Είναι ντροπή να είσαι ιερόδουλη;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Επειδή μεγαλώνω παιδια , γι αυτό ανησυχώ.

Πιστέψτε μας, κι εμείς ανησυχούμε που μεγαλώνετε παιδιά. Είμαστε μαζί σας σε αυτή την ανησυχία.

θα μπορουσαν κι εκεινες οι γυναίκες να γίνουν μανες να χουν μια αξιοπρεπή ζωή.

Δηλαδή μια γυναίκα είναι αξιοπρεπής μονάχα όταν ενδύεται τον ρόλο της μητρότητας;

τόσο διαιωνιζετε το έγκλημα εις βάρος του πιο αδυναμου φυλου που έτυχε να ειναι η γυναίκα.

Εκπληκτικό. Τώρα τραβάτε τον άσσο, "εμείς οι αδύναμες". Σε πόσες φεμινιστικές οργανώσεις έχετε ενταχθεί; Καμία να υποθέσω;

Να γυρναγε ο κόσμος τουμπα να δουμε ποιες απόψεις θα είχατε τότε....
Αναθεωρειστε. Αυριο μεθαυριο θα κανετε κόρες. Θα χετε γυναίκα δίπλα σας. Πως δέχεστε κάτι τέτοιο;
Τροφή για; σκέψη και καλο πασχα
Μπορεί να κάνουμε και γιούς και να τους κατευθύνουμε ανάλογα ώστε να αποφεύγουν δεσμεύσεις όπως ο γάμος σε beta provider role.

Άλλωστε χρηματοοικονομικά αν το ερμηνεύσουμε, όλα μια σειρά πληρωμών είναι σ αυτή τη ζωή. Άλλοι με το 20άρικο κι άλλοι με το 3χίλιαρο.

Απλά το τριχίλιαρο το βλέπετε πιο αξιοπρεπές στη βάση του "αν σκοτώσεις 1 άτομο εισαι φονιάς, αν σκοτώσεις 80.000 σε πόλεμο είσαι υπέρμαχος της ελευθερίας".
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Μια γυναίκα είναι αξιοπρεπης οταν στέλνει τον πρώην άντρα της να κανει και άλλη δουλεια... Να φτάνει μεσάνυχτα σπίτι επειδή της κυρίας δεν της αρκουν 300-400 το μήνα.

Μ αρέσει που όταν οι φίλοι Μ λέγανε πως οι γυναίκες ψάχνουν λεφτάδες κορόιδα να τους παρεχουν καλή ζωή τους εκραζα.

Να... Να μη μου τα χρωστάω... Δυστυχώς λίγα είναι τα καλά κορίτσια με ενσυναίσθηση κ αν δεν τα βρεις ποτε απλά δεν θα παντρευυεις ποτε. Αυτά τα καπετανιλικια σε μένα δεν περνανε... Όπως σέβομαι εγώ την άλλη έτσι θέλω να με σέβεται κ αυτή. Και σεβασμός όπως βλέπω δεν υπάρχει κανένας.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Το να επισκέπτεται κάποιος οίκους ανοχής είναι για μένα χυδαιοτερο από το να είσαι και νταβατζής. Γιατί ουσιαστικά είναι σα να το επιβραβευεις. Και επιβραβευεις όχι μόνο αυτό το επάγγελμα αλλά και όλα τα παρελκομενα. Όταν έχουν περιοδο για να μη χάσουν το μερομακατο ξέρεις τι κανουν; νομίζεις ξαπλώνουν και τους φέρνουν τσαγάκι τα αφεντικά ; βάζουν σφουγγάρια με αλκοόλη στον κόλπο να σταματήσει η αιμορραγία. Και ποσα ακόμα δε θα στα πω γιατί η θα ξεράσεις η θα φτιαχτεις(μπορεί να είσαι ένας από αυτους... ) όποτε επιβραβευεις όλα τα παρελκομενα καθώς επίσης τη μάζα όλων των ηλικιων
Και μη μου πεις επιλέγω ενήλικες για το θα γελάσω. Στον οίκο που θα παει το καημένο το συνεσταλμένα αγόρι στο δίπλα δωμάτιο μπορεί να υπάρχει ενα κορίτσι 12; 14; να μην πω πιο κάτω και σοκάρω. Ποια νομιμότητα ; ένα άσπρο νομιμό με λάδωμα και 10 μαυρα παραδιπλα;
Καλά αυτό είναι καταναγκασμός δεν είναι επιλογή της γυναίκας . Αλλά και όταν λέμε για επιλογή δεν ξέρω αν είναι γενικά γιατί έμμεσα όλοι από καταναγκασμό μπορεί να επιλέγουμε μια κοπιαστική δουλειά , χαμηλά αμειβόμενη ή ψυχοφθόρα γιατί δεν βρήκαμε κάτι καλύτερο .

Για το ότι μπορεί να το αντιλαμβάνονται οι άντρες ποια το επιλέγει και ποια όχι , είναι ένα θέμα γιατί συνήθως το κρατάνε κρυφό από την γυναίκα τους, από το κύκλο τους, ίσως να λένε που να μπλέξω τώρα με νταβατζήδες και την νύχτα, οπότε είναι κάπως δύσκολο να στηριχτούμε στους πελάτες για να σταματήσει αυτό .
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Πιστέψτε μας, κι εμείς ανησυχούμε που μεγαλώνετε παιδιά. Είμαστε μαζί σας σε αυτή την ανησυχία.



