένας στον άλλον.
Η κοπέλα σου προσπαθεί υπερβολικά να το παίξει κουλ και άνετη, ενώ στην πραγματικότητα μετράει λεπτά που πρέπει να περάσουν για να απαντήσει στα μηνύματα σου, μιλάει συνεχώς με τις φίλες της για να αναλύσει τις συμπεριφορές σας και φοβάται ότι θα την ξαναχωρισεις. Θεωρεί δε ότι τη χώρισες γιατί ήταν too sensitive και τώρα προσπαθεί να το παίξει bad bitch.
Τελικά αναρωτιόμαστε όλοι εδώ, είστε ζευγάρι ή επεισόδιο στο Euphoria?
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,548 μηνύματα.
Η κοπέλα σου χρησιμοποιεί passive aggressive συμπεριφορές επειδή θέλει να σε τιμωρήσει που τη χώρισες. Εσύ νιώθεις τύψεις και θεωρείς ότι επειδή τη χώρισες και έκανες λάθος σου αξίζει να υπομένεις τη συμπεριφορά της. Κανένας σας δεν είναι χαρούμενος με τον άλλον.
Ο μόνος τρόπος για να ευδοκιμήσει η σχέση σας είναι η κοπέλα σου να σε συγχωρήσει που τη χώρισες και να κάνει μαζί σου μια καινούρια αρχή κι εσύ να σταματήσεις να έχεις τύψεις γιατί εκείνη αποφάσισε να σε δεχτεί πίσω και δεν της χρωστάς κάτι.
Τώρα φαίνεται απλά ότι κάνετε χάρη ο ένας στον άλλον.
Η κοπέλα σου προσπαθεί υπερβολικά να το παίξει κουλ και άνετη, ενώ στην πραγματικότητα μετράει λεπτά που πρέπει να περάσουν για να απαντήσει στα μηνύματα σου, μιλάει συνεχώς με τις φίλες της για να αναλύσει τις συμπεριφορές σας και φοβάται ότι θα την ξαναχωρισεις. Θεωρεί δε ότι τη χώρισες γιατί ήταν too sensitive και τώρα προσπαθεί να το παίξει bad bitch.
Τελικά αναρωτιόμαστε όλοι εδώ, είστε ζευγάρι ή επεισόδιο στο Euphoria?
Χριστέ μου, υποκλίνομαι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι, γιατί ως γνωστόν οι σωστοί, οι μάγκες θωπεύουν και φιλούν χωρίς την έγκριση του άλλου...

Και σε σχέση να βρίσκεσαι δε σημαίνει ότι έχεις ελευθέρας.
Καλά ναι αλλά δεν νομίζω ότι το είπε με invasive τρόπο. Η κοπέλα αν δεν θέλει θα τον σπρώξει.
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Τελοσπαντων Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας .Θα κάτσω κάποιες μέρες ακόμα ,θα ειμαι τελείως σωστός απέναντι της σε όλα και αν δεν αλλάξει στάση ,θα της πω τέλος οριστικό και πάμε παρακάτω και οι δυο .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τελοσπαντων Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας .Θα κάτσω κάποιες μέρες ακόμα ,θα ειμαι τελείως σωστός απέναντι της σε όλα και αν δεν αλλάξει στάση ,θα της πω τέλος οριστικό και πάμε παρακάτω και οι δυο .
Αν μπω στην διαδικασία να παίξω το παιχνίδι της απλώς θα χάσω χρόνο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,544 μηνύματα.

