Δολοφονία από τον φίλο της ο θάνατος της 26χρονης στη Φολέγανδρο

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Μα προχτές το συμβούλευε , αλλά τελικά κατέληξε στον ότι δεν αξίζει γιατί αυτός με το μειονέκτημα πάλι δεν θα βρει γυναίκα λόγω ανταγωνισμού . Μόνο αν είναι αυτό που είπα , να βγάλει κανείς λεφτά συνειδητά μην είναι ''μικροαστός '' ας πούμε και το κάνει από κόμπλεξ . Τέλος πάντων ...

Νταξει ας κοιτάξει καθένας τα δικά του κόμπλεξ και μετά κρίνουμε και τον χάκερ... Στη τελική δεν ήταν κακό αυτό που είπε πιο ενοχλητικό το βρίσκω να προσπαθεις να πιαστεις από κάτι που είπα για να με βγάλεις πατριαρχη σεξιστή κ δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο... Ταυτόχρονα ακυρώνεις όλα τα υπόλοιπα που έχω κάνει ως τώρα και έχω πει και αυτό είναι τραγικο. Πλέον αμφιβάλλω κατά ποσο αυθεντικές είναι οι δηλώσεις των αξιών από άτομα που κινούνται έτσι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τα αγαπημένα του δολοφόνου στο fb φανερώνουν έναν αδίστακτο πατριάρχη που βλέπει την γυναίκα ως κτήμα του. Έναν ακόμα γυναικοκτόνο που ανέθρεψαν οι παραδοσιακές σάπιες αντιλήψεις.
View attachment 83449

Καλά κρασιά. Το μυαλό πελτες με όλες αυτές τις μλκιες που έβαλες. Καλά δεν είπα εγώ ότι ο τυπος μου φάνηκε τέρμα ανεύθυνος ; η δυστυχή κοπέλα φαρμακοποιός μια χαρά μορφωμένη με αυτό το λεχρίτη βρήκε να κάνει σχέση;;;;ένα κάρο σωστά και καλά παιδιά είναι μόνα τους. Τεσπα. Θεός συχωρείτε να ζήσουν να τη θυμουνται.

Πάντως δεν μου κάνει εντυπωση ρε φίλε όπως έγραψα κ πριν και δεν ήταν καθόλου κοτσανα πιος σοβαρός άνθρωπος θα πηγαινε 30 ετών με τη δουλειά κ τη σειρά του σε κάμπινγκ;;; ασε με τώρα να πουμε. Σε κάμπινγκ με κουνουπια και φίδια να μη μπορείς ουτε να κοιμηθείς.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Νταξει ας κοιτάξει καθένας τα δικά του κόμπλεξ και μετά κρίνουμε και τον χάκερ... Στη τελική δεν ήταν κακό αυτό που είπε πιο ενοχλητικό το βρίσκω να προσπαθεις να πιαστεις από κάτι που είπα για να με βγάλεις πατριαρχη σεξιστή κ δεν ξέρω κ εγώ τι άλλο... Ταυτόχρονα ακυρώνεις όλα τα υπόλοιπα που έχω κάνει ως τώρα και έχω πει και αυτό είναι τραγικο. Πλέον αμφιβάλλω κατά ποσο αυθεντικές είναι οι δηλώσεις των αξιών από άτομα που κινούνται έτσι.
Τι λες μωρέ ; δράκους βλέπεις ; εγώ λέω για τον χάκερ αν αντιφάσκει που τον έκρινα;
Και δεν βγάζω τίποτα για σένα, αν θέλω να πω κάτι το λέω στα ίσια!
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ε ναι αυτό είπα , αλλά μάλλον εννοείς συνειδητά να βγάλει κάποιος λεφτά για να είναι πιο ελκυστικός και όχι να το νιώθει σαν προσωπική αποτυχία , ότι πρέπει στα 30 να έχει λεφτά ή να κάνει τον χορηγό αλλιώς δεν βγάζει νόημα.
Αυτό που κατάλαβα εγώ απο τον Τόλη, είναι πως θεωρεί και συμφωνώ μαζί του, οτι αν κάποιος άνδρας έχει βγάλει αρκετά χρήματα, φαίνεται απο πάνω μέχρι κάτω.
Μιλάει η εικόνα του.
Αν έχει και μία Porshe αραγμένη μπροστά του, είναι φανερά μία ελκυστική προοπτική γενικά για τις γυναίκες.
Γιατι οι προϋποθέσεις αυξάνονται κατακόρυφα.
Πριν κυκλοφορούσε με πατίνι, τώρα όμως, τα πράγματα άλλαξαν. Εχει γίνει ποιο ελκυστικός, ελκυστικότατος, πώς να το κάνουμε...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
@Gaspar άναρχο αγωνιστής ο φίλος μας ; αυτά τον μάραναν στα 30 αντί να βρει τίποτα σοβαρό να κάνει στη ζωή του.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πραγματικά κάθε φορά λέω δεν έχει πιο κάτω ..

