Ζέστη και καύσωνας: Άνοιξη - Καλοκαίρι 2024

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.
Ξεκινησε να βρεχει εδω με κρυο
Screenshot_20240419_173557_Weather.jpg
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,636 μηνύματα.
Θα ήθελα όλη την περίοδο του καλοκαιριού να έχει τις καιρικές συνθήκες της άνοιξης max 20/25 βαθμούς.
Μάλλον ζω σε λάθος χώρα.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.
Είμαι που λετε σε στάση τώρα και αυτό που λατρεύω οταν ο καιρός αλλάζει απότομα είναι αυτό το αψυχολόγητο στα ρούχα. Εχω δει απο κοριτσάκια τσιτσιδα που θέλουν να τραβήξουν το καλοκαίρι από τα μαλλιά, μέχρι και ανθρωπους με μπουφάν.

Υπέροχο 🥹
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,636 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου αρέσει η γλυκιά επιστροφή στις κουβέρτες
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.
Εγώ μόνο που έχω ευκαιρία να βάλω το αγαπημένο μου μπουφάν ξανά έχω καταχαρεί πάντως!
 

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 507 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος εδω μέσα που γουστάρω τερμα καλοκαίρι και ήλιο κ εχω εκνευριστεί με τον καιρό;
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.
Είμαι ο μόνος εδω μέσα που γουστάρω τερμα καλοκαίρι και ήλιο κ εχω εκνευριστεί με τον καιρό;
Όχι, και εμένα μου αρέσει πολύ ο καλός καιρός και ο ήλιος, αλλά όπως λέει ο σοφός λαός, κάθε πράγμα στον καιρό του. Άμα κάνει ακραία ζέστη από τώρα, φαντάσου πώς θα είναι το καλοκαίρι. Ανυπόφορο.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,584 μηνύματα.
Έκανα το λάθος να ξεκινήσω το μεσημέρι να πάω γυμναστήριο χωρίς ζακέτα γιατί είχε ακόμα ήλιο και στην επιστροφή ξεπάγιασα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,334 μηνύματα.
Στην Αθηνα τώρα γίνεται χαμός από την βροχή.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,680 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.
Και εδώ στη Κρήτη έβρεξε αρκετά το βραδυ ήμουν έξω για φαγητό μέσα στο μαγαζί και δεν καταλαβαίναμε καν ότι έβρεχε. Και το αμάξι μου ήταν 10 λεπτά με τα πόδια από το μαγαζί... Με το που μπήκα στο αμάξι άρχισε να ρίχνει καρέκλες. Ευτυχώς δε βραχηκα και φορουσα ζακέτα με κουκούλα.
 

Μήτσος10

Δραστήριο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών. Έχει γράψει 507 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τι σκόνη είναι αυτή, λες και μένω στη σαχάρα νιώθω
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,930 μηνύματα.
ΚΑΛΕ ΤΙ ΣΚΌΝΗ ΕΧΕΙ ΕΞΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΡΗ
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,492 μηνύματα.
ΟΛΗ Η ΣΑΧΑΡΑ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ....δεν υοαρχει λεμε και ουτε ο φακος το αποτυπωνει σωστα..ενα ελαχιστο μερος δειχνει.Μιλαμε για το απιστευτο πορτοκαλοκιτρινο χρωμα
Πριν 5 λεπτα.
1713886871379.jpeg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,334 μηνύματα.
Παιδιά η Αθηνα έχει πνιγεί από την Αφρικανική σκόνη, έξω είναι εντελώς αποπνικτική η ατμόσφαιρα.

IMG_4718.jpeg


IMG_4716.jpeg
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,870 μηνύματα.
Εδώ στα Βόρεια καλα είμαστε για τώρα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,861 μηνύματα.
Παιδιά η Αθηνα έχει πνιγεί από την Αφρικανική σκόνη, έξω είναι εντελώς αποπνικτική η ατμόσφαιρα.

View attachment 131871

View attachment 131870
Δοκίμασα να βγάλω κι εγώ την κιτρινίλα εδώ στο Περιστέρι αλλά η φώτο του tablet δίνει λανθασμένη εντύπωση (το δείχνει πιο νορμαλ) οπότε δεν το ποστάρω. Είμαστε πάνω κάτω τα ίδια.
Δεν θα έχουμε ευχάριστο καλοκαίρι - ούτε - φέτος....
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,064 μηνύματα.
Φουλ αποπνικτική η ατμόσφαιρα παιδιά
IMG_20240423_185541.jpg
IMG_20240423_185529.jpg
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.
βγηκα οξω και νομιζα πως ειμαι στο μεξικο στο breaking bad
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top