Είναι ντροπή να είσαι ιερόδουλη;

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,892 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά δεν παρέθεσα το μήνυμα σου. Δεν σου απηύθυνα καν το λόγο. Έκανα το σχόλιο μου στο thread.

Ναι δεσποινις μεγάλη μου τιμή... να με παραθέσετε, σας ευχαριστώ!!! :P αλλα αυτα που σχολιάζεις πρωτυτερα γράφτηκαν απο εμάς.. κ κυριως απο μενα και τον Βάλντερ. Στην διαφωνια μας με την Αριάνα η οποια για μενα ηταν ισοπεδωτικη σε αυτο το θρέντ. Θα τα δει απο το γιο της στο μελλον... τωρα εντάξει ας γράφουμε θεωριες για αγριους.
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι δεσποινις μεγάλη μου τιμή... να με παραθέσετε :P αλλα αυτα που σχολιάζεις πρωτυτερα γράφτηκαν απο εμάς.. κ κυριως απο μενα και τον Βάλντερ.
Δεν διάβασα τα σχόλια σας. Απάντησα στο ερώτημα του thread που ρωτάει αν είναι ντροπή να είσαι ιερόδουλη.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,489 μηνύματα.
Αν δε θέλει να διαβάσει ποιηση και να παιξει με τις γάτες (που προσωπικα δεν βρίσκω που το κακό σε αυτό, εχω γνωρίσει άντρες που έμειναν μόνοι τόσο μα τόσο ευγενείς με τις γυναίκες που ουδέποτε θα σκέφτονταν χυδαία για εκείνες) τι έλεγα; α ναι έχει και το χέρι του αν θέλει να αυτοικανοποιηθει. Επουδενί να "νοικιασει" Έναν άνθρωπο να ικανοποιήσει τις ορμές και τα βίτσια του ανά πάσα ώρα κ στιγμή κ να πληρωσει κ γι'αυτό, κι όλο αυτό παρα τη θέλησή της...
Να βρει ένα ταίρι να έχει παρεα να προσπαθησει. Μα Πάνω απ'όλα να σέβεται τον άνθρωπο δίπλα του.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι δεσποινις μεγάλη μου τιμή... να με παραθέσετε, σας ευχαριστώ!!! :P αλλα αυτα που σχολιάζεις πρωτυτερα γράφτηκαν απο εμάς.. κ κυριως απο μενα και τον Βάλντερ. Στην διαφωνια μας με την Αριάνα η οποια για μενα ηταν ισοπεδωτικη σε αυτο το θρέντ. Θα τα δει απο το γιο της στο μελλον... τωρα εντάξει ας γράφουμε θεωριες για αγριους.
Τον γιο μου τον μεγαλώνω να σέβεται το γυναικείο φυλο. Όπως σέβεται εμένα να σέβεται όσες θα έχει δίπλα του. Αλλιώς κρίμα του. Έτσι σκέφτεται κ ο πατερας του γι'αυτό είμαι μαζί του.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,892 μηνύματα.
LOL.

Δεν θελω να σε σοκάρω αλλα υπάρχουν και ιεροδουλες που φερονται στους πελάτες τους σαν να ειναι οι γκομενες τους.... βαθειά φιλάκια... ολοκληρωση , και πολλα άλλα... ακομη και squriting... εσυ τι νομιζεις δηλαδη οτι γινεται αγγαρεια; κανονικος έρωτας ειναι. Με κοπλιμεντα εκατέρωθεν... μ αρεσεις.. τι ωραιο σωμα που ΄χεις... καμια σχεση με τον γέρο πριν , μου εφτιαξες το βράδυ κτλπ κτλπ :P

Το να αυτο ικανοποιεισαι 30 χρονων αντρας για μενα ειναι κακομοιρια.... για καιρο πάνω απο 4-5 μηνες... κ πολύ έβαλα.

