Θα αφήνατε το αγόρι/κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο;

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ποιος σου είπε οτι όποιος δεν έχει σχέση είναι μόνος του...;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ποιος σου είπε οτι όποιος δεν έχει σχέση είναι μόνος του...;:)

Ναι, έχεις δίκιο, δεν το διατύπωσα καλά, εννοούσα μείνε ελεύθερος. Όλα τα υπόλοιπα ισχύουν και πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι, έχεις δίκιο, δεν το διατύπωσα καλά, εννοούσα μείνε ελεύθερος. Όλα τα υπόλοιπα ισχύουν και πάλι.
Τώρα μιλάς σωστά :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Τώρα μιλάς σωστά :) :) :)

Χαίρομα που συμφωνείς οτι αυτό που λες δεν είναι σχέση αλλά μιλάς για μία ελευθερία, για ελεύθερες σχέσεις τέλος πάντων, παίρνοντας τις σαν σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Χαίρομα που συμφωνείς οτι αυτό που λες δεν είναι σχέση αλλά μιλάς για μία ελευθερία, για ελεύθερες σχέσεις τέλος πάντων, παίρνοντας τις σαν σχέση.
Ουτε καν "σαν"..........
απόλυτη ελευθερία......:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ουτε καν "σαν"..........
απόλυτη ελευθερία......:) :) :)


Ωραία, καταλήξαμε κάπου, καλό θα είναι βέβαια όταν εκθέτεις κάπου τη γνώμη σου να υπολογίζεις τα δεδομένα του θέματος γιατί γίνεσαι λίγο ενοχλητικός, καλό για εσένα πάντα αλλά ok, δεν θα σου πω εγώ τι θα κάνεις ενώ έχεις τα διπλάσια μου χρόνια ακριβώς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νταξ ρε παιδιά, τι το κάναμε θέμα τώρα.
Τον γνωρίζουμε τον Πειρατή, όπως γνωρίζει ο καθένας εδώ μέσα κάποια πράγματα για τους άλλους... Ε, άρα ξέρει κανείς και πώς να εκλάβει τη γνώμη του!

Αν πάλι θέλετε να ακριβολογούμε και να είχε γράψει
"...αλλά εγώ μιλαώ για ελεύθερη σχέση", οκ.

Πολύ θέμα έγινε όμως, σγα τ'αυγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Νταξ ρε παιδιά, τι το κάναμε θέμα τώρα.

Πολύ θέμα έγινε όμως, σγα τ'αυγά.


Λέγεται συζήτηση, δεν λέγεται 'σγα τ'αυγά' και ζητώ συγγνώμη για όλο αυτό το θέμα που έγινε σε λάθος topic απλά έχω μία κακή συνήθεια να προσέχω τα λόγια των άλλων και να μην τα δέχομαι επιπόλαια. Επίσης αυτό λέγεται κακή αρχή στο forum :P με συγχωρείται, δεν είμαι τόσο κακιά όσο δείχνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λέγεται συζήτηση, δεν λέγεται 'σγα τ'αυγά' και ζητώ συγγνώμη για όλο αυτό το θέμα που έγινε σε λάθος topic απλά έχω μία κακή συνήθεια να προσέχω τα λόγια των άλλων και να μην τα δέχομαι επιπόλαια. Επίσης αυτό λέγεται κακή αρχή στο forum :P με συγχωρείται, δεν είμαι τόσο κακιά όσο δείχνω :P
Εγώ πάντως συμφωνώ μαζί σου, δεν μου φαίνεται "σιγά τα ωά" και επίσης έχω την τάση να προσέχω τα λόγια των άλλων και να μην τα δέχομαι επιπόλαια. Για μένα τουλάχιστον, καθόλου κακή αρχή δεν έκανες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
@suspiria