Μια νέα κοπέλα σαν τα κρύα τα νερά ,πανέξυπνη από ΚΑΝΟΝΙΚΗ οικογένεια χάθηκε και το κυριότερο ενήλικη και μένουμε στο γεγονός διακοπές σε κάμπινγκ και τι πρέπει να γίνεται για να μην χαρακτηριστεί άλλος δολοφόνος,αλήτης ,αποβρασμα και γενικά δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω γιατί πονάω μόνο που τα διαβάζω όλα αυτά ...

Πιο εμετικό πραγματικά πεθαίνεις ..
Περιμενω και το λαϊκό δικαστήριο τώρα για τον πατέρα και την μητέρα που βγήκε και είπε για το κοριτσάκι της που ήταν ΔΩΡΟ στη ζωή της και δεν ήταν ενήμερει για την σχέση της γιατί ήταν μόλις έξι μηνών και της είχαν απόλυτη εμπιστοσύνη ...
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Αποκλείεται...δλδ δεν ήταν πατριάρχης?
Και τώρα τι θα γίνουμε χωρίς βαρβάρους..


Ελα ντε.... Η πλακα ειναι οτι εμείς που είμαστε πατριαρχες θα φερόμαστε πολυ καλυτερα και ουτε θα μας πςρνουσε από το μυαλό αυτή η αποτρόπαια πραξη... Κατάλαβες; τους έχουν γεμίσει τα μυαλά με όλα αυτά. Δυστυχώς. Η άλλη βιάστηκε να παραθρσει να μιλήσει για πατριαρχες αλλά ο δολοφόνος είναι ένα ιδεολογικό ξαδερφάκι τους. Κατάλαβες οι αλήτες οι μπάτσοι έψαχναν μέσα στα βράχια για τη κοπέλα οι λιμενομπαγσοι όπως τους λένε όχι ο αλληλέγγυος.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,019 μηνύματα.
Τα αγαπημένα του δολοφόνου στο fb φανερώνουν έναν αδίστακτο πατριάρχη που βλέπει την γυναίκα ως κτήμα του. Έναν ακόμα γυναικοκτόνο που ανέθρεψαν οι παραδοσιακές σάπιες αντιλήψεις.
View attachment 83449
Φωτοσοπ των πατριαρχικων λομπι ειναι.
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πάω τρέχοντας να κάψω τη σκηνή μου. Σε λίγο καιρό θα γίνω 30 και θα εξελιχθώ σε δολοφόνο.

2-168.jpg
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Νατο.
Δυστυχως!Παλι τα ιδιια!Μιαμ κουκλα,ενα χρυσο κοριτσι.Και ενας μαλακας.
Εμ, υπάρχει και μία δικαστίνα εδώ...