Μα ειναι δυνατον ; χαχα γελάω εντάξει... ειλικρινα μη με παρεξηγησετε.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Κυρα μου κυράτσα μου δηλαδη υπάρχουν γυναίκες που επιλέγουν αθτο το επάγγελμα ; αδιανόητο και δεν υφίσταται.Δεν είναι καμμια γυναίκας το όνειρο να καθεται στον κάθε χαμένο για να βγάλει λεφτά γιατί ξέρεις δεν επιλέγουν με ποιον θα πάνε.. Μπορεί όσες είναι πιο ακριβές να επιλέγουν ανάμεσα στα σκατα το πιο προσεγμενο
Όλες αν τις ρωτήσεις θα ήθελαν κατι καλυτερο για τη ζωή τους , όλες. Άνθρωποι είναι αν δυνατόν χωνέψτε το ότι γίνεται καταναγκαστικά. Οπως πολλα ακόμα σε αυτή την άθλια ζωή. Κι αντε να βρεις αξίες και ηθική μέσα σε έναν κόσμο ανηθικο! Κάθε άνθρωπος έχει δικαίωμα στην αξιοπρέπεια κ με αυτά τα επαγγελματα καταπατειται!!! Πόσο δυσκολο είναι πια!!!
Δεν βρίσκεις ηθικό το σεξ; Γιατί είσαι μάνα τότε; 😂
Ναι, υπάρχουν γυναίκες που επιλέγουν αυτό το επάγγελμα και καλα κάνουν. Δεν κάνουν τζάμπα σεξ, υπάρχουν αυτές που και το απολαμβάνουν και δεν θέλουν να δωθουν χωρίς κάποιο όφελος. Ποια είσαι εσυ για να πεις ότι μια γυναίκα που είναι sex worker δεν έχει αξιοπρέπεια;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,892 μηνύματα.
Τον γιο μου τον μεγαλώνω να σέβεται το γυναικείο φυλο. Όπως σέβεται εμένα να σέβεται όσες θα έχει δίπλα του. Αλλιώς κρίμα του. Έτσι σκέφτεται κ ο πατερας του γι'αυτό είμαι μαζί του.

Και ενας αντρας μπορει να πάει με μια επαγγελματια και να τη σέβεται... βασικα πάντα τη σέβεται πάει καθαρος... ομορφος κτλπ.

Τεσπα εχουμε εκ διαμετρου αντιθετες αποψεις.. Σεβαστες οι αποψεις σου η ενσταση μου ηταν στους χαρακτηρισμους. Επειδη ενας αντρας ετυχε ενα φεγγαρι να μην εχει κάποια γυναικα κ να θέλει να κάνει ερωτα δεν σημαινει οτι ειναι σκατάς. Μη το πεις παρα εξω θα σε παρεξηγήσουν ειλικρινά. Και δεν φαινεσαι κακη κοπέλα. Το σεξ σε ανεβάζει... και μπορει οταν δεν κανεις να σου λείπει και να θέλεις. Δεν θα κατσεις να πιέσεις τη καθεμια αν δεν θέλει... αυτο ειναι σεβασμος. Θα κανονισεις ισως ενα ραντεβου αν εισαι μονος σου.

Προσωπικά λατρευω τις γυναικες , και πάντα τις σεβομαι αλλα να μας σέβονται κ αυτές.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν διάβασα τα σχόλια σας. Απάντησα στο ερώτημα του thread που ρωτάει αν είναι ντροπή να είσαι ιερόδουλη.

Ενταξει με συγχωρεις τοτε... ήμουν περισσοτερο ορμητικος απο οτι έπρεπε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τη μανα μ τη την πιανεις τώρα ; έχει καμία δουλειά στη συζήτηση ;

Εσυ εισαι πιο περηφανη που γράφεις στο άλλο θρεντ ότι οποίος άντρας δεν μπορεί να βρει λεφτα να κόψει το λαιμό του να κάνει δευτερη δουλειά ; μεγάλη ιδέα έχεις... Χαλάρωσε λίγο.

Όπως πολυ σωστά σου είπε ο Βαλντερ υπάρχουν άνθρωποι με ειδικές ανάγκες που δεν μπορουν να βρουν συντροφο... Τραγικά τα όσα γράφεις. Μεγαλώνεις κ παιδια ωριμασε λίγο έλεος.

Αποχωρώ από τη συζήτηση και λυπάμαι για τον απαράδεκτο τρόπο που έχεις. Είσαι πολυ επιθετική. Και δεν μπορείς να κανεις συζήτηση.
Έλα Εντάξει χαλαρώστε λίγο δεν χρειαζεται ολο αυτο ρε συ...

Αγέλη πάλι πέσατε όλοι σε έναν...

Αν δείτε κάποιες σελίδες πριν που οκ υποστηρίζω αυτά που λέτε, κάποια ξύπνια μου είπε να πάω την κόρη μου σε αυτά τα άτομα που έχουν αναπηρία...
Γιατι και εγω το υποστήριξα....

Είδες κανένα να την σταυρωνει ?
Εδώ πάλι γιατί όλο αυτό?

Μια συζήτηση χωρίς να ξεφύγετε δεν μπορεί να γίνει εδώ μέσα?
Η γνωστή αγέλη να κοιτάξει τις δικές τις πράξεις και μετά να μιλάω πλέον...

άλλος ξεθυμενει στις πουτανες και άλλος πουλάει μπαρούφες σε κοριτσάκια καμία φορά και πολυ μικρά προκειμένου να τα πηδηξει ...
Ποιος είναι εδώ αυτός που έχει πρόβλημα που ξαφνικά όλοι το παίζουμε ηθικολογοι και γράφουνε τα γνωστά κατεβατά με την απέραντη μπουρδελοφιλοσοφια ...

