Εθνικό κόμμα ΕΛΛΗΝΕΣ (πρώην "Έλληνες για την πατρίδα")

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γιατί άδικο έχω; Δεν έχετε σταματήσει να πετάτε εδώ μέσα λάσπη για τον Κασ. Να πω ότι κραζατε τους απογόνους των ληστοσυμμοριτων να πω εντάξει σιχαίνεστε τα άκρα. Αν θέλετε να είστε σωστοί τότε να είστε σαν τον juste ή τον Paskmak.

Αυτό σου λέω σε διαφορά, η ΧΑ ήταν προσωποπαγές κόμμα. Αφού είχε την αρχή του Αρχηγού.. το κόμμα του Κασ δεν είναι προσωποπαγές. Όσο για το συσσίτιο μόνο για Έλληνες που είναι το κακό; Μπράβο τους.
αλλο αν ηταν προσωπαγες εγω αναρωτιεμαι αυτα εχουν αξαφανιστει παιδια?Τι λεμε τωρα?
Απλα αλλαξαν μανδυα.Δειτε πιο καθαρα επιτελους.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
αυτο λεμε! αλλο στη ΧΑ και αλλο τι κανει τωρα, τωρα εχει μια διαφορετικη φιλοσοφια και φαινεται, υπαρχει βιντεο που δειχνει των δημαρχο της Αθηνας να φευγει κατα τη διαρκεια της ομιλιας του επειδη δεν αντεχε να ακουσει την αληθεια, και μετα απο λιγο καιρο στη φυλακη λογω του Φυσσα δηθεν. Επισης γιατι να ειναι η δημοκρατια το καλυτερο πολιτευμα; ειναι παντα σωστο αυτο που λενε οι πολλοι;
Καλα τωρα τι λες; Ότι ο Κασιδιαρης αλλαξε φιλοσοφία και αγαπάει το διαφορετικό ή οτι πρέπει να φιμωνουμε όσους εχουν διαφορετικη άποψη επειδη η "δημοκρατία δεν ειναι το καλύτερο πολιτευμα"?
Αν η Ελλαδα δεν ειχε σχέση με την Ευρώπη θα σου ελεγα οτι εχεις δικιο. Αλλα δυστυχώς ή ευτυχως, είναι μελος της ΕΕ και αυτη με την σειρα της, στηρίζεται στις συνθηκες ειρήνης και δημοκρατίας. Αρα, τέτοιες απόψεις θα πρεπει να επικρατουν κιολας. Οχι τωρα με την ΝΔ είμαστε καλυτερα, αλλά τα ακρα είναι σαφως χειροτερα.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί άδικο έχω; Δεν έχετε σταματήσει να πετάτε εδώ μέσα λάσπη για τον Κασ. Να πω ότι κραζατε τους απογόνους των ληστοσυμμοριτων να πω εντάξει σιχαίνεστε τα άκρα. Αν θέλετε να είστε σωστοί τότε να είστε σαν τον juste ή τον Paskmak.
Για να είμαι σωστός πρέπει να κάνω διαφήμιση στο εμβόλιο της άστραζένεκα δηλαδή;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Για να είμαι σωστός πρέπει να κάνω διαφήμιση στο εμβόλιο της άστραζένεκα δηλαδή;
Χαχααχ πετυχημένο αλλά όχι. Απλά αυτά τα δύο παιδιά είναι ανένδοτοι όταν είναι για τα δύο άκρα, δεν κάνουν επιλεκτικές διακρίσεις.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
αλλο αν ηταν προσωπαγες εγω αναρωτιεμαι αυτα εχουν αξαφανιστει παιδια?Τι λεμε τωρα?
Απλα αλλαξαν μανδυα.Δειτε πιο καθαρα επιτελους.
Ναι έχουν εξαφανιστεί. Γιατί αυτή τη στιγμή το κόμμα λειτουργεί μόνο του, τα στελέχη του το συγκρατούν και όχι κάποιος αρχηγός.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Γιάννη ο Κασιδιάρης ειναι καταδικασμενος ως μέλος εγκληματικης οργανωσης που ηταν η ΧΑ με αποφαση δικαστηριου τι εννοεις δεν εχει σχέση με τη χρυση αυγη ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι έχουν εξαφανιστεί. Γιατί αυτή τη στιγμή το κόμμα λειτουργεί μόνο του, τα στελέχη του το συγκρατούν και όχι κάποιος αρχηγός.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το σκότωσες τώρα.
αδειασαν τα μυαλα τους ε?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Ο Κασιδιάρης πρέπει να ηταν μεγάλος βλάκας τον ειχα ακουσει να μιλάει μια φορά σε εναν αστυνομικο διευθυντη και να του λεει παιζετε τα παπαρια σας επειδη εκει που συγκεντρωθηκε αυτος έγινε αντισυγκεντρωση αντι φασιστων - αριστερών.

