Ηλίθιοι και αστείοι λόγοι χωρισμού που έχετε ακούσει/πει

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,831 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
μωρέ σχετικά με την απάντηση που έστειλες είναι οκ....
(οκ το Γειά στο τέλος υποδειλώνει λίγο ναζάκια και νευράκια :P αλλά αν το παίξεις κουλ, θα το δει απλά σαν "γειά" χωρίς άλλο υποννοούμενο :P )
Το Μαράκι όμως αν πάρει χαμπάρι τις νέες σου φιλοσοφίες.... μάλλον δε θα έχεις ελπίδα καμιά :P
(εσύ αν το Μαράκι είχε τις δικές σου φιλοσοφίες... θα έκανες μαζί του σχέση?? :P :P )
τες πα.... δικό σου το καρπούζι δικό σου και το μαχαίρι ;)

Κοίταξε,δεν έχω σχέση οπότε είμαι ελεύθερος, κάνω όποια κίνηση θεωρώ απαραίτητη δίχως "συζυγικούς" φραγμούς. Απ την άλλη πλευρά, είμαι άτομο που δε θα δώσω υποσχέσεις ή θα πω τα ίδια λόγια σε δυο και τρεις κοπέλες συγχρόνως. Αυτό καλείται αναποφασιστικότητα και κυρίως ατιμία. Όπως είπα, είμαι στο στάδιο της επιλογής και δε μπορεί να μου καταλογίσει η Μαρία κάτι. Θα μου πεις, πληγώνεται η αξιοπιστία μου; Οχι και η εξήγηση σε αυτό είναι προφανής. Επαφές κάνω. Δεν ερωτεύομαι πολλές μαζί. Στο κάτω κάτω αντί να τσαντίζεται η κάθε Μαρία, θα μπορούσε να εκδηλώσει το ενδιαφέρον της πιο δημιουργικά, επιδιώκοντας πιο πολλές επαφές μαζί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
communication breakdown.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
schism
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel-Eyes

Νεοφερμένος

Η Angel-Eyes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ααΑκουστε τώρα ατάκα: " αν δεν πάρεις, πτυχίο το Σεπτέμβρη χωρίζουμε, μόνο με αντίγραφο πτυχίου συνεχίζουμε" Τραγουδακι το έκανα αλλα τέσπα. Αληθινό περιστατικό σε φίλη...:hmm: και δεν αναφέρομαι σε αιώνοβια φοιτήτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Angel-Eyes:
Ακουστε τώρα ατάκα: " αν δεν πάρεις, πτυχίο το Σεπτέμβρη χωρίζουμε, μόνο με αντίγραφο πτυχίου συνεχίζουμε" Τραγουδακι το έκανα αλλα τέσπα. Αληθινό περιστατικό σε φίλη...:hmm: και δεν αναφέρομαι σε αινώνοβια φοιτήτρια.

Αν είναι ποτέ δυνατόν!! Καλά αυτός τι τύπος ήταν? Κανα σπασικλάκι με πατομπούκαλα? :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Angel-Eyes:
Ακουστε τώρα ατάκα: " αν δεν πάρεις, πτυχίο το Σεπτέμβρη χωρίζουμε, μόνο με αντίγραφο πτυχίου συνεχίζουμε" Τραγουδακι το έκανα αλλα τέσπα. Αληθινό περιστατικό σε φίλη...:hmm: και δεν αναφέρομαι σε αινώνοβια φοιτήτρια.
Σοβαρά????Τι :whatever::whatever: υπάζρχουν θεε μου..Εγώ και πτυχίο θα έπαιρνα και θα τον έστελνα στο καλό..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Δεν έτυχε σε μένα, αλλά σε έναν τύπο από ένα ξένο φόρουμ. Η γυναίκα του του είπε ότι τον χώρισε γιατί... ο Θεός της είπε να το κάνει!

Ζζζζζζζζζζζζζζζζζντουπ! :confused:
Μια από τις χειρότερες μέρες της ζωής μου:

Μου είχε πει η τότε κοπέλα μου ότι θα πήγαινε ένα απόγευμα σε μια συγκέντρωση παλιών συμμαθητών. Τη βλέπω το βράδυ:

-Εεερρ.... δεν πήγα τελικά σε συγκέντρωση...
-...?
-Πήγα στον πνευματικό μου πατέρα.. τον βλέπω από πολύ μικρή.
-(Σφίξιμο στην καρδιά)Εεεε... σε παπά δηλαδή;
-Ναι... και μου είπε μερικά πολύ σωστά πράγματα..
-Όπως;
-Πρέπει να τα χαλάσουμε γιατί δεν σε αγαπάω όσο μ' αγαπάς εσύ...
-......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Μια από τις χειρότερες μέρες της ζωής μου:

