Γραφικός χαρακτήρας

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν είμαι ειδικός αλλά,τουλάχιστον σε εμένα και βάσει γνωστών που ξέρω που γράφουν με παρόμοιο τρόπο, βγάζουν οτι είσαι πολύ ισορροπημένο και ευχάριστο άτομο με αρτιότητα στον λόγο και τις θέσεις σου. Είναι αρκετά όμορφα αλλά ταυτόχρονα δεν είναι λες και τα έκανε ρομπότ.Που πολλοί άνθρωποι που κάνουν ωραία γράμματα έτσι γράφουν,και οκ εαν και φαίνεται οργανωμένο,φαίνεται επίσης και αφύσικο. Εσύ είσαι τέλεια ισορροπημένη μεταξύ των δυο νομίζω,όμορφα αλλά ταυτόχρονα και φυισκά.

Θα δω, πρέπει να ανακαλύψω τις ρίζες μου μάλλον :laugh:
@Samael σ'ευχαριστω πολυ οντως ετσι ειναι, εχω δυο ακρα την απολυτη ηρεμια και το big bang😂
Σ'ευχαριστω! 😊
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Θέλω κι εμένα να μου πείτε 🤗🤗
 

Συνημμένα

  • IMG_20201224_180640.jpg
    IMG_20201224_180640.jpg
    969.8 KB · Εμφανίσεις: 164

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@butter_fly ομορφο κειμενακι μου αρεσαν πολυ τα γράμματα γ, ζ, ξ τα κανεις σχεδιαστικα όμορφα! 😊
Οργανωση εχεις ηρεμια σιγουρα ως ατομο, εχεις μια ροη ενεργειακή θα ελεγα ευχαριστη με αποτελεσμα οσοι να είναι διπλα σου στην παρεα να περνανε ομορφα.
Σου αρεσουν ομορφα πραγματα, το να περνας καλα, φυσικα χαμογελαστη, φυσικα βαζεις στοχους και τους πετυχαίνεις το δείχνουν οι τελιτσες και τα βελακια, κανεις όνειρα, σου αρεσουν τα ταξιδια, γενικα μεταδιδεις χαρα εγω αυτο εισέπραξα. 😊
Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες! Να εισαι καλα! 😊
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
@butter_fly ομορφο κειμενακι μου αρεσαν πολυ τα γράμματα γ, ζ, ξ τα κανεις σχεδιαστικα όμορφα! 😊
Οργανωση εχεις ηρεμια σιγουρα ως ατομο, εχεις μια ροη ενεργειακή θα ελεγα ευχαριστη με αποτελεσμα οσοι να είναι διπλα σου στην παρεα να περνανε ομορφα.
Σου αρεσουν ομορφα πραγματα, το να περνας καλα, φυσικα χαμογελαστη, φυσικα βαζεις στοχους και τους πετυχαίνεις το δείχνουν οι τελιτσες και τα βελακια, κανεις όνειρα, σου αρεσουν τα ταξιδια, γενικα μεταδιδεις χαρα εγω αυτο εισέπραξα. 😊
Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες! Να εισαι καλα! 😊
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου 🥰🤗 και εσύ να είσαι καλά, καλές γιορτές ❤️❤️
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,057 μηνύματα.
Υπονοείς ότι ο γραφικός μου χαράκτηρας αντικρούει την πραγματική μου προσωπικότητα ; :hehe:
Ξέρει άραγε κανείς ποια είναι η πραγματική σου προσωπικότητα; :look:
(σόρρυ για τα οφ γκάιζ, από την πολλή αγάπη τα κάνουμε)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ο δικός μου γραφικός χαρακτήρας θα ταίριαζε γάντι σε ένα ιατρό που έχει πιει 5 κιλά κρασί.Δεν έχω συναντήσει άνθρωπο στη ζωή μου που με το που είδε τα γράμματα μου να μη μου είπε, τι γραμμική β είναι αυτή.....
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ο δικός μου γραφικός χαρακτήρας θα ταίριαζε γάντι σε ένα ιατρό που έχει πιει 5 κιλά κρασί.Δεν έχω συναντήσει άνθρωπο στη ζωή μου που με το που είδε τα γράμματα μου να μη μου είπε, τι γραμμική β είναι αυτή.....

