Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Η επόμενή μου αγορά.. κι αν δεν βρω ολόιδιο εμμ κάτι που να του μοιάζει.:D


.. και σε πιο ψηλό δε με χαλάει, αλλα κι απο κείνα που έχουν κάθετο λουράκι στη μέση και δένει πάνω στον αστράγαλο.:D
Δεν μπόρεσα να τα βρω στο νετ..:(

Υπέροχα! Θα τα φορούσα άνετα, αν και θα προτιμούσα ύφασμα. Πολύ πολύ όμορφα. Θα τα συνδύαζα με ένα φουστανάκι σαν αυτό :

με μία κορδέλα στη μέση του ίδιου χρώματος. Ξέρω, μετά θα με πετούσαν σε ταινία του '50 , αλλά μου αρέσει πολύ το όλο outfit.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.






Αυτά τα έχω στοχοποιήσει.

Μετά την δουλίτσα αύριο...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
NMX0F69_mt.jpg
αυτα ειναι τα τελευταια που αγορασα!!!
τα λατρευω

γενικοτερα λατρευω την tods
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
1010104.jpg
αυτες τις περιμενω απο Αυστραλια σε λιγες μερες

1010106.jpg
και αυτες με περιμενουν στο καταστημα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δηλαδη σαρεσουν τοοοοσο πολυ αυτες οι μποτες που εχεις σκοπο να τις παρεις και σε δυο χρωματα??

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
κοιτα η αληθεια ειναι οτι παλια δεν μου αρεσαν καθολου, φαντασου πηγα αυστραλια και δεν τις πηρα!!

αλλα οταν τις δοκιμασα μου αρεσε πολυ αυτο το στυλ του ογκου πανω στο ποδαρακι μου!!:D

prabag-bn1757uvrf0002ner-p.jpg
και αυτη ειναι η τελευταια τσαντα που πηρα!!!

δεν ειναι τελεια??

την λατρευω!!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ξεχασα!



Φοβερο! :clapup:


Ελα ρε τσουτσουμπα και σε ψαχνα για τον Ντοκτωρα!!!:D
(σου πεφτει λιγακι μεγαλος αλλα θα το φτιαξουμε με μια αλλαγη στην ταυτοτητα):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Οι προτάσεις της κοπέλας που έβαλα πάντως στη σειρά σεμιναρίων που κάνει δωρεάν και γεναιόδωρα how to dress gothic και punk τα ονομάζω μέτρο- gothic, δεν ξέρω καν αν υπάρχει τέτοιος όρος αλλά τα περιγράφει, και πιστεύω είναι μια τέλεια λύση για εκείνες και εκείνους που ψάχνουν τη μέση οδό, και σίγουρα δεν είναι για τις απόκριες. Θα κυκλοφορούσε οποιαδήποτε ακομπλεξάριστη κοπέλα έξω με αυτά.

Πείτε μου τι ακραίο και αποκριάτικο βλέπετε σ'αυτό παρακάτω εκτός από το μακιγιάζ της ; Γιατί εγώ μόνο το μακιγιάζ θεωρώ ακραίο, τα άλλα είναι κανονικά ρούχα. Αυτή δεν θα μπορούσε να κυκλοφορήσει άνετα έξω ; 'Αμα έβγαζε δηλ.το μακιγιάζ θα έπαυε να είναι γκόθικ ; Συγκρίνετε με τα μαθήματα της κοπέλας και θα δείτε τη διαφορά.


Εγώ είχα δει πολλές φορές στις αρχές της δεκαετίας του 90΄στην Αθήνα κοπέλες με περιλαίμια έξω στα εστιατόρια - όχι γκαρσόνες εννοείται :P - και σχεδόν κανονικά ντυμένες κατά τα άλλα και δεν μου έκαναν κακή εντύπωση. Αν αφαιρέστε τις ομπρέλες που κρατάνε και κάποια ακραία μακιγιάζ, σχεδόν όλα τα άλλα, τα ρούχα τους είναι πρίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τα ρουχα που φορανε ειναι ο χειροτερος εφιαλτης της μοδας.

πολυ χοντροκομμενα και ακομψα. και καθολου κολακευτικα.

και χωρις ιχνος θηλυκοτητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
τα ρουχα που φορανε ειναι ο χειροτερος εφιαλτης της μοδας.

πολυ χοντροκομμενα και ακομψα. και καθολου κολακευτικα.

και χωρις ιχνος θηλυκοτητας.

