Ζωή χωρίς sex!

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,892 μηνύματα.
μην γίνεσαι τόσο αδιάκριτος πια! :confused:
είμαι μεγάλος... ή τουλάχιστον έτσι αισθάνομαι... βιολογικά...
γιατί κατά τα άλλα είμαι ανώριμος. :beach:
είμαι ένας μπέμπης εγκλωβισμένος στο σώμα ενός μεσήλικα. :stunned:

Φιλε οκ δεν τρέχει κάστανο. Αλλωστε τι με νοιάζει εμενα τι θα κάνει ο καθενας στο κρεβάτι του.
Απο περιεργεια ρώτησα , κάνε εκει οτι πιστευεις καλύτερο για σένα.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,118 μηνύματα.
Φιλε οκ δεν τρέχει κάστανο. Αλλωστε τι με νοιάζει εμενα τι θα κάνει ο καθενας στο κρεβάτι του.
Απο περιεργεια ρώτησα , κάνε εκει οτι πιστευεις καλύτερο για σένα.

κάνω ό,τι μπορώ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,892 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
ωραιος, να είσαι καλά.

Απο τη πλευρά μου ελπιζω πάντα να έχω αυτη τη διάθεση και όρεξη που έχω τα τελευταια χρόνια.
Ειναι μοναδικό.
Είναι μοναδικό όταν γίνεται με το σωστό άτομο . Αλλιώς τι να το κάνω .
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,118 μηνύματα.
ωραιος, να είσαι καλά.

Απο τη πλευρά μου ελπιζω πάντα να έχω αυτη τη διάθεση και όρεξη που έχω τα τελευταια χρόνια.
Ειναι μοναδικό.

μπράβο. εύχομαι υγεία και ευτυχία.

να ξέρεις απλά ότι υπάρχει πολύς κόσμος που για λόγους υγείας ψυχικής και σωματικής δεν μπορεί να απολαύσει πολλά πράγματα στη ζωή, από ένα παγωτό, μέχρι ένα σεξάκι. και δεν θα έπρεπε να σου κάνει εντύπωση.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,892 μηνύματα.
μπράβο. εύχομαι υγεία και ευτυχία.

να ξέρεις απλά ότι υπάρχει πολύς κόσμος που για λόγους υγείας ψυχικής και σωματικής δεν μπορεί να απολαύσει πολλά πράγματα στη ζωή, από ένα παγωτό, μέχρι ένα σεξάκι. και δεν θα έπρεπε να σου κάνει εντύπωση.

Μου κάνει εντυπωση γιατι θα έπρεπε να δει το θέμα του με κάποιον ειδικό.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μην γίνεσαι τόσο αδιάκριτος πια! :confused:
είμαι μεγάλος... ή τουλάχιστον έτσι αισθάνομαι... βιολογικά...
γιατί κατά τα άλλα είμαι ανώριμος. :beach:
είμαι ένας μπέμπης εγκλωβισμένος στο σώμα ενός μεσήλικα. :stunned:
Έλα ρε συ Νασο αφού σε είδαμε..
Δεν είσαι τόσο μεγάλος για να δικαιολογεί αυτό που λες ή ηλικία σου ..

Εκτός και αν μικρό δείχνεις 😜

Αντιλαμβάνομαι όμως ότι αυτό μπορεί να οφείλεται ίσως σε κάποια αγωγή που δυστυχώς οι συγκεκριμένες έχουν αυτή την παρενέργεια..
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.
@meetmeinmontauk @Ioannidou
Σορρυ αλλα εγω αλλα ακουω για τα σημερινά γυμνασιοπαιδα (οχι για ολααα αλλα για ενα αξιοσέβαστο ποσοστό)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
@meetmeinmontauk @Ioannidou
Σορρυ αλλα εγω αλλα ακουω για τα σημερινά γυμνασιοπαιδα (οχι για ολααα αλλα για ενα αξιοσέβαστο ποσοστό)
Ισχύει . Εγώ όμως τα βλέπω λίγο σαν παιδάκια . Εμείς ήμασταν πιο ανεπτυγμένα. Όχι μόνο στο ύψος αλλά και στο πρόσωπο μοιάζαμε πιο μεγάλοι.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.
Ισχύει . Εγώ όμως τα βλέπω λίγο σαν παιδάκια . Εμείς ήμασταν πιο ανεπτυγμένα. Όχι μόνο στο ύψος αλλά και στο πρόσωπο μοιάζαμε πιο μεγάλοι.
Αυτο συμβαίνει πάντα, οπως εγω παλαιότερα τους 20χρόνους τους εβλεπα πολυ μεγαλύτερους απ'οτι βλεπω εμενα σήμερα
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,170 μηνύματα.
Πλέον ο σημερινός 20άρης και 20άρα μικροδείχνουν πάρα πολύ σε σχέση με προηγούμενες δεκαετίες
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,170 μηνύματα.
Αυτο λεμε.
Μα με βλεπω και λεω δεν ηταν ετσι οι αλλοι
Ε καλύτερα δε πειράζει...είναι ωραίο να μικροδείχνεις :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σκέψου, όταν πας πχ εσύ 35-40 οι άλλοι/άλλες θα φαίνονται πουρόγεροι και εσύ θα κρατιέσαι καλά
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,627 μηνύματα.
Ε καλύτερα δε πειράζει...είναι ωραίο να μικροδείχνεις :laugh:
Εμενα μου λες ειναι σαν να ειμαι δυο άνθρωποι.
Την ημερα 15χρονο το βραδυ 20χρονο.
Εχει πλακα οταν μαθαίνουν τηνπραγματική μου ηλικια αυτοι που με περνούν για 15
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,170 μηνύματα.
Εμενα μου λες ειναι σαν να ειμαι δυο άνθρωποι.
Την ημερα 15χρονο το βραδυ 20χρονο.
Εχει πλακα οταν μαθαίνουν τηνπραγματική μου ηλικια αυτοι που με περνούν για 15
και εμένα που είμαι 19, επειδή μικροδείχνω με περνάνε για 16...βάσανο τώρα, αλλά θα γυρίσει ο τροχός πού θα πάει :laugh:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,882 μηνύματα.
Ναι... Γιατί όμως 😕

Λόγω διατροφής και τρόπου ζωής. Όσο περνάνε τα χρόνια, οι άνθρωποι γίνονται πιο μαλθακοί σε επίπεδο "κακουχιών". Πριν κάποιες δεκαετίες οι άνθρωποι περνούσαν περισσότερο χρόνο έξω, οπότε και το δέρμα εκτειθόταν περισσότερο στον ήλιο (και άρα "σκλήραινε"). Μπορεί να παίζει ρόλο πλήθος σκευασμάτων τροφών που η χημεία επηρεάζει τον οργανισμό σε διάφορες δερματικές μεταλλάξεις. Για παράδειγμα, περισσότεροι νέοι πλέον χάνουν τα μαλλιά τους νωρίτερα ηλικιακά.
 
Top