Δηλαδή μια γυναίκα είναι αξιοπρεπής μονάχα όταν ενδύεται τον ρόλο της μητρότητας;



Εκπληκτικό. Τώρα τραβάτε τον άσσο, "εμείς οι αδύναμες". Σε πόσες φεμινιστικές οργανώσεις έχετε ενταχθεί; Καμία να υποθέσω;


Μπορεί να κάνουμε και γιούς και να τους κατευθύνουμε ανάλογα ώστε να αποφεύγουν δεσμεύσεις όπως ο γάμος σε beta provider role.

Άλλωστε χρηματοοικονομικά αν το ερμηνεύσουμε, όλα μια σειρά πληρωμών είναι σ αυτή τη ζωή. Άλλοι με το 20άρικο κι άλλοι με το 3χίλιαρο.

Απλά το τριχίλιαρο το βλέπετε πιο αξιοπρεπές στη βάση του "αν σκοτώσεις 1 άτομο εισαι φονιάς, αν σκοτώσεις 80.000 σε πόλεμο είσαι υπέρμαχος της ελευθερία

Πιστέψτε μας, κι εμείς ανησυχούμε που μεγαλώνετε παιδιά. Είμαστε μαζί σας σε αυτή την ανησυχία.



Δηλαδή μια γυναίκα είναι αξιοπρεπής μονάχα όταν ενδύεται τον ρόλο της μητρότητας;



Εκπληκτικό. Τώρα τραβάτε τον άσσο, "εμείς οι αδύναμες". Σε πόσες φεμινιστικές οργανώσεις έχετε ενταχθεί; Καμία να υποθέσω;


Μπορεί να κάνουμε και γιούς και να τους κατευθύνουμε ανάλογα ώστε να αποφεύγουν δεσμεύσεις όπως ο γάμος σε beta provider role.

Άλλωστε χρηματοοικονομικά αν το ερμηνεύσουμε, όλα μια σειρά πληρωμών είναι σ αυτή τη ζωή. Άλλοι με το 20άρικο κι άλλοι με το 3χίλιαρο.

Απλά το τριχίλιαρο το βλέπετε πιο αξιοπρεπές στη βάση του "αν σκοτώσεις 1 άτομο εισαι φονιάς, αν σκοτώσεις 80.000 σε πόλεμο είσαι υπέρμαχος της ελευθερίας".
Δεν έχουμε συνομιλήσει ποτε δεν ξέρω τι είσαι.
Μπορεί να ήμουν λίγο έκρυθμη πάντως σίγουρα είμαι κατά. Δεν υπάρχει μέση σε αυτό. Είμαι κατά και αν μου πεις ότι πηγαινεις σε οικους θα σου πω απλά μην το κάνεις. Αλλά όσο σου δίνουν το ελευθερο εσυ θα το κάνεις. Πολλά απ'όσα γράφεις δεν τα πολυκαταλαβαινω
Πάντως σίγουρα διαφωνώ με όλο αυτό το βρίσκω εγκληματικό. Αυτο
Δεν είμαι φεμινιστρια ουτε μισώ τους άντρες. Εργαζόμενη είμαι κι εγώ όπως οι περισσοτερες και προσπαθω οτιδήποτε εγκληματικό να μην το διαχεω στη ζωή μας
Αν δηλαδή ο γιος μου αυριο μς ρωτήσει εγώ αυτά που ξέρω θα του πω. Για αυτές τις κοπέλες. Ότι όχι δεν είναι επιλογή τους και κακοποιούνται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά αυτό είναι καταναγκασμός δεν είναι επιλογή της γυναίκας . Αλλά και όταν λέμε για επιλογή δεν ξέρω αν είναι γενικά γιατί έμμεσα όλοι από καταναγκασμό μπορεί να επιλέγουμε μια κοπιαστική δουλειά , χαμηλά αμειβόμενη ή ψυχοφθόρα γιατί δεν βρήκαμε κάτι καλύτερο .

Για το ότι μπορεί να το αντιλαμβάνονται οι άντρες ποια το επιλέγει και ποια όχι , είναι ένα θέμα γιατί συνήθως το κρατάνε κρυφό από την γυναίκα τους από το κύκλο τους, ίσως να λένε που να μπλέξω τώρα με νταβατζήδες και την νύχτα, οπότε είναι κάπως δύσκολο να στηριχτούμε στους πελάτες για να σταματήσει αυτό .
Μα μόνο αν σταματήσουν αυτοί οι πελατες θα σταματήσουν θα θρεφονται αυτά τα μαγαζιά!

Δε συγκρίνεται μια αναγκαστική δοθλεια που λες εσυ χαμηλά αμειβόμενη με μια δουλειά που ο άλλος καταπατά το σώμα σου σε εξαθλιωνει σε χτυπάει κ πόσα ακόμα..επειδη πληρωνει δηλαδή έχει δικαίωμα πανω σου.! Είναι τραγικό...
Και δυστυχώς οι γυναίκες τα περνάνε οι άντρες δεν έχουν την ίδια ψυχοσυνθεση. Δε θα πηγαιναν οι γυναίκες σε οικους ανοχής για να ικανοποιηθούν κι αν θα πηγαιναν θα ήταν λίγες. Νομίζω μια εποχή ξεκίνησε αλλά δε φτουρησε κάποιοι τετοιοι οίκοι υπάρχουν , για γυναίκες.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Επειδή μεγαλώνω παιδια , γι αυτό ανησυχώ.
Λυπάμαι αν σας χάλασα τις ιδέες περι πορνείας. Τη μαμά σου και τη κάθε μάνα την ανέφερα για τον απλούστατο λόγο ότι θα μπορουσαν κι εκεινες οι γυναίκες να γίνουν μανες να χουν μια αξιοπρεπή ζωή. Που δυστυχως η ζωή τους τα φέρε εκεί και δυσκολα ξεμπλεκουν έως ποτε.