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΟΚΤΟΝΙΑ.Και βεβαια μην αρχισουμε παλι δεν ειναι γυναικοκτονισ.ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΟΚΤΟΝΙΑ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Θα έλεγα οτι μου φαίνεται οτι είναι πέραν πάσης αμφιβολίας, μία ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ.
Του χάλασε η φάση και "χάλασε" τη γυναίκα!
ΩΣ ΠΟΤΕ;;;;;;;;;;
Ωσπου διαπιστωθεί η μεταστροφή της κοινωνίας μας, που διαφημίζει εγκλήματα, δολοφονίες και φανερώνει κάθε κρυφή διαστροφή απο διεστραμμένες προσωπικότητες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Απο το fb.
Αφιερωμενο σε αυτους που λενε ολα καλα ειναι.
Μα, πώς να το κάνω; η διαφήμιση αυτή, μου γυρίζει τα σωθικά μου.

Αλαξε λίγο και πες μας με ποιον τρόπο θα βοηθούσες εσύ κάποιον νέο ο οποίος είναι πολύ νευρικός με την κοπέλα του και διαβάζοντας σε να διακρίνει κάτι που ειλικρινά θα τον έκανε να αλλάξει 180 μοίρες κατεύθυνση.

Πώς θα μπορούσες να διδάξεις έναν νέο να αποκτήσει: εγκράτεια, ψυχραιμία, να γίνει διαλακτικότερος και σε τελική ανάλυση να αποκτήσει ήρεμο χαρακτήρα.
Αυτά τα λίγα, γιατι δεν αρέσκομαι στα πολλά...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,449 μηνύματα.
Αποκλείεται...δλδ δεν ήταν πατριάρχης?
Και τώρα τι θα γίνουμε χωρίς βαρβάρους..
Αναμενομενο να πολιτικοποιειτε τη γυναικτονια τα δεξια.Δυστυχως ομως τα νεαντερνταλ γυναικοκτονα, δενε χουν ουτε φυλή,ουτε θρησκεια,ουτε κόμματα.Εχουν ομως φύλο.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,069 μηνύματα.
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι.

Δεν δολοφόνησε επειδή πήγε διακοπές σε κάμπινγκ.

Δεν πήγε διακοπές σε κάμπινγκ επειδή είναι δολοφόνος.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,449 μηνύματα.
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι.

Δεν δολοφόνησε επειδή πήγε διακοπές σε κάμπινγκ.

Δεν πήγε διακοπές σε κάμπινγκ επειδή είναι δολοφόνος.
Οχι ρε,δολοφονισε διοτι ειναι λενε καποιοι αναρχας! Αυτο ειναι τωρα το καινουργιο ανεκδοτο.:hehe:
Λες και ειοπε κανεις οτι και οι αναρχες δεν γινονται δολοφονοι!
Το κυριοτερο ξεχνανε βεβαια.

ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΓΥΝΑΙΟΚΟΚΤΟΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΕΣ-αντρακια ,κομπλεξακια ,μικροτσουτσυνα πανηλιθια,βαρυμαγκες του κερατα ...νεαντερναλ που βριζουμε τους νεαντερνταλ οταν τους λεμε ετσι,αλλα ετσι για να καταλαβαινομαστε ρε αδελφε.

Και αυτοι βρισκονται ΠΑΝΤΟΥ.Σε ολες τις θρηκσειες,ολες τις φυλες,ολα τα κρατη ,ολες τις κοινωνιες ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ! Δυστυχως η γυναικοκτονια και και ο κομπλεξισμος του αντρικου φυλου ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΚΑΝΕΝΟΣ ΚΟΜΜΑΤΟΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΔΕΞΙΑ,ΑΛΛΑ ΧΩΡΙς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Να ξεκαθαρίσουμε κάτι.

Δεν δολοφόνησε επειδή πήγε διακοπές σε κάμπινγκ.

Δεν πήγε διακοπές σε κάμπινγκ επειδή είναι δολοφόνος.

Ωραία αν αυτό κατάλαβες και εσυ από τα λεγόμενα μου να ανακάλεσω. Κατάλαβες όντως αυτό ;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,449 μηνύματα.

