Γιατί έχει αυτή την συμπεριφορά ;

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω ποτε πρόλαβε να ρουτινιασει και μου φαινόταν παράξενο το ένα λεπτό να μου κάνει παράπονα ότι δεν της μιλάω αρκετά και την γράφω ,ότι θέλει να με βλέπει παραπάνω και το άλλο να μου λέει ότι ρουτινιασα μωρέ .Κατι δεν κολλάει .Επίσης δεν μπορώ να εξηγήσω τις ζηλειες και τις ανασφάλειες αν τον άλλον τον θεωρείς υποτίθεται δεδομένο ..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Την μια μέρα θα με έπαιρνε βιντεοκλήσεις ,τηλέφωνα ,λίγο καβγάς για το που και με ποιους ήμουν ,να βρεθούμε να πάμε εδώ εκεί ...και την επόμενη θα ήταν <<οκ ρουτινιασα >>.Δεν μπορώ να καταλάβω αν το έλεγε από αντίδραση .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και επίσης το ρουτινιασα το έλεγε για πράγματα τα οποία η ίδια είχε προτείνει να κάνουμε .
Δεν ρουτινιαζεις με την κάθε αυτου έννοια όταν είσαι πάνε στην έκρηξη....

Πλήρη αντίληψη αυτού που λες ότι δεν έχει αντικειμενική αίσθηση του οτιδήποτε..
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,835 μηνύματα.
Και δεν κατάλαβα, μισό, τον βάζει στην θέση της, και δεν βοηθάει αυτή τη φορά και αυτή, αφού έχει πάρει που έχει πάρει φόρα αυτός. Και περιμένει να αλλάξει τι; Της έδειξε ότι είναι διατεθημένος, ώρα να κάνει και αυτή κουπί τώρα. Αν όχι, τότε είναι ανούσιο αυτό που συμβαίνει.
Εξήγησα πριν τι να κάνει εάν θέλει να σώσει τη σχέση του. Εάν θέλει... εαν δεν θέλει οκ.

Δεν χωριζεις έτσι καποιον για ηλιθιους λογους δεν ειναι ο άλλος σκυλάκι... εχει κ μια αξιοπρέπεια. Και που τον δέχτηκε πισω.... καλή ειναι. Αυτη ειναι η γνώμη μου.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τελοςπαντων για να μη γραφω πολλα εμενα αυτη ειναι η προταση μου να κανει λίγο το μαλάκα γιατι φταιει κ οταν φταιμε καλο ειναι να βγαινουμε μπροστά και να το αναγνωριζουμε - ειναι πιο αντρίκιο, να της περάσει η ανασφαλεια, και μαλιστα οταν του πει αυτη οτι με χωρισες να της πεις δεν ηθελα ποτε να σε χωρισω απλά... επειδη εχω δει τριγυρω τι χαμος γινεται με τις σχέσεις κ τους χωρισμους.... ειπα να κανουμε ενα διαλειμα για να μην διαλυθει η σχέση μας.

Φίλε @Andreas542 διαβασε προσεκτικα τι σου έγραψα και υιοθετησε αυτο το attitude, εάν φυσικά επιθυμεις να σώσεις τη σχέση σου. Εάν τωρα απλα μπηκες να ανοιξεις ένα θρέντ και δεν καίγεσαι , οκ.

Υπάρχει ομως ακομη χρονος κ σου δινει μια ευκαιρια. Να ξέρεις. Αυτά.
Σορυ τώρα...
Για ποια σχέση μιλάς καλό μου?

Με ποια γυναίκα?
Με ένα παιδί που τον παίζει νομίζοντας ότι έτσι θα πάρει τη εκδίκηση της και για να εισπράξει τη επιβεβαίωση?

Που είναι ο άντρας ,η γυναίκα και το ντόμπρος ξεκαθάρισμα..
Θες?
Καλώς, το ζούμε όπως πρπει ..
Δεν θες?
Πάλι έχει καλώς και σεβαστό...

