ΕΣΡ: Κλήση (δια Ανάρτησης) κ. Μιχάλη Ζάννη (Michael “Hyate Kirino” Zannis)

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,073 μηνύματα.
ενταξει ενημερωθηκα..
οι εγκυκλοπαιδικες μου γνωσεις δεν εμεινα ακαλυπτες και σημερα :P
η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ούτε το 10% εν σου έχουμε πεί. :P
ασε θα φριξει.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα με ξεπερνά που κάνεις την αφελή. :P
αχ με συγχωρεις που δεν ηξερα τον τιμοκαταλογος τους ..πλακα μου κανεις βρε Κωστα μου ?
απο που να ξερω τις ταριφες του ,ξερεις δεν χρειαστηκε να πληρωσω για να π@δ@ξ@ ποτε :P
Όταν εμείς πηγαιναμε με βίζιτες τη δεκαετία του 2000-2010 αλλα και ύστερα αυτες ακομη παιζανε με κούκλες και βλέπανε Μικι Μάους.
ακριβως γι αυτο ειμαι αφελης ,εσυ πληρωνες και εγω μεγαλωνα παιδια ...χασμα :lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ούτε το 10% εν σου έχουμε πεί. :P

καταλαβες τωρα γιατι δεν γουστάρω τα σοσιαλ και τα τικ τοκ... γιατι δεν μπορώ να βλεπω κουνόμωρα να το παιζουν γκομενες και ντίβες.
εγω παλι που εχω λογαριασμους τετοια καταντια δεν την ειχα δει ..

Ευτυχως αποδικνυεις αυτο που υποστηριζω ...ακομα και λογαριασμο στα σοσιαλ να εχεις εσυ και μονο εσυ επιλεγεις και τι θα δεις και ποιους θα ακολουθησεις :P
εσυ πλαισιωνεις ακομα και εκει την περσονα βγαζεις !
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,540 μηνύματα.
Ευτυχως αποδικνυεις αυτο που υποστηριζω ...ακομα και λογαριασμο στα σοσιαλ να εχεις εσυ και μονο εσυ επιλεγεις και τι θα δεις και ποιους θα ακολουθησεις :P
εσυ πλαισιωνεις ακομα και εκει τι περσονα βγαζεις !

Όχι απαραιτητα γιατι σου πετάει όλες τις μαλακίες στην οθόνη. Πχ αν εχεις ενα προφιλ στο φβ και εχεις μεσα 500 φιλους (άσχετους) οι μισοι να παρακολουθουν μαλακισμένο περιεχόμενο... θα το βγάλει και σε σένα.

Οταν επεσα κατα τυχη στο δρομο ενος φίλου απο το φβ και δεν μου ειπε ουτε καλημέρα... καταλαβα τι πλάνη ειναι όλα αυτα τα προφιλ. κανουμε φιλους ενα κάρο ασχετο κοσμο. Χωρις λόγο και ουσία.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,540 μηνύματα.
επιλεγω το σκοταδι ουτε καν την αμαθεια σε αυτη την κατηγορια ,αφηστε με που λενε να ζω στο κοσμο το δικο μου :lol:

Ειναι ένα θέμα που σηκώνει συζητηση μεγάλη αλλα όχι εδω μέσα δεν ειναι το κατάλληλο μέρος.

Επιγραμματικα σου λέω ομως πως πάλι παρεξηγείς. Ποτε δε θα πλήρωνα γυναικα που έχει τέτοια συμπεριφορά οπως αυτες στο Χαγιάτε... καταρχας το "μαγκικο" υφακι της πονηριάς και του σνομπ οχι μονο δεν θα με εφερνε σε σεξουαλική διέργερση που γενικα ειμαι άνθρωπος που δεν ειμαι καθολου δυσκολος σε αυτο το τομέα.... αλλα θα ηθελα να σκασω και φάπες και να σηκωθώ να φύγω.

