Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,261 μηνύματα.
το βιτριόλι που χρησιμοποιήθηκε στην επίθεση κόστισε όπως αναφέρεται στη δικογραφία μόλις 4,5 ευρώ και παραγγέλθηκε απο το διαδίκτυο.

Ω ΘΕΟΙ

 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Αν αναζητήσουν το βιτριόλι πώς πληρόθηκε π.χ. ηλεκτρονικά. Ή αν ήταν με courier στο σπίτι της ή να πήγε εκείνη να το πάρει;
Να ψάξουν τις ηλεκτρονικές συναλλαγές/κινήσεις.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,911 μηνύματα.
Μου αρέσει το σύστημα της Αμερικής που πριν το δικαστήριο κάνουν συμβιβαστική πρόταση με πιο μειωμένη ποινή σε σύγκριση με αυτή που θα αποφασίσει το δικαστήριο αν σε βρει ένοχο.

Τώρα η τυπισσα, μετά τη συμβουλή του δικηγόρου της, δεν έχει κανένα λόγω να παραδεχτεί ότι είναι ενοχή.

Τα στοιχεία είναι αναμφισβήτητα. Παρόλα αυτά είναι αντίθετος στη δημοσίευση των φωτογραφιών της και των προσωπικών της στοιχείων καθώς δεν υπάρχει καταδικαστική απόφαση.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,759 μηνύματα.
Δεν νομίζω οτι μπορούμε να κάνουμε λόγο για φίλους και για εχθρούς ,καθώς αυτη η συμπεριφορά δεν συνάδει με λογικό άνθρωπο.
Το πρόβλημα είναι οτι κυκλοφορούν πολλοί ψυχοπαθείς εκει έξω και ναι φυσικά και πρέπει , αν καταλάβουμε κατι , να προστατευουμε τον εαυτό μας απο αυτούς.Αλλα η ουσιαστική λυση δεν ειναι αυτή.
Προσωπικά έτυχε να κάνω κολλητή παρεα στο πρώτο ετος του πανεπιστημίου με ενα ατομο που αποδείχθηκε οτι ηταν μυθομανης και οχι μονο .
Τελοπαντων , γενικα ειχαμε ζησει ακραιες καταστάσεις η παρεα κι τελικα απομακρύνθηκαμε απο αυτη καθως πραγματικά πλεον φοβόμασταν.
Το θεμα ειναι οτι αν δεν φοβόμουν θα την επιανα και θα της μιλούσα.
Η κοπέλα αυτή με όποιο ατομο κανει παρέα στο τέλος παντα καταληγει μονη της .
Πολλοί(λιγοι πλεον) πιστεύουν οτι ειναι απλα κακια .Ε δεν πιστεύω οτι ειναι απλα κακια καθως και δεν πιστεύω οτι οι γονείς της δεν κατάλαβαν τίποτα τοσα χρονια .
Το θεμα ειναι οτι ζούμε σε μια κοινωνία που ολα αυτα ειναι ταμπού με αποτέλεσμα αυτα τα ατομα να καταλήγουν πολυ άσχημα.
Πολλα εγκλήματα θα μπορούσαν να ειχαν αποφευχθεί αν η καθε οικογένεια είχε μεριμνήσει να ασχοληθεί όντως με το παιδί τής ,οταν κατι δεν πηγαίνει σωστα.
Ειναι τελειως διαφορετικο πράγμα η διαπροσωπια, η προδοσια κτλ και τελειως αλλο το να θες να καταστρέψεις με αυτόν τον τρόπο τη ζωη κάποιου. Ας μην τα συγχέουμε.Τα πρώτα ειναι ανθρώπινα , το δεύτερο δεν ειναι .
πολυ ωραια αποψη!!Τελικα αρχιζει και φαινεται το πτυχιο του φιλολογου!!Σας ζηλευω ολους εσας που γραφετε με σωστα σημεια στιξης κτλπ και μαλιστα σε ηλεκτρονικο λογο.Εγω και σε γραπτο λογο μονοκοπανια τα εγραφα ποσο μαλλον σε ιντερνετικο που βαριεμαι να γραψω σωστα συντακτικες προτασεις.Απο κει και περα και στην ουσια του θεματος αυτα τα ατομα δεν πρεπει να απομονωνονται αλλα να υπαρχει η σωστη ψυχιατρικη υποστηριξη
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,285 μηνύματα.
Κάποια "ειδησεογραφικά" είναι απλά απαράδεκτα στο πως καλύπτουν την είδηση ή τι virtue signaling κάνουν, ακόμα και σε τέτοιες ώρες και περιστατικά. Αυτό έχω να πω μόνο και τίποτε άλλο. Κάποιοι άνθρωποι απορώ πως έπιασαν πένα εξ αρχής.
 