Μην τα ισοπεδώνουμε όλα...
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Και που πήγε ; για φραπεδάκι ;

Για κάποια ωριμότερη και λογικότερη, τι πάει να πει "ήρθε η σειρά σου"; Κατά παραγγελία έρχονται και διώχνονται τα συναισθήματα; Άμα έχεις τόσο θέμα με την απόρριψη που δέχτηκες, μην ξαναγυρίζεις πίσω.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,633 μηνύματα.
τελοςπαντων για να μη γραφω πολλα εμενα αυτη ειναι η προταση μου να κανει λίγο το μαλάκα γιατι φταιει κ οταν φταιμε καλο ειναι να βγαινουμε μπροστά και να το αναγνωριζουμε - ειναι πιο αντρίκιο, να της περάσει η ανασφαλεια, και μαλιστα οταν του πει αυτη οτι με χωρισες να της πεις δεν ηθελα ποτε να σε χωρισω απλά... επειδη εχω δει τριγυρω τι χαμος γινεται με τις σχέσεις κ τους χωρισμους.... ειπα να κανουμε ενα διαλειμα για να μην διαλυθει η σχέση μας.

Φίλε @Andreas542 διαβασε προσεκτικα τι σου έγραψα και υιοθετησε αυτο το attitude, εάν φυσικά επιθυμεις να σώσεις τη σχέση σου. Εάν τωρα απλα μπηκες να ανοιξεις ένα θρέντ και δεν καίγεσαι , οκ.

Υπάρχει ομως ακομη χρονος κ σου δινει μια ευκαιρια. Να ξέρεις. Αυτά.
Δεν καταλαβαίνεις. Τι κερδίζεις αν συμπεριφέρεσαι με τον ίδιο τρόπο που κατέστρεψε την σχέση σας εξ αρχής;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνεις. Τι κερδίζεις αν συμπεριφέρεσαι με τον ίδιο τρόπο που κατέστρεψε την σχέση σας εξ αρχής;
Με τη λογική, τίποτα απολύτως δεν κερδίζεις.
Όμως εδώ έχουμε να κάνουμε με συναισθήματα που είθισται να μη συμβαδίζουν με τη λογική. :)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,835 μηνύματα.
Για κάποια ωριμότερη και λογικότερη, τι πάει να πει "ήρθε η σειρά σου"; Κατά παραγγελία έρχονται και διώχνονται τα συναισθήματα; Άμα έχεις τόσο θέμα με την απόρριψη που δέχτηκες, μην ξαναγυρίζεις πίσω.

Πάει να πει... οτι αφου με χώρισες για ηλίθιους λογους και μου έδειξες και μια πλευρα σου που ειναι αναξιόπιστη και την οποια δεν ήξερα.... τωρα θα μου δείξεις οτι με θές πραγματικα για να μη ξαναγίνει.

Προφανως η κοπελα επέστρεψε επειδη θέλει. Μην την δικάσουμε και για αυτο ε ; :P Λιγο ψυχραιμια :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με τη λογική, τίποτα απολύτως δεν κερδίζεις.
Όμως εδώ έχουμε να κάνουμε με συναισθήματα που είθισται να μη συμβαδίζουν με τη λογική. :)

Η Τζοτζι και η κάθε Τζοτζι δεν ειναι στη θέση αυτων που το βιώνουν οποτε θα τους πει... έεεεελα μωρε.... φυγετε κ οι 2 τωρα.... πηγαιντε σπιτι να βγαλετε το σκυλο βολτα χαχα :P τι τις θελετε τις σχέσεις....

εντάξει. Δεν ειναι για όλους έτσι όμως.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,633 μηνύματα.
Η Τζοτζι και η κάθε Τζοτζι δεν ειναι στη θέση αυτων που το βιώνουν οποτε θα τους πει... έεεεελα μωρε.... φυγετε κ οι 2 τωρα.... πηγαιντε σπιτι να βγαλετε το σκυλο βολτα χαχα :P
Ναι, τουλάχιστον αυτό κάπως θα βοηθούσε την σχέση τους σε σύγκριση με αυτό που γίνεται τώρα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πάει να πει... οτι αφου με χώρισες για ηλίθιους λογους και μου έδειξες και μια πλευρα σου που ειναι αναξιόπιστη και την οποια δεν ήξερα.... τωρα θα μου δείξεις οτι με θές πραγματικα για να μη ξαναγίνει.