Μου είχε πει η τότε κοπέλα μου ότι θα πήγαινε ένα απόγευμα σε μια συγκέντρωση παλιών συμμαθητών. Τη βλέπω το βράδυ:

-Εεερρ.... δεν πήγα τελικά σε συγκέντρωση...
-...?
-Πήγα στον πνευματικό μου πατέρα.. τον βλέπω από πολύ μικρή.
-(Σφίξιμο στην καρδιά)Εεεε... σε παπά δηλαδή;
-Ναι... και μου είπε μερικά πολύ σωστά πράγματα..
-Όπως;
-Πρέπει να τα χαλάσουμε γιατί δεν σε αγαπάω όσο μ' αγαπάς εσύ...
-......................
Κοίτα όπως έγινε το σκηνικό είναι όντως γελοίο..
Αλλα σαν λόγος χωρισμού δεν είναι..Γιατί είναι πολύ άσχημο να μην νιώθεις τόσα όσο ο άλλος..Μου έχει συμβεί αλλά δεν χώρισα..όταν τελικά χωρίσαμε για άλλους λόγους ένιωσα πολύ άσχημα όταν σκεφτόμουν την σχέση ένιωθα λες και τον κοροίδευα..Ναι δεν το έκανα αλλά σε καμία περίπτωση δεν ένιωθα το είδο..Αυτό τον άνθρωπο θα τον θυμάμαι πάντα για μου έδωσε ολοκληρωτικά τον εαυτό του αλλά ταυτόχρονα δεν νομίζω να πάψω και να νιώθω άσχημα καλύτερα να είχα χωρίσει δεν είναι δίκαιο αυτό για τον άλλον..αυτη είναι η ταπεινή μου γνώμη..:/:
Τώρα αν ήταν απλά μια δικαιολογία αλλάζει το πράγμα εσύ μόνο το γνωρίζεις αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου nikita... Όπως είπες κι εσύ το σκηνικό ήταν τραγικό. Βασικά δεν πολυήξερε τι ήθελε η κοπέλα και κάτι τέτοιο πιστεύω πως καλό είναι να το καταλάβει μόνη της και όχι να στο πει ένας παπάς.

Προσυπογράφω ότι είναι πολύ σοβαρός λόγος αυτός. Πριν ένα χρόνο μάζεψα όσα κουράγια είχα και τέλειωσα με μεγάλη δυσκολία μία σχέση ακριβώς γιατί δεν ένιωθα όσα αυτή.. ;-) Στα ίσια όμως όχι παπάδες και παπα...ριές! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Λογοι χωρισμου που θα με εκαναν να αμφιβαλλω:
1. Πρεπει να χωρισουμε γιατι αυτο το μηνα μπαινει ο Ερμης αναδρομος στον Κρονο και το ζωδιο μου δεχεται επιδρασεις απο την Αφροδιτη που σημαινει οτι θα γνωρισεις ενα εντελως διαφορετικο ατομο(ναι, αυτο που μολις σε εφτυσε!)
2. Πρεπει να χωρισουμε γιατι μολις ανακαλυψα οτι ειμαστε αδερφια(γινεται δεκτο ως αιτημα μονο μετα απο αναλυση DNA)
3. Ανακαλυψα την γυναικεια μου πλευρα και θελω να επαναπροσδιορισω τον σεξουαλικο προσανατολισμο μου(βεβαιως, ανθρωπινα ειναι αυτα. Για να δεις τι καλος ανθρωπος ειμαι θα σου δανεισω το μινι μου και τις γοβες στιλετο! Ετοιμασου, εχω κλεισει τραπεζι για ολη την παρεα στον Μαζωνακη! Α ναι, θα ναι κι η μανα σου μαζι!):D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Είχα σχεδόν σίγουρο ότι πέρναγα στη σχολή που ήθελα σε κάποιο μέρος της επαρχίας και ήμουν πολύ ενθουσιασμένη..στο μεταξύ όλα πήγαιναν καλά με το παιδί που ήμουν μαζί,μέχρι που μια μέρα εξαφανίστηκε εντελώς χωρίς κανέναν λόγο,χωρίς να μου πει έστω το γιατί..μετά από λίγο καιρό,μαθαίνω ότι τελικά πέρασα σε μια άλλη σχολή στην Αθήνα κι όταν μετά από κάτι μήνες,αποφάσισε να εμφανιστεί πάλι,μου είπε ότι δεν άντεχε στην σκέψη ότι θα μ'έχανε κι ότι είχε δεθεί πολύ μαζί μου,οπότε σκέφτηκε να το κόψει εκεί για να μην πληγωθεί.. :/: μετά βέβαια,χτύπαγε το κεφάλι του...:wall: ....:bleh::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
"Σου αξίζει κάτι καλύτερο..... "