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,355 μηνύματα.
Εε κάντε τα fuse και τα δύο,και γενικά δύσκολα συνδυάζονται ειδικά απο την στιγμή που το ένα κυριολεκτικά δεν έχει λόγο ύπαρξης πλέον . Άσε που η περούκα μπορεί να φανεί κιόλας εαν είναι η ίδια .
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τελικά έκανε πολλά λάθη αν είναι όντως αυτή. Έχει καλό δικηγόρο πάντως δεν θα κάτσει ούτε δεκαετία στη φυλακή, αν μπει. Σε πέντε χρόνια θα είναι έξω
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Ω ΘΕΟΙ

Εμένα πιο πολύ το παρακάτω μου έκανε εντύπωση:
Η 35χρονη συνέχισε να χρησιμοποιεί σύμφωνα με τα στοιχεία της δικογραφίας την τηλεκάρτα από την οποία είχε γίνει το τηλεφώνημα στο ραδιοταξί αμέσως μετά την επίθεση. Καλούσε αριθμούς που στη συνέχεια καλούσε και από το δικό της κινητό τηλέφωνο.
Αυτό πως το εξήγησε; Επίσης γιατί απλά να μην πετάξει την τηλεκάρτα αφότου έκανε ο, τι έκανε; Τόση τσιγκουνιά πια που ήθελε να χρησιμοποιήσει και τα παρατελευταια λεπτά; (χαζό ίσως αλλά κάτι τέτοιο μου βγάζει :hehe:)
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εμένα πιο πολύ το παρακάτω μου έκανε εντύπωση:

Αυτό πως το εξήγησε; Επίσης γιατί απλά να μην πετάξει την τηλεκάρτα αφότου έκανε ο, τι έκανε; Τόση τσιγκουνιά πια που ήθελε να χρησιμοποιήσει και τα παρατελευταια λεπτά; (χαζό ίσως αλλά κάτι τέτοιο μου βγάζει :hehe:)
Εδώ κράτησε και τα ίδια ρούχα φαίνεται. Αντί να πετάξει τα πάντα από την πρώτη μέρα, ρούχα, περούκα, τηλεκαρτα κλπ. Επίσης δεν είχε σκεφτεί κάποιο άλλοθι; Στις κάμερες είναι ξεκάθαρο ότι είναι αυτή ή όχι; Γενικά ενώ το σχέδιο της σε μερικά σημεία είναι πάρα πολύ καλό, έχει πολλές απροσεξίες.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,355 μηνύματα.
Τελικά έκανε πολλά λάθη αν είναι όντως αυτή. Έχει καλό δικηγόρο πάντως δεν θα κάτσει ούτε δεκαετία στη φυλακή, αν μπει. Σε πέντε χρόνια θα είναι έξω
Η κοινωνία όμως απέναντι της θα είναι η ίδια τόσο 5 χρόνια πρίν όσο και μετά,και σχεδόν όλοι έχουν δει το πρόσωπο της :P .