Μόνο γυναίκες θα μπορουσαν να καταλάβουν.
Άκουσε ντεβιλ εκτός από το σεξ υπάρχουν κι άλλα στη ζωή που σου δίνουν αξία. Δυστυχώς ο άνθρωπος ένα πράμα έχει στο μυαλό του το σεξ κ το πως θα κυρίαρχει. Όταν γίνεται σε βάρος γυναικών εκεί πρεοει ο δικαστής και ο νόμος να προνοησει. Δυστυχώς όσο υπάρχουν κεφάλια διαστροφικά και πολυ ψηλά αυτό δε θα σταματήσει στον αιώνα των απαντα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και κάτι ακόμα : όσο επισκεπτεστε εσείς τα μπουρδελα τόσο διαιωνιζετε το έγκλημα εις βάρος του πιο αδυναμου φυλου που έτυχε να ειναι η γυναίκα.

Να γυρναγε ο κόσμος τουμπα να δουμε ποιες απόψεις θα είχατε τότε....
Αναθεωρειστε. Αυριο μεθαυριο θα κανετε κόρες. Θα χετε γυναίκα δίπλα σας. Πως δέχεστε κάτι τέτοιο;
Τροφή για; σκέψη και καλο πασχα
Κυρα μου, έχεις μπερδέψει κάποια
πράγματα στο μυαλό σου.
Αλλο το «απαγαγω/κοροϊδεύω μια νεαρή κοπέλα και την βάζω σε μπουρδελο να γ******* παρα την θέληση της για να βγάζω εγώ του κόσμου το χρήμα» και άλλο να γίνει μια γυναίκα sex worker, επειδή απλά γουστάρει να κάνει σεξ και να επωφελείται από αυτό. Το πρώτο είναι παράνομο και δεν θα πρέπει να το δέχεται κανεις. Το δεύτερο είναι επιλογή της γυναίκας και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό. Παρ’ όλα αυτά, σε καμια περίπτωση δεν θα έπρεπε μια γυναίκα να αισθάνεται ντροπή που εκδίδεται είτε με τον έναν είτε με τον άλλον τρόπο. Το θέμα είναι λεπτό, το καταλαβαίνω, αλλά σε κάποια πράγματα πρέπει να είμαστε πιο ανοιχτόμυαλοι.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Δεν έχουμε συνομιλήσει ποτε δεν ξέρω τι είσαι.
Μπορεί να ήμουν λίγο έκρυθμη πάντως σίγουρα είμαι κατά. Δεν υπάρχει μέση σε αυτό. Είμαι κατά και αν μου πεις ότι πηγαινεις σε οικους θα σου πω απλά μην το κάνεις. Αλλά όσο σου δίνουν το ελευθερο εσυ θα το κάνεις. Πολλά απ'όσα γράφεις δεν τα πολυκαταλαβαινω
Πάντως σίγουρα διαφωνώ με όλο αυτό το βρίσκω εγκληματικό. Αυτο
Δεν είμαι φεμινιστρια ουτε μισώ τους άντρες. Εργαζόμενη είμαι κι εγώ όπως οι περισσοτερες και προσπαθω οτιδήποτε εγκληματικό να μην το διαχεω στη ζωή μας
Αν δηλαδή ο γιος μου αυριο μς ρωτήσει εγώ αυτά που ξέρω θα του πω. Για αυτές τις κοπέλες. Ότι όχι δεν είναι επιλογή τους και κακοποιούνται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μα μόνο αν σταματήσουν αυτοί οι πελατες θα σταματήσουν θα θρεφονται αυτά τα μαγαζιά!

Δε συγκρίνεται μια αναγκαστική δοθλεια που λες εσυ χαμηλά αμειβόμενη με μια δουλειά που ο άλλος καταπατά το σώμα σου σε εξαθλιωνει σε χτυπάει κ πόσα ακόμα..επειδη πληρωνει δηλαδή έχει δικαίωμα πανω σου.! Είναι τραγικό...
Και δυστυχώς οι γυναίκες τα περνάνε οι άντρες δεν έχουν την ίδια ψυχοσυνθεση. Δε θα πηγαιναν οι γυναίκες σε οικους ανοχής για να ικανοποιηθούν κι αν θα πηγαιναν θα ήταν λίγες. Νομίζω μια εποχή ξεκίνησε αλλά δε φτουρησε κάποιοι τετοιοι οίκοι υπάρχουν , για γυναίκες.

Μα δεν ξαναπηγαίνουν , όποιος δεν είναι κτήνος δεν θα ξαναπάει, αλλά δεν σημαίνει ότι θα τρέξει και στην αστυνομία .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν έχουμε συνομιλήσει ποτε δεν ξέρω τι είσαι.
Αιτία για να χαλάσουν γάμοι, αλλά αυτό δεν είναι θέμα αυτής της συζήτησης.


Μπορεί να ήμουν λίγο έκρυθμη πάντως σίγουρα είμαι κατά.

