Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

logica

Νεοφερμένος

Η logica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Η μόδα στα παπούτσια φέτος είναι αποκαρδιωτική, Πήξαμε στα χρυσάφια και τα ασήμια ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Καλύτερα να μην ξοδευτούμε κιόλας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Θέλω να πάρω πλατφόρμες και δεν βρίσκω τίποτα να μ'αρέσει. Όλο κάτι φούντες κρέμονται, είναι πολύ ψηλές, κιτσαριό σκέτο. Απογοήτευση απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Θέλω να πάρω πλατφόρμες και δεν βρίσκω τίποτα να μ'αρέσει. Όλο κάτι φούντες κρέμονται, είναι πολύ ψηλές, κιτσαριό σκέτο. Απογοήτευση απλά.

Χμμμ,κατάλαβα.Πιστεύω με καλό ψάξιμο κάτι θα βρεις.Αν δοκιμάσεις διαφορετικές αγορές ή πιο άγνωστα μγαζιά σε περιοχές που δεν έχεις πάει για ψώνια.Όρεξη να χεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ βρήκα στο luigi όμορφα και κομψά flatforms πάντως. Σκέφτομαι να αγοράσω ένα ζευγάρι.

Σκέφτομαι επίσης να αγοράσω και τα σταράκια που έδειξα σε προηγούμενο ποστ όταν τα ξαναβρώ στο νούμερο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
είναι καλή ιδέα οι γόβες σε άλλα χρώματα πλην του μαύρου και του μπεζ ή μπορεί να δείχνει κιτς ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
είναι καλή ιδέα οι γόβες σε άλλα χρώματα πλην του μαύρου και του μπεζ ή μπορεί να δείχνει κιτς ?

Εξαρτάται. Από το στιλ σου, με τι θα το συνδυάσεις..αν μπορείς να το υποστηρίξεις γενικά.
Δείξε μας ένα παράδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
εγώ παιδιά μου πήρα αυτό σήμερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
https://www.kurtgeiger.us/adam-nude-patent-36-carvela-kurt-geiger-shoe.html όχι ακριβώς τις συγκεκριμένες (γιατί είναι και πανάκριβες :P ) αλλά περίπου σε αυτό το στυλ με άσπρο ή γαλάζιο τζιν περίπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
εγώ παιδιά μου πήρα αυτό σήμερα :D
Πολύ ωραιο :D Αυτα τα φορεματακια ειναι πολυ ευκολοφορετα τωρα το καλοκαίρι.

https://www.kurtgeiger.us/adam-nude-patent-36-carvela-kurt-geiger-shoe.html όχι ακριβώς τις συγκεκριμένες (γιατί είναι και πανάκριβες :P ) αλλά περίπου σε αυτό το στυλ με άσπρο ή γαλάζιο τζιν περίπου
Eh,αυτό το στυλ δεν μ'αρέσει tbh. Aλλά έχει να κάνει με το πώς θα το συνδυάσεις και αν ειναι του στυλ σου,αν το υποστηρίζεις δηλαδή ίσως είναι όμορφες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πολύ όμορφο. Μεγειά!
Η πλάτη είναι πολύ ανοιχτή;

Πολύ ωραιο :D Αυτα τα φορεματακια ειναι πολυ ευκολοφορετα τωρα το καλοκαίρι.

ευχαριστω πολυ! η πλατη δεν ειναι καθολου ανοιχτη, στις ωμοπλατες κλεινει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
αυτά ή αυτά σας αρέσουν καλύτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Τα δευτερα μου αρεσουν πιο πολυ αν και ταση ειναι τα πρωτα για φετος.Παντως και τα δυο ειναι πολυ ωραια.Αυτα με τα κορδονια μπορεις να ρυθμισεις και το υψος που θες,δηλαδη μπορει ειτε να τα εχεις χαμηλα στον αστραγαλο ειτε λιγο πιο πανω στην γαμπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Κι εγω πιστευω πως τα δευτερα ειναι πιο ομορφα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τα πρώτα μ' αρέσουν και μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ψάχνω κάτι τέτοιο


Έχει πάρει το μάτι σας πουθενά κάτι παρόμοιο?:worry::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Τα μάξι μακό φορέματα έχουν κατακλύσει την αγορά τα τελευταία χρόνια. Υπάρχουν σε πολλά σχέδια και είναι όμορφα και ευκολοφόρετα. Θα σας πω όμως ένα κόλπο: Καλό είναι, όταν θέλουμε να αγοράσουμε ένα μακό φόρεμα, να το διαλέγουμε σε σκούρο χρώμα (κυρίως μπλε σκούρο, μαύρο ή βαθύ κόκκινο και κυπαρισσί), γιατί έτσι δείχνει πιο ποιοτικό. Αν μάλιστα του βάλουμε και μια ωραία ανοιχτόχρωμη ζώνη στη μέση αναδεικνύεται πάρα πολύ.
Τι γίνεται; Το μακό φόρεμα, όταν έχει ανοιχτό χρώμα (λ.χ. ροζ, σιέλ, λαχανί κτλ.) δείχνει φτηνιαρικό. Το παραπάνω μαύρο φόρεμα δεν θα έδειχνε εντυπωσιακό, αν ήταν ροζ, λόγου χάρη. Εγώ το μεταμορφώνω με διάφορους τρόπους: από καθημερινό casual μέχρι αμπιγιέ, ανάλογα με την περίσταση. Αν θυμάμαι καλά, το είχα αναφέρει και πέρυσι: Μου το είχε χαρίσει μια φίλη μου -στα γενέθλία μου- σε λευκό και το άλλαξα και πήρα το μαύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Αγόρασα αυτή τη φουστίτσα με 9,99 ευρώ. Πώς σας φαίνεται; Ήθελα μια μάξι φούστα σε στενή γραμμή στις αποχρώσεις του μπλε και αυτή είναι ό,τι ακριβώς αναζητούσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top