Εμένα πιο πολύ το παρακάτω μου έκανε εντύπωση:

Αυτό πως το εξήγησε; Επίσης γιατί απλά να μην πετάξει την τηλεκάρτα αφότου έκανε ο, τι έκανε; Τόση τσιγκουνιά πια που ήθελε να χρησιμοποιήσει και τα παρατελευταια λεπτά; (χαζό ίσως αλλά κάτι τέτοιο μου βγάζει :hehe:)

Το να καταστρέφεις αποδεικτικά στοιχεία δεν είναι τόσο εύκολο όσο στις ταινίες,ειδικά τα ηλεκτρονικά στοιχεία . But,μην ξεχνάμε οτι απο την στιγμή που έριξε την βιτριόλι δεν σκεφτόταν καθαρά ούτε συντονισμένα γιατί την κυνήγαγαν . Οπότε είναι λογικό να έκανε λάθη και μάλιστα ηλίθια . Και σε αυτό ποντάρουμε όλοι και συνήθως λειτουργεί μια χαρά . Γιατί ελάχιστοι είναι οι ψυχοπαθείς που δεν νιώθουν(όπως αυτή) αλλά σκέφτονται και καθαρά όταν τους κυνηγάνε :P .

Αλλά για να μην προτρέχουμε πρέπει να εξεταστεί το ενδεχόμενο ηθικού αυτουργού ή συνεργού καλύτερα . Γιατί πράγματι είναι ύποπτο,οπότε ή πολύ ηλίθια ήταν λόγω του φόβου της ή απλά ήθελε να συγκαλύψει κάποιον .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Εδώ κράτησε και τα ίδια ρούχα φαίνεται. Αντί να πετάξει τα πάντα από την πρώτη μέρα, ρούχα, περούκα, τηλεκαρτα κλπ. Επίσης δεν είχε σκεφτεί κάποιο άλλοθι; Στις κάμερες είναι ξεκάθαρο ότι είναι αυτή ή όχι; Γενικά ενώ το σχέδιο της σε μερικά σημεία είναι πάρα πολύ καλό, έχει πολλές απροσεξίες.

Που να τα πετάξει ρε φιλε; με τα δακτυλικα της αποτυπώματα πάνω; θα τα βρισκανε.

Μονο αν τα έκαιγε. Αλλα δεν ήξερε αυτη τη λεπτομέρεια. Το σχέδιο ηταν οκ αλλα δεν μπορεις να τα βάλεις με ανθρωπους που κάνουν αυτη τη δουλεια 15-20 χρονια. Θα χάσεις. Μονο αν έβαζε πληρωμενο εγκληματια να ερχοταν Ελλαδα να εκτελούσε τη δουλειά και μετά να εξαφανιζοταν αδυνατο βεβαια λογω κορονοιου.

Εδω σου λεει πηρε απο τηλεκάρτα με αποκρυψη και ταυτοποιησαν τη φωνη της. Πλάκες κάνετε; η μηπως νομιζετε οτι αυτοι που ειναι στη διωξη ειναι χαϊβάνια; ε και οσοι το νομιζουν αυτο ειναι μια προσωπικη λανθασμένη άποψη. Η οποια δεν επηρεάζει βεβαια ουτε επηρέασε το τελικο αποτέλεσμα. Άσχετα τι λεει ο καθε κριτης απο το καναπε πχ του σπιτιού του.

Η ερευνα επικεντρώθηκε στις κυψέλες απο τη τελεση του εγκληματος και μετά. Ποιος συνομιλησε με κάποιον ταξιτζη να τον πάρει απο το σημειο; αποκλειεις δεδομενα και περιοριζεις το ευρος της ερευνας ωστε να γινει πιο ευκολη και αποδοτική.

Αυτη κανονικα έπρεπε να χει παρκάρει κάπου που να μην έχει κάμερες. Να ξεντυθει-βγαλει τη περουκα , να πάει να την κάψει και να εξαφανιστει τοτε θα δυσκολευε ακομη περισσοτερο τις ερευνες.

ΥΓ Εχω γνωστο στη διωξη , τελειωσε το παπει με 8.5 μετα εκανε μεταπτυχιακο + διδακτορικο + 10 χρονια προυπηρεσια σε αυτη τη θέση.