Διακρίνω μια οπισθοχώρηση. Θαυμάσια. Δεν έχω πρόβλημα με το να έχετε άποψη, την σέβομαι την άποψή σας αν και την θεωρώ άξια bonds βαθμίδας D μετά απο χρεωκοπία αναφορικά με την επιστημονική βάση στην οποία δεν στηρίζεται.

Εκείνο με το οποίο έχω πρόβλημα, είναι πως καταπιανόμαστε με ένα θέμα, με το οποίο δεν έχουμε τριφτεί όλοι το ίδιο, και θεωρώ πως προσπαθείτε τόσο πολύ να ερμηνεύσετε τα πράγματα μέσα από τη δική σας οπτική, σε σημείο που υπεισέρχεστε σε μια αχρείαστη δογματικότητα απέναντι στο θέμα των ιερόδουλων και των συν αυτώ παρατρεχάμενων.

Πολλά απ'όσα γράφεις δεν τα πολυκαταλαβαινω
Παρακαλώ, ρώτησέ με ότι θέλεις, είμαι εδω για να κάνουμε μια φυσιολογική (στο βαθμό του δυνατού) συζήτηση.

Πάντως σίγουρα διαφωνώ με όλο αυτό το βρίσκω εγκληματικό.
Πριν ήταν χυδαίο, τώρα είναι και εγκληματικό. Όσο πας και το διανθίζεις πάντως.

Γιατί είναι εγκληματικό και από την πλευρά ποιανού; Του πελάτη;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Κυρα μου, έχεις μπερδέψει κάποια
πράγματα στο μυαλό σου.
Αλλο το «απαγαγω/κοροϊδεύω μια νεαρή κοπέλα και την βάζω σε μπουρδελο να γ******* παρα την θέληση της για να βγάζω εγώ του κόσμου το χρήμα» και άλλο να γίνει μια γυναίκα sex worker, επειδή απλά γουστάρει να κάνει σεξ και να επωφελείται από αυτό. Το πρώτο είναι παράνομο και δεν θα πρέπει να το δέχεται κανεις. Το δεύτερο είναι επιλογή της γυναίκας και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό. Παρ’ όλα αυτά, σε καμια περίπτωση δεν θα έπρεπε μια γυναίκα να αισθάνεται ντροπή που εκδίδεται είτε με τον έναν είτε με τον άλλον τρόπο. Το θέμα είναι λεπτό, το καταλαβαίνω, αλλά σε κάποια πράγματα πρέπει να είμαστε πιο ανοιχτόμυαλοι.

Συμφωνώ , έτσι ακριβως είναι. Κάποιες γυναικες γουστάρουν αυτο που κάνουν. Στους υπολοιπους δεν μας πέφτει λόγος.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Όχι σας παρακαλώ, είναι όλες σημαδεμένες στο κεφάλι, δεν έχουν δίκη τους κρίση. Είναι και το αδύναμο φύλο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Μα μόνο αν σταματήσουν αυτοί οι πελατες θα σταματήσουν θα θρεφονται αυτά τα μαγαζιά!

Δε συγκρίνεται μια αναγκαστική δοθλεια που λες εσυ χαμηλά αμειβόμενη με μια δουλειά που ο άλλος καταπατά το σώμα σου σε εξαθλιωνει σε χτυπάει κ πόσα ακόμα..επειδη πληρωνει δηλαδή έχει δικαίωμα πανω σου.! Είναι τραγικό...
Και δυστυχώς οι γυναίκες τα περνάνε οι άντρες δεν έχουν την ίδια ψυχοσυνθεση. Δε θα πηγαιναν οι γυναίκες σε οικους ανοχής για να ικανοποιηθούν κι αν θα πηγαιναν θα ήταν λίγες. Νομίζω μια εποχή ξεκίνησε αλλά δε φτουρησε κάποιοι τετοιοι οίκοι υπάρχουν , για γυναίκες.

Αριάνα δεν θα στο γράψω προσβλητικά αλλά εισαι εκτος τοπου και χρόνου !!!! Ειναι δυνατον να υπάρχουν οικοι ανοχης για γυναικες ; η γυναικα βρισκει ανα πασα στιγμή να κάνει ! Και επειδη ειναι τοσο ευκολο γινεται ιδιαιτερα επιλεκτική... αυτου του ειδους την άτυπη αδικια η "φυση" την εχει ισορροπησει με τις ιεροδουλες. Θες να το καταλαβεις αυτο καλώς δεν θές πάλι καλως. Γραψε την αποψη σου αλλα μην προσβάλλεις τους άντρες... γιατι δεν ξέρεις πισω απο καθε ιστορια τι κρυβεται. Ενα γυναικειο προφιλ να φτιάξω με μια νορμαλ φωτογραφια θα έχω καθε μερα απο 50 αιτηματα φιλίας.... πλακα μας κανεις τωρα....

Και το 20αρικο που ειπες... ειναι για 10 λεπτά... το πολυ 15 ένας αντρας που ειναι πλέον ωριμος και οχι πιτσιρικι κ θέλει διάρκεια στο σεξ δεν θα επιλέξει να πάει σε ενα μπουρδελο θα πληρώσει απο 50-100 ευρω σιγουρα για να περάσει 1 ωρα με κάποια.... αν αυτη η καποια εχει επιλεκτικά 5 πελάτες την ημέρα... με 100 ευρω ειναι 500 την ημερα ειναι 2500 ευρω την εβδομάδα... 10.000 ευρω το μηνα

Γινεται πλούσια.... και εσυ απλα νοικιάζεις 1 ωρα με μια γυναικα... να εχεις τη ψευδαισθηση μιας συντροφιας που ξαναλέω οι ιδιαιτερα ενεργοι αντρες οπως εγω δεν θα μου έφτανε... θα έπρεπε να χαλάω παρα πολλα λεφτά το μηνα αν δεν είχα μια σχέση εστω να περνάω καλά.