Η κοπέλα σου χρησιμοποιεί passive aggressive συμπεριφορές επειδή θέλει να σε τιμωρήσει που τη χώρισες. Εσύ νιώθεις τύψεις και θεωρείς ότι επειδή τη χώρισες και έκανες λάθος σου αξίζει να υπομένεις τη συμπεριφορά της. Κανένας σας δεν είναι χαρούμενος με τον άλλον.
Ο μόνος τρόπος για να ευδοκιμήσει η σχέση σας είναι η κοπέλα σου να σε συγχωρήσει που τη χώρισες και να κάνει μαζί σου μια καινούρια αρχή κι εσύ να σταματήσεις να έχεις τύψεις γιατί εκείνη αποφάσισε να σε δεχτεί πίσω και δεν της χρωστάς κάτι.
Τώρα φαίνεται απλά ότι κάνετε χάρη ο ένας στον άλλον.
Η κοπέλα σου προσπαθεί υπερβολικά να το παίξει κουλ και άνετη, ενώ στην πραγματικότητα μετράει λεπτά που πρέπει να περάσουν για να απαντήσει στα μηνύματα σου, μιλάει συνεχώς με τις φίλες της για να αναλύσει τις συμπεριφορές σας και φοβάται ότι θα την ξαναχωρισεις. Θεωρεί δε ότι τη χώρισες γιατί ήταν too sensitive και τώρα προσπαθεί να το παίξει bad bitch.
Τελικά αναρωτιόμαστε όλοι εδώ, είστε ζευγάρι ή επεισόδιο στο Euphoria?

Εγώ του το είπα αυτό ότι το βασικό είναι πως έχασε την εμπιστοσυνη της. Το έγραψες και εσυ. Αυτό είναι το βασικό.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,358 μηνύματα.
Τελοσπαντων Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας .Θα κάτσω κάποιες μέρες ακόμα ,θα ειμαι τελείως σωστός απέναντι της σε όλα και αν δεν αλλάξει στάση ,θα της πω τέλος οριστικό και πάμε παρακάτω και οι δυο .
Εύχομαι να γίνει το καλύτερο και για τους δυο σας όποιο και αν είναι αυτό.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ειπαμε να κανεις υπομονή 1 μήνα και να μη πειράζεσαι. Θα εκανες λιγο το μαλακα, έτσι δεν ειπαμε ;

όλο αυτο το καιρο απο τοτε που στα ειπαμε μέχρι σημερα έχετε κανει έρωτα ;

Γιατί να κάνει τον μαλακα για να ρίξει αυτό το σούργελο; Σορρυ κιόλας
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,544 μηνύματα.
Ναι, γιατί ως γνωστόν οι σωστοί, οι μάγκες θωπεύουν και φιλούν χωρίς την έγκριση του άλλου...

Και σε σχέση να βρίσκεσαι δε σημαίνει ότι έχεις ελευθέρας.

Ελπίζω να μην είναι τοσον ξενέρωτη ώστε να απαντήσει κάτι τέτοιο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατί να κάνει τον μαλακα για να ρίξει αυτό το σούργελο; Σορρυ κιόλας

Αυτός τη χώρισε για χαζό λόγο γιατί είναι σουργελο ; και τώρα κλονίστηκε η εμπιστοσυνη της. Ίσως φέρεται λίγο υπερβολικά αλλά μπορεί να πληγωθηκε. Γιατί να τη πουμε αμέσως σουργελο τη κοπέλα ; επίσης είναι μικρουλα 22 χρονών εγώ στην ηλικία της χειρότερος ήμουν. Ας μην είμαστε επικριτικοί... Ας δώσει καμια ευκαιρία στη σχέση τους. Απλά θέλει ειλικρίνεια...

Μπορουν να συζητησουν... Τι ενοχλεί τον καθενα. Δεν ξέρω αν έχει δοκιμάσει ο φίλος μας να της πει ότι τον ενοχλεί λίγο αυτή η ασταθής συμπεριφορά ;;;
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτός τη χώρισε για χαζό λόγο γιατί είναι σουργελο ; και τώρα κλονίστηκε η εμπιστοσυνη της. Ίσως φέρεται λίγο υπερβολικά αλλά μπορεί να πληγωθηκε. Γιατί να τη πουμε αμέσως σουργελο τη κοπέλα ; επίσης είναι μικρουλα 22 χρονών εγώ στην ηλικία της χειρότερος ήμουν. Ας μην είμαστε επικριτικοί... Ας δώσει καμια ευκαιρία στη σχέση τους. Απλά θέλει ειλικρίνεια...