Περιμενετε να τον κοροιδεψει ενα βλαχάκι 35αρα που ασχολειται ολη μερα να δειχνει το κώλο της στο ινσταγκραμ. Σορρυ αλλα κάπου χάνει κάποιος κάπου κερδιζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,355 μηνύματα.
Που να τα πετάξει ρε φιλε; με τα δακτυλικα της αποτυπώματα πάνω; θα τα βρισκανε.

Μονο αν τα έκαιγε. Αλλα δεν ήξερε αυτη τη λεπτομέρεια. Το σχέδιο ηταν οκ αλλα δεν μπορεις να τα βάλεις με ανθρωπους που κάνουν αυτη τη δουλεια 15-20 χρονια. Θα χάσεις. Μονο αν έβαζε πληρωμενο εγκληματια να ερχοταν Ελλαδα να εκτελούσε τη δουλειά και μετά να εξαφανιζοταν αδυνατο βεβαια λογω κορονοιου.

Εδω σου λεει πηρε απο τηλεκάρτα με αποκρυψη και ταυτοποιησαν τη φωνη της. Πλάκες κάνετε; η μηπως νομιζετε οτι αυτοι που ειναι στη διωξη ειναι χαϊβάνια; ε και οσοι το νομιζουν αυτο ειναι μια προσωπικη λανθασμένη άποψη. Η οποια δεν επηρεάζει βεβαια ουτε επηρέασε το τελικο αποτέλεσμα. Άσχετα τι λεει ο καθε κριτης απο το καναπε πχ του σπιτιού του.

Η ερευνα επικεντρώθηκε στις κυψέλες απο τη τελεση του εγκληματος και μετά. Ποιος συνομιλησε με κάποιον ταξιτζη να τον πάρει απο το σημειο; αποκλειεις δεδομενα και περιοριζεις το ευρος της ερευνας ωστε να γινει πιο ευκολη και αποδοτική.

Αυτό ακριβώς . Μάλιστα υπάρχουν περιπτώσεις που έχουν καταφέρει να ανακτήσουν δεδομένα και απο συσκευές που μπήκαν σε φούρνους μικροκυμάτων ή που τους έβαλαν φωτιά και έφυγαν . Η αστυνομία δεν θα βάλει σε ρύζι το κινητό εαν πέσει στο νερό που λέει ο λόγος.Έχουν ανθρώπους που ειδικεύονται στο να ανακτούν ότι γίνεται να ανακτηθεί δεδομένης της κατάστασης της συσκευής(γιατί και η τηλεκάρτα chip έχει μέσα):P.

Δεν είναι καθόλου εύκολο να αρχίσεις να ξεφορτώνεσαι και να καις πράγματα παιδιά,και με κάθε προσπάθεια να αφανίσεις ένα στοιχείο μπορείς να δημιουργήσεις άλλα 5 που άντε να καταλάβεις τα 3 . Εαν πέταγε την περούκα μπορεί να έβρισκαν τρίχα,εαν πέταγε την τηλεκάρτα ίσως ήταν πιο τυχερή αλλά δεν έχει σημασία τσάκωσαν την φωνή της ή μπορεί και να την έβρισκαν κατευθείαν απο αποτυπώματα όπως λέει ο Devil . Και μετά που θα τα έκαιγε κάποια που δεν το έχει ξανακάνει ; Δεν θα έβλεπε κάποιος καπνό,δεν θα μύριζε κάτι ; Δεν λέω οτι είναι ο κανόνας,αλλά η αστυνομία στις λεπτομέρειες κολλάει για να πιάσει υπόπτους,τα τυπικά τα κάνει ο καθένας. Το θέμα είναι να πιάσεις αυτόν που έκανε κάτι το οποίο δεν κολλάει με την τυπική συμπεριφορά κάποιου .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,285 μηνύματα.
Η κοινωνία όμως απέναντι της θα είναι η ίδια τόσο 5 χρόνια πρίν όσο και μετά,και σχεδόν όλοι έχουν δει το πρόσωπο της :P .

Κάποιος cuck θα την γαμήσει όταν βγει ή θα την πάρει σε δουλειά για να βλέπει τις βυζάρες, δεν είναι τυχαίο ότι πολλές απελπισμένες στέλνουν γράμματα σε εγκληματίες στη φυλακή.