Ρε βαρδαλάχο Κασιαδιρη τι ηθελες να κανει ο αστυνομος ρε μπουζουkι ; νομιζετε οτι οι αστυνομικοι υπάλληλοι ειναι υπαλληλοι σας. Άιντε βλάκες.

θα σου κανω λεει μηνυση για παραβαση καθηκοντος... θα μου κλάσεις έπρεπε να του πει.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
@Dimitrigood Γενικά έχεις ακόμα να διαβάσεις και να αναθεωρήσεις πολλά πράγματα. Εγώ εδώ μέσα στην ηλικία σου έγραφα ότι σκέφτομαι να ψηφίσω ΠΑΣΟΚ σαν το μη χείρον βέλτιστον. Θα δεις πολλά πράγματα οπότε ηρέμησε. Πάντως σαν συμβουλή σου λέω να παραμείνεις πατριώτης και να αγαπάς αυτή τη χώρα ο,τι και αν ψηφίσεις. Η ψήφος δεν κάνει τον πατριώτη αλλά η συμπεριφορά και κρατά στο μυαλό πάντα ότι η χώρα σου εποικιζεται.

Γιάννη ο Κασιδιάρης ειναι καταδικασμενος ως μέλος εγκληματικης οργανωσης που ηταν η ΧΑ με αποφαση δικαστηριου τι εννοεις δεν εχει σχέση με τη χρυση αυγη ;
Εννοώ το κόμμα του δεν έχει σχέση με την ΧΑ. Τελείως διαφορετική δομή σε όλα.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω η Ελλάδα ... τουλάχιστον τώρα με την πανδημία...θα έπρεπε να είχε χουντικό σύστημα ....η δημοκρατία μας κατέστρεψε δυστυχώς
Χουντικο συστημα και Μητσοτακης δε πανε μαζι. Της εφαγε ενας στη Ν.Σμυρνη και απο τοτε οι αστυνομικοι βαρανε προσοχες στη Νοτοπουλου αντι να διαλυσουν καμια κορονοκαταληψη
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
@Dimitrigood Γενικά έχεις ακόμα να διαβάσεις και να αναθεωρήσεις πολλά πράγματα. Εγώ εδώ μέσα στην ηλικία σου έγραφα ότι σκέφτομαι να ψηφίσω ΠΑΣΟΚ σαν το μη χείρον βέλτιστον. Θα δεις πολλά πράγματα οπότε ηρέμησε. Πάντως σαν συμβουλή σου λέω να παραμείνεις πατριώτης και να αγαπάς αυτή τη χώρα ο,τι και αν ψηφίσεις. Η ψήφος δεν κάνει τον πατριώτη αλλά η συμπεριφορά και κρατά στο μυαλό πάντα ότι η χώρα σου εποικιζεται.


Εννοώ το κόμμα του δεν έχει σχέση με την ΧΑ. Τελείως διαφορετική δομή σε όλα.

Εσυ εχεις ξαναδει να απειλει ο Κασιαδιαρακος ο Φυρερισκος αστυνομο οτι θα του κανει μηνυση για παραβαση καθηκοντος και καλα να του κουναει το δάχτυλο περι νομιμοτητας και στην προηγουμενη προταση να του λέει "Παιζετε τα παπαρια σας" εγω θα του λεγα κατσε ήσυχα και μιλα καλυτερα γιατι θα σε πάρω αυτοφωρο για εξυβριση. Οχι μαγκιές εδώ. Μαγκιές αλλού οχι σε εμάς.

