Κλασικό (;) θέμα: φιλία vs έρωτας

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Μωρέ αφου ενδιαφέρονται και οι δυο θα τσουλησει μια χαρά, εξ αρχής φαινόταν αυτό.
Αντε ελα να μας πεις κι αλλά μετά!
Που πηγατε τι φαγατε τι ήπιατε τι είδατε τι είπατε τι κάνατε.. Τέτοια :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λοιπόν προχθές της είπα να βγούμε και έδειξε μεγάλη προθυμία και "ναι,εννοείται φυσικά" και συμφωνήσαμε να βγούμε το Σαββατοκύριακο. Οπότε so far so good και βλέπουμε πως θα πάει...
Ενα τιπ: Να μην το παίξεις "καποιος", οτι εισαι ενας αλλος ας πουμε στην κοπελα.
Να είσαι πράγματι κουλ άτομο και να είσαι ο εαυτός σου.
και ολα θα κυλησουν ομαλα.
μιλατε και περναει και η βραδια και βλεπεις αναλογα. 👍😊
Να περασετε ομορφα!
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.
Λοιπόν προχθές της είπα να βγούμε και έδειξε μεγάλη προθυμία και "ναι,εννοείται φυσικά" και συμφωνήσαμε να βγούμε το Σαββατοκύριακο. Οπότε so far so good και βλέπουμε πως θα πάει...
Περιμενουμε εξελιξεις.Κανονισε
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν προχθές της είπα να βγούμε και έδειξε μεγάλη προθυμία και "ναι,εννοείται φυσικά" και συμφωνήσαμε να βγούμε το Σαββατοκύριακο. Οπότε so far so good και βλέπουμε πως θα πάει...
Είδες που δεν ήταν τόσο δύσκολο! :) :)
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραίος, Σάββα. Να είσαι χαλαρός, ευγενικός, να φλερτάρεις διακριτικά (για να δει ότι δεν θες απλά τη φιλία της) και βλέπεις πως πάει. Καλή επιτυχία!
 

Savvas_Firefly

Νεοφερμένος

Ο Savvas_Firefly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λοιπόν παιδια έχουμε νεότερα
Βγήκαμε το Σάββατο το απόγευμα για ένα καφέ στου Ζωγράφου
Πήγε καλά μπορώ να πω. Συναντηθήκαμε για περίπου ένα τρίωρο. Η κουβέντα είχε πάρα πολύ καλή ροή και ελάχιστες στιγμές παύσης-αμηχανίας και γενικά περάσαμε πολύ καλά. Αποχαιρετηστήκαμε με απλό τρόπο (χωρίς κάτι το ιδιαίτερο πχ αγκαλιά-φιλί κλπ). Την άλλη μέρα περίμενα μπας και στείλει αλλά δεν έστειλε κάτι οπότε αποφάσισα να στείλω εγώ και μου είπε ότι πέρασε πάρα πολύ καλά και θα ήθελε να ξαναβγουμε οπότε θέλω και εγώ.
Από κει και πέρα δεν έχει αλλάξει κάτι σημαντικό απλά ξεκίνησε και αυτή να στέλνει πρώτη μηνύματα και πολύ πιο συχνά να αντιδρά στα μηνύματα με ❤

