Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mittenwald

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mittenwald αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
και η προσεγγιση με ρωσσια ειναι ευρωαικη πολιτικη σε ολους τους τομεις..οτι εκανε η υπολοιπη ευρωπη γαλια γερμανια καναμε και εμεις ως παλαιο μελος της ευρωπης...
Ακριβώς.
Προσωπικά πιστεύω ότι η Ρωσσία δεν είναι ήδη στην ΕΕ, επειδή η ίδια δεν θέλει.
Ας μην ξεχνάμε ότι το εξωτερικό της χρέος έχει κυριολεκτικά εξαφανιστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ερχεται ο γαμος σιγα σιγα...απο αρραβωνα ξεκιναμε...σιγα σιγα συμμορφωνονται με τις επιταγες της εε...
εγω πιστευω οτι στο τελος θα φαμε κουφετα!:D:P


ο μεγαλυτερος εφιαλτης των αμερικανων ε?γιαυτο κανουν οτι μπορουν-πυραυλικη ασπιδα πχ-για να χωρισουν το πληιασμα εΕ και ρωσιας,και να παρουσιασουν την ρωσια ως εχθρο που μπορει να κοψει το αεριο στην ευρωπη κλπ.κατι που αν δεν βαλει το χερι του κανενας αμερικανορουφιανος τυπου ουκρανιας δεν προκειται να γινει..

εδω επι κομμουνισμου η Ρωσσια εδινε αεριο με τους αγωγους σε ολη την ευρωπη τωρα θα σταματησει που το ειχος επεσε?

Ο Μεντβεντεβ ειναι ευρωπαιστης αλλωστε ..ο αρκουδος(Medved= αρκουδα στα ρωσικα) .:P αυτο σημαινει το ονομα του...ταιριαστο για ρωσο προεδρο Ε?

ηδη στη γαλλκη γουιανα στη Ν ,αμερικη στο ευρωπαικο κοσμοδρομιο φτιαχνονται βασεις για εκτοξευση των ρωσσικων πυρυλων.σογιουζ...κλπ. και το ρωσσικο κοσμοδρομιο του πλετσεκ βορεια της φινλανδιας επι ευρωπαικου εδαφους ανακατασκευαζεται πληρως με ευρωπαικα λεφτα...

