Κρίνετε κάποιον με βάση τον αριθμό προηγούμενων συντρόφων του/της;

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
γκουχ γκουχ...θα πνιγω η γυναικα!:eek::whistle:

νεξττττττττττττττ!
:whistle:

Δηλαδη υπάρχει ένα ανωτερο οριο; Μεχρι τοσα οκ, αλλιώς γκουχ γκουχ; :);)




Σημείωση συντονιστή: Έγινε split από το θέμα "Με πόσους έχετε κάνει σεξ;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δηλαδη υπάρχει ένα ανωτερο οριο; Μεχρι τοσα οκ, αλλιώς γκουχ γκουχ; :);)

Ο καθενας εχει τα δικα του ορια!
Η απαντηση μου αφορουσε καθαρα εμενα προσωπικα και δεν εννοουσα τιποτα αλλο, παρα το οτι δεν θα εδινα ακριβη αριθμο σε μια τετοια ερωτηση! Προτιμησα να κανω πλακα και να παω στην επομενη ερωτηση!
(με το νεξτ, που εγραψα....εννοουσα next question!:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Ο καθενας εχει τα δικα του ορια!
Η απαντηση μου αφορουσε καθαρα εμενα προσωπικα και δεν εννοουσα τιποτα αλλο, παρα το οτι δεν θα εδινα ακριβη αριθμο σε μια τετοια ερωτηση! Προτιμησα να κανω πλακα και να παω στην επομενη ερωτηση!
(με το νεξτ, που εγραψα....εννοουσα next question!:redface:)

Πάντως πάρα πολλοί έδωσαν ακριβή αριθμό, κι εγώ άλλωστε περίπου είπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μα ναι...το δικο μου ποστ το οποιο σχολιασες δεν αφορουσε το δικο σου ποστ ουτε καποιου αλλου...
Απλα εγω επελεξα να κανω πλακα με ενα τετοιο θεμα, γιατι απλα δε θα εγραφα, ελεγα κατι τετοιο δημοσιως..
Δεν κρινω ουτε εσενα, ουτε και καποιον αλλο, που εδωσαν καποιο νουμερο...Ουτε καν με αφορα εαν αυτο ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα ή οχι...
Εν ολιγοις...δεν αναφερθηκα σε σενα με απαξιωτικο τροπο...δεν αναφερθηκα καν!!!
Αλλες γκουτ!
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Απλα εγω επελεξα να κανω πλακα με ενα τετοιο θεμα, γιατι απλα δε θα εγραφα, ελεγα κατι τετοιο δημοσιως..

Εκφράσου ελεύθερα, στο Ιντερνετ είσαι, με νικ νειμ. Ποιος θα καταλάβει ποιά είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εκφράσου ελεύθερα, στο Ιντερνετ είσαι, με νικ νειμ. Ποιος θα καταλάβει ποιά είσαι;

Μα για μενα δεν ειναι αυτο το ζητουμενο...
Δεν εχει σημασια ποιος θα με καταλαβει ή οχι...
Αυτο ειναι ενα θεμα το οποιο δεν εχω συζητησει ουτε με την κολλητη μου...Δεν αφορα κανεναν αλλο, παρα εμενα και μονο...
Δεν ειναι στο χαρακτηρα μου να συζηταω τοσο προσωπικα θεματα και δη σε ενα φορουμ..
Προτιμω να κανω χιουμορακι (παρεξηγησιμο μεν..αλλα!:redface:) με τετοια θεματα παρα να δινω την οποια αλλη απαντηση...