Η κοινωνία είναι για τον πούτσο. Και μόνο ότι είναι τακτοποιημένα κάτι βλαχάκια που πετάνε μια κωλάρα στα σοσιαλ μύδια λέει πολλά.
 

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Συγκεκριμένα :

Κατάθεση γυναίκας οδηγού ταξί που μετέφερε την κατηγορούμενη

ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΕΠΙΘΕΣΗΣ


Καθ’ οδόν έλαβα κλήση στο κινητό μου από το ραδιοταξί και μου έδωσαν την πληροφορία ότι θα παραλάβω μια κοπέλα Ελληνοαμερικανίδα την οποία χρειάζεται να περιμένω καθώς έχει τρεις συνεντεύξεις να δώσει και χρειάζεται ένα ταξί να την περιμένει από κάτω.

Περίπου 9.30 π.μ. εμφανίστηκε στο παράθυρο του ταξί μου στου οδηγού μια κοπέλα εμφανώς αγχωμένη και μου ζήτησε να την περιμένω για 20 με 25 λεπτά στο σημείο που βρισκόμουν ήδη.

ΗΜΕΡΑ ΕΠΙΘΕΣΗΣ

Την επόμενη ημέρα 9.05 περίπου πήγα στην Ελευθερίου Βενιζέλου έξω ακριβώς από τη ΔΕΗ και πάρκαρα. Πριν τις 9.30 γύρω στις 9.25 η ίδια γυναίκα εμφανίστηκε και μου είπε «περίμενε με εδώ δεν θα αργήσω πολύ» και να τη χρεώσω κανονικά. Έφυγε προς απέναντι την πλευρά της Αγίας Ελεούσας και εξαφανίστηκε. Εμφανίστηκε σύντομα ύστερα απο 10 λεπτά με ένα τέταρτο το πολύ τρέχοντας μπήκε στο πίσω κάθισμα πίσω από εμένα τη ρώτησα που πηγαίνουμε , άργησε λίγο να απαντήσει και μου είπε στο ΜΕΤΣ όπως και χθες.

Τα ευρήματα κατά την κατ’ οικον έρευνα

- Ένα ιδιόχειρο σημείωμα το οποίο ξεκινάει με τις λέξεις: «Τι θα γίνει με τον πρώην» και τελειώνει «δυο εβδομάδες από τώρα το νωρίτερο».

Από την ανάλυση του υλικού των καμερών όπου απεικονίζεται η δράστις, οι αρχές διαπιστώνουν σημεία ταύτισης με τα κατασχεθέντα ευρήματα της 35χρονης.
- Η τσάντα είναι ίδιου χρωματισμού, ίδιου σχήματος (τσάντα πλάτης) διαθέτει την ίδια χαρακτηριστική κάθετη γραμμή καθώς και οριζόντια ένδειξη πάνω από την γραμμή σημεία τα οποία προσομοιάζουν απόλυτα με αυτά της τσάντας της δράστιδας.
- Το κατασχεθέν παντελόνι είναι τύπου καμπάνα όπως αυτό που φοράει η δράστις.
- Το κατασχεθέν παλτό προσομοιάζει απόλυτα στο μήκος , το χρωματισμό αλλά και στο χαρακτηριστικό γιακά με αυτό της δράστιδος.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,355 μηνύματα.
Κάποιος cuck θα την γαμήσει όταν βγει ή θα την πάρει σε δουλειά για να βλέπει τις βυζάρες, δεν είναι τυχαίο ότι πολλές απελπισμένες στέλνουν γράμματα σε εγκληματίες στη φυλακή.

Η κοινωνία είναι για τον πούτσο. Και μόνο ότι είναι τακτοποιημένα κάτι βλαχάκια που πετάνε μια κωλάρα στα σοσιαλ μύδια λέει πολλά.