και η ΕΕ πλησιαζει με λεφτα αι αναμορφωσεις τις χωρες γυρω απο τη ρωσσια...τι ακολουθει ?Ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Το θέμα είναι τι συμφέρον έχουμε ΕΜΕΙΣ από τους Αμερικάνους,σ'αυτή τη φάση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Τελικα υπαρχουν δυο κομματα που τα λενε ''οικολογοι πρασινοι'';;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
1 καλό
Εργατικός
Μορφωμενος
Μιλάει αριστα
Αναβαθμισε και δημιουργησε εργα υποδομής
ΠΕΣ ΤΑ χρυσοστομε. το ξερετε οτι ο καραμανλης εχει κανει παρα πολλα εργα αλλα δεν τα διαφημιζουνε? και γιατι? γιατι ειναι ανοητοι ,μθα ερθει μετα το πασοκ θα τα βρει ετοιμα και θα πει''κοιταξτε τι καναμε, ποσα εργα εκτελεστηκαν?" ελεος δηλαδη.το ξερετε οτι πηγαινα στην κερκυρα να γραφτω για το μεταφραστικο και περεσα απο την ιονιο?φανταστικο εργο!!! ποιος το εκανε? το πασοκ? την εγνατια τον αγωγο μπουργκας -αλεξανδρουπολη? και τοσα αλλα εργα και τολμαει να μιλαει το πασοκ και το καθε πασοκ για ελλειματα και χρεη οταν αυτα που πληρωνει ο κοσμακης ειναι οι τοκοι απο τα δανεια που το πασοκ πηρε?? ποιον προσπαθειτε να κοροιδεψετε? θα ερθει το πασοκ και με την 100 μερες πολιτικη του θα φερει την ανοιξη. ξυπνηστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. πως θα παει μπροστα η αγορα οταν ο κοσμακης δεν εχει να δωσει γιατι χρωσταει παντου.?και γιατι χρωσταει? γιατι επαιρνε δανεια και καρτες για να κανει φιγουρα. να παρει το τζιπ να παρει τη βιλα και αλλα πολλα. αχ θελω να βγει το πασοκ να δω τι θα κανει πραγματικα. το εχω αχτι. πειτε μου και εσεις τι εκανε το πασοκ σε 20 χρονια. 5 χρονια ηταν η νδ στην κυβερνηση και εκανε τα πενταπλασια που ''εκανε'' το πασοκ!!! βγες γιωργακη να δουμε τι θα κανεις. θα βγει να μοιρασει λεφτα το αμερικανακι. που θα τα βρει? απο τους μεγαλομετοχους?κουνια που τον κουναγεεεε! το γνωστο...θα παρει δανεια για να δωσει και μετα θα καταρρευσει και η οικονομια και μετα ποιος θα φταιει παιδακια? η νδ. να το θυμαστε το πασοκ με την πολιτικη του θα μας καστρεψει και θα ειμαι εδω δυστυχως οταν θα γινει. κλαψε με μανουλα κλαψε με:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Χαλάρωσε μην πάθεις τίποτα.
Κανένας πολιτικός δεν είναι άγιος. Μπορεί εσύ να θέτεις σαν επιχείρημα ότι η ΝΔ έκανε πολλά έργα, κάποιος άλλος θα σου πει ότι το ΠΑΣΟΚ ήταν αυτό που έκανε κάπως πιο δημοκρατική την Ελλάδα και καθάρισε την τρομοκρατία των χαφιέδων. Συν και πλην υπάρχουν σε όλες τις πλευρές, δε χρειάζεται να εξάπτεσαι όμως τόσο, δε σου είναι τίποτα ούτε ο "Κωστάκης" ούτε ο "Γιωργάκης"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ενω ο χοντρος ας πουμε σε επεισε....
γιατι δηλαδη πρεπει ντε και καλα καποιος να σε πεισει? ο γιωργακης ηταν εμφανες πως το μονο που εκανε ηταν να ταζει λαγους και πετραχηλια για να βγει και να παρει την εξουσια. σε αντιθεση με τον καραμανλη που ηταν ειλικρινεστατος και απολυτα σαφης. ειπε οτι η κατασταση ειναι δυσκολη ενω ο παπαδρεου συνεχιζε να λεει σε 100 ημερες ''θα υπαρξει ανακαμψη με το προγραμμα μας''. ποιο ειναι ρε φιλε το προγραμμα σου που θα ανορθωσει την οικονομια και δεν το λες και στις αλλες ευρωπαικες χωρες να τελειωνουμε με την κριση? ααχχ ειναι πραγματικα αξιολυπητοι!!!
-----------------------------------------
Χαλάρωσε μην πάθεις τίποτα.
Κανένας πολιτικός δεν είναι άγιος. Μπορεί εσύ να θέτεις σαν επιχείρημα ότι η ΝΔ έκανε πολλά έργα, κάποιος άλλος θα σου πει ότι το ΠΑΣΟΚ ήταν αυτό που έκανε κάπως πιο δημοκρατική την Ελλάδα και καθάρισε την τρομοκρατία των χαφιέδων. Συν και πλην υπάρχουν σε όλες τις πλευρές, δε χρειάζεται να εξάπτεσαι όμως τόσο, δε σου είναι τίποτα ούτε ο "Κωστάκης" ούτε ο "Γιωργάκης"
δεν εξαπτομαι...νομιζω. καλα δεν καταλαβαινω πως το πασοκ εκανε πιο δημοκρατικη την ελλαδα αλλα τελοσπαντων. δικο εχεις, πρεπει να χαλαρωσω. μην παθω και τιποτα και δεν προλαβω να δω το γιωργακη πρωθυπουργο!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
ΠΕΣ ΤΑ χρυσοστομε. το ξερετε οτι ο καραμανλης εχει κανει παρα πολλα εργα αλλα δεν τα διαφημιζουνε? και γιατι? γιατι ειναι ανοητοι ,μθα ερθει μετα το πασοκ θα τα βρει ετοιμα και θα πει''κοιταξτε τι καναμε, ποσα εργα εκτελεστηκαν?" ελεος δηλαδη.το ξερετε οτι πηγαινα στην κερκυρα να γραφτω για το μεταφραστικο και περεσα απο την ιονιο?φανταστικο εργο!!! ποιος το εκανε? το πασοκ? την εγνατια τον αγωγο μπουργκας -αλεξανδρουπολη? και τοσα αλλα εργα και τολμαει να μιλαει το πασοκ και το καθε πασοκ για ελλειματα και χρεη οταν αυτα που πληρωνει ο κοσμακης ειναι οι τοκοι απο τα δανεια που το πασοκ πηρε?? ποιον προσπαθειτε να κοροιδεψετε? θα ερθει το πασοκ και με την 100 μερες πολιτικη του θα φερει την ανοιξη. ξυπνηστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. πως θα παει μπροστα η αγορα οταν ο κοσμακης δεν εχει να δωσει γιατι χρωσταει παντου.?και γιατι χρωσταει? γιατι επαιρνε δανεια και καρτες για να κανει φιγουρα. να παρει το τζιπ να παρει τη βιλα και αλλα πολλα. αχ θελω να βγει το πασοκ να δω τι θα κανει πραγματικα. το εχω αχτι. πειτε μου και εσεις τι εκανε το πασοκ σε 20 χρονια. 5 χρονια ηταν η νδ στην κυβερνηση και εκανε τα πενταπλασια που ''εκανε'' το πασοκ!!! βγες γιωργακη να δουμε τι θα κανεις. θα βγει να μοιρασει λεφτα το αμερικανακι. που θα τα βρει? απο τους μεγαλομετοχους?κουνια που τον κουναγεεεε! το γνωστο...θα παρει δανεια για να δωσει και μετα θα καταρρευσει και η οικονομια και μετα ποιος θα φταιει παιδακια? η νδ. να το θυμαστε το πασοκ με την πολιτικη του θα μας καστρεψει και θα ειμαι εδω δυστυχως οταν θα γινει. κλαψε με μανουλα κλαψε με:'(:'(:'(:'(:'(