Τι να πω ενώ φαίνεται να πηγαίνει πολύ καλά το πράγμα, μου δείχνει ότι με συμπαθεί πολύ, θέλει να ξαναβγουμε κλπ απλά δεν ξέρω δεν μου δείχνει να με γουστάρει πολύ ερωτικά δεν ξερω δε μου φαίνεται να πολυτρελαίνεται τι να πω. Εσείς από αυτά που γράφω τι πιστεύετε; ειδικά οι γυναίκες που μπορείτε να την καταλάβετε καλύτερα ως γυναίκα τι πιστεύετε;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λοιπόν παιδια έχουμε νεότερα
Βγήκαμε το Σάββατο το απόγευμα για ένα καφέ στου Ζωγράφου
Πήγε καλά μπορώ να πω. Συναντηθήκαμε για περίπου ένα τρίωρο. Η κουβέντα είχε πάρα πολύ καλή ροή και ελάχιστες στιγμές παύσης-αμηχανίας και γενικά περάσαμε πολύ καλά. Αποχαιρετηστήκαμε με απλό τρόπο (χωρίς κάτι το ιδιαίτερο πχ αγκαλιά-φιλί κλπ). Την άλλη μέρα περίμενα μπας και στείλει αλλά δεν έστειλε κάτι οπότε αποφάσισα να στείλω εγώ και μου είπε ότι πέρασε πάρα πολύ καλά και θα ήθελε να ξαναβγουμε οπότε θέλω και εγώ.
Από κει και πέρα δεν έχει αλλάξει κάτι σημαντικό απλά ξεκίνησε και αυτή να στέλνει πρώτη μηνύματα και πολύ πιο συχνά να αντιδρά στα μηνύματα με ❤

Τι να πω ενώ φαίνεται να πηγαίνει πολύ καλά το πράγμα, μου δείχνει ότι με συμπαθεί πολύ, θέλει να ξαναβγουμε κλπ απλά δεν ξέρω δεν μου δείχνει να με γουστάρει πολύ ερωτικά δεν ξερω δε μου φαίνεται να πολυτρελαίνεται τι να πω. Εσείς από αυτά που γράφω τι πιστεύετε; ειδικά οι γυναίκες που μπορείτε να την καταλάβετε καλύτερα ως γυναίκα τι πιστεύετε;
βρε καλε μου @Savvas_Firefly σκεψου οτι κι εκεινη μπορει αμεσως να μη θελει να δειχτει για να μην την περασεις καπως.
Σκεψου το λιγο,θελει να δει κι εσενα τι θα κανεις,ποσο θα τη διεκδικησεις,μπορει να θελει να την διεκδικουν πρωτοι οι αντρες να μην κανει αυτη το πρωτο βημα καταλαβες.
Βγηκατε περασατε καλα,το κρατας αυτο ειναι απιστευτα θετικο.
Μετα σου απαντησε στα μηνυματα,επισης θετικο και εξεφρασε την θεληση να ξαναβγειτε.
Ε καποιοι δεν τα βγαζουν ολα στο πρωτο ραντεβου,ειναι τι θα νιωσουν θελουν να το πανε αργα καταλαβες.
Εσυ γουσταρεις?Γουσταρεις γιατι της εστειλες κιολας και γιατι θελεις κι εσυ να ξαναβγειτε.
Και θα ξαναβγειτε.
Και να περασετε καλα και να ειστε χαλαροι να εισαι κι εσυ χαλαρος βρε παιδι μου μην τα περιμενεις ολα απο εκεινη μονο,αν η αλλη δειξει να γουσταρει ε μιλας κανεις καποια κινηση αν σου δωσει πρασινο φως αν δεις οτι γουσταρει καταλαβες.
Με σεβασμο ειπαμε στα ορια του αλλου.
Μην σκεφτεσαι οτι δεν σε βλεπει ερωτικα,δεν θα σου απαντουσε καν στα μηνυματα και ηδη θα ειχες φαει απορριψη.Ηδη.
Δες που εισαι τωρα.Εχεις κανει τοσα πραγματα βγηκες μιλησες περασατε καλα θα ξαναβγειτε και εσυ σκεφτεσαι οτι η αλλη δεν πολυτρελαινεται?
Εσυ πως εισαι?Γιατι αμα εισαι βαρετος και χλιαρος σε ρωτω τι παραπανω να κανει η κοπελα.
Αμα γουσταρεις το δειχνεις,το λες το εκφραζεις ανθρωπε μου παντα με σεβασμο οπως γραψαμε ε να ξερει και η αλλη που βαδιζει.
Να βγειτε και να περασετε καλα και γινε πιο εκδηλωτικος ρε γμτ δε θα σου πεσει ο εγωισμος,μιλησε της,αν δεις οτι γουσταρει ε παρε την μια αγκαλια ξερω γω θα δεις αμα θελει αμα γουσταρει καταλαβες,αυτα τα βλεπεις εκεινη τη στιγμη πως νιωθει ο αλλος και πως του βγαινει.
Ε δεν αντιδραμε ολοι αυτοματα να μας βγουν ολα τα παντα σε μια μερα,σε ενα ραντεβου,η κοπελα μπορει να θελει να σε δει,να σε συνηθισει,να μιλησει μαζι σου καταλαβες.
Να ξαναβγειτε και να περασετε καλα.