χμμμ..... ναι, καλά.... ΟΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Μια από τις χειρότερες μέρες της ζωής μου:

Μου είχε πει η τότε κοπέλα μου ότι θα πήγαινε ένα απόγευμα σε μια συγκέντρωση παλιών συμμαθητών. Τη βλέπω το βράδυ:

-Εεερρ.... δεν πήγα τελικά σε συγκέντρωση...
-...?
-Πήγα στον πνευματικό μου πατέρα.. τον βλέπω από πολύ μικρή.
-(Σφίξιμο στην καρδιά)Εεεε... σε παπά δηλαδή;
-Ναι... και μου είπε μερικά πολύ σωστά πράγματα..
-Όπως;
-Πρέπει να τα χαλάσουμε γιατί δεν σε αγαπάω όσο μ' αγαπάς εσύ...
-......................


Καλά, αυτό τώρα είναι γεγονός? Θα τρελαθώ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natalia

Νεοφερμένος

Η Natalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Το άκουσα προχθές......από μια φίλη.....
Έρωτας μεγάλος....(έλεγε) ώσπου σε ένα τηλεφώνημα της είπα να χωρίσουνε......
Μετά την κεραμύδα, η απαραίτητη ερώτηση που αφορά το "Γιατί....;"

"Γιατί είναι η γυναίκα μου έγκυος........"

:redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina21:
ειμουν στα 19 με τον πρωτο μου ακομα μολις ειχαμε δοσει λογο :<3: στην μαμα μου και τα σχετικα (εμενα σε χωριο)και κανονιζουμε να φυγω απο εκει για να μεινω Αθηνα μαζι του(τρομαρα μου) :wall: μολις γινεται με πιανει και μου λει "πρεπει να χωρισουμε δεν σε θελει η γιαγια μου".................. :jumpy:

Ε ρε γλεντιαααααααααααα:D :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Natalia:
Το άκουσα προχθές......από μια φίλη.....
Έρωτας μεγάλος....(έλεγε) ώσπου σε ένα τηλεφώνημα της είπα να χωρίσουνε......
Μετά την κεραμύδα, η απαραίτητη ερώτηση που αφορά το "Γιατί....;"

"Γιατί είναι η γυναίκα μου έγκυος........"

:redface: :redface: :redface:

μάλλον υπάρχει τυπογραφικό λάθος εδώ ε? :P της είπε...


πάντως σαν στόρυ είναι... πω πω ρε φίλε... να σου κάτσει τέτοιο σκηνικό... μεγάλη πίκρα!!!!
:(
ελπίζω η φίλη σου να τον έκραξε αναλόγως!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natalia

Νεοφερμένος

Η Natalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ναι καλέ!!!!!!! Πωπωπωπωπω......
Της ΕΙΠΕ!!!!
Ότι λατρεύω τους άντρες......δεν το έκρυψα ποτέ. Μην μου βγει το όνομα τώρα στα γεράματα!!!

Δεν τον έχει κράξει....ακόμα τουλάχιστον. Νομίζαμε ότι έκανε πλάκα. Μέχρι που το διασταυρώσαμε κι έπαθε νευρικό κλονισμό. Βλέπεις έμαθε με τη μία και ότι ήταν παντρεμένος και ότι πραγματικά έλεγε την αλήθεια για την γυναίκα του.
Για την ώρα προέχει να την συνεφέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Natalia:
Ναι καλέ!!!!!!! Πωπωπωπωπω......
Της ΕΙΠΕ!!!!
Ότι λατρεύω τους άντρες......δεν το έκρυψα ποτέ. Μην μου βγει το όνομα τώρα στα γεράματα!!!

Δεν τον έχει κράξει....ακόμα τουλάχιστον. Νομίζαμε ότι έκανε πλάκα. Μέχρι που το διασταυρώσαμε κι έπαθε νευρικό κλονισμό. Βλέπεις έμαθε με τη μία και ότι ήταν παντρεμένος και ότι πραγματικά έλεγε την αλήθεια για την γυναίκα του.
Για την ώρα προέχει να την συνεφέρω...


:( :( τι να πει κανείς σε τέτοιες περιπτώσεις....
ειλικρινά εύχομαι την γρήγορη ανάρωση της φίλης σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Μερικοί θέλουν σκότωμα τελικά :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Μερικοί θέλουν σκότωμα τελικά :mad:

έχω αντιπρόταση....
Ε Υ Ν Ο Υ Χ Ι Σ Μ Ο Σ !!!!!!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top