Με την ίδια λογική:
Περιμετρική Πατρών, Ολυμπιακοί Αγώνες, Γέφυρα "Χαρίλαος Τρικούπης", Ελ. Βενιζέλος, Αττικό Μετρό κλπ κλπ

Δεν καταλαβαίνετε ένα πράγμα. Τα έργα αυτά γίνονται επειδή η Ε.Ε. δίνει λεφτά. Δεν γίνονται γιατί ο Καραμανλής ή ο Σημίτης ή ο Παπανδρέου είναι Εθνοευεργέτες.

Επίσης το έργο "Μπουργκάς-Αλεξανδρούπολη" και ο "South Stream" δεν έχουν γίνει ακόμα. Γίνονται.

Ο Καραμανλής είναι φτωχούλης; Θες να μου πεις ότι δούλευε στην οικοδομή και τα έκανε.

Η Ν.Δ. δεν πήρε δάνεια για το κράτος;

Το ΠΑΣΟΚ έφαγε το καταπέτασμα. Αυτοί τι έκαναν εδώ και 5,5 χρόνια;
Θυμίζω: Υποκλοπές, Βαρθολομαίος, Ζαχόπουλος, Βατοπαίδι (το μεγαλύτερο σκάνδαλο που έγινε ποτέ), Παυλίδης και άλλα πολλά

Τα σκάνδαλα του ΠΑΣΟΚ: Πάχτας, Χρυσανθακόπουλος

Το λεγόμενο σκάνδαλο του Χρηματιστηρίου δεν το θεωρώ σκάνδαλο γιατί κανένας δεν βίασε κανέναν να πάει να βάλει τα λεφτά του στη Σοφοκλέους. Θα μου πείτε ότι ο Σημίτης είπε και εγώ σας λέω: σας υπέγραψε κανένα συμβόλαιο; Εξάλλου ο Έλληνας πάντα επιδιώκει το εύκολο κέρδος.