Και μην σκεφτεσαι βλακειες,να σκεφτεσαι μονο πως θα την κανω να με γουσταρει,αντε εμεις θα στα λεμε ολα? :D να σκεφτεσαι πως θα την κανω να με θελει?
Το επιασες?;)
Αντε και να πανε ολα καλα!:clapping:ενημερωσε μας,και χαρηκα πολυ μακαρι να τα βρειτε!
 
Τελευταία επεξεργασία:

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Λοιπόν παιδια έχουμε νεότερα
Βγήκαμε το Σάββατο το απόγευμα για ένα καφέ στου Ζωγράφου
Πήγε καλά μπορώ να πω. Συναντηθήκαμε για περίπου ένα τρίωρο. Η κουβέντα είχε πάρα πολύ καλή ροή και ελάχιστες στιγμές παύσης-αμηχανίας και γενικά περάσαμε πολύ καλά. Αποχαιρετηστήκαμε με απλό τρόπο (χωρίς κάτι το ιδιαίτερο πχ αγκαλιά-φιλί κλπ). Την άλλη μέρα περίμενα μπας και στείλει αλλά δεν έστειλε κάτι οπότε αποφάσισα να στείλω εγώ και μου είπε ότι πέρασε πάρα πολύ καλά και θα ήθελε να ξαναβγουμε οπότε θέλω και εγώ.
Από κει και πέρα δεν έχει αλλάξει κάτι σημαντικό απλά ξεκίνησε και αυτή να στέλνει πρώτη μηνύματα και πολύ πιο συχνά να αντιδρά στα μηνύματα με ❤

Τι να πω ενώ φαίνεται να πηγαίνει πολύ καλά το πράγμα, μου δείχνει ότι με συμπαθεί πολύ, θέλει να ξαναβγουμε κλπ απλά δεν ξέρω δεν μου δείχνει να με γουστάρει πολύ ερωτικά δεν ξερω δε μου φαίνεται να πολυτρελαίνεται τι να πω. Εσείς από αυτά που γράφω τι πιστεύετε; ειδικά οι γυναίκες που μπορείτε να την καταλάβετε καλύτερα ως γυναίκα τι πιστεύετε;
Έτσι όπως μας τα περιγράφεις πιστεύω πως πήγε πολύ καλά.

Αρχικά το ραντεβού κράτησε αρκετη ώρα, είχε ροή η συζήτηση, είχατε πράγματα να πείτε και περάσατε και καλά. Συνήθως στέλνουν οι άντρες και το ίδιο βράδυ κιόλας. Δεν είναι κανόνας και το ίδιο θα ήταν να έστελνε εκείνη πχ αντί για εσένα. Αλλά δεν θα σου πω ότι με παραξενεύει γιατί ούτε εμένα μου έχει τύχει να στείλω.
Χμ το ότι της έστειλες πως τα πέρασες δεν είναι λάθος... και καλό είναι να λειτουργείς όπως σε εκφράζει. Όμως θα περίμενα κάτι άλλο πχ να της στείλεις κάτι ενδιαφέρον και να πιάσετε λίγο συζήτηση ή να της προτείνεις κάτι που θα ναι 3-4 μέρες μετά... πχ ανοίγουν τα θερινά σινεμά, οπότε θα μπορούσες να στείλεις ένα λινκ με μια ενδιαφέρουσα ταινία, να τη ρώταγες αν βλέπει γενικά κινηματογράφο και να το έφερνες να πάτε μαζί και σε αυτήν.