Εαν δεν την στείλουν σε κανένα mental hospital υποθέτω θα υπάρξει κάποιος :P . Βυζάρες μπορείς να έχεις χωρίς να φας το στίγμα της κοινωνίας επειδή συναναστρέφεσαι με τέτοια άτομα πάντως . So, ας διαλέξουν και ας πάρουν .

Η κοινωνία ας είναι γτπ όσο θέλει.Τα προβλήματα ξεκινάνε όταν η σαπίλα λαμβάνει σάρκα και οστά σε πράξεις .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,285 μηνύματα.
Εαν δεν την στείλουν σε κανένα mental hospital υποθέτω θα υπάρξει κάποιος :P . Βυζάρες μπορείς να έχεις χωρίς να φας το στίγμα της κοινωνίας επειδή συναναστρέφεσαι με τέτοια άτομα πάντως . So, ας διαλέξουν και ας πάρουν .

Η κοινωνία ας είναι γτπ όσο θέλει.Τα προβλήματα ξεκινάνε όταν η σαπίλα λαμβάνει σάρκα και οστά σε πράξεις .


Τρελός είσαι ρε; Καταρχάς τα μεγάλα βυζιά σε Ελληνίδα είναι πιο σπάνιο κι από διπλό ηλιοβασίλεμα στον Άρη.

Κατα δεύτερον υπάρχουν πάμπολλες έρευνες που έχουν δείξει ότι τρελές ψυχοπαθείς ή και χοντρές κάνουν το καλύτερο κρεβάτι.

Ακου που σου λεω, στανταρ θα υπάρξουν πεινασμένοι που θα της την πέσουν για να πηδήξουν. Πως νομίζεις έχουν γίνει όλα τα τελειωμένα βλαχαδερά οι χρυσές σχισμές του ελληνικού φβ; Κάθε μέρα απο 30 ντικ πικς πεινασμένων τσιμπάνε στο μέσεντζερ.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ρε Devil το να πετάξεις ένα παλτό είναι ότι πιο εύκολο. Δεν έχουν ψάξει τα σκουπίδια και ούτε θα ήξεραν ποιο το πέταξε και πότε. Που κολλάνε τα δαχτυλικά; Θα ήξεραν σε ποιο κάδο σκουπιδιών πέταξε το παλτό; Δες λίγο τα στοιχεία. Τα ρούχα είναι που την ενοχοποίησαν. Όχι η φωνή της.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,355 μηνύματα.
Τρελός είσαι ρε; Καταρχάς τα μεγάλα βυζιά σε Ελληνίδα είναι πιο σπάνιο κι από διπλό ηλιοβασίλεμα στον Άρη.

Κατα δεύτερον υπάρχουν πάμπολλες έρευνες που έχουν δείξει ότι τρελές ψυχοπαθείς ή και χοντρές κάνουν το καλύτερο κρεβάτι.

Ακου που σου λεω, στανταρ θα υπάρξουν πεινασμένοι που θα της την πέσουν για να πηδήξουν. Πως νομίζεις έχουν γίνει όλα τα τελειωμένα βλαχαδερά οι χρυσές σχισμές του ελληνικού φβ; Κάθε μέρα απο 30 ντικ πικς πεινασμένων τσιμπάνε στο μέσεντζερ.

Μωρέ γούστα θα βρεις κάθε είδους εαν θες . Γι'αυτό η βιομηχανία του πορνό πλουτίζει άλλωστε, βρίσκει το κάθε τι που ταιριάζει και δεν θέτει ειδικά κριτήρια με αυτή την έννοια . Προφανώς τα μεγάλα βυζιά πουλάνε και κάποιοι θα πέσουν . Αλλά δεν ξέρω και αυτοί πόσο στα καλά τους θα είναι για να είναι οκ να έχουν πάρε δώσε με τέτοιες . Δηλαδή πες οτι χέστηκες για το τι είναι και τι έχει κάνει και απλά θες να πηδήξεις,πάμε παρακάτω . Αυτή για τον οποιοδήποτε λόγο που θα της την βαρέσει μπορεί να σου γαμήσει την ζωή . Πρέπει να είσαι ηλίθιος για να το ρισκάρεις .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top