Προφανως η κοπελα επέστρεψε επειδη θέλει. Μην την δικάσουμε και για αυτο ε ; :P Λιγο ψυχραιμια :P

Όχι ρε συ, όταν παίρνεις μια απόφαση την παίρνεις συνειδητοποιημένα. Έχεις απέναντί σου έναν άνθρωπο ο οποίος σε χώρισε για ηλίθιο λόγο, έκανε τα τάδε λάθη, έχει τον τάδε χαρακτήρα και τώρα δείχνει μετανιωμένος. Είτε δίνεις μια δεύτερη ευκαιρία γιατί πιστεύεις ότι μπορεί να πάει καλύτερα αυτή τη φορά, είτε το λήγεις οριστικά. Τι σχέση να πας να χτίσεις αν δεν εμπιστεύεσαι τον άλλον και τον θεωρείς αναξιόπιστο; Και πες πάει στο καλό, δίνεις την ευκαιρία αλλά παραμένεις επιφυλακτικός, ποιο το νόημα να το τρίβεις στη μούρη του άλλου; Αυτοσαμποτάζ είναι αυτό το πράγμα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,835 μηνύματα.
Ναι, τουλάχιστον αυτό κάπως θα βοηθούσε την σχέση τους σε σύγκριση με αυτό που γίνεται τώρα.

ξαναλέω..... οταν εισαι σε μια σχέση δεν μπορεις να χωρισεις ΓΙΑ ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ χωρις συνεπειες.
Αυτο το καταλαβαινεις γενικα ;

η μια συνέπεια ειναι αυτη που γινεται τωρα (η οποια για μενα εχει κ τις λιγοτερες απωλειες).. θα κανεις λιγο το μαλακά, κλάιν.... για να κερδισεις τη σχέση σου κ πολλα άλλα ακόμη.

Η άλλη ειναι οτι στο μέλλον μπορει να δεις οτι έκανες λάθος που τελικα χωρισες... γιατι αυτα που βρηκες ηταν προφανως ειναι υποδεέστερα και τελικά καταληγεις να σκέφτεσαι τον πρώην σου. Αρκετες το εχουν πάθει αυτο.

Αν ομως έχουν περάσει 1-2 χρονια ειναι δυσκολο να επιστρέψεις κ να πεις ξέρεις εκανα μαλακία.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όχι ρε συ, όταν παίρνεις μια απόφαση την παίρνεις συνειδητοποιημένα. Έχεις απέναντί σου έναν άνθρωπο ο οποίος σε χώρισε για ηλίθιο λόγο, έκανε τα τάδε λάθη, έχει τον τάδε χαρακτήρα και τώρα δείχνει μετανιωμένος. Είτε δίνεις μια δεύτερη ευκαιρία γιατί πιστεύεις ότι μπορεί να πάει καλύτερα αυτή τη φορά, είτε το λήγεις οριστικά. Τι σχέση να πας να χτίσεις αν δεν εμπιστεύεσαι τον άλλον και τον θεωρείς αναξιόπιστο; Και πες πάει στο καλό, δίνεις την ευκαιρία αλλά παραμένεις επιφυλακτικός, ποιο το νόημα να το τρίβεις στη μούρη του άλλου; Αυτοσαμποτάζ είναι αυτό το πράγμα.

Επιφυλακτικός σίγουρα θα εισαι. Να πάει καλυτερα απο μονο του ;;; συνηθως.... ξαναγινεται κ η κοπελα με το μυαλο της αυτο σκεφτεται πως θα το κάνει ωστε να μη ξαναγινει, θεωρει οτι αν τον κάνει να "κουραστει" και του το υπενθυμιζει θα τον κάνει να μην το ξανασκεφτεί κάν. Ενα ειδος καψωνιου ας πούμε.

