Εσείς τι ..."ρατσιστές" είστε;

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
τους μιζερους που συνεχεια κλαιγονται για το τιποτα
τους ηλιθιους που διακοπτουν το μαθημα στη σχολη για να ρωτησουν πραγματικα ηλιθιες ερωτησεις
τα ψωνια και τα ατομα που νομιζουν οτι ο κοσμος περιστρεφεται γυρω τους
αυτους που σε κοιτανε απο την κορυφη ως τα νυχια και βλεπουν πρωτα τι φορας πριν σε χαιρετησουν
αυτους που κοκορευονται οτι εχουν χρημα νομιζοντας οτι μπορουν να αγορασουν τα παντα
την εθνικη ολλανδιας επειδη επαιξε καρατε αντι ποδοσφαιρο
τους ζητιανους που σου φερονται ασχημα και σε βριζουν επειδη δεν τους εδωσες λεφτα για να αγορασουν ποτο
τους βλαχους που χωνονται μπροστα σου στην σειρα
αυτους που σε διακοπτουν συνεχεια οταν μιλας
αυτους που κοκορευονται ολη την ωρα για τον εαυτο τους

αυτα προς το παρον, σιγουρα μου την "σπανε" και αλλοι, αλλα δεν μπορω να θυμηθω περισσοτερους τωρα

win

αυτους που χρησιμοποιουνε τον ορο "Ρατσισμος" και οχι τον ορο "διακριση"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
1) Τους γυφτους ..τους μισω κυριολεκτικα
2) Την πλειοψηφια αλβανων,που το παιζουνε μαγκες και καλαα και γκομενοι
3) τους καθηγητες που ειρωνευονται
4) τους σνομπ
5) τους υποκριτες
6) τους ψευτες
7) τα ποζερια
8 )τις πουτ@νες
9) τα αγορια που λογω της ωραιας εμφανησης την εχουν καβαλησει...
10) γενικοτερα τα ψωνια (..σε χαρακτηρα,γιατι τα αλλα μου αρεσουν)
11) ομοφοβικους
12) κολλημενους-στενομυαλους ανθρωπους
13) κουτσομπολιδες
14) νευρικους
15) μαγκες..(αυτους θελω να τους καθαρισω τελειως ομως...)
16) ακαρδους ανθρωπους
17) ειρωνες
18 ) εννοειται ολων των ειδων εγληματιες...
τελικα με πολλους ανθρωπους ειμαι ρατσιστρια...
αυτους που χρησιμοποιουνε τον ορο "Ρατσισμος" και οχι τον ορο "διακριση"
:alljumpy::thumbup::thumbup::thumbup:

+ με αυτους συμπεριφερονται και μιλουν για τον κοσμο λες και αυτοι τον εφεραν στην σημερινη του μορφη (δεν ξερω αν με πιανετε)
με τους παραλογους
με τους ΑΣΧΕΤΟΥΣ που το παιζουν ενημερωμενοι




και σιγουρα με πολλους ακομα αλλα ενταξει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
με τους ανθρώπους που είναι αγενείς χωρίς λόγο.
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
με τις μελαχρινές χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχααχαχαχαχαχαχαχαααχαααα έσκασα στα γέλια

*το παρόν πόστ να μην ληφθεί σοβαρά υπόψιν,για σπάσιμο στη living doll έγινε*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Ετοιμαζόμουν να γράψω ότι είμαι ρατσιστής με τους ρατσιστές, αλλά το σκέφτηκα καλύτερα και διαπίστωσα πως δεν ισχύει :O ... Όπως και να 'χει. Ρατσισμός σε κανέναν. Φωτιά στις έχθρες.
(βλ. υπογραφή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
ρατσιστής σε όσους με πήραν για ..αλάκα....
Έλληνες, ξένους, ντόπιους, και ότι φυτρώνει επάνω στη γη....
για να δούμε ποιος λέει ψέματα και ποιος αλήθεια....
η αλήθεια αναμένεται σκληρή και γυμνή όπως γεννιέται ένας ...αλάκας
το ψέμα είναι συναρπαστικό, γιατί ταξίδεψε πολλούς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
προσωπικά, δεν είμαι καθόλου ρατσίστρια απέναντι σε οποιαδήποτε κοινωνική ομάδα(φτωχούς, πλούσιους, μετανάστες από οποιαδήποτε χώρα, ντόπιους, αρτημελλείς ή μη, ΑΜΕΑ, εξαρτημένους από όποια ουσία ή κατάσταση, ετερόφυλους ή ομοφιλόφιλους κλπ κλπ κλπ - ούτε καν σε όσους χαρακτηρίζονται από παραβατική συμπεριφορά - τους εγκληματίες όπως αναφέρθηκε στο αρχικό ποστ. είμαι όμως απίστευτα ρατσίστρια με άτομα που ναι μεν διαθέτουν ρατσιστικές αντιλήψεις, αλλά και την εφαρμώζουν έμπρακτα. χαρακτηριστικά παραδείγματα τα ρατσιστικά πογκρόμ που στήνονται κατά καιρούς στη αθήνα και αλλού.

Μπορώ να μιλήσω με έναν ρατσιστή, έναν πατριώτη, έναν εθνικηστή, και να διαφωνήσω. όταν όμως τον βλέπω να διαπράτει δολοφωνικές επιθέσεις κλπ, απλά δεν του αναγνωρίζω κανένα δικαίωμα.