Αποκαλύψεις σοκ για το έγκλημα στη Φολέγανδρο - Ποια ήταν η αιτία του καβγά, σύμφωνα με τον 30χρονο

Σοκάρουν οι νέες αποκαλύψεις για την υπόθεση δολοφονίας της 26χρονης Γαρυφαλλιάς από τον σύντροφό της, στη Φολέγανδρο. Ο 30χρονος, ο οποίος επί ένα 24ωρο κρυβόταν, εντοπίστηκε χθες το βράδυ από τις αστυνομικές Αρχές, κοντά στο σημείο όπου έριξε την άτυχη γυναίκα στα βράχια και συνελήφθη, καθώς παραδέχτηκε στους αστυνομικούς ότι εκείνος σκότωσε την 26χρονη.

Σύμφωνα με νέες πληροφορίες, ο καθ' ομολογίαν δράστης ισχυρίστηκε στους αστυνομικούς ότι αφορμή για τον καβγά που είχαν, ήταν ότι... πήραν τον λάθος δρόμο με το αυτοκίνητό τους.

Όπως μετέδωσε το ΟΡΕΝ, στην πρώτη επικοινωνία που είχε ο 30χρονος με τους αστυνομικούς του Τμήματος Ανθρωποκτονιών, ομολόγησε ότι εκείνος έσπρωξε τη Γαρυφαλλιά στα βράχια, με αποτέλεσμα να βρει φρικτό θάνατο. Σε μία δεύτερη κατάθεσή του στους αστυνομικούς, περιέγραψε το τι είχε προηγηθεί. Σύμφωνα με τους ισχυρισμούς του, οι δυο τους είχαν ξεκινήσει να πάνε σε μία άλλη τοποθεσία του νησιού και όχι στην παραλία Λυγαριά, όπου έγινε η δολοφονία. Κάπου στη διαδρομή, διαπίστωσαν ότι είχαν πάρει λάθος δρόμο και τότε ξεκίνησε η μεταξύ τους ένταση, όπως υποστήριξε.

Φέρεται να είπε στους αστυνομικούς ότι ο ίδιος επέρριψε ευθύνες στην 26χρονη, δηλαδή ότι εκείνη έφταιγε που πήραν λάθος κατεύθυνση. Αυτή, ισχυρίζεται ο ίδιος, ήταν και η αφορμή που οδήγησε στον τσακωμό τους. Όταν η Γαρυφαλλιά βγήκε από το αυτοκίνητο, εκείνος την έσπρωξε στα βράχια, με αποτέλεσμα η γυναίκα να χτυπήσει και να πέσει στη θάλασσα.

Πιθανόν είχε ήδη χάσει τις αισθήσεις της και έτσι δεν μπόρεσε να αντιδράσει, όταν βρέθηκε στο νερό. Ο 30χρονος επέλεξε τότε να την εγκαταλείψει αβοήθητη και να τρέξει να κρυφτεί.
Όταν η 26χρονη βγήκε από το όχημα, ο δράστης την ακολούθησε σε απόκρημνο σημείο, όπου καβγάδισαν εκ νέου και τότε την έσπρωξε προς τη θάλασσα. Όταν διαπίστωσε ότι η φίλη του είχε χάσει τις αισθήσεις της, την εγκατέλειψε και διέφυγε από το σημείο, αφήνοντας πίσω του τα προσωπικά του αντικείμενα.


Ισοβια στο σιχαμα και βιασμους στη φυλακη.Τιποτα λιγοτερο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Πάω τρέχοντας να κάψω τη σκηνή μου. Σε λίγο καιρό θα γίνω 30 και θα εξελιχθώ σε δολοφόνο.


Προφανώς δεν μιλάμε για όλους τους κατασκηνωτές αλλά νταξει ρε φίλε καλώς η κακώς οποίος παει συνέχεια σε αυτά... Κατεβαίνει σε πορειες παιζει ξυλο με την αστυνομία κάνει μπάφους κτλπ ε δεν είναι και το πιο υπευθυνο άτομο. Για αυτό έγραψα εξαρχής ότι είναι και αλλά που πανε συνήθως μαζί. Ο τυπος έδειξε ο Γκασπάρ ότι είναι άναρχο φανατικός. Υποτίθεται ότι αυτοί μάχονται την πατριαρχια και εμάς τους νοικοκυραίους η όπως μας λένε τέλος πάντων.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι να κάνουμε οι εξαιρέσεις δεν επιβεβαιωνουν τους κανόνες. Όπως και για όσους πχ έχουν μια στάση ζωής να κάνουν φλερτ κτλπ θα τους χαρακτηρίσουν γυναικαdeς κτλπ καλώς η κακώς στη κοινωνία μπαίνουν ταμπέλες. Δολοφόνος δεν είναι οποίος παει σε κατασκήνωση αλλά άμα είναι τζιβανας και αραχτος και γενικά κάνει τέτοια κ πινει μπορεί η ψυχολογία του να είναι ασταθής.

