Καταγγελία Σοφίας Μπεκατώρου για βιασμό

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Σωστά. Ειδικά από όταν μίλησε η Σοφία Μπεκατώρου άνοιξαν πολλά στόματα που ο φόβος και η ντροπή κρατούσαν κλειστά.

Εχω κι εγώ παρενοχληθει σεξουαλικά αλλά δεν είμαι διάσημη όπως επίσης ο εν λόγω κυριος πεθανε ήταν 80 (περιπου δεν θυμάμαι παντως ήταν μεγάλος) τότε κι εγώ 20.Δουλευα για το χαρτζιλίκι στο γραφείο του ιατρείο είχε κ ήθελε να μου δείξει πως γίνεται μια εξέταση να μάθω να την ξεκινάω εγώ κ μου πιασε το βυζί (πανω απο τη μπλουζα.) Το πιασε καλά, οχι αστεία. Ντραπηκα,έφυγα δεν ξαναπήγα κ φυσικά δεν το είπα ποτέ σε κανέναν. Ήταν γιατρός κι εγώ νεαρά ομορφη με ωραία boobs. Μαντέψτε ποιος θα την πληρωνε τη νυφη.
Ουφ ορίστε το'πα.
Πέθανε παντως έμαθα. Yupi
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,785 μηνύματα.
Εχω κι εγώ παρενοχληθει σεξουαλικά αλλά δεν είμαι διάσημη όπως επίσης ο εν λόγω κυριος πεθανε ήταν 80 τότε κι εγώ 20(;).Δουλευα για το χαρτζιλίκι στο γραφείο του ιατρείο είχε κ ήθελε να μου δείξει πως γίνεται μια εξέταση να μάθω να την ξεκινάω εγώ κ μου πιασε το βυζί (πανω απο τη μπλουζα.) το πιασε καλά, οχι αστεία. Ντραπηκα έφυγα δεν ξαναπήγα κ φυσικά δεν το είπα ποτέ σε κανέναν. Ήταν γιατρός κι εγώ νεαρά ομορφη με ωραία boobs. Μαντέψτε ποιος θα την πληρωνε τη νυφη.
Ουφ ορίστε το'πα.
Πέθανε παντως έμαθα μετά από κανα δυο χρόνια. Yupi
Ελα μου;
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Ε ναι τι. Κι άλλη μια φορά όταν έκανα εξέταση σε γνωστό ιατρείο μου κανε ο γιατρός ψηλαφιση κ με χουφτώσε κανονικά. Ουτε εκεί το είπα πουθενα. Το ξέρει ο άντρας μου όμως που μια πρώην του είχε την ίδια τυχη στο συγκεκριμένο ιατρείο. Δυο φορες λοιπόν μου συνέβη και όχι δεν το προκαλεσα. Απλά ήμουν μικρή κι αβγαλτη και φυσικά σημερα δε θα μου ξανά συνέβαινε καθώς έχω μίλια αλλά δεν έχω κ το ίδιο στήθος βέβαια. 😁
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Οι γιατροί αυτοί είναι τραγικοί. Με τα λεφτά που βγάζουν μπορουν να πηγαινουν κάθε μέρα και με άλλη. Οχι πως αυτό είναι και υγιές αλλά σίγουρα δίνει μεγαλυτερο σεβασμό όταν ο κάθε ένας που έχει μια εξουσία στα χέρια του ξέρει οτι μόλις το πρωι σηκωθεί κ φορέσει τη στολή εργασίας θα είναι ακέραιος.

Το βράδυ μπορεί ο καθένας να είναι ο μεγαλυτερος πουτανιαρης κ μπαροβιος αυτό είναι οκ εφόσον δεν έχει σχέση οικογένεια κ δεν εκμεταλλεύεται κάποια. Και τα έφερε έτσι η ζωή του πχ τον προδωσε η μεγάλη του αγάπη κ το χει ρίξει στις γυναίκες... Συμβαίνουν. Μέχρι να ξανασοβαρευτει. Κανένας κ καμια δεν ξέρει την ψυχολογία του καθενός. Αλλά εν παση περιπτωση

Το πρωι στη δουλειά του πρεπει να είναι κερβερος κ θεματοφύλακας της δικαιοσυνης. Οχι επειδή η άλλη πεταει ένα μπουτι έξω με τις έχουν μαζέψει όλες χαρέμι γυρω τους. Προσωπικά επειδή δεν είμαι με παρωπιδες κ στερεότυπα χριστιανικά έναν τέτοιον θα τον εκτιμουσα αρκετά.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,927 μηνύματα.

Όταν τον κατηγορούσαν ήταν πρώτο θέμα και έπαιζε πρώτη είδηση. Τώρα που αθωώθηκε γίνεται μια ελάχιστη αναφορά. Ηθικά πρέπει να αποζημιωθεί από αυτούς που τον κατηγόρησαν για βιασμό.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,115 μηνύματα.
Ε τι θα έκανε το κάθαρμα; Πέρα του ότι είχαν περάσει πολλά χρόνια οπότε δεν θα έβγαινε ένοχος είναι και καλόπαιδο της Νέας Δημοκρατίας και αυτός.

Καμμία αποζημίωση, μόνο φτύσιμο. Το κράτος δείχνει για ακόμα μια φορά ότι δεν μπορεί να υπερασπιστεί τους Έλληνες και τις Ελληνίδες.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,173 μηνύματα.

Όταν τον κατηγορούσαν ήταν πρώτο θέμα και έπαιζε πρώτη είδηση. Τώρα που αθωώθηκε γίνεται μια ελάχιστη αναφορά. Ηθικά πρέπει να αποζημιωθεί από αυτούς που τον κατηγόρησαν για βιασμό.
Μόνο ηθικά πρέπει να αποζημιωθεί αν είναι αθωος;
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,927 μηνύματα.
Μόνο ηθικά πρέπει να αποζημιωθεί αν είναι αθωος;
O τύπος καταστράφηκε προσωπικά και επαγγελματικά. Αν είναι αθώος (κάτι που ο ίδιος ξέρει) θα το αφήσει έτσι; Συκοφαντική δυσφήμιση στην ανήλικη και θα τον πληρώνει για δεκαετίες. Η ανήλικη εφόσον δεν έχει αποδείξεις θα αναγκαστεί να τον πληρώσει.

Γι' αυτό τέτοια θέματα δεν πρέπει να παίρνουν διαστάσεις. Οι δημοσιογράφοι και ο κίτρινος τύπος νούμερα κάνανε και κλικς. Δεν θα βγουν χαμένοι όπως θα βγει η ανήλικη και η πρώην του Ντεπ.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,173 μηνύματα.
Γι' αυτό τέτοια θέματα δεν πρέπει να παίρνουν διαστάσεις. Οι δημοσιογράφοι και ο κίτρινος τύπος νούμερα κάνανε και κλικς. Δεν θα βγουν χαμένοι όπως θα βγει η ανήλικη και η πρώην του Ντεπ.
Είναι κάποια πράγματα που όντως δεν πρέπει να παίρνουν διαστάσεις αλλά δυστυχώς παίρνουν λόγω εργαλειοποιησης. Εκτός πια και αν υπάρχουν αδιάσειστα στοιχεία.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top