'Εχετε πέσει ποτέ θύμα κλοπής;

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Με κλέψανε κάτι καριό*** σε μαγαζί με ρούχα! Μου πήρανε το πορτοφόλι με όλα τα χρήματα που είχα μαζέψει δύο μήνες για ψώνια καθώς και ταυτότητα κτλ. Παραδοξως η αστυνομία τις βρήκε μετά από κάποιους μήνες και με ενημερωσαν ότι ήταν σπείρα που δραστηριοποιείται στα κάτωθι μαγαζια:ζαρα, μπερσκά κτλ. Το μόνο που βρέθηκε βεβαίως ήταν η ταυτότητα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Με ληστεψανε μεσημεριατικα 2 ατομα με μαχαιρι διπλα σε σταση λεωφορειου οπου περιμεναν περιπου 10 ατομα. Μουγκα ολοι. Τι να πεις...
:/: παιδια... πώς είναι δυνατόν?

Μου κάνει εντύπωση γιατί εδώ είναι πολύ χαμηλή η εγκληματικότητα…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:/: παιδια... πώς είναι δυνατόν?

Μου κάνει εντύπωση γιατί εδώ είναι πολύ χαμηλή η εγκληματικότητα…

ετσι ακρυβος τιποτα δεν μου εχει συμβει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
τελευταια φορα το 1994 στην Νοτια Αφρικη, ειχαμε ενα βενζιναδικο και σε μια αυξηση της τιμης της βενζινης μπουκαρανε κατι μαυροι μεσα στο γραφειο 10 το βραδυ (στο κλεισιμο) με καλασνικοφ και μα ληστεψαν, το αποτελεσμα, μια σφαιρα στον ωμο του πατερα μου και δυο μαυροι νεκροι απο το περιστροφο μου. τα χρηματα βεβαια δεν βρεθηκαν, ξεφυγαν αλλοι δυο με αυτα

το περίστροφο δύο τα κάζνικοφ κανέναν; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όχι, ποτέ! Είμαι πολύ προσεκτικός με αυτά τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το περίστροφο δύο τα κάζνικοφ κανέναν; :whistle:

τωρα η με ειρωνευεσαι η δεν με πιστεψες εσυ.

δικαιωμα σου να μην με πιστεψεις αλλα η ειρωνεια ειναι απαραδεκτη (εφοσον υσχει βεβαια)
το καλασνικοφ για να σου λυσω οποια απορια εχεις εριξε, και πετυχε τον πατερα μου στον ωμο, κατι το οποιο του εχει καταστερεψει το ενα χερι κυριολεκτικα αφου απλα κρεμεται εκει τωρα μετα απο τοσα χρονια, το περιστροφο αδιασε πανω στους δυο που πετυχα, σκυφτος και κυριολεκτικα χεσμενος απο τον φοβο αλλα αλλο να ζησεις μια τετοια εμπειρια και αλλο να το σχολιαζεις με τον τροπο που τον σχολιασες εσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
τελευταια φορα το 1994 στην Νοτια Αφρικη, ειχαμε ενα βενζιναδικο και σε μια αυξηση της τιμης της βενζινης μπουκαρανε κατι μαυροι μεσα στο γραφειο 10 το βραδυ (στο κλεισιμο) με καλασνικοφ και μα ληστεψαν, το αποτελεσμα, μια σφαιρα στον ωμο του πατερα μου και δυο μαυροι νεκροι απο το περιστροφο μου. τα χρηματα βεβαια δεν βρεθηκαν, ξεφυγαν αλλοι δυο με αυτα
Έλα ρε...:|
Τρομερό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Χα, μια φορά προσπάθησε ένας τυπάς να με κλέψει και τώρα κλαίει το δοντάκι του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
τωρα η με ειρωνευεσαι η δεν με πιστεψες εσυ.