Εγω τι θα έκανα... το μαλάκα για 1-2 εβδομάδες.... μπορει και κάνα μήνα... αλλα ναι θα της έλεγα σε κάποια φαση αυτο που ειπες να μην μου το λέει συνέχεια γιατι δεν βοηθάει... την ιδια κυριως... να το ξεχάσει :D :D

Να εισαι και λιγο γλυκός ... ρε παιδι μου... αγριος θα εισαι αλλού.... χαχ χα χα χα (παλι εκει πηγε η κουβεντα με τον Ντεβιλ)

μεγάλε... κάνε το μαλάκα γενικά, κάνε της οτι χατηράκι θέλει, και θα είσαι άγριος στο σέξ εκει θα πάιρνεις την "εκδικηση" σου χαχα
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,633 μηνύματα.
ξαναλέω..... οταν εισαι σε μια σχέση δεν μπορεις να χωρισεις ΓΙΑ ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ χωρις συνεπειες.
Αυτο το καταλαβαινεις γενικα ;
Μην μου φωνάζεις :cry_x:

η μια συνέπεια ειναι αυτη που γινεται τωρα (η οποια για μενα εχει κ τις λιγοτερες απωλειες).. θα κανεις λιγο το μαλακά, κλάιν.... για να κερδισεις τη σχέση σου κ πολλα άλλα ακόμη.
Το θέμα είναι ότι η τύπισσα το κάνει εντελώς εκδικητικά όλο αυτό. Σαν να λέει, έτσι με έκανες να νιώσω. Δεν μου δείχνει ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ να ξανά προσπαθήσει όπως πριν. Και του το έχει ξεκαθαρίσει. «Είτε το δέχεσαι έτσι είτε φεύγεις». Οπότε τι κάναμε; Μια τρύπα στο νερό.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.
Πάει να πει... οτι αφου με χώρισες για ηλίθιους λογους και μου έδειξες και μια πλευρα σου που ειναι αναξιόπιστη και την οποια δεν ήξερα.... τωρα θα μου δείξεις οτι με θές πραγματικα για να μη ξαναγίνει.

Προφανως η κοπελα επέστρεψε επειδη θέλει. Μην την δικάσουμε και για αυτο ε ; :P Λιγο ψυχραιμια :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Η Τζοτζι και η κάθε Τζοτζι δεν ειναι στη θέση αυτων που το βιώνουν οποτε θα τους πει... έεεεελα μωρε.... φυγετε κ οι 2 τωρα.... πηγαιντε σπιτι να βγαλετε το σκυλο βολτα χαχα :P τι τις θελετε τις σχέσεις....

εντάξει. Δεν ειναι για όλους έτσι όμως.
Σόρυ, αλλά θυμήθηκα αυτό: :P

264083249.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,633 μηνύματα.
Τώρα πλέον έχω φουλ αυτοπεποίθηση ,δεν έχω καμία ανασφάλεια ,σε κατατρόπωσα γιατί εσυ ήρθες πίσω σε εμένα έτσι με αυτοπεποίθηση ,αλλά τώρα θα με θες καη θα με κυνηγάς .Ειμαι πιο δυναμική πλέον και όχι συναισθηματική κλπ κλπ >>.
Προφανώς δεν το έχει ξεπεράσει αυτό που της έκανε. Την έχει καταβρεί τώρα να του κάνει emotional παιχνίδια. Άσε μας ρε Devil.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,835 μηνύματα.
Μην μου φωνάζεις :cry_x:


Το θέμα είναι ότι η τύπισσα το κάνει εντελώς εκδικητικά όλο αυτό. Σαν να λέει, έτσι με έκανες να νιώσω. Δεν μου δείχνει ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ να ξανά προσπαθήσει όπως πριν. Και του το έχει ξεκαθαρίσει. «Είτε το δέχεσαι έτσι είτε φεύγεις». Οπότε τι κάναμε; Μια τρύπα στο νερό.