Να κατεβασεις και μερικα ΕΚΑΜ να ριξουν και μερικες φάπες στο μπράβο το Λαγο γιατι πολυ μαγκας την ειδε.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτο το λέω εκλιπς .Δεν εχω δει ποιο χαζά άτομα να στηρίζουν την δημοκρατία της Ελλάδας ......δεν ξέρεις τι έχει συμβεί αλλά τεσπά δεν θα μπω σε ανάλυση

Θα περάσουμε καλά στο μέλλον .

Και δεν με νοιάζει οτι και να πείτε οι άλλοι γιατί ξέρω ότι δεν μένετε Ελλάδα και δεν ξέρετε τι πάει να πει ελληνική δημοκρατία σε σχέση με την δημοκρατία άλλον χώρων
εσυ δηλαδη την υπομενεις ασχημα τη δημοκρατια της Ελλαδας ε?
Στη δημοκρατια του Κιμ Γιονγκ Ουν επρεπε να εισαι να δω αν θα εγραφες τα ιδια :hehe:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Εσυ εχεις ξαναδει να απειλει ο Κασιαδιαρακος ο Φυρερισκος αστυνομο οτι θα του κανει μηνυση για παραβαση καθηκοντος και καλα να του κουναει το δάχτυλο περι νομιμοτητας και στην προηγουμενη προταση να του λέει "Παιζετε τα παπαρια σας" εγω θα του λεγα κατσε ήσυχα και μιλα καλυτερα γιατι θα σε πάρω αυτοφωρο για εξυβριση. Οχι μαγκιές εδώ.

Να κατεβασεις και μερικα ΕΚΑΜ να ριξουν και μερικες φάπες στο μπράβο το Λαγο γιατι πολυ μαγκας την ειδε.
Θα πεις τα ίδια και για τους antifa;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
εσυ δηλαδη την υπομενεις ασχημα τη δημοκρατια της Ελλαδας ε?
Στη δημοκρατια του Κιμ Γιονγκ Ουν επρεπε να εισαι να δω αν θα εγραφες τα ιδια :hehe:
Εσύ που χάθηκες ? Για έλα να μας πεις τι ωραία οικονομία έχουμε στην πανδημία που έλεγες ? Ε ? .....ξαφνικά τι έγινε και δεν σχολιάζει κανένας το ποσο καλά πάει η οικονομία ?


Όλοι είστε ότι νάνε εδώ χωρίς καμία ιδέα ανάλυσης που απεχεται κατά πολύ απ' την πραγματικότητα έχοντας μόνο αισιόδοξο μυαλό που φέρνει μόνο καταστροφή
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,797 μηνύματα.
Θα πεις τα ίδια και τους antifa;

Ηρθε κανεις αντιφά να το πει αυτο εκει μπροστά ; εγω τον Κασιδιάρη ειδα να δινει εντολες και να επιπλητει αστυνομους.... αυτη ειναι η δουλεια του να επιπλητει ; ποιος ειναι ο προισταμενος ; pes tou na paei na ..... εμενα δεν θα με βάζανε εκει γιατι ξερουν οτι θα γινοταν φασαρια και δεν ειμαι η μητερα Τερεζα να "κατευναζω" αλητάκους.

Τυπους σαν και εμενα που θα το πηγαιναν τερμα νομιμα δεν θα με έβαζαν σε τέτοιες θέσεις γιατι θα γινονταν μπερδεμα δηλαδη θα ειχαμε δουλειά. Που θέλουν να αποφευγουν... και για το πολιτικο κόστος. Καταλαβες ;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Ηρθε κανεις αντιφά να το πει αυτο εκει μπροστά ; εγω τον Κασιδιάρη ειδα να δινει εντολες και να επιπλητει αστυνομους.... αυτη ειναι η δουλεια του να επιπλητει ; ποιος ειναι ο προισταμενος ; pes tou na paei na ..... εμενα δεν θα με βάζανε εκει γιατι ξερουν οτι θα γινοταν φασαρια και δεν ειμαι η μητερα Τερεζα να "κατευναζω" αλητάκους.
Κάτσε να σε διοικούν αυτοί που σε διοικούν τώρα τότε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top