Να σαι λίγο πιο χαλαρός θα πρότεινα και μην καίγεσαι στις σκέψεις και στα αν. Αλλιώς θα βγεις turn off. Να σαι αυθόρμητος και ο εαυτός σου και να μη βιάζεσαι, δεν υπάρχει λόγος.

Τώρα για όσα μας ρωτας... Αν ήταν άσχημο το ραντεβού το πιο πιθανό θα ταν να το χες νιώσει, αντιθέτως καλά πήγε με τα όσα λες. Αν δεν ενδιαφερόταν δεν θα σου απανταγε τόσο ζεστά την επόμενη μέρα, δεν θα άρχιζε να στέλνει και κεινη πρώτη, να βάζει καρδιές και γενικά να δείχνει ζεστή.

Ενδιαφέρεται αλλά τώρα το πόσο θα φανεί στην πορεία. Άλλωστε ένα ραντεβού μετράτε μόνο. Κάποιοι θέλουν το χρόνο τους και για να ερωτευθούν και για να ανοιχτούν.

Να έχεις ως στόχο να περάσεις καλά σε κάθε ραντεβού, αν περνάς καλά εσυ θα περάσει και εκείνη εφόσον ταιριαζετε. Να μην σκέφτεσαι πως θα την κερδίσεις ή τι σημαίνει η κάθε της κίνηση. Είναι δύσκολο το ξέρω, αλλά βάλε ένα όριο σε αυτό

ΥΓ: μην την πνίξεις στα μηνύματα απλώς για να μιλάτε, στέλνε όποτε πραγματικά σου λείπει, έχεις κάτι καλό να πεις ή να συζητήσεις
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Συμφωνώ με @EvanescenceQ πρέπει να είσαι πιο εκδηλωτικός.
Λοιπόν παιδια έχουμε νεότερα
Βγήκαμε το Σάββατο το απόγευμα για ένα καφέ στου Ζωγράφου
Πήγε καλά μπορώ να πω. Συναντηθήκαμε για περίπου ένα τρίωρο. Η κουβέντα είχε πάρα πολύ καλή ροή και ελάχιστες στιγμές παύσης-αμηχανίας και γενικά περάσαμε πολύ καλά. Αποχαιρετηστήκαμε με απλό τρόπο (χωρίς κάτι το ιδιαίτερο πχ αγκαλιά-φιλί κλπ).
Όπως κατάλαβα το ραντεβού σας ήταν χλιαρό και μέτριο.
Της έδειξες ότι την γουστάρεις? της πέταξες κάποιο ερωτικό υπονοούμενο, κάποιο κοπλιμέντο για την εμφάνιση της? υπήρχε eye contact? ένοιωσε ότι την πολιορκείς?
Την άλλη μέρα περίμενα μπας και στείλει αλλά δεν έστειλε κάτι οπότε αποφάσισα να στείλω εγώ και μου είπε ότι πέρασε πάρα πολύ καλά και θα ήθελε να ξαναβγουμε οπότε θέλω και εγώ.
Από κει και πέρα δεν έχει αλλάξει κάτι σημαντικό απλά ξεκίνησε και αυτή να στέλνει πρώτη μηνύματα και πολύ πιο συχνά να αντιδρά στα μηνύματα με ❤
Δεν πρέπει να μετράς τις καρδούλες, και να αποκρυπτογραφείς ποιος έστειλε πρώτος.
Ο φόβος σου σε κρατάει πίσω και δεν κάνεις αυτό που πρέπει να κάνεις και να δεί από σένα, δλδ Ερωτικό ενδιαφέρον. Περιμένεις από αυτήν πρώτη να εκδηλωθεί ενώ αυτό είναι καθαρά δικό σου βάρος και ευθύνη.
Τι να πω ενώ φαίνεται να πηγαίνει πολύ καλά το πράγμα, μου δείχνει ότι με συμπαθεί πολύ, θέλει να ξαναβγουμε κλπ απλά δεν ξέρω δεν μου δείχνει να με γουστάρει πολύ ερωτικά δεν ξερω δε μου φαίνεται να πολυτρελαίνεται τι να πω.