Και συνήθως όσοι έχουν ασταθή ψυχολογία είναι και επιρρεπείς στη βία επειδή δεν βγαίνουν όλα στα κανάλια;;;; και στα μέσα;;;; εμένα ένας φίλος αστυνομικός μ είπε εκεί που ηταν όλο με περιστατικα ενδορφίνες οικογενειακής βίας ασχολουνταν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,449 μηνύματα.
Και ναι,.επειδη η αγανακτιση εχει και τα ορια της...

Δεν μας νοιάζει αν ο γυναικοκτονος είναι αριστερός.
Δεν μας νοιάζει αν ο γυναικοκτόνος είναι αναρχικός
Δεν μας νοιάζει αν ο γυναικοκτόνος είναι χριστιανός
Δεν μας νοιάζει αν ο γυναικοκτόνος είναι μουσουλμάνος
Μας νοιαζει που σκότωσε την αδελφή μας.
Μας νοιαζει ότι είναι ένα σκουπίδι που ευχαρίστως θα λιώναμε με το γοβάκι μας

Και βεβαια το προσυπογραφω.
ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ.Ειναι που καποιοι λενε δεν εχει νοημα ο φεμινισμος!

ΟΣΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΝΗΜΑΤΑ ΤΕΛΈΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.

Οταν σταματησουν αυτα,οταν ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ θα σεβονται το ιδιο τους ανθρωπους ασχετα με το ΦΥΛΟ ΤΟΥΣ,οταν σταματησουν οι γυναικοκτονιες και οι κακοποιησεις και η πατριαρχεια,χαιρεταμε και εμεις τον φεμινισμο.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΟ! Ακομα και στην ''πολιτισμενη'' ευρωπη.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
εμείς που είμαστε πατριαρχες
Ε τότε εσύ τι θίγεσαι αν σε λένε πατριάρχη αν το λες μόνος σου ;
Και ναι και πατριάρχης είσαι και σεξιστής, μόνος σου το λες .
Αν και άλλο ήθελα να πω πριν .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,808 μηνύματα.
Ε τότε εσύ τι θίγεσαι αν σε λένε πατριάρχη αν το λες μόνος σου ;
Και ναι και πατριάρχης είσαι και σεξιστής, μόνος σου το λες .
Αν και άλλο ήθελα να πω πριν .

Εντάξει ας είμαστε εμείς πατριαρχες και σεξιστες και ότι άλλο θέλετε και σας ευχομαι να βρείτε τους τέλειους πρίγκηπες. Αλλά κάτι μου λέει ότι άλλου είναι το προβλημα. Γέμισε το Badoo και το Τιντερ 30-35 άρες μια χαρά εμφανισημες χωρίς να έχουν δέσει με κάποιον εκεί κάνουν μαζικά λαικ. Και λες αντε οι άντρες είναι μλκες και γυρίζουν από εδώ κ από εκεί κ είναι και πατριαρχες οι γυναίκες ;;;;; αλλά έτσι είναι βολικό να ρίξουμε το φταίξιμο παντα στους άντρες είναι το ένα είναι το άλλο... Συνεχίστε αν σας βολευει.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα αυτές οι γυναίκες ποιους άντρες να βρουν?

Τους πατριαρχες ,σεξιστες και κ.τ.λ κ.τ.λ.?

Απλά μαθηματικά είναι ,πως θα βγει το ζευγάρωμα 🤪
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top