Αυτάααααααααα.
-----------------------------------------
γιατι δηλαδη πρεπει ντε και καλα καποιος να σε πεισει? ο γιωργακης ηταν εμφανες πως το μονο που εκανε ηταν να ταζει λαγους και πετραχηλια για να βγει και να παρει την εξουσια. σε αντιθεση με τον καραμανλη που ηταν ειλικρινεστατος και απολυτα σαφης. ειπε οτι η κατασταση ειναι δυσκολη ενω ο παπαδρεου συνεχιζε να λεει σε 100 ημερες ''θα υπαρξει ανακαμψη με το προγραμμα μας''. ποιο ειναι ρε φιλε το προγραμμα σου που θα ανορθωσει την οικονομια και δεν το λες και στις αλλες ευρωπαικες χωρες να τελειωνουμε με την κριση? ααχχ ειναι πραγματικα αξιολυπητοι!!!
O Καραμανλής δεν έχει πει τις θέσεις του κόμματος.
Απλώς επιτίθεται στον Παπανδρέου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
δεν εξαπτομαι...νομιζω. καλα δεν καταλαβαινω πως το πασοκ εκανε πιο δημοκρατικη την ελλαδα αλλα τελοσπαντων. δικο εχεις, πρεπει να χαλαρωσω. μην παθω και τιποτα και δεν προλαβω να δω το γιωργακη πρωθυπουργο!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Μιλάω για όταν πρωτοανέλαβε το ΠΑΣΟΚ την εξουσία. Το ότι μπορούμε και δεν έχουμε χαφιέδες να καταγράφουν την κάθε κίνηση μας, το ότι ο αστυνομικός έχει αποθεοποιηθεί, το ότι οι πολιτικοί έστω και για τα μάτια του κόσμου δεν προβαίνουν σε τόσες αυθαιρεσίες απλά επειδή κατέχουν την εξουσία είναι κάτι που ο οφείλεται στο ΠΑΣΟΚ. Δεν είμαι οπαδός του συγκεκριμένου κόμματος απλά το αναγνωρίζω, ο Παπανδρέου έκανε και κάποια καλά. Τώρα αν τα δικά σου επιχειρήματα εμπλουτίζονται με το να κολλάς ένα άκης στο πρόσωπο ένος πολιτικού τι να σου πω, προσωπικά αμέσως με ξενερώνεις. Είτε έλεγες Γιωργάκης, Κωστάκης, Αλεκούκα κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Είδαμε και τον Κωστάκη τι έκανε.
Άστο
πο πο αντι να ειστε τοσο ειρωνικοι καθε φορα, βγαλτε τις παρωπιδες και αξιολογηστε πραγματικα τα εργα και των δυο κομματων. μαλλον το'' αστο'' το αναφερεις γιατι ο η νδ εχει κανει τοσα πολλα καλα για αυτον τον τοπο , που για τους υπολοιπους δεν φαινονται κατα ενα περιεργο τροπο, και κουραζεσαι να αναφερεις τα παντα. α και ειδαμε και το πασοκ τι εκανε τοοοοοσα χρονια!!!
-----------------------------------------
Ό,τι είναι όλοι τα ιδια σ...ά, είναι. Αλλά μη μου λες πως ο Κωστάκης είναι ικανότερος από τον Παπανδρέου, τη στιγμή που το μόνο που ξέρει να κάνει χωρίς λάθη είναι να παίζει Play Station.

Χωρίς παρεξήγηση.
λοιπον αυτο ειναι τεεελειως ασχολιαστο!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
πο πο αντι να ειστε τοσο ειρωνικοι καθε φορα, βγαλτε τις παρωπιδες και αξιολογηστε πραγματικα τα εργα και των δυο κομματων. μαλλον το'' αστο'' το αναφερεις γιατι ο η νδ εχει κανει τοσα πολλα καλα για αυτον τον τοπο , που για τους υπολοιπους δεν φαινονται κατα ενα περιεργο τροπο, και κουραζεσαι να αναφερεις τα παντα. α και ειδαμε και το πασοκ τι εκανε τοοοοοσα χρονια!!!
-----------------------------------------

λοιπον αυτο ειναι τεεελειως ασχολιαστο!:mad:

Κορίτσι μου πας καλά; Ζεις σε άλλη χώρα;
Η Ελλάδα εδώ και 20 χρόνια ΠΙΣΩ πάει!

Και ναι Playstation παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Κορίτσι μου πας καλά; Ζεις σε άλλη χώρα;
Η Ελλάδα εδώ και 20 χρόνια ΠΙΣΩ πάει!

Και ναι Playstation παίζει.