χαχα δεν σου φωναζω βρε :P

κοιτα θα γραψω κατι μη παρεξηγηθειτε... εμενα φίλος μου χει πει ξεκάθαρα.. που ειναι μέσα στα κολπα κ δε μενει ποτε χωρις γυναικα. Δε βγάζεις άκρη... αμα κατσεις κ αρχισεις κ διαφωνεις στα πάντα το χάσες το παιχνιδι.

Κάποιες φορές καλο ειναι να κάνεις κ λίγο το μαλάκα. Κ αυτο ισχυει να ξέρεις παντού. Να σου φέρω ενα παράδειγμα απο τη δουλειά τις προαλλες.... με παιρνουν ενα τηλεφωνο κ κάτι έπρεπε να ψάξω... μ λεει η προισταμενη ψαξε το εκει... γω ομως δεν το βρισκα τη παιρνω τηλέφωνο... κ αρχιζει βρε συ... δεν εισαι συγκεντρωμενος μα σου εχω πει σου εχω δειξει... ενταξει προισταμενη της κανω , πες μου τωρα ομως να το βρω γιατι δεν το βρισκω.

Μετα δεν μου ειχε στείλει ενα mail προώθηση :P ενω μου λεγε οτι το έστειλε !!!! Μετα μ ειπε με συγχωρεις

δεν πειραζει της κανω με χαμογελο, ανθρωποι ειμαστε σιγά.


Αμα αρχιζα και εγω να κοντράρω.... θέλει να κανεις κ λιγο το μαλάκα. Λίγο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σόρυ, αλλά θυμήθηκα αυτό: :P

View attachment 99990

Φλώρος... εγω θα της έλεγα ναι μωρό μου.... θα κάνουμε τα πάντα... οτι γουστάρεις !

Ας κάτσει τωρα να κάνει παρέα με το συκλο ολο το βράδυ.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι κάντε τον μαλακά και μετά όταν σας λένε σας πειράζει... :lol: :lol: :lol:

Βρε τα θέλει ο απαυτο σας και μετά φταίνε οι γυναίκες..

Άντρες σου λέει μετά θα ξεχάσουμε πολλά εδώ μέσα τελικά :bleh::bleh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,657 μηνύματα.
χαχα δεν σου φωναζω βρε :P

κοιτα θα γραψω κατι μη παρεξηγηθειτε... εμενα φίλος μου χει πει ξεκάθαρα.. που ειναι μέσα στα κολπα κ δε μενει ποτε χωρις γυναικα. Δε βγάζεις άκρη... αμα κατσεις κ αρχισεις κ διαφωνεις στα πάντα το χάσες το παιχνιδι.

Κάποιες φορές καλο ειναι να κάνεις κ λίγο το μαλάκα. Κ αυτο ισχυει να ξέρεις παντού. Να σου φέρω ενα παράδειγμα απο τη δουλειά τις προαλλες.... με παιρνουν ενα τηλεφωνο κ κάτι έπρεπε να ψάξω... μ λεει η προισταμενη ψαξε το εκει... γω ομως δεν το βρισκα τη παιρνω τηλέφωνο... κ αρχιζει βρε συ... δεν εισαι συγκεντρωμενος μα σου εχω πει σου εχω δειξει... ενταξει προισταμενη της κανω , πες μου τωρα ομως να το βρω γιατι δεν το βρισκω.

Μετα δεν μου ειχε στείλει ενα mail προώθηση :P ενω μου λεγε οτι το έστειλε !!!! Μετα μ ειπε με συγχωρεις

δεν πειραζει της κανω με χαμογελο, ανθρωποι ειμαστε σιγά.


Αμα αρχιζα και εγω να κοντράρω.... θέλει να κανεις κ λιγο το μαλάκα. Λίγο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Φλώρος... εγω θα της έλεγα ναι μωρό μου.... θα κάνουμε τα πάντα... οτι γουστάρεις !