Έχω και αλλά να πω αλλά δεν θα το συνεχίσω μπας και σταματήσει αυτή η ανθρωποφαγια επιτέλους εδώ μεσα...

Το ότι Η αριαννα και η κάθε Αρριανα έχει μια άποψη δεν σας περνάει από το μυαλό σας ότι κάπου πατάει και την λέει?

Το να πιστεύει ένας άνθρωπος ότι το να πηγαίνεις σε αυτές δεν είναι σωστό ποιον ενοχλεί ?

Πάνε εσύ καλό μου κανε την δουλίτσα σου ,πλήρωσε κιόλας και άσε τους άλλους να λένε..
Δεν θα κάνουμε όμως και πρότυπα ή θα χαψουμε το παραμύθι της κάθε πικραμένης ότι η ανάγκη την έφερε..

Ας δεχτούμε ότι υπάρχουν και αυτες γιατί ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ και το κάνουν και μπράβο τους ,μαζί τους ...
Για όλες τις άλλες μικρό καλάθι και γι αυτες και για τους επικριτές, νομίζω συμφωνείς 😉
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,892 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά αυτη τη περιοδο δεν πάω με επαγγελματιες... το θεμα δεν με αφορά... εχω μια ελευθερη σχέση καθως δεν έχω βρει και κάτι σοβαρο προς το παρόν... αλλα εγραψα πως δεν θα ημουν αρνητικος αν κάποιος δεν ειχε τιποτα απολύτως να πάει.

Η Αριάνα καλα κανει κ εχει την αποψη της δεν ειπε κανεις το αντιθετο. Απλα μπηκε πολυ επιθετικά να πει σκατάδες οσους πάνε... και στη τελικη Αριάνα μου δεν ειναι μονο το γυναικειο φυλλο το αδυναμο καμια φορά ειναι και το αντρικο... γιατι το γυναικειο μπορει να σαγηνευσει εναν αντρα κ να τον κανει ότι θέλει... εμενα πχ αμα κάποια έχει τροπο και με παιξει μπάλα θα με βγάλει νοκ άουτ.

Παιζει να κανω πολλά απο αυτα που θα θέλει... εκτος απο τα τελειως παράλογα... απλα θελω μια σωστη συμπεριφορά κ να μην με αγριευει πχ με χαρακτηρισμους κ περιφρονητική στάση.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν βρίσκεις ηθικό το σεξ; Γιατί είσαι μάνα τότε; 😂
Ναι, υπάρχουν γυναίκες που επιλέγουν αυτό το επάγγελμα και καλα κάνουν. Δεν κάνουν τζάμπα σεξ, υπάρχουν αυτές που και το απολαμβάνουν και δεν θέλουν να δωθουν χωρίς κάποιο όφελος. Ποια είσαι εσυ για να πεις ότι μια γυναίκα που είναι sex worker δεν έχει αξιοπρέπεια;
Αυτή είναι μια άλλη συζήτηση τελικά...

Ποιες είναι η ποιο σωστές, αυτες που το κάνουν και πληρώνονται ή αυτες που το κάνουν και ΔΕΝ πληρώνονται, ακούν και παραπάνω από πάνω αν έχουν πονοκέφαλο...

:bleh: :bleh: :bleh:

Δεν μπορώ πραγναρικα το κάνατε το θεματακι τόσο επίκαιρο οκως της Μ.Πεμπτης ..

Της Σταύρωση.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
μπορει να το επιλεγουν επειδη ειναι ευκολος δρομος για λεφτα
δυστυχως πολλες ετσι το βλεπουν
εχεις παρατηρησει πως ειναι εμφανισιακα οι καθαριστριες κι οι νοσηλευτριες/υπηρετριες/φροντιστες κατοικον;
ε καταλαβαινεις οι αλλες τι κανουν
μια φορα ημουν καπου στ κεντρο σχετικα καλα ντυμενη και περιμενα γυρω στα 3 λεπτα μια φιλη μου ορθια και μαντεψτε για τι με περασανε!
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά αυτη τη περιοδο δεν πάω με επαγγελματιες... το θεμα δεν με αφορά... εχω μια ελευθερη σχέση καθως δεν έχω βρει και κάτι σοβαρο προς το παρόν... αλλα εγραψα πως δεν θα ημουν αρνητικος αν κάποιος δεν ειχε τιποτα απολύτως να πάει.

Η Αριάνα καλα κανει κ εχει την αποψη της δεν ειπε κανεις το αντιθετο. Απλα μπηκε πολυ επιθετικά να πει σκατάδες οσους πάνε... και στη τελικη Αριάνα μου δεν ειναι μονο το γυναικειο φυλλο το αδυναμο καμια φορά ειναι και το αντρικο... γιατι το γυναικειο μπορει να σαγηνευσει εναν αντρα κ να τον κανει ότι θέλει... εμενα πχ αμα κάποια έχει τροπο και με παιξει μπάλα θα με βγάλει νοκ άουτ.