Δυστυχώς η φύση σε έκανε ΧΥ :P και αυτομάτως και η ζωή σου είναι πιο δύσκολη.
Ο ρόλος σου είναι να πολιορκείς και να κατακτάς. με αυτό το mindset ξαναβγές μαζί της, πρίν μπεις friendzone και είναι ήδη αργά.
Σε καταλαβαίνω γιατί είσαι 18 και εκεί που είσαι είμασταν όλοι κάποτε. Αθώοι και simp.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα για όσα μας ρωτας... Αν ήταν άσχημο το ραντεβού το πιο πιθανό θα ταν να το χες νιώσει, αντιθέτως καλά πήγε με τα όσα λες.
Ούτε καν. :P Δεν είναι λίγες οι φορές που ο ένας πέρασε τέλεια και ο άλλος έκοψε φλέβα.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο ρόλος σου είναι να πολιορκείς και να κατακτάς. με αυτό το mindset ξαναβγές μαζί της, πρίν μπεις friendzone και είναι ήδη αργά.
DAE7E4F6-A5AD-40A1-BDA9-E899D590EB2E.png



αφού προσπεράσω αυτό το σοκ θα σε συμβουλέψω να την προσεγγίσεις φιλικά και όπως σου βγεί να μάθετε ο ένας τον άλλο καλύτερα.After all, θελεις η σχέση σου να είναι φίλη σου , απο τις καλύτερες.
Επίσης επειδή εχω βαρεθεί ν ακούω την πιπίλα με το friendzone θέλω να βάλω ενα τέλος λέγοντας το παρακάτω αξίωμα.
Κανείς δεν μπήκε friendzone επειδή ήταν καλός φίλος και καλή παρέα ή επειδή δεν χώθηκε ερωτικά εξ αρχής.Friendzoned ήταν απο την πρώτη μέρα όμως έχετε διακαώς την ανάγκη να το δικαιολογήσετε κάπως και έτσι το ρίχνετε στο οτι ήσασταν φιλικοί στην αρχή.Οχι, απλά δεν σας γούσταραν ποτέ.
Φτάνει με αυτες τις μπουρδες γιατι γελάω και κλαίω μαζί.
Δεν χρειάζεται αγόρι μου να βγείς με το ρόπαλο για κυνήγι, χρειάζεται απλά να είσαι ο εαυτός σου.
Να πάρεις τον χρόνο σου και να δημιουργήσεις μια σχέση που βασίζεται σε θεμέλια που εσύ έχτισες επειδή κι εσύ γουστάρεις τον άλλον ΚΑΙ ως άνθρωπο και οχι να κυνηγήσεις το θηλυκό με βάση το πρότυπο του homo neanderthal.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
View attachment 81209