Η αλήθεια είναι οτι ήταν σε στυλ ειρωνείας αλλά όχι με κακία. Σαν πλάκα; Χμ είναι δύσκολο να το εξηγήσω γραπτά, θα δεχτώ το warning.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:/: παιδια... πώς είναι δυνατόν?

Μου κάνει εντύπωση γιατί εδώ είναι πολύ χαμηλή η εγκληματικότητα…
Δεν εγινε Ελλαδα, αλλα Ιταλια. Οχι βεβαια οτι δε θα μπορουσε να ειχε γινει και εδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Lorien Ιταλια ε?:redface:
Σε ποια πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παλερμο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μία φορά στα authentic και δυστυχως πιο πολύ με ένοιαξε το πορτοφόλι παρά τα λεφτά. το πορτοφόλι μου το ειχε πάρει μιά βδομάδα πιο πρι η αδελφούλα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Πρόσφατα, μου έκλεψαν το πορτοφόλι, μέσα στον ηλεκτρικό...

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εμένα δεν με εχουν ληστεψει ποτε προς το παρον(Ευτυχως δλδ!)
Αλλα όταν ήμουν Γ'Λυκείου περίμενα το αγόρι μου στον σταθμό του Αγ.Νικολάου μαζι με το δώρο που του ειχα πάρει γιατι ήταν του Αγ.Βαλεντίνου...Ειχε περάσει η ώρα και δεν εμφανιζόταν,τον επαιρνα στο κιν.του και ήταν κλειστο...Ειχα νευριασει κιολας(ναι μετα που εμαθα τι εγινε ντραπηκα..)..Με πήρε μετα και μου είπε ότι την ώρα που ερχόταν να με συναντήσει τον σταμάτησε καποιος και τον ρώτησε τι ώρα είναι,του είπε...εε και μετα πολύ απλά του εβγαλε ενα μαχαίρι και του πήρε κινητό μόνο...δεν ειχε κ τπτ αλλο μαζί του ευτυχως!Εγω πάντως και μόνο στην ιδέα επαθα σοκ!!Δεν ξερω τι θα κάνω αν μου τυχει ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Πριν από καμιά ώρα. :mad:
Βγήκα να πάρω σουβλάκια και στο στενό με προσπέρασε ένα μηχανάκι με δύο άτομα πάνω που με κοίταζαν περίεργα. Χαμήλωσε ταχύτητα λίγα μέτρα από μπροστά μου και κατέβηκε ο ένας ενώ ο άλλος έφυγε...

Αυτός που κατέβηκε με πλησίασε λέγοντάς μου "Έλα εδώ". Εγώ έσκυψα λίγο το κεφάλι για να ακούσω τι θέλει να μου πει (έχω ένα μικρό πρόβλημα ακοής :redface: ) - δε το υποψιαζόμουν τι μπορεί να με ήθελε.
Και πήγε να μου βουτήξει το κινητό :mad: (το κράταγα στο δεξί χέρι).
Του λέω "Τι κάνεις ρε παπάρα;" και μου λέει "Ποιόν είπες παπάρα;! " και άρχισε να μου δίνει μπουνιές.

Το κινητό δεν το πήρε τελικά γιατί βγήκαν οι γείτονες και άρχισε να τρέχει όπου στην επόμενη γωνία τον περίμενε ο άλλος με το μηχανάκι. Τις μπουνιές τις έφαγα ευτυχώς στο αυτί μιας που γύρναγα για να μη τις φάω στο πρόσωπο. Α, ξεχύλωσε ο κόπανος και το μανίκι μου. :mad:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χτυπησες πολυ Πετρο?:eek:
Α ρε το παπαρι τ'ορθιο...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
!!!! ΠΩωωωωωωω !!!!
Να λες πάλι καλά που δεν έγινε και τίποτα χειρότερο Πέτρο :|

Ζούγκλα είμαστε ακόμα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ωχ!!! Είσαι καλά τώρα????:/::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έλεος, απλά. :|:|:|


Τι είναι τούτοι; :/:
Καλά είσαι, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top