@allall1 ο καθενας μας εχει τον τροπο εκφρασης του,αλιμονο ολα τα κειμενα ειχαν την ομορφια τους,δεν πιστευω να ειναι τοσο ασχημο ετσι οπως το περιγραφεις.
Ενταξει το γραψιμο δεν θα ελεγα ειναι μοναδικο κριτηριο,τι κουβαλαει ο καθενας μας πιστευω στη ζωη του συμπεριφορες/καταστασεις ολα αυτα και το πως στεκεται κανεις γενικοτερα στη ζωη του και στην οποια καθημερινοτητα του.
Οποτε χαλαρωσε δεν εγινε κατι και δεν το πιστευω κιολας οτι καποιος που κανει ασχημα γραμματα πρεπει να ειναι και καπως.Άλλα πραγματα εχουν μεγαλυτερη βαρυτητα πιστευω οποτε its ok :)
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
@jj! Λοιπον παρατηρησα ενα λ που το κανεις λιγο περιεργα και θα πω γιατι,μου μοιαζει σαν ατομο με καταθλιψη που ειναι σκυφτο (γιατι ετσι το σχεδιαζεις) και απο την αλλη βλεπω ενα δ ανοδικο που δειχνει οτι εχεις οριζοντες του να θες να ανεβαινεις σε διαθεση να κανεις πραγματα.Δεν ξερω ειδα ενα λ καταθλιπτικο ας με διορθωσει καποιος μπορει να κανω και λαθος.
Ειδα μια συνεπεια,οργανωση,ομως εχεις μια ρευστοτητα .Δηλαδη οπως οι λεξεις απο την αρχη τους ρεουν μεχρι την τελευταια της γραμμης και ειναι σα μια συνεχεια ακαταπαυστη,γενικα στο καθετι που καταπιανεσαι πιστευω ζητας αυτην την ομαλη ροη απο ενα σημειο σε ενα αλλο.
Τα βελακια παλι δειχνουν μεθοδικοτητα και μια σχεδιαστικη απεικονιση της πραγματικοτητας,σιγουρα αν δε σου αρεσει ενα σχεδιο Α εσυ θα εχεις ετοιμο ενα σχεδιο Β.
Επισης αν κατι δε σου αρεσει το απορριπτεις οπως εκεινο το σβησμενο που υπαρχει στο κειμενο,δεν αφηνεις χρονο για δευτερες ευκαιριες και τα λοιπα,αν κατι δε σου κανει απλα προχωρας στο επομενο.
Εισαι και χαλαρο ατομο,εκει που ολα ειναι μη χαλαρα εσυ θα βρεις το σημειο ή τη στιγμη να κανεις αυτο που θελεις.Σιγουρα επιμονος,αυτο μου βγαζει,επιμονος και ισχυρογνωμων πολυ.
Να εισαι καλα και να περνας καλα! :)
Αν κανω λαθος μου λες

Τα γράμματα που κάνεις είναι μικρά και με ελαφριά κλίση προς τ' αριστερά, τα κυκλάκια σου (α,ο,ρ, κλπ) είναι καλά κλεισμένα και όλα αυτά δείχνουν ότι είσαι εσωστρεφής και κλειστός τύπος, που δεν ανοίγεται στους άλλους. Το μικρό μέγεθος γραμμάτων υποδηλώνει επίσης έναν σκεπτόμενο, ακαδημαϊκό τύπο ανθρώπου.

Αυτό που παρατηρώ πρώτο πρώτο είναι η πολύ μεγάλη άνω ζώνη σου και ειδικά το λ. Αυτό δείχνει πολύ μεγάλη φαντασία, τάση για ονειροπόληση, έλλειψη πρακτικού πνεύματος και στόχους/φιλοδοξίες που μπορεί να υπερβαίνουν το εφικτό, ρεαλιστικό επίπεδο. Αντιθέτως, η κάτω ζώνη σου είναι πιο μαζεμένη (τα γράμματα που κρεμάνε δηλαδή) που σημαίνει ότι δε δίνεις σημασία στα υλικά αποκτήματα, τις ενστικτώδεις επιθυμίες σου και δεν αισθάνεσαι μεγάλη ανάγκη για σωματική εκτόνωση. Η σχέση κεφαλαίων - πεζών γραμμάτων είναι καλή, που σημαίνει ότι έχεις ανεβασμένη αυτοεκτίμηση. Τονίζεις αρκετά τα σημεία στίξης που σημαίνει ότι είσαι λεπτολόγος και τα κενά ανάμεσα στις λέξεις σου είναι αλλού μικρά κι αλλού μεγάλα, που σημαίνει ότι άλλοτε θες την ελευθερία σου, να μείνεις μόνος σου κι άλλοτε επιζητάς τη συντροφιά των άλλων. Το τ σου κατά κύριο λόγο έχει πλατιά οριζόντια γραμμή που δηλώνει δεσποτισμό και έντονη αυτοπροστασία.