Εντελώς φιλική συμβουλή. Συμμετέχοντας στα φόρουμ θα δεις ότι τα μέλη γνωρίζονται και μερικά έχουν αναπτύξει μεγαλύτερη οικειότητα μεταξύ τους, συνεπώς μιλάνε και πιο ελεύθερα χωρίς να παρεξηγεί ο ένας τα λεγόμενα του άλλου. Αυτό το σεβόμαστε και το αποδεχόμαστε. Ετσι κάνουμε καλή αρχή (μέση και τέλος :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω πρόβλημα να πάει, άλλα ούτε και εκείνος απλά θέλουμε να πάμε μαζί, πάντα κάτι τίχενε και δεν πηγαίναμε άλλα φέτος το καλοκαίρι θα πάμε σε ένα πολλύ γνωστό στο Φαληράκι να ξεσαλόσουμε, δεν είναι κάτι κακό να πάει και να δεί ή να δώ, το κακό θα ήταν να μήν ήθελε να πάει ο ένας ή ο άλλος σε ένα τέτοιο μαγαζί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Λέγεται συζήτηση, δεν λέγεται 'σγα τ'αυγά' και ζητώ συγγνώμη για όλο αυτό το θέμα που έγινε σε λάθος topic απλά έχω μία κακή συνήθεια να προσέχω τα λόγια των άλλων και να μην τα δέχομαι επιπόλαια. Επίσης αυτό λέγεται κακή αρχή στο forum :P με συγχωρείται, δεν είμαι τόσο κακιά όσο δείχνω :P
Προσωπικά δεν πιστεύω οτι έγινες κακιά σε κανένα σημείο της κουβέντας μας, οπότε αυτο το "κακή αρχή" δεν βλέπω να προκύπτει από κάπου.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν αναφερόμουν σε κανέναν συγκεκριμένα όταν το έγραψα αυτό και, καλά τα λέει η Αστερισμός, εδώ γνωριζόμαστε.

Απλά αυτό που μου έμεινε πιο πολύ από αυτήν την επικέντρωση στον Πειρατή, είναι ότι "τι μιλάς και μας αναστατώνεις, ενώ σχέσεις δεν κάνεις".

Το σγα τ'αυτά πήγαινε στο ότι κι αυτός γνώμη έχει, άρα από αυτό και μόνο δεν μπορεί να γίνει "ενοχλητικός", μιας και όλοι έχουμε μία έστω και λίγο διαφορετική γνώμη. Άρα "συζήτηση" λέγεται ΒΑΣΙΚΑ το να ακούω τον άλλον.

Επίσης, καλώς ήρθες, suspiria, και προς Θεού, μη μιλάς για κακές αρχές! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Το σγα τ'αυτά πήγαινε στο ότι κι αυτός γνώμη έχει, άρα από αυτό και μόνο δεν μπορεί να γίνει "ενοχλητικός", μιας και όλοι έχουμε μία έστω και λίγο διαφορετική γνώμη. Άρα "συζήτηση" λέγεται ΒΑΣΙΚΑ το να ακούω τον άλλον.

Επίσης, καλώς ήρθες, suspiria, και προς Θεού, μη μιλάς για κακές αρχές! :)

Του είπα οτι χαίρομαι που ακούω τη γνώμη του απλα με ενόχλησε το γεγονός που μιλούσε για σχέσεις και αναφερόταν σε ελεύθερες σχέσεις, ας τελειώσει όμως εδώ :P

Καλώς σας βρήκα όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantherina

Νεοφερμένος

Η pantherina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ναι, θα τον άφηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Δεν θα μου το έλεγε:PΑλλά αν ρωτούσε...ναι θα τον άφηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Κάλλιο να του το 'κόβα από τη ρίζα:mad:



Βασικά τι πάει να πει ''θα αφήνατε το αγόρι/κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο;'' μου θυμίζει κάνα μικρό παιδάκι που η μαμα του δεν το αφήνει να πάει πει τα κάλαντα μόνο του για τους γνωστούς κινδύνους:hmm:

Σκοπός είναι ο σύντροφός μου να σκεφτεί μόνος του οτι θα με ενοχλήσει, αλλιώς δεν με ξέρει καθόλου καλά:mad:

Εντάξει για κάνα μπάτσελορ βέβαια μπορεί και να τον άφηνα να πάει, τη σεβόμαστε την παρέα από τα μαθητικά χρόνια (αρκεί μετά να μην λέει οτι κάθε βδομάδα πάει σε μπάτσελορ:whistle:)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Μάλλον ναι και με την προϋπόθεση να μη του γίνει συνήθεια (κατά το σλόγκαν "Η συνήθεια που έγινε λατρεία").
Και με την, επίσης, προϋπόθεση να μην... πρωταγωνιστεί ο ίδιος. Γιατί τότε, θα τον άφηνα οριστικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Δεν θα ήμουν με έναν άνθρωπο που θα ήθελε να πάει σε στριπτιτζαδικο εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Δεν θα ήμουν με έναν άνθρωπο που θα ήθελε να πάει σε στριπτιτζαδικο εκ των προτέρων.

τώρα γιατί γίνεστε σεξίστρια εσείς; Ούτε που διανοείστε τι εγκεφαλικά μπρίλλιαντ άτομα συχνάζουν εκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top