Μη γραφεις ακυρα πραγματα αμα δεν ξέρεις... δεν εχεις βιωσει ποτε τη μοναξια ενος αντρα δεν μπορεις να γραφεις - γραφετε προσβολές.

Εχε την αποψη σου αλλα μη προσβαλλεις και δεν ειναι ολοι οι αντρες ανοιχτοι στο να φλερτάρουν και να προσπαθησουν κάποιοι απογοητευονται γρηγορα και τα παρατάνε.

Το φλερτ δεν ειναι πάντα ευκολο...

Η μια δε γουσταρει
Η αλλη δινει τηλεφωνο μετα το μετανιώνει
Η αλλη βγηκε φτασατε ως ενα σημειο αλλα δεν ηθελε σέξ... εμεινες φτιαγμενος....

δηλαδη ρε φιλε αμα δεν ειστε αντρες μια περιοδο δεν μπορειτε να καταλαβετε... δεν εχετε γνωμη για ΟΛΑ πως το λένε. Οχι γιατι ειστε χαζές αλλα γιατι δε γινεται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Κυρα μου, έχεις μπερδέψει κάποια
πράγματα στο μυαλό σου.
Αλλο το «απαγαγω/κοροϊδεύω μια νεαρή κοπέλα και την βάζω σε μπουρδελο να γ******* παρα την θέληση της για να βγάζω εγώ του κόσμου το χρήμα» και άλλο να γίνει μια γυναίκα sex worker, επειδή απλά γουστάρει να κάνει σεξ και να επωφελείται από αυτό. Το πρώτο είναι παράνομο και δεν θα πρέπει να το δέχεται κανεις. Το δεύτερο είναι επιλογή της γυναίκας και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό. Παρ’ όλα αυτά, σε καμια περίπτωση δεν θα έπρεπε μια γυναίκα να αισθάνεται ντροπή που εκδίδεται είτε με τον έναν είτε με τον άλλον τρόπο. Το θέμα είναι λεπτό, το καταλαβαίνω, αλλά σε κάποια πράγματα πρέπει να είμαστε πιο ανοιχτόμυαλοι.
Κυρα μου κυράτσα μου δηλαδη υπάρχουν γυναίκες που επιλέγουν αθτο το επάγγελμα ; αδιανόητο και δεν υφίσταται.Δεν είναι καμμια γυναίκας το όνειρο να καθεται στον κάθε χαμένο για να βγάλει λεφτά γιατί ξέρεις δεν επιλέγουν με ποιον θα πάνε.. Μπορεί όσες είναι πιο ακριβές να επιλέγουν ανάμεσα στα σκατα το πιο προσεγμενο
Όλες αν τις ρωτήσεις θα ήθελαν κατι καλυτερο για τη ζωή τους , όλες. Άνθρωποι είναι αν δυνατόν χωνέψτε το ότι γίνεται καταναγκαστικά. Οπως πολλα ακόμα σε αυτή την άθλια ζωή. Κι αντε να βρεις αξίες και ηθική μέσα σε έναν κόσμο ανηθικο! Κάθε άνθρωπος έχει δικαίωμα στην αξιοπρέπεια κ με αυτά τα επαγγελματα καταπατειται!!! Πόσο δυσκολο είναι πια!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αριάνα δεν θα στο γράψω προσβλητικά αλλά εισαι εκτος τοπου και χρόνου !!!! Ειναι δυνατον να υπάρχουν οικοι ανοχης για γυναικες ; η γυναικα βρισκει ανα πασα στιγμή να κάνει ! Και επειδη ειναι τοσο ευκολο γινεται ιδιαιτερα επιλεκτική... αυτου του ειδους την άτυπη αδικια η "φυση" την εχει ισορροπησει με τις ιεροδουλες. Θες να το καταλαβεις αυτο καλώς δεν θές πάλι καλως. Γραψε την αποψη σου αλλα μην προσβάλλεις τους άντρες... γιατι δεν ξέρεις πισω απο καθε ιστορια τι κρυβεται. Ενα γυναικειο προφιλ να φτιάξω με μια νορμαλ φωτογραφια θα έχω καθε μερα απο 50 αιτηματα φιλίας.... πλακα μας κανεις τωρα....

Και το 20αρικο που ειπες... ειναι για 10 λεπτά... το πολυ 15 ένας αντρας που ειναι πλέον ωριμος και οχι πιτσιρικι κ θέλει διάρκεια στο σεξ δεν θα επιλέξει να πάει σε ενα μπουρδελο θα πληρώσει απο 50-100 ευρω σιγουρα για να περάσει 1 ωρα με κάποια.... αν αυτη η καποια εχει επιλεκτικά 5 πελάτες την ημέρα... με 100 ευρω ειναι 500 την ημερα ειναι 2500 ευρω την εβδομάδα... 10.000 ευρω το μηνα

Γινεται πλούσια.... και εσυ απλα νοικιάζεις 1 ωρα με μια γυναικα... να εχεις τη ψευδαισθηση μιας συντροφιας που ξαναλέω οι ιδιαιτερα ενεργοι αντρες οπως εγω δεν θα μου έφτανε... θα έπρεπε να χαλάω παρα πολλα λεφτά το μηνα αν δεν είχα μια σχέση εστω να περνάω καλά.

