Ελληνικές σειρές 2023 - 2024

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,309 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,983 μηνύματα.
Δείτε τις Ψυχοκόρες, παιδιά. Τώρα που τελείωσαν (έβαλα και την Μ.Αλεξιάδη ως άβαταρ, που δεν τα συνηθίζω τα μη πολιτικά χαχα!) έχω να πω ότι είναι η καλύτερη ελληνική σειρά μυθοπλασίας από το "Νησί".
Μόλις είδα τα τελευταία.
Οι δυο τελευταίες season έριξαν την ποιότητα σε σκηνοθεσία και σενάριο. Επίσης τελειωσε απότομα λες και περίμεναν περισσότερα επεισοδια. Συναντήθηκαν οι τέσσερεις αδελφές από το πουθενά. Η Βασιλική εκει που ήταν με ψεύτικο ονομα καθώς επίσημα ήταν νεκρή περασε στο ιταλικό πανεπιστημιο χωρίς απολυτήριο σε γλώσσα που δεν ξερει (σεναριακή αστοχία). Τον αδελφό που σεναριακά πρόσφερε ελάχιστα. Ο Σώτος έγινε ρεμάλι και δεν έπρεπε να γίνει ξανά καλος. Βασικά ρεμάλι ήταν παλι γιατί φλεξαρε στη Μαρικα ότι αυτος βρηκε τη Βασιλική. Στο τελος σκότωσαν τη Φρόσω που ήταν σεναριακή ευκολία καθώς το παιδι έμεινε στη Νατσαινα.

Επρεπε να την κρατήσουν 2 season τη σειρα και να βρουν τρόπους να συνδέσουν τις ιστορίες.

Πιστευω ότι η Φρόσω κουβάλησε στο τελος και αυτή αξιζει να γίνει το avatar σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,309 μηνύματα.
Εγώ πάντως, όχι επειδή παίζει η αγάπη μου, θα την δω γιατί ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έχουμε σειρά αστυνομική και όχι εποχής.. Θα έχει πολύ δράση και σασπένς! Έχει λείψει αυτό..

IMG_20240519_115109_049.jpg
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,342 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,309 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top