Δεν υπάρχει ευτυχία που να κόβεται στα τρία

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
.....αν στην περίπτωση σας όμως δεν υπήρχε άλλος δρόμος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πολύ παλιά το είχα φάει το παραμύθι χάλια αίσθηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μάλλον όχι...γιατί ποτέ μη λες ποτέ...απλά δεν πιστεύω ότι δεν υπάρχει άλλος δρόμος...ε...θα κλάψεις, θα χτυπηθείς...στο τέλος θα συνέλθεις....Και επειδή είναι τα στοπ που έχω θέσει στον εαυτό μου!Επιπλέον είμαι τόσο κτητική που δεν μπορώ να δεχτώ να μοιράζομαι τα φιλιά,την αγκαλιά και τον έρωτα αυτού που θέλω τρελλά με κάποια άλλη!Στην τελική τον θέλω ΟΛΟ δικό μου...αν δεν μπορώ να τον έχω...δεν θα τον έχω καθόλου 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Θα ψηφίσω όταν μπει η επιλογή

Ναι, το έχω κάνει...

ps. αλλά όχι και τέταρτο, πέμπτο κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Θα ψηφίσω όταν μπει η επιλογή

Ναι, το έχω κάνει...

ps. αλλά όχι και τέταρτο, πέμπτο κτλ...
Συγγνώμη έχεις δίκιο :sorry:Κι εγώ σε αυτή την κατηγορία ανήκω.Λοιπόν θα φτιάξω άλλες δύο:ναι το έχω κάνει,όχι γιατί το έχω κάνει.Για να αποκαταστήσω τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
παντα υπαρχει αλλος δρομος αυτος της μοναξιας... ποναει χερι κοψει χερι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Όχι γιατί το έχω περάσει και δεν μου άρεσε :thumbsdown:
Πακέτο... κάποια λάθη τα κάνεις μόοοονο μια φορά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
αμα αγαπας ολα τα κανεις :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina21 :
αμα αγαπας ολα τα κανεις  :'(

αχ κοπέλα μου...αχ... :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
αχ κοπέλα μου...αχ... :'( :'( :'( :'(.....ευχαριστω .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina21 :
αχ κοπέλα μου...αχ... :'( :'( :'( :'(.....ευχαριστω .......
Χτύπησα ευαίσθητη χορδή; :(Μην ανησυχείς πολλοί περάσαμε απο κει και βρήκαμε τη δύναμη και φύγαμε :inlove:(με σπασμένα μούτρα αλλά φύγαμε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
kleftra δεν χτυπησες μονο ευαισθητη χορδη με σακατεψες.......λιγακι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οχι, εν γνωση μου ποτε...
Αν παλι δεν ηξερα :whistle: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Δεν το έχω δοκιμάσει και ελπίζω να μη βρεθω ποτέ σε αυτήν την θέση γιατί είναι πολύ ψυχοφθόρο... Σε όσους βρίσκονται σε τέτοια κατάσταση ελπίζω να πάνε όλα καλά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
έχω βρεθεί να είμαι το 3ο πρόσωπο και αν και ποτέ δεν τους είδα μαζί και μόνο ότι το ήξερα...και μόνο ότι τον έβλεπα να χαμηλώνει κινητό...Δεν ξέρω...απλά είχα στραβωθεί και είχα ερωτευτει τρελά...Αλλά 6 μήνες μετά...απλά...το ξεπέρασα...Από ηλίθια φλασιά (εγώ πήγα με τις φίλες μου διακοπές και αυτός χαιρόταν τον...έρωτα του σε πολύ κοντινό νησί) και έτσι απλά...εκεί...στις διακοπές...το έληξα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
XRZ τυχερη....... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
δε βλεπω κανεναν αντρα να απανταει οτι την πατησε, γιατι? επειδη δεν σας πειραζει να εισαστε ο 3ος ή επειδη ειναι προνομιο της ευαισθητης γυναικιας φυσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
κάποτε δέχτηκα να είμαι τρίτος, αλλά πολύ πολύ λίγο αργότερα ξενέρωσα και απλά έφυγα...
Καρδιά κομμάτια, αλλά τι να κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau :
κάποτε δέχτηκα να είμαι τρίτος, αλλά πολύ πολύ λίγο αργότερα ξενέρωσα και απλά έφυγα...
Καρδιά κομμάτια, αλλά τι να κάνεις;
:worship: :worship:γεια σου ρε giostau με τα καρδιοχτυπια σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αν είσαι το τρίτο πρόσωπο τότε δεν έχεις σχέση :rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top