Μη γραφεις ακυρα πραγματα αμα δεν ξέρεις... δεν εχεις βιωσει ποτε τη μοναξια ενος αντρα δεν μπορεις να γραφεις - γραφετε προσβολές.

Εχε την αποψη σου αλλα μη προσβαλλεις και δεν ειναι ολοι οι αντρες ανοιχτοι στο να φλερτάρουν και να προσπαθησουν κάποιοι απογοητευονται γρηγορα και τα παρατάνε.

Το φλερτ δεν ειναι πάντα ευκολο...

Η μια δε γουσταρει
Η αλλη δινει τηλεφωνο μετα το μετανιώνει
Η αλλη βγηκε φτασατε ως ενα σημειο αλλα δεν ηθελε σέξ... εμεινες φτιαγμενος....

δηλαδη ρε φιλε αμα δεν ειστε αντρες μια περιοδο δεν μπορειτε να καταλαβετε... δεν εχετε γνωμη για ΟΛΑ πως το λένε. Οχι γιατι ειστε χαζές αλλα γιατι δε γινεται.
Φυσικά και υπάρχουν
Τουλάχιστον πριν μερικά χρόνια είχε ανοίξει στουντιο στη Γλυφάδα και σίγουρα θα υπάρχουν κι αλλά. Αν σε ενδιαφέρει μπορείς να το ψάξεις. Εμένα δε με ενδιαφέρει και δεν το ψάχνω. Ωραία δικαιολογία. Οι γυναίκες μπορουν να βρουν..
Ειλικρινά ΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ;;;;;
ΚΑΠΟΙΟς ΤΡΕΛΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΡΙΖΕΤΑΙ ΤΙς Απόψεις ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩς Η ΘΑ ΤΟ ΧΕΙ ΒΙΩΣΕΙ Η ΘΑ ΤΟ ΧΕΙ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙ
ΥΣ ΔΕ ΤΟ ΧΩ ΖΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ Άπειρες ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΚΥΡουσ ΜΕ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΡΕΥΝΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑθα κάτσω τώρα σε ένα φόρουμ να κάνω αντιπαράθεση με δυο τρεις ανώνυμους, πουδεν ξέρω καν τι είναι, για ποιο λόγο

Είπα τη γνώμη μου τι άλλο να σας πεισω αν πετάει ο γάιδαρος δηλαδη
Μυαλό έχουμε όλοι συνείδηση εζουμε αν κοιμαστε ησυχοι μπυ φτάνει κ μου πςρισσυευει
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Και καθε άνθρωπος έχει δικαιωμα σε μια γυναικεια συντροφια και δεν ειναι απαραιτητα σκατά οπως τον χαρακτηριζεις... σκατα ειναι ο κοσμος γενικά που εχει γινει σκατοκοσμος και κυριαρχει η καχυποψια και η ιδιοτελεια παντού.

Δεν σημαινει οτι αυτος ειναι απαραιτητα σκατά... τα ιδια έγραψες κ στο αλλο θρεντ οτι ειναι ανώριμο κάποιος να θέλει να ξαναφτιαξει τη ζωη του αφου χωρισε. Λιγη ενσυναισθηση δεν βλάπτει. Αμα το παμε ετσι ολα για τις γυναικες γινονται απο την μερα που γεννιομαστε οι αντρες πληρωνουμε. Και τρέχουμε να βελτιωθουμε να κανουμε το ενα να κανουμε το άλλο... αλλα οι γυναικες ειναι τα αδυναμα φύλλα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Αριάνα δεν θα στο γράψω προσβλητικά αλλά εισαι εκτος τοπου και χρόνου !!!! Ειναι δυνατον να υπάρχουν οικοι ανοχης για γυναικες ; η γυναικα βρισκει ανα πασα στιγμή να κάνει ! Και επειδη ειναι τοσο ευκολο γινεται ιδιαιτερα επιλεκτική... αυτου του ειδους την άτυπη αδικια η "φυση" την εχει ισορροπησει με τις ιεροδουλες. Θες να το καταλαβεις αυτο καλώς δεν θές πάλι καλως. Γραψε την αποψη σου αλλα μην προσβάλλεις τους άντρες... γιατι δεν ξέρεις πισω απο καθε ιστορια τι κρυβεται. Ενα γυναικειο προφιλ να φτιάξω με μια νορμαλ φωτογραφια θα έχω καθε μερα απο 50 αιτηματα φιλίας.... πλακα μας κανεις τωρα....

Και το 20αρικο που ειπες... ειναι για 10 λεπτά... το πολυ 15 ένας αντρας που ειναι πλέον ωριμος και οχι πιτσιρικι κ θέλει διάρκεια στο σεξ δεν θα επιλέξει να πάει σε ενα μπουρδελο θα πληρώσει απο 50-100 ευρω σιγουρα για να περάσει 1 ωρα με κάποια.... αν αυτη η καποια εχει επιλεκτικά 5 πελάτες την ημέρα... με 100 ευρω ειναι 500 την ημερα ειναι 2500 ευρω την εβδομάδα... 10.000 ευρω το μηνα

Γινεται πλούσια.... και εσυ απλα νοικιάζεις 1 ωρα με μια γυναικα... να εχεις τη ψευδαισθηση μιας συντροφιας που ξαναλέω οι ιδιαιτερα ενεργοι αντρες οπως εγω δεν θα μου έφτανε... θα έπρεπε να χαλάω παρα πολλα λεφτά το μηνα αν δεν είχα μια σχέση εστω να περνάω καλά.