Επίσης μπορεί να διαφωνώ με πολλούς χωρίς να σημαίνει ότι είμαι ρατσίστρια απέναντι τους. Απλά αν διαφωνώ και μου δωθεί η ευκαιρία το εκφράζω, από κει και πέρα, δεν ασχολούμε, καθείς την δουλειά του ! σέβομαι τον αντίλογο σε σημείο που να μην προσβάλει την δική μοπυ ηθική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danielhealthy

Νεοφερμένος

Ο Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Δεν είμαι ρατσιστής σε καμία κατηγορία,δε κρίνω και δε μισώ κανέναν.Γιατί να με νοιάζει τι κάνει ο καθένας και γιατί να ασχοληθώ μαζί του ; Αν δε με ενοχλεί ας κάνει ότι θέλει,αν με ενοχλεί,φταίω εγώ επειδή τον έλκω - νόμος της έλξης.Σε κάθε περίπτωση πάντως,δεν είναι δική μου δουλεία,δουλεία μου είναι να ασχολούμαι μόνο με τη δική μου ζωή,και αν ασχοληθώ με των άλλων θα είναι μόνο για να βοηθήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν είμαι ρατσιστής σε καμία κατηγορία,δε κρίνω και δε μισώ κανέναν.
τους παιδοφιλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danielhealthy

Νεοφερμένος

Ο Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Όταν λέω κανέναν εννοώ κανέναν.Δεν είμαι κριτής ούτε δικαστής κανενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
τους φασίστες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mert

Νεοφερμένος

Ο Mert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
1)Εθνικιστές
2)Ομοφοβικούς
3) Με όσους/όσες εχουν φυλέτικα στερεότυπα. Γνώρισε πρώτα οοοολους τους άνδρες/γυναίκες της Γης και μετά τσουβάλιασε τους.
4) Με όσους που κάθε μα κάθε φορά που βγαίγουν έξω βγάζουν φωτογραφίες μονο και μόνο για να τις ανεβάσουν μετά στο Facebook.
5) Μέλη φοιτητικών παρατάξεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Με τα μελη φοιτητικων παραταξεων
Με τα δηθεν τυπακια που πουλανε μουρη και τους ''εξυπνακιες''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
βασικα ειμαι..σε αυτους που εχουν καβαλησει το καλαμι απο τα 18 χρονια τους χωρις να εχουν ζησει τιποτα
σε αυτους που μονιμως κρινουν και μιλανε για πραγματα που δεν γνωριζουν
σε αυτους που απλα παιζουν με τον πονο αλλων ...αν θεωρουνται ρατσιστικα μαλλον ειμαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
σιχαίνομαι:

1) τα τρεμουλιασμένα ψωρόγιδα

2) τα αλαζονικά πυροτεχνήματα

3) τα καρναβαλικά τερτίπια

4) την οσμή άπλυτων μασχαλών και κρεατάλευρων

5) τα μεσαιωνικά, εντροπικά παντζάρια

6) το "μίσος" του αποτυχημένουυ ηγεμόνα

7) τα φιλοζωικά -διεστραμμένα στη βάση τους- ραμολιμέντα

οκτώ) τους καταραμένους κι όσους έχουν καβαλήκει τα δαιμόνια, για.

9) όσους λένε τις φράσεις "αβάντι μαέστρο" και "άβυσσος το μο*υνί της γυναίκας"

10) όσους ρωτάνε (για να βγούν από τη δύσκολη θέση της ανυπάρκτου επιχειρηματολόγησης)
"μα ποιος είσαι Η ΔΟΜΗ"?

11) το όνομα Κούλα (ακούμπα Κούλα τα μπαούλα)

12) την έκφραση ακατα μακατα σουκουτου μπε γιατί το μόνο
που καταλαβαίνω είναι το βέλασμα στο τέλος
όπως λέμε ούρα μούρα και κατούρα δεντροπληγωμαροσκούρα.

13) τους μαγκάϊβερ και τα μαγιώ σφεντόνα.

θα επανέλθω αν δε βρω άλλα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
1με αυτούς που φερονται ρατσιστικα σε ατομα με γενικοτερα δυσκολιες και οσους φερονται ρατσιστικα στο αντιθετο φυλλο και σε αλλοθρησκους/αλλοδαπους.
2με τους φασιστες
3με τους βλακες
4με τα ψωνια
5με τους τυπολατρεις
6 με οσους λυπουνται εφοσον θεωρουν πως ειναι μια χαρα ενω οι αλλοι ειναι καημενοι,κακομοιρηδες κλπ
7με τους παρανομους εμπορους π κυκλοφορουν συνηθως σε λαικες κλπ
8 με τους αηδιαστικους τυπους(αυτον στον ακαλυπτο π ριχνει ροχαλες απο οροφο
9με οσους κανουν θορυβο (μουσικες ψιλοαντεχω επειδη σκεφτομαι οτι παιρνουν καλα αλλα οταν 1-2πμ περπατα με τα τακουνια τι να πεις
υγ.Φοβαμαι................Πολλα με ενοχλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε γουστάρω τις μαύρες.

Όταν τις βλέπω δε μπορώ αηδιάζω.

Είναι σιχαμερές απαίσιες βρωμιάρες.

Όποτε τις βλέπω μου έρχεται να τις πετάξω μέσα σε ένα κάδο σκουπιδιών να κάνουν παρέα στα άλλα σκουπίδια.

Οι κοινωνίες μας θα ήταν πολύ καλύτερες χωρίς αυτά τα παράσιτα.

Πραγματικά τις σιχαίνομαι.

Πείτε όλοι όχι στις μαύρες σοκολάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
εμένα πάλι δεν με ενοχλεί κανείς.

ή μάλλον όχι.τους μισώ και τους αγαπώ όλους ταυτόχρονα με τον ίδιο τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Νομιζα θα ειχε απο αυτα τα τεστακια που σου λενε τι εισαι. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top