Κολώνιες και αρώματα

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και στο Παρίσι έχει, και στη Νέα Υόρκη έχει και στο Λονδίνο έχει..
Στην Αθήνα έχει? οέο?
Iδέα δεν έχω.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Γιατί όταν πήγα τελευταία φορά στα h&m χάζευα τα body lotions.:P

εγω χθες το βρηκα εχει και βανιλια και 1 αλλο πρασινο αλλα αυτο μ αρεσε πιο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.


Tο έχω ερωτευτεί.... Και τα υπόλοιπα της σειρά είναι υπέροχα! Σκοπεύω να δοκιμάσω κι άλλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Πολύ καλοκαιρινό... το έχω λατρεψει!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Πρεπει να μαι ο μονος αντρας που δεν εχω ασχοληθει καθολου με τις κολωνιες και πολλες φορες ξεχναω και να βαλω.Εχω απλα 2 ξεχασμενες Str8 στο ντουλαπι και με με την χρηση που τους κανω θα με κρατησουν μεχρι τα 40 μου :P .Πιο πολυ με νοιαζει το αποσμητικο που φοραω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Αυτην την περιοδο φοραω το absolutely gold one million by Paco Rabanne {η καπωσ ετσι το λενε} βεβαια για καλοκαιρι ειναι λιγο βαρυ,οποτε οταν βγαινω εξω για βολτα βαζω κολονια απλη,και το αρωμα το φοράω μονο στο κεντρο..
τωρα για τα κοριτσια μια κλασικη μυρωδια που μου αρεσει ειναι το hypnotic poison by dior
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Πρεπει να μαι ο μονος αντρας που δεν εχω ασχοληθει καθολου με τις κολωνιες και πολλες φορες ξεχναω και να βαλω.Εχω απλα 2 ξεχασμενες Str8 στο ντουλαπι και με με την χρηση που τους κανω θα με κρατησουν μεχρι τα 40 μου :P .Πιο πολυ με νοιαζει το αποσμητικο που φοραω.
κατι αντιστοιχο ειμαι κι εγω...

Υπαρχει καμοια πιο φτηνη προταση που μπορουμε και να τη βρουμε ;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Πολύ καλοκαιρινό... το έχω λατρεψει!:inlove:

Το πήρα σήμερα στη μητέρα μου και το ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ!
Μυρίζω συνέχεια το χέρι μου, έχω πάθει ψύχωση, θα πάω να πάρω και για μένα αν δε της το κλέψω.
Υπέροχη φρουτένια αίσθηση! :flowers::flowers::flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αααα θα πάω να το μυρίσω..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Mιας και αναφέρατε την ESCADA. Προχθές μύρισα το καινούριο άρωμα της ESCADA ''Born in paradise''. Yπέροχο και μου αρέσει πιο πολύ απ'το Cherry in the air. Απο ESCADA προτείνω και το ''Taj Sunset'' για άνοιξη-καλοκαίρι. Γενικά βγάζει πολύ ωραία αρωματάκια αλλά δεν μου αρέσουν τα μπουκάλια καθόλου( λεπτομέρεια οκ :P). Προσωπικά για χειμερινά αρώματα λατρεύω LOLITA LEMPICKA :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • nd.22106.jpg
    nd.22106.jpg
    117.3 KB · Εμφανίσεις: 126
  • nd.10611.jpg
    nd.10611.jpg
    67.9 KB · Εμφανίσεις: 120

shadowvault

Νεοφερμένος

Ο shadowvault αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Έχω καθιερώσει Armani Code

Πήρα στην αδερφή μου αυτή τη DIESEL LOVERDOSE και είναι απίστευτη.Την συστήνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

Μπορει να την ακριβοπληρωσα αλλα την λατρευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Έχω καθιερώσει Armani Code

Πήρα στην αδερφή μου αυτή τη DIESEL LOVERDOSE και είναι απίστευτη.Την συστήνω

Πω καλά αυτήν την κολώνια την είχα δοκίμασει στο αεροδρόμιο της Βιέννης για να δω αν μου ταιριάζει. Είναι τόσο μα τόσο γλυκιά και βαριά απαπα,αλλά απο διάρκεια την παραδέχομαι.Δεν έφευγε με τίποτα απο πάνω μου και όσο πιο πολύ περνούσε η ώρα και ''έρχονταν'' στη μύτη μου τα ''κύματα'' γλυκάνισου,μύρου,γλυκόριζας,(τι στο διάλο έχει μέσα) τόσο πιο κοντά έφτανα στο να χρησιμοποιήσω τη σακουλίτσα εμετού στο αεροπλάνο.Τραυματική εμπειρία:/: Να φανταστείς μου αρέσουν τα ανατολίτικα και σχετικά βαριά αρώματα αλλά το LOVERDOSE με παραέπνιξε. Η μαύρη edition, το DIESEL LOVERDOSE TATTOO είναι καλύτερο νομίζω...Αλλά περί ορέξεως, σωστά(?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shadowvault

Νεοφερμένος

Ο shadowvault αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Τι να σου πω εμένα μου φάνηκε απλά πολύ γλυκιά/girly
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

εντάξει, όχι το αυθεντικό...τύπου La Vie Est Belle :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Daisy Marc Jacobs(πιο πολυ για ανοιξη&καλοκαιρι) και Lolita Lempicka (για φθινοπωρο/χειμωνα):inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Όσα αρώματα και να δοκιμάσω αυτό θα παραμείνει το αγαπημένο μου!!! ❤

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Και αυτό επίσης, υπέροχο... ❤

1389095344_0.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
το all time αγαπημενο μου αρωμα ειναι το hypnose της lancome κυριως για χειμωνα...
και για καλοκαιρι συμπαθω πολυ το escada..

το αντρικο αρωμα που με κολαζει, ειναι το dolce gabbana the one.. μυριζει αντριλα.. αχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

Μύρισα πρόσφατα αυτό εδώ και έπαθα πλάκα! Την επόμενη φορά που θα βάλουν εκπτώσεις σε αρώματα θα πάω να το πάρω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top