Μη γραφεις ακυρα πραγματα αμα δεν ξέρεις... δεν εχεις βιωσει ποτε τη μοναξια ενος αντρα δεν μπορεις να γραφεις - γραφετε προσβολές.

Εχε την αποψη σου αλλα μη προσβαλλεις και δεν ειναι ολοι οι αντρες ανοιχτοι στο να φλερτάρουν και να προσπαθησουν κάποιοι απογοητευονται γρηγορα και τα παρατάνε.

Το φλερτ δεν ειναι πάντα ευκολο...

Η μια δε γουσταρει
Η αλλη δινει τηλεφωνο μετα το μετανιώνει
Η αλλη βγηκε φτασατε ως ενα σημειο αλλα δεν ηθελε σέξ... εμεινες φτιαγμενος....

δηλαδη ρε φιλε αμα δεν ειστε αντρες μια περιοδο δεν μπορειτε να καταλαβετε... δεν εχετε γνωμη για ΟΛΑ πως το λένε. Οχι γιατι ειστε χαζές αλλα γιατι δε γινεται.
Νοικιαζεις τη γυναίκα;;;;

Καλά ρε σεις ποση δημοκρατία πια ;;;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Νοικιαζεις τη γυναίκα;;;;

Καλά ρε σεις ποση δημοκρατία πια ;;;

Νοικιάζεις - πληρωνεις μια ωρα με τη γυναικα... οχι νοικιάζεις την γυναικα. Αυτη κερδιζει πολυ περισσοτερο καθως υπο κανονικες συνθηκες θα έπρεπε να ειναι τσαμπα και για τους δυο. Αυτο σε σοκάρει... ειναι οι γυναικες αδυναμο φυλλο για αυτο... καια φορα σκέφτομαι τι ωραια να ημουν ασέξουαλ χαχα (πλακα κανω). :P
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Απίστευτο, δεν ήξερα ότι έχεις μιλήσει με όλες τους. Εξαιρετική αποκάλυψη

Νοικιάζεις - πληρωνεις μια ωρα με τη γυναικα... οχι νοικιάζεις την γυναικα. Αυτη κερδιζει πολυ περισσοτερο καθως υπο κανονικες συνθηκες θα έπρεπε να ειναι τσαμπα και για τους δυο. Αυτο σε σοκάρει... ειναι οι γυναικες αδυναμο φυλλο για αυτο... καια φορα σκέφτομαι τι ωραια να ημουν ασέξουαλ χαχα (πλακα κανω). :P
Να ήσουν καλυτερα ναι

:P

:(

Είθε το Άγιο πασχα να φωτίσει τις ψυχές όλων και ειλικρινά να δώσει φως στις ψυχές και στα μυαλά μας
Πάμε κατά διαόλου σαν κοινωνία όμως εγώ όσο ζω, ΘΑ ΕΛΠΙΖΩ

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Φυσικά και υπάρχουν
Τουλάχιστον πριν μερικά χρόνια είχε ανοίξει στουντιο στη Γλυφάδα και σίγουρα θα υπάρχουν κι αλλά. Αν σε ενδιαφέρει μπορείς να το ψάξεις. Εμένα δε με ενδιαφέρει και δεν το ψάχνω. Ωραία δικαιολογία. Οι γυναίκες μπορουν να βρουν..
Ειλικρινά ΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ;;;;;
ΚΑΠΟΙΟς ΤΡΕΛΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΡΙΖΕΤΑΙ ΤΙς Απόψεις ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩς Η ΘΑ ΤΟ ΧΕΙ ΒΙΩΣΕΙ Η ΘΑ ΤΟ ΧΕΙ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙ
ΥΣ ΔΕ ΤΟ ΧΩ ΖΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ Άπειρες ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΚΥΡουσ ΜΕ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΡΕΥΝΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑθα κάτσω τώρα σε ένα φόρουμ να κάνω αντιπαράθεση με δυο τρεις ανώνυμους, πουδεν ξέρω καν τι είναι, για ποιο λόγο

Είπα τη γνώμη μου τι άλλο να σας πεισω αν πετάει ο γάιδαρος δηλαδη
Μυαλό έχουμε όλοι συνείδηση εζουμε αν κοιμαστε ησυχοι μπυ φτάνει κ μου πςρισσυευει

Εσυ ψάξε το εγω λέω δεν υπάρχει... στειλε μ με πμ ένα τέτοιο στουντιο εφοσον υπάρχει... ΟΥΤΕ ΕΝΑ δεν υπάρχει στο λέω εγω.... απλα οι πολυγαμικες γυναικες πάνε σε σουινγκεράδικα με τους άντρες τους... και μετά στα παρακειμενα ξενοδοχεια της παραλιακής... ρε συ δεν μιλας με κανεναν άβγαλτο τωρα εντάξει.

Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ για εναν σιγνκλ άντρα ειναι 80 ευρω ενω για τα ζευγάρια απο 20..... ΓΙΑΤΙ ;;;; προφανως γιατι θέλουν να κοψουν τη ψωλαρία... ολοι θα ήθελαν να πδηξουν...