Ας κάτσει τωρα να κάνει παρέα με το συκλο ολο το βράδυ.
Ας συνοψίσουμε αυτό που εννοείς, λέγοντας οτι δεν πρέπει να δρούμε παρορμητικά. Πρόσκαιρη υποχώρηση -όπου αυτή χρειάζεται- δεν κάνει κακό, αντιθέτως βοηθάει στο να προχωρήσουμε μετά πιο σίγουρα και πιο δυναμικά. :)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,835 μηνύματα.
Ναι κάντε τον μαλακά και μετά όταν σας λένε σας πειράζει... :lol: :lol: :lol:

Βρε τα θέλει ο απαυτο σας και μετά φταίνε οι γυναίκες..

Άντρες σου λέει μετά θα ξεχάσουμε πολλά εδώ μέσα τελικά :bleh::bleh:

Οταν δεν εισαι ιδιορυθμος χαρακτήρας... μπορει αναλογα το ερεθισμα να λειτουργησεις διαφορετικα.

Αμα ειχες τωρα εναν "εγωιστη" θα ελεγε οχι φιλε..... να σηκωθεις κ να φυγεις... ακους εκει.

Ε αυτος δεν θα τον έκανε το μαλακά....θα ηταν πραγματικός.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,633 μηνύματα.
Αμα αρχιζα και εγω να κοντράρω.... θέλει να κανεις κ λιγο το μαλάκα. Λίγο.
Εντάξει, δεν θέλουν όλοι να κάνουν τον μαλάκα όμως. Ας τον κάνει όσο θέλει αυτός, αλλά να υπάρχει και κάτι που θα βγει στην τελική. Τώρα αυτή λογικά χαίρεται που τον βλέπει να ξεσκίζεται για πάρτη της, ενώ πριν ήταν αλλού για αλλού.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οταν δεν εισαι ιδιορυθμος χαρακτήρας... μπορει αναλογα το ερεθισμα να λειτουργησεις διαφορετικα.

Αμα ειχες τωρα εναν "εγωιστη" θα ελεγε οχι φιλε..... να σηκωθεις κ να φυγεις... ακους εκει.

Ε αυτος δεν θα τον έκανε το μαλακά....θα ηταν πραγματικός.
Εγωιστής δεν είναι αυτός που δεν επιτρέπει κανέναν και τίποτα να παίζει με τα συναίσθημα ...
Αν πάλι θεωρούνται εγωιστές πολύ μου-μας αρέσουν αυτοί οι εγωιστές, είτε είναι άντρες είτε γυναίκες.. ;)

Αυτοί οι εγωισμοι είναι που κάνουν τις σχέσεις και εκρηκτικές και αληθινές...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,835 μηνύματα.
Ας συνοψίσουμε αυτό που εννοείς, λέγοντας οτι δεν πρέπει να δρούμε παρορμητικά. Πρόσκαιρη υποχώρηση -όπου αυτή χρειάζεται- δεν κάνει κακό, αντιθέτως βοηθάει στο να προχωρήσουμε μετά πιο σίγουρα και πιο δυναμικά. :)

Ειμαι παρορμητικος κάποιες φορες αλλα εχω κ τη λογικη οποτε δεν μ χει βγει σε κακο πχ κάποιοι δεν περιμεναν κινησεις που εγω έκανα. Κατα το παρελθόν. Εχω ερθει σε συγκρούσεις ακομη κ με πιο πάνω απο μενα κ έχω την εικονα να σου πω.... λοιπον ανωφελες συγκρουσεις καλο ειναι να αποφευγονται. Γενικα ομως δεν ειναι κακο να κανεις το μαλάκα οταν έχεις να κερδισεις... στη προκειμενη ο τυπος εκανε ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΔΥΝΑΜΗΣ... χωρισε.... ξαναγυρισε.... η αλλη τον δέχτηκε... και τωρα εχει απλα τη κοπελα να του φωναζει κ λιγο. Και θα τσατιστει κιολας ; αυτος ειναι απο πάνω κ δεν το ξέρει... η κοπελα τον θέλει. Την τουμπάρει εύκολα ξανά... αυτη τη φορα ελπιζω να τη σεβαστει περισσότερο. Και να μη χωρισει τουλάχιστον για ηλίθιο λόγο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top