Θ συμφωνισω...ειναι τεραστια η καταστροφη και τα υπολοιπα που εχουν αφησει για να μπορεσει εστω και ο Γιωργακης να κανει κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Δυστυχώς μου φαίνεται ότι θα βγει το ΠΑΣΟΚ αν και το απεύχομαι.Θέλω να ξαναβγει η ΝΔ για δικούς μου λόγους.:P

@Katatsuneko:
Πρέπει σιγά σιγά να αρχίσουμε να ασχολούμαστε με την πολιτική γιατί σε 2-3 χρόνια θα αναγκαστούμε και εμείς να ψηφίσουμε.
αχουυυυυυυυ εισαι απο την κερκυρα? περασα φετος στο μεταφραστικο και χαρηκα παρα πολυ! :Dηταν η 1η μου επιλογη. το νησι σας ειναι πανεμορφο και με εκπληκτικους ανθρωπους. εγω φετος ψηφιζω και ειμαι σιγουρη για το τι θα επιλεξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
αχουυυυυυυυ εισαι απο την κερκυρα? περασα φετος στο μεταφραστικο και χαρηκα παρα πολυ! :Dηταν η 1η μου επιλογη. το νησι σας ειναι πανεμορφο και με εκπληκτικους ανθρωπους. εγω φετος ψηφιζω και ειμαι σιγουρη για το τι θα επιλεξω.

???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Έλα μου ντε. Μάλλον έχει πιάσει σβάρνα τις σελίδες και απαντάει σε όποιο ποστ της αρέσει.
Η κατάσταση δε σώζεται από κανέναν πολιτικό γιατί κανείς δε θα τολμήσει να βάλει το μαχαίρι στο κόκκαλο. Κανείς δε θα μπορέσει να σταματήσει τους πεινάλες που βρέθηκαν ξαφνικά στην εξουσία να δημιουργούν το ένα σκάνδαλο μετά το άλλο. Και αυτό που με ενοχλεί πιο πολύ είναι ότι εμείς επιτρέπουμε και επιτρέψαμε αυτήν την αυθαιρεσία και την ανώριμη διοίκηση της Ελλάδας, είτε πρόκειται για ΠΑΣΟΚ είτε για ΝΔ. Όταν γνώμονας είναι το γρήγορο κέρδος δε μπορείς να περιμένεις πως θα γίνουν θαύματα ούτε σε 100 ούτε σε 1000 μέρες. Θέμα νοοτροπίας είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Φυσικά και δεν ήταν επί εποχής Σημίτη κεντροαριστερά.Νομίζω ότι τώρα όμως με τον Γ.Π μπορεί να υπάρξει μια νέα περίοδος.Άλλωστε η ιδεολογικο-πολιτική βάση του ΠΑΣΟΚ είναι σοσιαλιστική.
ααααααααααααααααχχχχχχχχχχααααααααααχχχχχχχχχαααααα ναι η περιοδος της πληρους καταρρευσης. χανομαστε παναγια μου ετσι και βγει ο γιωργακης!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ό,τι του φανεί του Λωλοστεφανή...

Οτι και να ψηφισει..οχι μονο εκεινη αλλα και ολοι οι υπολοιποι δεν αλλαζει κατι...απο δω και περα σημασια δεν εχει το ποιον θα ψηφισεις αλλα το εαν θα ψηφισεις...γιατι ειναι ολοι τους βλακες με δεικτες...βλακας1,βλακας2.....και εμεις ακομα περισσοτερο που ψηφιζουμε καθε 4 χρονια την αυτοκαταστροφη της χωρας μας...ειμαστε αξιοι της μοιρας μας λοιπον..μποορει το πολιτευμα να λεγεται δημοκρατια αλλα ουσιαστικα δικτατορια εχουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ό,τι του φανεί του Λωλοστεφανή...
καλε αυτο το σχολιο πηγαινε για ενα παιδι που αριστερα εγραφε την καταγωγη του,πως ειναι απο κερκυρα για αυτο το ανεφερα. συγγνωμη αμα σας μπερδεψα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
καλε αυτο το σχολιο πηγαινε για ενα παιδι που αριστερα εγραφε την καταγωγη του,πως ειναι απο κερκυρα για αυτο το ανεφερα. συγγνωμη αμα σας μπερδεψα!

Ναι.
Το θέμα μας είναι άλλο όμως.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top