Τα γράμματα της μιας γραμμής με της από κάτω σε κάποια σημεία σαν να ακουμπάνε/μπλέκονται λίγο, που δείχνει ότι είσαι παθιασμένος. Τέλος, γράφεις χωρίς συνδέσεις (δεν ενώνεται το ένα γράμμα με το επόμενο) που επαληθεύει την έντονη φαντασία σου, αλλά σε συνδυασμό με αυτό που σου είπα ότι μπλέκονται λίγο σε κάποια σημεία, δείχνει και χαλαρό αυτοέλεγχο.
Εν τω μεταξύ αυτό για το λ μού το έχει πει πολύς κόσμος... Δεν ήξερα ότι το κάνω τόσο παράξενα, μέχρι που είδα τα γραπτά όλων αυτών που απάντησαν μέχρι τώρα, και πράγματι φαίνεται λίγο παράταιρη η μεγάλη "άνω ουρά" του λ μου :hehe:

Γενικά ισχύει ότι είμαι λεπτολόγος, έχω πάντα back-up plan και το ότι είμαι ισχυρογνώμων. Αυτό που δεν ισχύει είναι το ότι είμαι κλειστός τύπος... I mean, δεν με "βλέπετε" εδώ ότι είμαι έξω καρδιά; :hehe: Αλλά ναι, η αλήθεια είναι ότι εγώ επιλέγω τι θα μοιραστώ και πολλά πράγματα τα κρατώ για εμένα. Που εντάξει, είναι λογικό.

Αγάπη, πού το είδες το τ να έχει πλατιά οριζόντια γραμμή; Εμένα ίδιο μού φαίνεται με τα υπόλοιπα γράμματα :scratchhead:
Οι συνδέσεις των γραμμάτων που κάνω είναι συγκεκριμένες, συνήθως με το ι και το ε: ει, τι, εν, ευ.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τι ωραία γραμματάκια κάνετε όλοι.:)Εμενα τα δικά μου είναι λίγο σε φάση "προσπαθώ να τα κάνω ωραία αλλά βαριέμαι πολύ να ασχοληθώ":lol:
IMG_20201227_221649.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τι ωραία γραμματάκια κάνετε όλοι.:)Εμενα τα δικά μου είναι λίγο σε φάση "προσπαθώ να τα κάνω ωραία αλλά βαριέμαι πολύ να ασχοληθώ":lol:View attachment 73538
@Giota2000 πολυ ωραια γραφεις,οπως το περιμενα ακριβως! :thumbup: Λοιπον εμενα περα απο οργανωτικη σκεψη κλπ μου κανει προς ανοιχτοκαρδο ανθρωπο αυτο το κειμενο,δηλ με απιστευτη δοση χιουμορ και ειλικρινειας!
Σιγουρα αναλυτικη,σιγουρα ονειροπολα,σιγουρα η ψυχη της παρεας! Να εισαι καλα και ευχαριστουμε που το μοιραστηκες!:)
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
@Giota2000 πολυ ωραια γραφεις,οπως το περιμενα ακριβως! :thumbup: Λοιπον εμενα περα απο οργανωτικη σκεψη κλπ μου κανει προς ανοιχτοκαρδο ανθρωπο αυτο το κειμενο,δηλ με απιστευτη δοση χιουμορ και ειλικρινειας!
Σιγουρα αναλυτικη,σιγουρα ονειροπολα,σιγουρα η ψυχη της παρεας! Να εισαι καλα και ευχαριστουμε που το μοιραστηκες!:)
έπεσες μέσα σε πολλά,αν εξαιρέσεις την ψυχή της παρέας.Δεν είμαι τόσο ομιλητική συνήθως αλλά άμα νιώσω άνετα τότε ναι,μπορώ άνετα να γίνω :P τα δικά σου τα έχεις ανεβάσει;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
έπεσες μέσα σε πολλά,αν εξαιρέσεις την ψυχή της παρέας.Δεν είμαι τόσο ομιλητική συνήθως αλλά άμα νιώσω άνετα τότε ναι,μπορώ άνετα να γίνω :P τα δικά σου τα έχεις ανεβάσει;
το καταλαβα απο καποιες απαντησεις που δωσαμε καποια παιδια στα φαγητα και στις πολεις της Ελλαδας :D οτι εισαι χαρουμενος ανθρωπος γιατι εκφραστηκες με χιουμορ:thumbup:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
το καταλαβα απο καποιες απαντησεις που δωσαμε καποια παιδια στα φαγητα και στις πολεις της Ελλαδας :D οτι εισαι χαρουμενος ανθρωπος γιατι εκφραστηκες με χιουμορ:thumbup:
Ναι η αλήθεια είναι οτι έχω χιούμορ απλά δε το καταλαβαίνουν πολλοί.Μπορεί να γίνει απρόσιτο πολλέ φορές
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top