Θα κάνατε σχέση με τον... εαυτό σας;

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μπα... γιατι πολυ φοβαμαι οτι θα τον απατουσα μεσα στη πρωτη εβδομαδα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εχουμε παντρευτει, καιρο τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Δυο υστερικά σε μια σχέση δεν θα είχαν και την καλύτερη κατάληξη,i guess. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Με τον εαυτό μου; :P
Δε το είχα σκεφτεί ..
Απόψε κι όλας θα μου ζητήσω να τα φτιάξουμε ..
Θα σας απαντήσω αύριο τι μου απάντησα ... καταλαβαίνετε θέλω λίγο χρόνο .. να το σκεφτώ/ει ... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Με τον εαυτό μου; :P
Δε το είχα σκεφτεί ..
Απόψε κι όλας θα μου ζητήσω να τα φτιάξουμε ..
Θα σας απαντήσω αύριο τι μου απάντησα ... καταλαβαίνετε θέλω λίγο χρόνο .. να το σκεφτώ/ει ... :lol:

Ναι ομως μη σου το παιζεις και τοσο δυσκολη γιατι στο τελος μπορει και να "σε" ξενερωσεις...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ναι ομως μη σου το παιζεις και τοσο δυσκολη γιατι στο τελος μπορει και να "σε" ξενερωσεις...:whistle:

Δε το παίζω δύσκολη, μου ζήτησα λίγο χρόνο γιατί δεν πέφτω κι εύκολα .. Μου είπα εντάξει και περιμένω τώρα να περάσουν λίγες μέρες για να δω και η άλλη πλευρά αν συνεχίζει ... να με φλερτάρει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laispodias

Νεοφερμένος

Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Κορυφαία ερώτηση.
Και όχι ευκολη η απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Συνήθως κοιτάς στον άλλον πράγματα που δεν βλέπεις σε εσένα οπότε τον θαυμάζεις για αυτά. Αυτά κρατάνε μια νεα περιέργεια και ζωντάνια οπότε δεν βλέπεις τα ίδια και τα ίδια στη ζωή σας. Θες τον άλλο διαφορετικό για να σου ξυπνά αυτά που σε σένα κοιμούντα και από την άλλη να του ενεργοποιείς αισθήσεις που κατέχεις και αυτός όχι.
Και το πηγαίνω στο όχι. Όχι έναν καθρέυτη του εαυτού μου δεν θα τον ήθελα και δεν θα έπρεπε να το ζητάμε και τόσο πολύ.
Ποιος μετά θα καλύψει τα δικά σου κενά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Θα έκανα σχέση με άτομο που διαφέρει αρκετά από εμένα ώστε η σχέση να έχει ενδιαφέρον :) , αν ταιριάζεις σε όλα με τον άλλον, σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό και θα βαρεθείς :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
με την παλάμη εννοεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Εγω παντως θα εκανα,κι ας φανω ναρκισσος-ψωναρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ποπο τοσο καιρο που εβλεπα στην αρχικη αυτο το τοπικ νομιζα οτι εχει σχεση με μοναξια κλπ... Αλλα ειναι ενδιαφερουσα ερωτηση... Μπορει να ακουγεται ωραιο να είσαι με κάποιον που ''ταιριαζετε σε όλα'', αλλά πραγματικα κατανταει ΠΑΡΑ πολύ βαρετο... Αν δεν διαφωνεις, αν δεν μαλωνεις σε μια σχεση δεν εχει νοημα... Ειναι βαρετο να ακους παντα ''ναι''...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
με τιποτααα!!!δεν αντεχομαι..το ξερω καλα=Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Δε θα άντεχα την απότομη αλλαγή διάθεσης που έχω πολλές φορές.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μπα, με τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Εγώ θα έκανα γιατί είμαι πολύ γαμάτη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raopi

Νεοφερμένος

Η raopi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πιστευω πως εγω με το αλλο μου μισο πρεπει να υπαρχει ισορροπια. Με σκοπο να υπαρχει θα πρεπει να ειμαστε διαφορετικοι. Συνεπως θα εκανα σχεση μαζι μου λογω του οτι στην αρχη θα ενθουσιαζομουν αλλα στην συνεχεια θα απογοητευομουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vogue001

Νεοφερμένος

Ο Mαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών και επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
με τιποτα.ολα θα ηταν τοσο ανιαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Πολυ ενδιαφερον θεμα,ειδικα για την περιπτωση μου γιατι εγω γνωρισει την θηλυκη εκδοση του εαυτου μου! χαχαχα..δεν σας κανω πλακα,ειχα γνωρισει κοπελα που ειχαμε πολλα κοινα ως προς τον χαρακτηρα και ενω στην αρχη γιναμε(ή φαινοταν οτι ειχαμε γινει) κολλητοι τελικα ξεκοψαμε γτ σε πολλα πραγματα κανεις μας δεν εκανε πισω κ τσακωνομασταν για ανουσια θεματα.Γενικα πιστευω την φραση ''τα ετερωνυμα ελκονται,τα ομωνυμα απωθουνται'' οποτε δεν μου φανηκε και πολυ περιεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Χμμ νομίζω ότι θα έκανα. Η άποψη ότι τα ομώνυμα απωθούνται στις ανθρώπινες σχέσεις νομίζω δεν ισχύει. Ίσως να είχαμε καλύτερη συνενόηση και κατανόηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top