Μπορουν να συζητησουν... Τι ενοχλεί τον καθενα. Δεν ξέρω αν έχει δοκιμάσει ο φίλος μας να της πει ότι τον ενοχλεί λίγο αυτή η ασταθής συμπεριφορά ;;;
Καλά τα λέει η Αγάπη, είναι τελείως ανώριμη η τύπισσα. Αν σε χωρίσει ο άλλος και σε ξαναπροσεγγίσει, είτε τον στέλνεις πίσω με συνοπτικές διαδικασίες (προσωπικά αυτό θα έκανα και λόγω εγωισμού και γιατί δεν ξαναμπλέκω με πρώην) είτε τον δέχεσαι. Αυτή παίρνει εκδίκηση, πως να το κάνουμε τώρα. Κατά τα άλλα, είναι ξεκάθαρα στο χέρι του φίλου το τι θα κάνει, ό,τι και να τον συμβουλέψει ο καθένας.

Εγώ θέλω, όμως, να σταθώ στο «μπακούρι» που λες υποτιμητικά και σου ζήτησε ορισμό η joji. Αν ορίζεις το μπακούρι ως έναν άνθρωπο χωρίς σχέση, να σου πω (και στο έχω πει πολλάκις στο παρελθόν) ότι υπάρχουν άνθρωποι που δεν θέλουν να είναι σε σχέση. Είτε για ένα διάστημα είτε για πάντα. Ένας από αυτούς είμαι κι εγώ. Δεν το αποκλείω -αν βρω κάτι εξαιρετικό- αλλά δεν το ψάχνω, δεν το αναζητώ. Ειδικά αν είναι μόνο και μόνο για να μην είμαι μόνος, με αυτή την λογική συφιλιάζω.

Με αυτό δεν κρίνω τις επιλογές του καθενός, λέω τι θέλω και τι ταιριάζει σε εμένα. Αν κάποιος άνθρωπος αποζητάει την συντροφικότητα με γεια του με χαρά του και του εύχομαι κάθε καλύτερο, χωρίς καμία δόση ειρωνείας. Απλώς, πάντα να έχουμε στο μυαλό μας, πως, το ότι κάτι ταιριάζει και αρέσει σε εμάς, δεν πάει να πει λειτουργεί με τον ίδιο τρόπο και για τους άλλους.
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω ότι πρέπει να σταματήσεις τις κατινιές εδώ και να της πεις όλα αυτά που μας γράφεις. Η κοπέλα φαίνεται φουλ προβληματική και προφανώς δεν σε εμπιστεύεται για Χ ψ λόγους. Έφοσον ενδιαφέρεσαι πρέπει να το αλλάξεις αυτόν αν και δεν ξέρω σε τι βαθμό μπορεί να αναστραφεί μια συναισθηματική απόρριψη λχ. Εσύ ξέρεις πως να φερθείσ. Αλλά for gods sake οτι κ να κανεισ' μη κάνεις το μαλακαα.
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Νομίζω ότι πρέπει να σταματήσεις τις κατινιές εδώ και να της πεις όλα αυτά που μας γράφεις. Η κοπέλα φαίνεται φουλ προβληματική και προφανώς δεν σε εμπιστεύεται για Χ ψ λόγους. Έφοσον ενδιαφέρεσαι πρέπει να το αλλάξεις αυτόν αν και δεν ξέρω σε τι βαθμό μπορεί να αναστραφεί μια συναισθηματική απόρριψη λχ. Εσύ ξέρεις πως να φερθείσ. Αλλά for gods sake οτι κ να κανεισ' μη κάνεις το μαλακαα.
Τα περισσότερα της τα έχω πει και απλώς πάει να βγει από πάνω
 