αφού προσπεράσω αυτό το σοκ θα σε συμβουλέψω να την προσεγγίσεις φιλικά και όπως σου βγεί να μάθετε ο ένας τον άλλο καλύτερα.After all, θελεις η σχέση σου να είναι φίλη σου , απο τις καλύτερες.
Επίσης επειδή εχω βαρεθεί ν ακούω την πιπίλα με το friendzone θέλω να βάλω ενα τέλος λέγοντας το παρακάτω αξίωμα.
Κανείς δεν μπήκε friendzone επειδή ήταν καλός φίλος και καλή παρέα ή επειδή δεν χώθηκε ερωτικά εξ αρχής.Friendzoned ήταν απο την πρώτη μέρα όμως έχετε διακαώς την ανάγκη να το δικαιολογήσετε κάπως και έτσι το ρίχνετε στο οτι ήσασταν φιλικοί στην αρχή.Οχι, απλά δεν σας γούσταραν ποτέ.
Φτάνει με αυτες τις μπουρδες γιατι γελάω και κλαίω μαζί.
Δεν χρειάζεται αγόρι μου να βγείς με το ρόπαλο για κυνήγι, χρειάζεται απλά να είσαι ο εαυτός σου.
Να πάρεις τον χρόνο σου και να δημιουργήσεις μια σχέση που βασίζεται σε θεμέλια που εσύ έχτισες επειδή κι εσύ γουστάρεις τον άλλον ΚΑΙ ως άνθρωπο και οχι να κυνηγήσεις το θηλυκό με βάση το πρότυπο του homo neanderthal.

Βασικά δε χρειάζεται κανένα άλλο σχόλιο στο θρεντ, αυτό εδώ τα είπε όλα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται αγόρι μου να βγεις με το ρόπαλο να διεκδικήσεις απλά να της προτεινεις να βγείτε... Και αν σου πει ότι θα έρθουν κ άλλοι.... Για να κάνετε 5 ΑΔΑ να παίξετε μπάσκετ πες κάτι σου έτυχε η βγες μια φορά όλοι μαζί κ ξεγράψε το ερωτικό.

Αυτό που κάποιες σας έχουν και καλά σαν φίλους εσείς τους κάνετε λαικ συνεχώς στο φβ η προσπαθειτε να είστε στο προσκήνιο μαζί τους ενώ αυτές το χουν παρει πρεφα ότι γουσταρετε και δεν ψήνονται απλά το διασκεδάζουν και ειναι κακομοιριά. ΚΟΨΤΕ ΤΟ... Απλά τα πράγματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αμα γουστάρεις κάποια πες της να βγείτε οι 2 σας αν δεν βγείτε σημαίνει ότι δεν τραβάει. Ουτε να το πας φιλικά εξαρχής ουτε να το πας πλάγια μέσω Λαμίας.

Στη τελική ρε αδερφέ δε χαραμίζεις κ το χρόνο σου με απατηλές φαντασιώσεις. Εσυ βγαίνεις χαμένος την άλλη δεν θα τη νοιάξει σε έχει στο γκρουπ με τους θαυμαστές τους αιώνιους όπως τα παιδάκια που είχανε Ρουβά αφίσα στο δωμάτιο τους η την Τζένιφερ Λόπεζ η κάποιες που απλά βάζουν κόσμο στο ινστα αδιακρίτως για να ανεβάζουν φωτο κ να πληρωνονται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται αγόρι μου να βγεις με το ρόπαλο να διεκδικήσεις απλά να της προτεινεις να βγείτε... Και αν σου πει ότι θα έρθουν κ άλλοι.... Για να κάνετε 5 ΑΔΑ να παίξετε μπάσκετ πες κάτι σου έτυχε η βγες μια φορά όλοι μαζί κ ξεγράψε το ερωτικό.

Αυτό που κάποιες σας έχουν και καλά σαν φίλους εσείς τους κάνετε λαικ συνεχώς στο φβ η προσπαθειτε να είστε στο προσκήνιο μαζί τους ενώ αυτές το χουν παρει πρεφα ότι γουσταρετε και δεν ψήνονται απλά το διασκεδάζουν και ειναι κακομοιριά. ΚΟΨΤΕ ΤΟ... Απλά τα πράγματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αμα γουστάρεις κάποια πες της να βγείτε οι 2 σας αν δεν βγείτε σημαίνει ότι δεν τραβάει. Ουτε να το πας φιλικά εξαρχής ουτε να το πας πλάγια μέσω Λαμίας.

