Κολώνιες και αρώματα

dimitraaa

Νεοφερμένος

Η dimitraaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Dior Hypnotic Poison!πραγματικά hypnotic....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
To φυσικο μου αρωμα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Protagonist

Νεοφερμένος

Ο Protagonist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ralph Lauren Blue αλλιώς Chanel Egoiste black!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
PRADA-candy:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσουν τα αρώματα...
Έχω την αίσθηση οτι μου καίνε τα ρουθούνια..:mpliaks:

Λατρεύω όμως τα αντρικά αποσμητικά :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δεν μ'αρέσουν τα αρώματα...
Έχω την αίσθηση οτι μου καίνε τα ρουθούνια..:mpliaks:

Λατρεύω όμως τα αντρικά αποσμητικά :inlove:
Και με πιάνει φτάρνισμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βανίλια της Apivita, υπέροχη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Dior miss cherie :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.

:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγω παλι ο,τι hugo boss εβγαινε την επερνα, τωρα λεω να αλλαξω τι εχετε να προτεινετε;
Αααα και στις ανδρικες προτιματε τις εντονες ή οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Εγω παλι ο,τι hugo boss εβγαινε την επερνα, τωρα λεω να αλλαξω τι εχετε να προτεινετε;
Αααα και στις ανδρικες προτιματε τις εντονες ή οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
One D&G...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Girls,help! :redface:

Έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή την κολώνια:




Νομίζω την είχαν αναφέρει και στο θέμα πριν μερικά πόστ..
Aλλά μόλις έψαξα τιμούλα,έπαθα ένα σοκ να πώ την αλήθεια.
Γύρω στα 85 ευρώ την έχω βρεί. :worry:

Υπάρχει καμιά ελπίδα να την βρώ κάπου φθηνότερα ή μπα? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Girls,help! :redface:

Έχω ακούσει τα καλύτερα για αυτή την κολώνια:




Νομίζω την είχαν αναφέρει και στο θέμα πριν μερικά πόστ..
Aλλά μόλις έψαξα τιμούλα,έπαθα ένα σοκ να πώ την αλήθεια.
Γύρω στα 85 ευρώ την έχω βρεί. :worry:

Υπάρχει καμιά ελπίδα να την βρώ κάπου φθηνότερα ή μπα? :/:

Αυτή την κολώνια την έχω μυρίσει σε δειγματάκι περιοδικού και είναι όντως πολύ ωραία, αν και λίγο βαρία για τα γούστα μου!
Τις προάλλες είδα στα Sephora οτι είχαν έκπτωση και στα Galerie, αλλά στον Rodriguez από ότι είδα στο facebook έχει μόνο 10%! Μόνο που δεν ξέρω μέχρι πότε ισχύουν! Λογικά τώρα τα Χριστούγεννα θα βγάλουν και τα Hondos έκπτωση!
Ξέρω και ένα site στο ιντερνετ, αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ και δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.

Την έκανα δώρο στο φίλο μου πρίν ένα μήνα, τη μεγάλη συσκευασία, τελείωσε χθές...:(
Είναι πραγματικά υπέροχη!!

Βέβαια απο αντρικές δεν αλλάζω την Ck one, τη μαύρη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Την έκανα δώρο στο φίλο μου πρίν ένα μήνα, τη μεγάλη συσκευασία, τελείωσε χθές...:(
Είναι πραγματικά υπέροχη!!

Βέβαια απο αντρικές δεν αλλάζω την Ck one, τη μαύρη!!!
προτιμω την ck in2u:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αυτή την κολώνια την έχω μυρίσει σε δειγματάκι περιοδικού και είναι όντως πολύ ωραία, αν και λίγο βαρία για τα γούστα μου!
Τις προάλλες είδα στα Sephora οτι είχαν έκπτωση και στα Galerie, αλλά στον Rodriguez από ότι είδα στο facebook έχει μόνο 10%! Μόνο που δεν ξέρω μέχρι πότε ισχύουν! Λογικά τώρα τα Χριστούγεννα θα βγάλουν και τα Hondos έκπτωση!
Ξέρω και ένα site στο ιντερνετ, αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ και δεν ξέρω αν είναι αξιόπιστο!
Τελικά δεν την αγόρασα,πήρα κάτι άλλο. :redface: Το μικρό μπουκαλάκι από αυτήν την κολώνια:


Unexpectedly,μου άρεσε πάρα πολύ!

Επίσης μου άρεσε και η Αlien από Thierry Mugler που δοκίμασα.
Αντίθετα,απογοητεύτηκα πλήρως από την Βlack XS για την οποία είχα ακούσει τα καλύτερα λόγια από αρκετούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0ulihp

Νεοφερμένος

Ο mar0ulihp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
burberry london και paco rabanne one million!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vaggelis21

Νεοφερμένος

Ο vaggelis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
armani code, armani extreme ,burberry sport, dior firenight, ck one, jean paul gaultier le male, dior higher, dolce gabana the one απο αντρικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Πηρα προσφατα την ZARA BLACK!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top