Οποτε ακομη και αυτος που θα ήθελε να πληρώσει κάποια θα επέλεγε και πάλι το στύλ της.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι απαραιτητα γιατι σου πετάει όλες τις μαλακίες στην οθόνη. Πχ αν εχεις ενα προφιλ στο φβ και εχεις μεσα 500 φιλους (άσχετους) οι μισοι να παρακολουθουν μαλακισμένο περιεχόμενο... θα το βγάλει και σε σένα.
Συμφωνω αλλα γιατι να εχεις ασχετους φίλους ?
για να δουν οτι εχεις πολλους !

αν δεν ειναι επαγγελματικος ο λογαριασμος δεν υπαρχει λογος να εχεις ασχετους ...

παρ ολο που εμενα ειναι δημοσιος τετοια δεν τα πεταει ...η αληθεια ειναι μου πεταει κατα καιρους κατι ασχετα αλλα οκ μεχρι εκει ..
Οταν επεσα κατα τυχη στο δρομο ενος φίλου απο το φβ και δεν μου ειπε ουτε καλημέρα... καταλαβα τι πλάνη ειναι όλα αυτα τα προφιλ. κανουμε φιλους ενα κάρο ασχετο κοσμο. Χωρις λόγο και ουσία.
Μηπως γιατι η νεα γενιά παίρνει αξια αναλογα με τον αριθμο και οχι την ποιοτητα των ακολουθων ?

Η νεα γενια και οι συνταξιουχοι ...αυτοι ειναι που μαζευουν οποιον να ναι :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επιγραμματικα σου λέω ομως πως πάλι παρεξηγείς. Ποτε δε θα πλήρωνα γυναικα που έχει τέτοια συμπεριφορά οπως αυτες στο Χαγιάτε... καταρχας το "μαγκικο" υφακι της πονηριάς και του σνομπ οχι μονο δεν θα με εφερνε σε σεξουαλική διέργερση που γενικα ειμαι άνθρωπος που δεν ειμαι καθολου δυσκολος σε αυτο το τομέα.... αλλα θα ηθελα να σκασω και φάπες και να σηκωθώ να φύγω.

Οποτε ακομη και αυτος που θα ήθελε να πληρώσει κάποια θα επέλεγε και πάλι το στύλ της.
δεν παρεξηγω καποιον αντρα που πληρωνει για να π@δ@ξ@..

απλα λεω το λογικο ...σπανια μια γυναικα θα το κανει αυτο ..

οι γυναικες οταν πληρωνουν το κανουν για αλλο λογο και σε τελειως διαφορετικες συνθηκες ...

μην αγχωνεσαι οταν θα θελησω να επεκτεινω τις γνωσεις μου και σε αυτο θα σε καλεσω για καφεδακι,ξερω να εκτιμω τις καλες πηγες για να αντλω έγκυρες πληροφοριες :lol:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,482 μηνύματα.
Καλά αν θέλουμε να μιλήσουμε ο Αρχηγός είναι κάκιστη επιρροή για τα παιδάκια σε πολλά ζητήματα. Ο τυπάς έγινε viral το 2014 τότε που πέταξε κάτω από τη καρέκλα τη κοπέλλα του (αν και λένε πως ήταν στημένο για να γίνουν γνωστοί). Θυμάμαι που όλοι το συζητούσαν τότε.