Να πληρωσει ωραια γυναικα... για να κάνει σεξ... ΛΟΛ. Καμια 70αρα μπορει.... εκει υπάρχουν οι ζιγκολο οκ.

Ησυχοι δεν κοιμομαστε οταν ειμαστε καιρο χωρις γυναικα να στο πω εγώ... απο τη θέλετε αντρες ενεργους να σας ικανοποιούν ..... και απο την αλλη τους κράζετε κιολας... που εχουν ορέξεις και σκεφτονται το σέξ.

χριστιανη μου εσυ εχεις τον αντρα σου κ το κανετε καθε μερα.... αντιλαμβανεσαι οτι για καποιον που δεν εχει σχέση κ απο ατυχια εχει 5-6 μηνες να βρει δεν μπορει να καθεται ετσι ; NAI H OXI; δεν σημαινει οτι ειναι σκατά ή αχρηστος ελεος...

AN DEN TO ANTILAMVANESAI δeν ξερεις τους αντρες οσο νομιζεις...

φιλικά. ΕΛΕΟΣ πια...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να ήσουν καλυτερα ναι

:P

:(

Είθε το Άγιο πασχα να φωτίσει τις ψυχές όλων και ειλικρινά να δώσει φως στις ψυχές και στα μυαλά μας
Πάμε κατά διαόλου σαν κοινωνία όμως εγώ όσο ζω, ΘΑ ΕΛΠΙΖΩ

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Ναι παμε κατα διαολου επειδη κάποιοι εχουν ορεξη για σέξ και δεν μπορούν να μένουν καιρο μονοι τους.

Ενταξει μεταξυ μας δεν ειστε και εσεις οι πιο ευκολες πανω στο πλανητη...

Η μια φοβαται το φλέρτ
Η αλλη δεν ξέρει
Η αλλη δεν ειναι σε φάση....
Η αλλη απο τις 100 φρασεις που ειπε ενας αντρας εμεινε στην μια αστοχη να τον κακοχαρακτηρισει και να τον απορριψει....

εδω εγω που ειμαι κοινωνικος δυσκολευτηκα να βρω... φανταζομαι οι υπολοιποι ειδικά εαν δεν βρισκεται καμια φιλη κανας φιλος και ειναι το τυχερο να κολλήσουν.

Μιλας εκ του ασφαλους κακως εισαι τοσο αυστηρη... μολις βρεθεις σε αυτη τη θεση θα καταλαβαινες.

Σορρυ αλλα απο τον Ντεβιλ θα διαβασετε αληθειες... και ας γινω αντιπαθής. Ειμαι αληθινος τουλάχιστον.

Καλο πάσχα ευχομαι με υγεια για σενα και τα παιδακια σου και να μην εισαι τοσο αυστηρη. Αν θες. Γεια χαρά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο κρυφομισογυνισμός είναι σαν τη σκοτεινή υλη
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Ο κρυφομισογυνισμός είναι σαν τη σκοτεινή υλη

Και ο μισανδρισμος επισης ... η σοβαροφανεια η δήθεν... και η παντελής απουσια ενσυναισθησης. Αφηστε τις επικριτικοτητες και κοιτάξτε να καταλαβετε κ κανεναν άνθρωπο πιο διπλα σας απο το να τον κράζετε κ να τον κρίνετε. Και εσυ κάνεις την πολυ αυστηρη. Δηλαδη τωρα με αυτο που γράφεις τι βγαινει ας πουμε... να μας πεις οτι ειμαστε μισογυνηδες... γιατι επειδη σας λεμε τα στραβα;

δηλαδη ενας αντρας μονος του 1-2 χρονια τι θα κατσει να κανει να διαβαζει ποιηση και να ασχολειται με τις γατες ; ελατε τωρα.. ας κανουμε κ καμια σουρεαλιστικη συζητηση εδω μέσα... μην γραφουμε μονο θεωριες. Ας κοιταξουμε να γινουμε πιο ανοιχτομυαλοι κ να ξεκολησουμε απο τα στερεοτυπα αλλιως μια ζωη ολα μέτρια θα ειναι συμπεριλαμβανομένης κ της ερωτικης μας ζωης εκτος κ αν κάποιες φτιάχνονται με τα λαικ και τους ακολουθους... εκει πάσο.
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και ο μισανδρισμος επισης ... η σοβαροφανεια η δήθεν... και η παντελής απουσια ενσυναισθησης. Αφηστε τις επικριτικοτητες και κοιτάξτε να καταλαβετε κ κανεναν άνθρωπο πιο διπλα σας απο το να τον κράζετε κ να τον κρίνετε. Και εσυ κάνεις την πολυ αυστηρη. Δηλαδη τωρα με αυτο που γράφεις τι βγαινει ας πουμε... να μας πεις οτι ειμαστε μισογυνηδες... γιατι επειδη σας λεμε τα στραβα;

δηλαδη ενας αντρας μονος του 1-2 χρονια τι θα κατσει να κανει να διαβαζει ποιηση και να ασχολειται με τις γατες ; ελατε τωρα.. ας κανουμε κ καμια σουρεαλιστικη συζητηση εδω μέσα... μην γραφουμε μονο θεωριες.
Συγγνώμη αλλά δεν παρέθεσα το μήνυμα σου. Δεν σου απηύθυνα καν το λόγο. Έκανα το σχόλιο μου στο thread.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top