Στη τελική ρε αδερφέ δε χαραμίζεις κ το χρόνο σου με απατηλές φαντασιώσεις. Εσυ βγαίνεις χαμένος την άλλη δεν θα τη νοιάξει σε έχει στο γκρουπ με τους θαυμαστές τους αιώνιους όπως τα παιδάκια που είχανε Ρουβά αφίσα στο δωμάτιο τους η την Τζένιφερ Λόπεζ η κάποιες που απλά βάζουν κόσμο στο ινστα αδιακρίτως για να ανεβάζουν φωτο κ να πληρωνονται.
Μονοι τους βγηκαν ρε συ δες τι εγραψε στο update.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσυ βγαίνεις χαμένος την άλλη δεν θα τη νοιάξει σε έχει στο γκρουπ με τους θαυμαστές τους αιώνιους όπως τα παιδάκια που είχανε Ρουβά αφίσα στο δωμάτιο τους η την Τζένιφερ Λόπεζ η κάποιες που απλά βάζουν κόσμο στο ινστα αδιακρίτως για να ανεβάζουν φωτο κ να πληρωνονται.
ενδιαφέρουσα άποψη για τις γυναίκες.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
ενδιαφέρουσα άποψη για τις γυναίκες.
Δε νομίζω να λέει για όλες τις γυναίκες αλλά για αυτές που αρέσκονται να "το δείχνουν αλλά να μην το δίνουν", που με τα ίνσταγκραμ και τα λοιπά σόσιαλ μέντια έχουν γίνει πλέον πάρα πολλές. Αν θέλουμε άντρες σωστούς και ντόμπρους πρέπει κι εμείς να είμαστε το αντίστοιχο. Το να βλέπω οτι ο άλλος γουστάρει ενώ εγώ όχι και να μην ξεκαθαρίζω τη θέση μου για να ικανοποιώ το εγώ μου ή για να τον έχω καβάτζα είναι λάθος. Και εγώ φυσικά δεν είμαι αλάθητη, έχω κάνει τις πουτ@νιές μου. Γηράσκω αεί διδασκόμενος.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.
Απλα αυτο που πρεπει να κανει το παιδι ειναι οταν ξαναβγουν να ειναι χαλαρος και να κανει καποια κινηση-να πεταξει καποιο υποννουομενο και να δει πως θα αντιδρασει η αλλη.
 

Savvas_Firefly

Νεοφερμένος

Ο Savvas_Firefly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Όχι ρε παιδιά τι λέτε, τι Ινσταγκραμ, τι 5αδες, τι πληρωμές πως το πήγατε εκεί;;
Η κοπέλα είναι πολλλλλύ χαμηλών τόνων και δέχτηκε πάρα πολύ πρόθυμα να βγούμε, μιλάμε συχνά, βγήκαμε περάσαμε καλά απλά τώρα αναρωτιέμαι -ας πούμε- για το βήμα παραπάνω
Του τύπου ότι ενώ ανταποκρίνεται πολύ πρόθυμα δεν παίρνει σχεδόν καμία πρωτοβουλία και ενώ στέλνει και αυτή πρώτη κάποιες φορές, κατά κύριο λόγο στέλνω εγώ
Δηλαδή δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται στα σίγουρα κλπ
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Ούτε καν. :P Δεν είναι λίγες οι φορές που ο ένας πέρασε τέλεια και ο άλλος έκοψε φλέβα.
Δεν είπα αυτό...
Είπα σε συνδυασμό με το ότι του στέλνει πρώτη, του ζήτησε να ξαναβγούν και γενικά ανταποκρίνεται με θέρμη στην επικοινωνία τους.
Οχι από το τι νομίζει μόνο και μόνο από το ραντεβού τους καθεαυτό.
 
Top