Θα αφήνατε το αγόρι/κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο;

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
:hmm: Οταν λες οποιονδήποτε τρόπο;;;; Παίζει κι αυτός; :knife: :kill:

αν του το πεις πρώτα με καλό τρόπο και δεν το καταλάβει :P αλλά μόνο τότε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Όχι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
οπότε, if you dont care, δεν θα έπρεπε να σε απασχολεί το όλο θέμα, μιας και λειτουργείς μόνος. ο μόνος που θα έπρεπε να ρωτήσεις για να πας σε ένα τέτοιο μέρος είναι ο εαυτός σου.
Ακριβώς, δεν με απασχολεί, αλλά παραθέτω την άποψή μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Who cares αν της αρέσει ή όχι..........
Βρε Πειρατή, αφού εσύ δεν κάνεις σχέσεις, τότε με ποιο κριτήριο απαντάς "who cares?" Προφανώς και δεν σε νοιάζει όταν η άλλη είναι f*ck buddy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ακριβώς, δεν με απασχολεί, αλλά παραθέτω την άποψή μου.:)

ωραία, χαίρομαι, κι εγώ την άποψη μου έγραψα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Βρε Πειρατή, αφού εσύ δεν κάνεις σχέσεις, τότε με ποιο κριτήριο απαντάς "who cares?" Προφανώς και δεν σε νοιάζει όταν η άλλη είναι f*ck buddy.
Προφανώς, αλλά να μην το πω;:)
Ούτε τόσο δα; μια σταλίτσα ; ;)
Ούτε κατ' ελάχιστον......
αλλά εντελώς καθόλου όμως.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προφανώς, αλλά να μην το πω;:)
Ναι αλλά σε μέλη που δεν το ξέρουν φαίνονται πολύ ...κουλές οι απαντήσεις σου διότι απαντάς σε ερωτήματα για σχέσεις με βάση του πως συμπεριφέρεσαι με f*ck buddies... Που όπως και να το κάνουμε, έχει μεγάλη διαφορά το ένα είδος σχέσης απο το άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι αλλά σε μέλη που δεν το ξέρουν φαίνονται πολύ ...κουλές οι απαντήσεις σου διότι απαντάς σε ερωτήματα για σχέσεις με βάση του πως συμπεριφέρεσαι με f*ck buddies... Που όπως και να το κάνουμε, έχει μεγάλη διαφορά το ένα είδος σχέσης απο το άλλο...
Πες μου να μην ξαναγράψω και θα το κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πες μου να μην ξαναγράψω και θα το κάνω
Ελευθερος είσαι να κάνεις ο,τι θέλεις βρε άνθρωπε μου. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να σε ενδιαφέρει ΕΣΕΝΑ να απαντάς σε θέματα που αφορούν ΣΧΕΣΕΙΣ, ενώ όπως έχεις πει πολλάκις τις αποφεύγεις ως ο διάολος το λιβάνι. Πχ εμένα που δεν με ενδιαφέρουν τα αθλητικά, ε δεν πάω να απαντήσω σε θέματα για αθλητικά, ειδικά δεδομένου οτι είμαι άσχετη και θα μπερδέψω τους άλλους με ο,τι πω.
Εντελώς φιλικά στα λέω τα παραπάνω, δεν σου κάνω κάποια παρατήρηση ή κάτι τέτοιο. :) Απλά την έχω καιρό αυτή την απορία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Το οτι τις αποφεύγω δεν σημαίνει οτι δεν πρέπει να λέω και τη γνώμη μου....
Δεν μπορεί να μιλάμε μόνο για αυτά που συμφωνούμε........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πες μου να μην ξαναγράψω και θα το κάνω

Δεν μπορεί κανείς να σου απαγορεύσει να εκθέτεις την άποψη σου απλά σωστό θα ήταν όταν το κάνεις, για δικό σου καλό, να παίρνεις υπόψη σου όλες τις πλευρές και τις πτυχώσεις του θέματος για το οποίο γράφεις. Απαντάς κάτι που αφορά τις σχέσεις και δεν υπολογίζεις τον έρωτα και την αγάπη που προϋποθέτουν αυτές και που συνεπάγονται την εμπιστοσύνη και την αλληλεγγύη μεταξύ των δύο ατόμων. Δεν μπορώ να μιλάω για αστρονομία χωρίς να υπολογίζω τα αστέρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν μπορεί κανείς να σου απαγορεύσει να εκθέτεις την άποψη σου απλά σωστό θα ήταν όταν το κάνεις, για δικό σου καλό, να παίρνεις υπόψη σου όλες τις πλευρές και τις πτυχώσεις του θέματος για το οποίο γράφεις. Απαντάς κάτι που αφορά τις σχέσεις και δεν υπολογίζεις τον έρωτα και την αγάπη που προϋποθέτουν αυτές και που συνεπάγονται την εμπιστοσύνη και την αλληλεγγύη μεταξύ των δύο ατόμων. Δεν μπορώ να μιλάω για αστρονομία χωρίς να υπολογίζω τα αστέρια.
Το τι θα κάνει ο καθένας από εμάς αφορά μόνο τον ίδιο, και κανέναν άλλον.
Αυτό δεν έχει να κάνει με αγάπη.
Οσο κι αν αγαπάς κάποιον, δεν είναι δυνατόν να πράτεις σύμφωνα με τις δικές του επιταγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το οτι τις αποφεύγω δεν σημαίνει οτι δεν πρέπει να λέω και τη γνώμη μου....
Δεν μπορεί να μιλάμε μόνο για αυτά που συμφωνούμε........