Δεν ειναι και τοσο δυσνοητο αυτο που γραφω..ραιτ?:whistle:

(και ειμαστε και οφφ!:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Μπορώ να απάντησω και με δεκαδικό αριθμό ή μόνο με ακέραιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
και ειμαστε και οφφ!:whistle:
**Γιώργος ψάχνει το μαστίγιο που έχει στο πατάρι του για τέτοιες περιπτώσεις
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Οντως....γινεται να απαντησουμε και με δεκαδικό????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και στο δυαδικό αν είσαι κομπιουτεράς. :P




Συγκεντρωθείτε ρε. :P

(memo: να θυμηθώ να ρίξω σκούπιζμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
**Γιώργος ψάχνει το μαστίγιο που έχει στο πατάρι του για τέτοιες περιπτώσεις
:whistle:

εσυ σουτ!!!!!!!!!:baby:

:popcorn: και απολαυσε το!:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Και στο δυαδικό αν είσαι κομπιουτεράς. :P
0101000100101010110010010010001000111101010010100101011110
0100100100101010111101010010010111101010101010001
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
0101000100101010110010010010001000111101010010100101011110
0100100100101010111101010010010111101010101010001
και εσυ circadian με τοσες?
τι συμπτωση!και εγω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Οχι βρε! αμεσως εσυ.. με τοσους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Αυτο ειναι ενα θεμα το οποιο δεν εχω συζητησει ουτε με την κολλητη μου...Δεν αφορα κανεναν αλλο, παρα εμενα και μονο...

Αυτό είναι μάλλον σχετικό. Βλεπεις αλλό κόσμο φτιάχνουν
α) 100 που λένε ότι είχαν μόνο μία σεξουαλική επαφή στα 30 τους και το λένε αλήθεια
β) 100 που λένε ότι είχαν μόνο μία σεξουαλική επαφή στα 30 τους και το λένε ψέματα
γ) 100 που λένε ότι είχαν 50 σεξουαλικές γνωριμίες μέχρι τα 30 τους και το λένε αλήθεια
δ) 100 που λένε ότι είχαν 50 σεξουαλικές γνωριμίες μέχρι τα 30 τους και το λένε ψέματα
το ίδιο οπως αν υπήρχαν
ε) 100 που δεν θα μας έλεγαν με τίποτα ποσες σεξουαλικές γνωριμίες είχαν μεχρι τα τριάντα (ούτε μέχρι οποτεδήποτε :redface:)


Το ζήτημα είναι ότι όλα τα παραπάνω διαβαζοντας τα εσύ νοιώθεις να σε αφορούν. Γιατι αποτελουν τον κόσμο μέσα στον οποίο κινείσαι. Κι η δική σου αποψη, λοιπόν, όποια κι άν ειναι μας αφορά, σε κάποιο ποσοστο, κι ας αφορά προσωπικές σου εμπειρίες. N'est pas?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το ζήτημα είναι ότι όλα τα παραπάνω διαβαζοντας τα εσύ νοιώθεις να σε αφορούν. Γιατι αποτελουν τον κόσμο μέσα στον οποίο κινείσαι. Κι η δική σου αποψη, λοιπόν, όποια κι άν ειναι μας αφορά, σε κάποιο ποσοστο, κι ας αφορά προσωπικές σου εμπειρίες. N'est pas?

Εδω κανεις λαθος...διαβαζοντας τα λιγο με νοιαζουν εως καθολου...
Και εννοειται οτι θεωρω οτι τετοιου ειδους προσωπικες πληροφοριες δεν αφορουν κανεναν αλλο παρα εμενα..
Αλλωστε και σε μια δημοσκοπηση παιρνεις μερος γιατι το θες και οχι γιατι πρεπει...
Ο καθενας αποφασιζει για τον εαυτο του...
Που εχεις διαβασει οτι ο αλλος καθοριζει τι σε αφορα και τι οχι, τι ειδους προσωπικα δεδομενα θα γνωστοποιησεις και ποια οχι?!
Μην τρελλαθουμε τελειως μεσημεριατικα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
και εσυ circadian με τοσες?
τι συμπτωση!και εγω!!!!
Α, εγώ εννοούσα τόσες μόνο για το 2008 :P
(να το κλείσω καλύτερα, αρχίζει να μπάζει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Α, εγώ εννοούσα τόσες μόνο για το 2008 :P
(να το κλείσω καλύτερα, αρχίζει να μπάζει)
:D:D:D:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top