Guest 220514

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν η αιτία χωρισμού είναι ένα πρόβλημα που διορθώνεται και οι δύο πλευρές είναι έτοιμες για μια νέα αρχή τότε μπορεί να γίνει μιας ειλικρινής συζήτηση και να γίνει μια νέα προσπάθεια.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αυτός τη χώρισε για χαζό λόγο γιατί είναι σουργελο ; και τώρα κλονίστηκε η εμπιστοσυνη της. Ίσως φέρεται λίγο υπερβολικά αλλά μπορεί να πληγωθηκε. Γιατί να τη πουμε αμέσως σουργελο τη κοπέλα ; επίσης είναι μικρουλα 22 χρονών εγώ στην ηλικία της χειρότερος ήμουν. Ας μην είμαστε επικριτικοί... Ας δώσει καμια ευκαιρία στη σχέση τους. Απλά θέλει ειλικρίνεια...

Μπορουν να συζητησουν... Τι ενοχλεί τον καθενα. Δεν ξέρω αν έχει δοκιμάσει ο φίλος μας να της πει ότι τον ενοχλεί λίγο αυτή η ασταθής συμπεριφορά ;;;

Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Καταρχάς τη χώρισε, δεν την κερατωσε, δεν την εξαπάτησε, απλώς τη χώρισε και την ξαναπροσεγγισε. Κατά δεύτερον, αυτό δε δικαιολογεί σε καμία περίπτωση τη συμπεριφορά της κοπέλας. Και τι πάει να πει είναι μικρή; Εγώ στην 1η μου σχέση στην 3η λυκείου συμπεριφερομουν πολύ πιο ώριμα. Δεν επικρίνω, απλώς είναι φως φανάρι ότι όσο αναλώνεται με την κατάσταση και ΕΙΔΙΚΆ αν κάνει την πάπια όπως λες, τόσο θα χειροτερεύει. Η αδιαφορία είναι η καλύτερη λύση εδώ, κι αν του ζητήσει και τα ρέστα εγώ θα έλεγα "στην αρχή ένιωθα άσχημα που σου συμπεριφερθηκα επιπόλαια και άδικα, αλλά τώρα ειλικρινά κάνεις σαν ηλίθια και δε βρίσκω τον λόγο". Αυτή θα ήταν η απάντησή μου.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,544 μηνύματα.
Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Καταρχάς τη χώρισε, δεν την κερατωσε, δεν την εξαπάτησε, απλώς τη χώρισε και την ξαναπροσεγγισε.

Κατσε ενα λεπτό πριν μου ειπες να μη κάνω το μαλάκα... και οτι ειναι βαρετό κάποιος να ειναι "καλο" παιδί. Εντάξει.. αλλα εδω τι θα πει απλώς ; απλως χώρισε ; παιχνιδια ειμαστε δε καταλαβα ; να χωριζει η αλλη κ να σε προσεγγιζει ξανα οποτε γουστάρει ; ειναι άσχημο αυτό ξέρεις. Κλονίζεται η εμπιστοσυνη και δειχνεις οτι δεν σέβεσαι τον άλλον.

Για αυτο το λογο του προτεινα να ειναι μετριοπαθής... μαζί της και τρυφερός. Οχι γενικα να κάνει το μαλάκα για να έχει γυναίκα αυτο ειναι ανοησια εννοείται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κάθε περιπτωση είναι διαφορετική. Όποτε ανάλογα τι έχει προηγηθει θα κρίνω προσωπικα ποια διαφορετική κίνηση θα κάνω. Για αυτό προτεινα στον τυπο να της φερθεί πιο ζεστά. Να τη ρωτήσει εν ανάγκη... Τι να κανει για να επανορθώσει... Εμένα δεν θα μ έθιγε τον εγωισμό αυτό. Ίσως είναι λαρτζ δε ξερω.