Παιζει να κανω πολλά απο αυτα που θα θέλει... εκτος απο τα τελειως παράλογα... απλα θελω μια σωστη συμπεριφορά κ να μην με αγριευει πχ με χαρακτηρισμους κ περιφρονητική στάση.
τοσο πολυ δεν αντεχουν οι αντρες και πανε με ιεροδουλες; αν τοσο πολυ δεν αντεχουν τις ορμες τους τοτε κατι δεν παει καλα κι αν δεν ειναι ικανοι γι αυτο δεν ειναι ικανοι για τιποτα!
δηλαδη αν ειναι δυνατον... αν ειναι να το παραδεχθουν και να τους ξυλωσουν απολες τις θεσεις και επαγγελματα ευθυνης! δεν θελω ο αυριανος γιατρος αν δεν εχει γ****ει μια μερα να προσπαθησει να με βιασει ουτε ο αυριανος πολιτικος να μην μπορει να αφοσιωθει στη δουλεια του, ουτε ολοι οι συναδελφοι να θελουν να με ριξουν στο κρεβατι!
ελπιζω να μην ισχυει παντως... γιατι αν ισχυει να τους στειλουμε ολους σπιτια τους αφου δεν μπορουν να ξεφυγουν απο τα ζωωδη ενστικτα τους!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,892 μηνύματα.
τοσο πολυ δεν αντεχουν οι αντρες και πανε με ιεροδουλες; αν τοσο πολυ δεν αντεχουν τις ορμες τους τοτε κατι δεν παει καλα κι αν δεν ειναι ικανοι γι αυτο δεν ειναι ικανοι για τιποτα!
δηλαδη αν ειναι δυνατον... αν ειναι να το παραδεχθουν και να τους ξυλωσουν απολες τις θεσεις και επαγγελματα ευθυνης! δεν θελω ο αυριανος γιατρος αν δεν εχει γ****ει μια μερα να προσπαθησει να με βιασει ουτε ο αυριανος πολιτικος να μην μπορει να αφοσιωθει στη δουλεια του, ουτε ολοι οι συναδελφοι να θελουν να με ριξουν στο κρεβατι!
ελπιζω να μην ισχυει παντως... γιατι αν ισχυει να τους στειλουμε ολους σπιτια τους αφου δεν μπορουν να ξεφυγουν απο τα ζωωδη ενστικτα τους!

Είπαμε με ένα μέτρο.... δεν ειπαμε να προσπαθησει να σε βιάσει εσένα ή κάποια άλλη. Αλλα δεν θα πάμε και στο άλλο άκρο να έχει ένας άντρας να πάει με γυναικα για μήνες... και αυτο οποιος δεν το καταλαβαινει τι να πω ισως δεν ειναι πολύ του σέξ. Που ουτε κ αυτο ειναι φυσιολογικο υπο την αποψη οτι αυριο μεθαυριο θα θέλει η γυναικα του να κάνουν ερωτα και θα της λέει βαριεμαι. Με τη πρωτη ευκαιρια θα ψάχνει να του τα φοράει.

Ξαναγραφω μην βιαζεστε να κρινετε. Ειμαστε υπερ της ισορροπιας ουτε της υπερβολης αλλα ουτε και της ελλειψης.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
τοσο πολυ δεν αντεχουν οι αντρες και πανε με ιεροδουλες; αν τοσο πολυ δεν αντεχουν τις ορμες τους τοτε κατι δεν παει καλα κι αν δεν ειναι ικανοι γι αυτο δεν ειναι ικανοι για τιποτα!
δηλαδη αν ειναι δυνατον... αν ειναι να το παραδεχθουν και να τους ξυλωσουν απολες τις θεσεις και επαγγελματα ευθυνης! δεν θελω ο αυριανος γιατρος αν δεν εχει γ****ει μια μερα να προσπαθησει να με βιασει ουτε ο αυριανος πολιτικος να μην μπορει να αφοσιωθει στη δουλεια του, ουτε ολοι οι συναδελφοι να θελουν να με ριξουν στο κρεβατι!
ελπιζω να μην ισχυει παντως... γιατι αν ισχυει να τους στειλουμε ολους σπιτια τους αφου δεν μπορουν να ξεφυγουν απο τα ζωωδη ενστικτα τους!
Ο βιασμός είναι βίτσιο και ανωμαλία , δεν ξέρω αν έχει να κάνει με την στέρηση και ότι ο άλλος καταπιέζεται να μη βιάσει καμία. Ότι μπορεί να φαντασιώνεται πιο εύκολα μια γνωστή του που υπό άλλες συνθήκες να μη το έκανε μπορεί και να ισχύει .
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top