Θα αφήνατε το αγόρι/κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο;

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
ΧΑ! Θα διοργανώσεις παρτάκι ???

οποτε θες φιλε μου, να ξεστραβοθουμε λιγακι ε; γιατι τωρα τελευταια τα βλεπω ολα τετραγωνησμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν θα ειχα προβλημα να παει... αρκει να το ξερω ομως...
οπως κι εγω δεν θα ηθελα να χει προβλημα να παω με φιλες μου :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα προτιμούσα να πάμε μαζί.. ;) (και με παρέα μαζί! Εκτός αν μιλάμε για bachelor)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Θα προτιμούσα να πάμε μαζί.. ;) (και με παρέα μαζί! Εκτός αν μιλάμε για bachelor)
θα σε χαλαγε να πας σε bachelor δηλαδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
θα σε χαλαγε να πας σε bachelor δηλαδη;

Όχι καλέ, απλά εκεί ο καθένας θα πήγαινε μόνος του! Αυτό εννοούσα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
α μαλιστα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εμένα δεν θα με πείραζε να πάει, αν θέλει να την κάνει την λαδιά θα την κάνει, δεν θα περιμένει να πάει σε στριπτιτζάδικο!!

ούτε θα με πείραζε να πηγαίναμε μαζί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
φυσικα και θα τον άφηνα. πρώτα από όλα βέβαια δε νομίζω να με ρώταγε, αλλά σε κάθε περίπτωση δε σκοπεύω στη σχέση μου να κάνω τον αστυνομικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
φυσικα και θα τον άφηνα. πρώτα από όλα βέβαια δε νομίζω να με ρώταγε, αλλά σε κάθε περίπτωση δε σκοπεύω στη σχέση μου να κάνω τον αστυνομικό
να σε πω.......καμια αδελφη ελευθερη εχεις; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πολλοί πηγαίνουν εκεί για πλάκα, όπως κάποια στιγμή είχε πάει και η παρέα μου. Όταν το είχα ακούσει μου είχε κακοφανεί γιατί μέσα σε αυτό το χώρο υπάρχουν κοπέλες που τους αρέσει αυτό που κάνουν αλλά υπάρχουν κι άλλες που το κάνουν απο ανάγκη (και φουσκώστε τα στήθη και αρθρώστε απαξιωτικά οτι 'τα θέλει ο κώλος τους') Δεν έχω πάει ποτέ για να ξέρω πως είναι εκεί μέσα και να μπορώ να μιλήσω με σιγουρία έχω πάει όμως στη Ρωσία και άκουσα την ξεναγό να λέει οτι "Όσες απο εμάς δεν ξέρουν αγγλικά χρησιμοποιούν το σώμα τους για να επιβιώσουν". Μπορεί να σου πει χίλια πράγματα για τα κτήρια του τσάρου και την ιστορία και να σου πει μία κουβέντα για το λαό σήμερα που θα τη συνδιάσεις με τις πολυκατοικίες και θα είναι η πιο συγκινητική ξενάγηση που έχεις ποτέ ακούσει.

Εγώ τουλάχιστον αν ήμουν άντρας, δεν θα μπορούσα να μπω σε ένα τέτοιο μέρος και να διασκεδάζω με τον πόνο της κοπέλας που δεν έχει την πολυτέλεια να γδύνεται ανέμελη στις παραλίες και στα μπουζούκια (όπως προαναφέρθηκαν κάποιοι). Παρομοίως δεν θα μου άρεσε και για το αγόρι μου, ειδικά αν το έκανα για χαβαλέ και όλο αυτό γιατί βλέπω την κοπέλα που χορεύει ή την κοπέλα που είναι στο πεζοδρόμιο σαν ΑΝΘΡΩΠΟ και όχι ώς εμπόριο ή ως κρέας (όπως επίσης χαριτολογώντας κάποιος προαναφέρθηκε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
να σε πω.......καμια αδελφη ελευθερη εχεις; :bleh:


έχω, αλλα δεν ξέρω αν είναι τοσο φιλελεύθερη:D :D

suspiria συμφωνώ απόλυτα. μπράβο σου που μπήκες στην ουσία του θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
έχω, αλλα δεν ξέρω αν είναι τοσο φιλελεύθερη:D :D

suspiria συμφωνώ απόλυτα. μπράβο σου που μπήκες στην ουσία του θέματος.
θα στην κανω εγω τουμπανο :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
μ αρεσει που είσαι αισιόδοξος Hunter:D

Ποτέ μου όμως δεν κατάλαβα τη λογική της απαγόρευσης. άκόμα και αν πρόκειται για μία τέτοια περίπτωση. θα αισθανόμουν σίγουρα πολύ άσχημα αν κάποια στιγμή (φαντάζομαι σε περίοδο ορμονικής διαταραχής) απαγόρευα στο φίλο μου να κάνει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ο κάθε ένας είναι ελέυθερος να κάνει ό,τι θέλει.
Ποιος έχει το δικαίωμα να απαγορεύει στον άλλον οτιδήποτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
δεν έχεις δικαίωμα να του το απαγορεύσεις, έχεις δικαίωμα όμως να μη σου αρέσει αυτό που κάνει και να το εκφράσεις με τον οποιοδηποτε τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
who cares? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Who cares αν της αρέσει ή όχι..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
δεν έχεις δικαίωμα να του το απαγορεύσεις, έχεις δικαίωμα όμως να μη σου αρέσει αυτό που κάνει και να το εκφράσεις με τον οποιοδηποτε τρόπο.
:hmm: Οταν λες οποιονδήποτε τρόπο;;;; Παίζει κι αυτός; :knife: :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
οπότε, if you dont care, δεν θα έπρεπε να σε απασχολεί το όλο θέμα, μιας και λειτουργείς μόνος. ο μόνος που θα έπρεπε να ρωτήσεις για να πας σε ένα τέτοιο μέρος είναι ο εαυτός σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top