Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
πςςςςςς.....
Το Πασόκ κατατρόπωσε ΝΔ. Η ΝΔ είχε τις έδρες που κάποτε άνηκαν στο ΚΚΕ. Πςςςςςςςςς...........
:D:D:D:D:D:D:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Για λέγε τώρα εσύ...Καίγεται η πάτρα; :D

Στην Πάτρα έγινε χαμός.
Απερίγραπτη κατάσταση.

Όμως και ένα κουτσομπολιό.
Ο GAP όταν ήρθε για την ομιλία του εδώ είχε και έναν άλλον αντίπαλο εδώ εκτός από τη βροχή την οποία νίκησε: έναν Αφγανό.
Ο εν λόγω κύριος ήταν κρεμασμένος στα φώτα της σκηνής και απειλούσε να αυτοκτονήσει.
Η Αστυνομία παρακολούθησε διακριτικά την υπόθεση και στο τέλος της ομιλίας έφαγε γερό ξύλο από Πασοκτζήδες.

Αυτάαααααααααααα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πότε πήρε 95 έδρες το ΚΚΕ ρε παιδιά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χρονη δεν επρεπε να το κανεις αυτο.:(
Πως θα κοιμηθω τωρα?:(
-----------------------------------------
Εν τω μεταξυ βαμμενοι μεχρι το κοκαλο πρασινοι περνανει με τις κορνες εδω και ωρες και μου ερχεται να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο ε.-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Στην Πάτρα έγινε χαμός.
Απερίγραπτη κατάσταση.

Όμως και ένα κουτσομπολιό.
Ο GAP όταν ήρθε για την ομιλία του εδώ είχε και έναν άλλον αντίπαλο εδώ εκτός από τη βροχή την οποία νίκησε: έναν Αφγανό.
Ο εν λόγω κύριος ήταν κρεμασμένος στα φώτα της σκηνής και απειλούσε να αυτοκτονήσει.
Η Αστυνομία παρακολούθησε διακριτικά την υπόθεση και στο τέλος της ομιλίας έφαγε γερό ξύλο από Πασοκτζήδες.

Αυτάαααααααααααα.
:D
:lol2: :lol2: :lol2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Χρονη δεν επρεπε να το κανεις αυτο.:(
Πως θα κοιμηθω τωρα?:(

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=qvciDmwzy6A[/ame]

Ρε παιδιά πού είναι η Παπακώστα που δεν είχε βάλει γλώσσα μέσα της;
'Φχαριστιέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
μεχρι τωρα λεγαμε πειναμε

τωρα ομωσ ολα θα αλλαξουν

ισωσ να λεμε και διψαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Εν τω μεταξυ βαμμενοι μεχρι το κοκαλο πρασινοι περνανει με τις κορνες εδω και ωρες και μου ερχεται να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο ε.-.-
Η Κρήτη πρώτη φορά είχε ποσοστά αντάξια του '81.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ότι το πηλίκιο δεν ειναι πολιτική παράμετρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Για μένα είναι μία από τις παραμέτρους, όχι η σημαντικότερη... Σημαντικότερη θεωρώ το έργο του κόμματος ως αντιπολίτεση...
Εσύ με ποια κριτήρια δε στηρίζεις τον παπανδρέου δηλαδή, αν δεν έχεις διαβάσει το κυβερνητικό του πρόγραμμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Για μένα είναι μία από τις παραμέτρους, όχι η σημαντικότερη... Σημαντικότερη θεωρώ το έργο του κόμματος ως αντιπολίτεση...
Εσύ με ποια κριτήρια δε στηρίζεις τον παπανδρέου δηλαδή, αν δεν έχεις διαβάσει το κυβερνητικό του πρόγραμμα?

Για εμένα αυτή είναι η σημαντικότερη παράμετρος.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=LFje3f4PUjE&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Η Κρήτη πρώτη φορά είχε ποσοστά αντάξια του '81.
Καλα στην Κρητη παντα τιγκα στους πασοκους ειμασταν..
Μην το ψαχνεις φιλτατε.
-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Καλα στην Κρητη παντα τιγκα στους πασοκους ειμασταν..
Μην το ψαχνεις φιλτατε.
-.-

Το Ρέθυμνο νομίζω το 2004 ή το Σεπτέμβρη (; ) ήταν στη Ν.Δ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εν τω μεταξυ βαμμενοι μεχρι το κοκαλο πρασινοι περνανει με τις κορνες εδω και ωρες και μου ερχεται να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο ε.-.-


Same here...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Από το λίγο που διάβασα τις θέσεις του ΠΑΣΟΚ, συμφωνώ σε αρκετά, ιδίως στα κοινωνικά ζητήματα. Το αν θα πραγματοποιηθούν, είναι άλλο κεφάλαιο.

Δανία του νότου είπε θα κάνει την Ελλάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ποιος σου είπε οτι δεν τον στηρίζω; Το συμπέρανες απ'το οτι είπα οτι δεν προσπαθώ να τον υποστηρίξω; Ουδέτερος είμαι, δεν έχω διαβάσει το πρόγραμμα, πως το λένε...Κακώς βέβαια, απλώς δε μπήκα στον κόπο. Γι'αυτο δεν τον κρίνω κιόλας προς το παρόν. Τώρα εντάξει, όχι, για 30η φορά σου λέω, ότι δεν προκειται να στηριχτώ στο παραμύθι με τα σαρδάμ. Εντάξει, σέβομαι βεβαια την άποψή σου αλλά αντικειμενικά δεν τη θεωρώ παραγωγική, οτιδήποτε κι αν λες. Απλά γιατί στο δάσος δεν είναι ούτε δέντρο, ούτε γρασίδι, ούτε κόκκος χώματος. Δε νομίζω οτι χρειάζεται να το συζητησουμε άλλο αυτό, νομίζω οτι εξηγούμαι ξεκάθαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Δεν μιλαω για καθε νομο ατομικα.
Ειναι γνωστο οτι στην Κρητη οι περισσοτεροι ειναι πρασινοι, απλα.
Και δεν πιστευω οτι με τετοια μυαλα θα αλλαξει και πολυ αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Για εμένα αυτή είναι η σημαντικότερη παράμετρος.
https://www.youtube.com/watch?v=LFje3f4PUjE&feature=related
:lol2: :lol2: :lol2:
Πώπω Χρόνη μ'έχεις τσακίσει!!! :P:P
-----------------------------------------
Καλα στην Κρητη παντα τιγκα στους πασοκους ειμασταν..
Μην το ψαχνεις φιλτατε.
-.-
Εμάς είναι ήσυχοι όλοι τους. Περίεργο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Τώρα πάω στην αντίπερα όχθη.

Γκγχχμμμ.

Ελληνίδες, Έλληνες.

Είναι ολοφάνερον ότι η Νέα Δημοκρατία έχει περιέλθει εις μίαν απρόσμενον κατάστασιν την οποία ουδείς οπαδός του κόμματός μας περίμενε.
Θα ήθελα να γνωρίζουν όλοι ότι πάντα θα είμαι εδώ για το κόμμα.
Τέλος είμαι έτοιμος να στηρίξω την κόρ... εχμμμ την παράταξή μου ό,τι και όποτε το χρειαστεί.

ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ
Γούτου γούυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυτου.
ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!
:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Για να βγάλαμε τον Γιώργο πρωθυπουργό πρέπει να είμαστε πολύ απελπισμένος λαός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top