Το μόνο σωστό πρότυπον δια την νεολαίαν είναι ο Linaras από αυτού του είδους content. Ο Λιναρας είναι δικό μας παιδί και ας μην τον εκτιμούσα τότε εποχές 2016 που έριχνε μαζικά πυρά σε όλο το community (ιδίως προς Tsach, Mr Ampa και λοιπούς). Χρειάστηκε να μεγαλώσω και να ωριμάσω για να καταλάβω πως στήριζα τα σκ@τ@ και όχι αυτόν μικρός.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,853 μηνύματα.
ενταξει ενημερωθηκα..
οι εγκυκλοπαιδικες μου γνωσεις δεν εμεινα ακαλυπτες και σημερα :P
Αν θες να ενημερωθείς πρέπει να ψάξεις μόνη σου κλιπακια , εδώ γράφονται και ανακρίβειες.
Οι κοπέλες που πήγαιναν εκεί δεν ήταν βίζιτες , κοριτσάκια από τικ τοκ που έκαναν τις γλάστρες ήταν. Βιζιτες έιχε φέρει ελάχιστες φορές.
Ο άλλος κατηγορείται για εκμετάλλευσή ΑμεΑ, πώς το γυρισαμε και κατηγορουμε τις κοπέλες ;;
Καλά αν θέλουμε να μιλήσουμε ο Αρχηγός είναι κάκιστη επιρροή για τα παιδάκια σε πολλά ζητήματα. Ο τυπάς έγινε viral το 2014 τότε που πέταξε κάτω από τη καρέκλα τη κοπέλλα του (αν και λένε πως ήταν στημένο για να γίνουν γνωστοί). Θυμάμαι που όλοι το συζητούσαν τότε.
Και σκηνικά με νικτρον είχαν πολλή πέραση
Το μόνο σωστό πρότυπον δια την νεολαίαν είναι ο Linaras από αυτού του είδους content.
Καλά όχι και πρότυπο ο λιναρας, τρολαρεις
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,322 μηνύματα.
ο λιναρας ειναι αρχ@δ@τος μαγκας, εχωνε χωρις αναστολες και εφτυνε αληθειες
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,482 μηνύματα.
Καλά όχι και πρότυπο ο λιναρας, τρολαρεις
Εξ αρτάται με ποιους τους συγκρίνουμε. Αν είναι να τους συγκρίνουμε με βόθρους όπως ο Tsach* και η Venetia Kamara τότε σίγουρα είναι. Γενικά μιλώντας το content του είναι απολιτίκ ως επί το πλείστον αλλά παλαιότερα είχε κάνει ένα ωραίο based live για την ύπαρξη Φυλής και κέρδισε την εκτίμηση μου.

*ο τσαχαλος ήταν μεγάλη απογοήτευση. Τον γουσταρα φουλ πριν χρόνια που ασχολούνταν με motovlogs (ο καλλίτερος τότε του είδους) και με επικές φάρσες εκεί με κάτι μαγιό στρινγκ που πήγαινε στην παραλία και τραγουδούσε και τέτοια. Μετά ξεκίνησε να το πηγαίνει στο πολιτικό και στο δήθεν ανθρωπισμό έβαψε και νύχι και μαλλί... Όλο το βοθροαπλυτο starter pack.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν θες να ενημερωθείς πρέπει να ψάξεις μόνη σου κλιπακια , εδώ γράφονται και ανακρίβειες.
Οι κοπέλες που πήγαιναν εκεί δεν ήταν βίζιτες , κοριτσάκια από τικ τοκ που έκαναν τις γλάστρες ήταν. Βιζιτες έιχε φέρει ελάχιστες φορές.
Ο άλλος κατηγορείται για εκμετάλλευσή ΑμεΑ, πώς το γυρισαμε και κατηγορουμε τις κοπέλες ;;
Κοίτα μου αρέσει να προσεγγίζω πολλά κομμάτια αυτής της κοινωνίας αλλά σε αυτό το κομμάτι μου είναι αδύνατο να τα παρακολουθήσω..

Έχω ξεπεράσει το στάδιο που μπορεί να με θυμωνε όλο αυτό και έχω φτάσει πλέον να λυπάμαι, να στεναχωριέσαι γιατί όλα αυτά τα παιδιά καλλιεργούν γενιές..

Ακριβώς γι αυτό το λόγο δεν θα μπω καν στην διαδικασία να παρακολουθήσω κάτι τέτοιο εφόσον την στεναχώρια δεν την αποτρεπω στο βαθμό που θέλω ακόμα..

Κριμα πραγματικα και οχι μονο στους γονεις πλεον που μεγαλωσαν αυτα τα παιδια ,γιατι οκ οι γονεις μεχρι ενα σημειο ,οταν αυτο το παιδι θελετε να λεγεται ενηλικας , πρεπει να εχει και την κριτικη σκεψη αν αυτο που κληρονόμησε απο την οικογεναι ειναι σωστο ή οχι ώστε να το εντάξει και στη μετέπειτα προσωπική του επιλογή...

Ας αφησουμε λιγακι την καραμελα του γονεα και ας μην δικαιολογουμε άλλο συμπεριφορές τους, εξαφανιζοντας έτσι το μερίδιο ευθύνης που αναλογεί σε ένα ενήλικα πλέον!