Και μη νομίζετε κάποιες ότι είμαστε φλώροι αν ξηγηθουμε έτσι... Εγώ είμαι άγριος εκεί που πρεπει 😇.. Οχι στις ψευτομαγκιές και στους εγωισμους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κατσε ενα λεπτό πριν μου ειπες να μη κάνω το μαλάκα... και οτι ειναι βαρετό κάποιος να ειναι "καλο" παιδί. Εντάξει.. αλλα εδω τι θα πει απλώς ; απλως χώρισε ; παιχνιδια ειμαστε δε καταλαβα ; να χωριζει η αλλη κ να σε προσεγγιζει ξανα οποτε γουστάρει ; ειναι άσχημο αυτό ξέρεις. Κλονίζεται η εμπιστοσυνη και δειχνεις οτι δεν σέβεσαι τον άλλον.

Εδω συμφωνώ, γι αυτό και έχω μια αρχή γενικά, δεν ξαναγυρίζουμε σε πρώην.

Για αυτο το λογο του προτεινα να ειναι μετριοπαθής... μαζί της και τρυφερός. Οχι γενικα να κάνει το μαλάκα για να έχει γυναίκα αυτο ειναι ανοησια εννοείται.

Κάθε περιπτωση είναι διαφορετική. Όποτε ανάλογα τι έχει προηγηθει θα κρίνω προσωπικα ποια διαφορετική κίνηση θα κάνω. Για αυτό προτεινα στον τυπο να της φερθεί πιο ζεστά. Να τη ρωτήσει εν ανάγκη... Τι να κανει για να επανορθώσει... Εμένα δεν θα μ έθιγε τον εγωισμό αυτό. Ίσως είναι λαρτζ δε ξερω.

Και μη νομίζετε κάποιες ότι είμαστε φλώροι αν ξηγηθουμε έτσι... Εγώ είμαι άγριος εκεί που πρεπει 😇.. Οχι στις ψευτομαγκιές και στους εγωισμους.

Υπάρχει ένα όριο όμως σε όλο αυτό. Πιο ωφέλιμο είναι να ξεκινήσει με μια άλλη κοπέλα από το μηδέν, προσπαθώντας να μην επαναλάβει τα λάθη του παρελθόντος, παρά να προσπαθεί να βγάλει άκρη με μια κοπέλα που ναι, οκ, πληγώθηκε, αλλά δες την πραγματικά πώς κάνει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,544 μηνύματα.
Εδω συμφωνώ, γι αυτό και έχω μια αρχή γενικά, δεν ξαναγυρίζουμε σε πρώην.

Ο Μπεν Άφλεκ γιατι αρρβωνιάστηκε πάλι μετα απο 20 χρονια τη πρωην του ;
Υπάρχει ένα όριο όμως σε όλο αυτό. Πιο ωφέλιμο είναι να ξεκινήσει με μια άλλη κοπέλα από το μηδέν, προσπαθώντας να μην επαναλάβει τα λάθη του παρελθόντος, παρά να προσπαθεί να βγάλει άκρη με μια κοπέλα που ναι, οκ, πληγώθηκε, αλλά δες την πραγματικά πώς κάνει.

Εντάξει μεταξύ μας... δεν ειναι η μοναδική που φέρεται προβληματικά. Απλα ειπαμε να της δωσει καμια δυο ευκαιριες μπας κ χαλαρώσει κ αποφυγουν το χωρισμο. Γιατι κ εξω μολις βγεις γινεται της πουτάνας. Μη κοιτάς που έχω διαθεση εγώ γενικά... να δω για ποσο θα έχω ακομη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ζωή (κατά Ντέβιλ)

Γέννηση>σχολείο>πανεπιστήμιο>πτυχίο>δουλειά>γκόμενες>γκόμενες>γκόμενες>γκόμενες>σεξ>γκόμενες>ίσως μια σχέση>σύνταξη>θάνατος

οχι θα κάτσω να πάθω κατάθλιψη και να μου φταινε όλα να ειμαι ολη τη μέρα στη μιζέρια και την ηττοπάθεια... η ζωη ειναι μικρή.

Ο μάγκας χαίρεται τη ζωή το φλέρτ τις βόλτες και το σέξ. Μια φορα ζείς... μια φορα εισαι 25... μια φορά 30... μια φορά 35 κοκ.

Μεινετε εσεις να αναλύετε και να σεκλετίζεστε.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top