Ναι φυσικά και ο καθένας έχει πει τη γνώμη του για καταστάσεις που δεν έχει βιώσει, αλλά για να το κάνει αυτό μπαίνει νοερά στη θέση κάποιου που βιώνει μια τέτοια κατάσταση. Εσύ όταν απαντάς σε τέτοια θέματα μπαίνεις νοερά στην περίπτωση να είχες σχέση ή δεν μπορείς καν να το διανοηθείς και απαντάς με βάση τις δικές σου, ελεύθερες σχέσεις; Αν ισχύει το πρώτο δεν έχω να πω κάτι παραπάνω. Αν όμως ισχύει το δεύτερο, τότε είναι σαν να σε ρωτάνε πόσο κοστίζουν τα πορτοκάλια και να απαντάς "τα αχλάδια κοστίζουν 3 ευρώ το κιλο"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οι απαντήσεις μου σε αυτά τα θέματα είναι απλές εξηγήσεις, γιατί ποτέ δεν θα έκανα σχέση........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Το τι θα κάνει ο καθένας από εμάς αφορά μόνο τον ίδιο, και κανέναν άλλον.
Αυτό δεν έχει να κάνει με αγάπη.
Οσο κι αν αγαπάς κάποιον, δεν είναι δυνατόν να πράτεις σύμφωνα με τις δικές του επιταγές.

Σου είπα ποια είναι η δική μου άποψη και ποιο θα ήταν για εμένα το σωστό και πρόσθεσα επίσης οτι θα ήταν καλό για εσένα αν το έκανες αυτό.

Και φυσικά έχει να κάνει με αγάπη γιατί όταν αγαπάς τον άλλο ενδιαφέρεσαι γι αυτόν και για το πως νιώθει. Σου είπα δεν μπορεί να σε υποχρεώσει αλλά μπορεί να μη νιώθει ωραία και εσύ αν τον αγαπάς αυτό θα το σεβαστείς και θα το διορθώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Σου είπα ποια είναι η δική μου άποψη και ποιο θα ήταν για εμένα το σωστό και πρόσθεσα επίσης οτι θα ήταν καλό για εσένα αν το έκανες αυτό.

Και φυσικά έχει να κάνει με αγάπη γιατί όταν αγαπάς τον άλλο ενδιαφέρεσαι γι αυτόν και για το πως νιώθει. Σου είπα δεν μπορεί να σε υποχρεώσει αλλά μπορεί να μη νιώθει ωραία και εσύ αν τον αγαπάς αυτό θα το σεβαστείς και θα το διορθώσεις.
Διαφωνώ, πρώτα απ' όλα πρέπει να αγαπάς τον εαυτό σου, και να του δίνεις ότι του αξίζει.
Οι υπόλοιποι έπονται.......:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οι απαντήσεις μου σε αυτά τα θέματα είναι απλές εξηγήσεις, γιατί ποτέ δεν θα έκανα σχέση........:)
Τότε θα σου πρότεινα να τις εκφράζεις και ως τέτοιες (δεν στο λέω σαν παρατήρηση, απλά σαν συμβουλή). Διότι αν εγώ ήμουν νέο μέλος και δεν σε ήξερα θα σκεφτόμουν όταν διάβασα το πρώτο σου μήνυμα στο θέμα "θεε μου, είναι δυνατόν να υπάρχουν άτομα που συμπεριφέρονται τόσο εγωκεντρικά στις σχέσεις τους;;; Βοήθεια, τι κόσμος υπάρχει!!". Και αυτό θα το σκεφτόμουν διότι ΔΕΝ ΘΑ ΗΞΕΡΑ οτι δεν αναφέρεσαι σε σχέση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οποιος θέλει να καταλάβει, καταλαβαίνει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Διαφωνώ, πρώτα απ' όλα πρέπει να αγαπάς τον εαυτό σου, και να του δίνεις ότι του αξίζει.
Οι υπόλοιποι έπονται.......:) :)

Σου είπα και πριν αλλά επιμένεις, μιλάς για μία σχέση χωρίς να υπολογίζεις τις κύριες προυποθέσεις. Αν δεν έχεις κάνει ποτέ, ρώτα κάποιον να σου πει, στη ουσιαστική σχέση ο ένας αγαπάει τον άλλο πιο πολύ απο όσο αγαπάει τον εαυτό του, θυσιάζεται και αυτό είναι αμοιβαίο.

Ούτε εγώ κάνω σχέσεις κι αυτό είναι επιλογή μου, όμως όπως βλέπεις όταν μιλάω αναφέρομαι σε σχέσεις που είναι το ΔΕΔΟΜΕΝΟ του θέματος όχι σε αυτό που κόλλησε στο δικό μου μυαλό και είναι το μόνο που μπορώ να υποστηρίξω γιατί μόνο αυτό γνωρίζω.

Αν αγαπάς τον εαυτό σου και δεν έχεις τη δύναμη να αγαπήσεις κάτι άλλο παραπάνω απο αυτό, καλώς, μέινε μόνος σου και αγάπα τον και δίνε του ότι του αξίζει, μικρές στιγμές απόλαυσης που σβήνουν γρήγορα, δεν σου λέει κανένας τίποτα όμως να ξέρεις οτι αυτό δεν ανήκει στα πλαίσια μίας σχέσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top