Άλλωστε ας δούμε και παιδιά που βγήκαν από άκρως κακοποιητικες οικογένειες και σαν ενήλικες έχουν μία αξιοπρεπεστατη ζωή!

Το βίωμα το δέχομαι αλλά για τον βαθμό την αντίληψης ή κριτικής ικανότητας που έχει κάποιος να το φέρει στο σήμερα έχω πολλές ενστάσεις πλέον!
Σε ευχαριστώ πάντως, μακαρι να ειναι φεικ πολλα απο αυτα που διατυπώθηκαν !!!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,155 μηνύματα.
Εγώ δεν τους ξέρω καν όλους αυτούς, πρώτη φορά τους ακούω ο boomer :P
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,155 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,073 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,482 μηνύματα.
Σε κάθε live του Αρχηγού ήταν ιεροτελεστία να υπάρχουν και 2-3 ονλυφαντζούδες ανάμεσα στους υπόλοιπους που ήταν είτε τελειωμένα πρεζάκια είτε άτομα με νοητικά προβλήματα.

Θυμάμαι που όταν είχε πρωταρχίσει η φάση αυτή ο Red dragon είχε πάει να φιλήσει με το ζόρι την Σοφρώνη και έφαγε φάπες από τον Αρχηγό.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,540 μηνύματα.
χαχαχαχαχα.γεωργαντα μαριλια ρανια και ποσες αλλες τι ειναι? σοφρωνη επισης εχει ανοιξει μυμ φανς.

Για Σορβώνη ηθελαν αλλα τους έσπασε το καλούπι και βγηκε Σο-φρώνη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

χαχαχαχαχα.γεωργαντα μαριλια ρανια και ποσες αλλες τι ειναι? σοφρωνη επισης εχει ανοιξει μυμ φανς.

Ετσι όπως εχουν καταντησει όλες αυτες εκει μέσα δεν θα τις πηδαγε ουτε ο γάτος του Βάλ.
Ειδικά αυτη η Μαρίλια εχει ξεφτυλιστεί. Ποια γυναικα θα πηγαινε με τον Ρεντ ντράγκον... κάτι τέτοιους τους βλέπεις στο Μεταξουργειο στα μπουρδελα του 10αρικου στα οποια δεν εχω πάει ποτε προφανώς.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 21,540 μηνύματα.
Θυμάμαι που όταν είχε πρωταρχίσει η φάση αυτή ο Red dragon είχε πάει να φιλήσει με το ζόρι την Σοφρώνη και έφαγε φάπες από τον Αρχηγό.

Φαντάσου κάποιος που δεν ξέρει να στειλει στο ινστα κάποιας απο αυτες... ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ.

ΧαΧαΧα. "Ψαχνω σοβαρη κοπελα απο τα σόσιαλ για σχέση"

ή στο dating/tinder να κάνεις match me mia απο αυτές.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,853 μηνύματα.
χαχαχαχαχα.γεωργαντα μαριλια ρανια και ποσες αλλες τι ειναι? σοφρωνη επισης εχει ανοιξει μυμ φανς.
Βίζιτα λέμε κάτι συγκεκριμένο. Αυτές μπορείς να τις στολίσεις με άλλα επίθετα. Ούτε το ονλιφανς είναι βιζιτα.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3,073 μηνύματα.
Βίζιτα λέμε κάτι συγκεκριμένο. Αυτές μπορείς να τις στολίσεις με άλλα επίθετα. Ούτε το ονλιφανς είναι βιζιτα.
οχι μαγκα, γεωργαντα και ρανια ειναι σε γραφειο εσκορτ κανονικα.(ηταν βασικα γτ νμζ η γεωργαντα εφυγε γερμανια).
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,853 μηνύματα.
οχι μαγκα, γεωργαντα και ρανια ειναι σε γραφειο εσκορτ κανονικα.(ηταν βασικα γτ νμζ η γεωργαντα εφυγε γερμανια).
Εγώ έβλεπα hayate πριν κανα 1 χρόνο , μια Ράνια που έλεγε ότι είναι μαθηματικος θυμαμαι και για την Γεωργαντά πρώτη φορά το ακούω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top