Δεν είναι θηλυκό ένα γκόθικ ανοιχτό μπούστο ; 'Aποψη σου αν και είμαι σίγουρος ότι οι περισσότερες δεν είδατε καν τα βίντεο. Κι εγώ πιστεύω ότι οι γυναίκες που δεν τους αρέσει το μέτρο-gothic που παρουσίασε η κοπέλα (όχι τα ακραία μακιγιάζ, τα τούλια και οι ομπρέλες) δεν έχουν ούτε υποψία ροκ στοιχείου μέσα τους και τείνουν στο σκυλοποπ. Δεν πιστεύω να προσβάλλει κανέναν αυτό, το σκυλοπόπ έχει τη δική του ιστορία, εννοώ Βανδή, 'Αντζελα κλπ δημοκρατικές δυνάμεις. 'Εχω ρωτήσει δεκάδες ροκούδες που δεν ήταν μέσα στο γκόθικ και όλες τους άρεσε. Κι αυτό METRO - gothic είναι δεν θέλετε να δείτε τη διαφορά μέτρο- και hard gothic δυστυχώς.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οσες δε μας αρεσει το γκοθικ τεινουμε στο σκυλοποπ??
χαχαχα καιρο ειχα να γελασω ετσι..

για να σε πληροφορησω εγω η σκυλου(που ειμαι και το γουσταρω και δε καταλαβαινω τι κανει το γκοθικο καλυτερο), αυτο ειναι το στυλ ντυσιματος που εχω ως προτυπο:









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
οσες δε μας αρεσει το γκοθικ τεινουμε στο σκυλοποπ??
χαχαχα καιρο ειχα να γελασω ετσι..

για να σε πληροφορησω εγω η σκυλου(που ειμαι και το γουσταρω και δε καταλαβαινω τι κανει το γκοθικο καλυτερο), αυτο ειναι το στυλ ντυσιματος που εχω ως προτυπο:

Η θετική για το γούστο σου στα τελευταία φορέματα, όχι για το σκυλοπόπ...όχι έτσι, ανάποδα πάει...εννοώ ότι σπανιότατα σε γυναίκες που αρέσει το σκυλοπόπ, αρέσει επίσης το μετρογκόθικ ή το στυλ ροκ.
Τα ρούχα που μας έδειξες είναι θαυμάσια, ωστόσο η απορία μου είναι μ'αυτά πάς στα μαγαζιά ; :hmm:γιατί δεν έχω συνηθίσει να βλέπω τόσο καλό γούστο σε γυναίκες που τους αρέσει αυτό το είδος μουσικής. Θα'σαι από τις εξαιρέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Δημητρη, κατσε λιγο, διοτι παλι φορα πηρες...
Δηλαδη το ειδος της μουσικης που μας αρεσει περισσοτερο, καθοριζει και το γουστο μας στα ρουχα?!
Απο ποτε κανει το ρασο τον παπα?!
Και το Ναταλακι ροκ ντυνεται αλλα σκυλοποπ γραφει και με αυτα λικνιζει το αχαρο κορμακι της.
Παλι καλα που στο ροκ-μεταλ μπαρακι που παω, οταν εμφανιζομαι με γοβα στιλετο δε με βγαζουν απ το παραθυρο λογω ντυσιματος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ρε συ Δημητρη, κατσε λιγο, διοτι παλι φορα πηρες...
Δηλαδη το ειδος της μουσικης που μας αρεσει περισσοτερο, καθοριζει και το γουστο μας στα ρουχα?!
Απο ποτε κανει το ρασο τον παπα?!


Θες να μου πεις Αγγελική ότι μια γυναίκα που ακούει 'Αντζελα μπορεί να πηγαίνει στην 'Αντζελα με τα ρούχα που παρουσίασε ο άγγελος της αγάπης ; Εμένα αυτά τα ρούχα μου κάνουν πιο πολύ για να πηγαίνεις στο θέατρο ή να ακούσεις κάτι πιο έντεχνο ή ακόμα και κλασσική μουσική. Το κάθε ρούχο για την κάθε περίσταση, αυτό λέω, γιατί ξεσηκώνεστε ; 'Οπως δεν πας σε συναυλία ροκ με τα ρούχα που παρουσίασε η love, δεν πας και στο σκυλάδικο ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο συνηθισμένο. Εγώ τουλάχιστον στα χρονικά δεν το' χω δει γυναίκα που πηγαίνει 'Αντζελα να έχει τόσο λεπτό γούστο στα ρούχα και γι'αυτό της είπα μπορεί να ναι η εξαίρεση. Εξαιρέσεις πάντα υπάρχουν, αλλά γυναίκες ροκούδες που έχω γνωρίσει δεν έχουν κόλημα με το τόσο ελαφρύ γκόθικ, κάθε άλλο, γιατί το ροκ, το πανκ, το γκόθικ και όλα αυτά δεν είναι μόνο μουσικές όπως η 'Αντζελα και ο Ρέμος ! Είναι τρόπος ζωής και δείχνει φιλοσοφική στάση, θέση και άποψη συχνά. Η ροκ έχει σημεία επαφής και συνενόησης με την γκόθικ και την πανκ, με την 'Αντζελα κανένα κοινό, κι από αυτή την άποψη το λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Οι προτάσεις της κοπέλας που έβαλα πάντως στη σειρά σεμιναρίων που κάνει δωρεάν και γεναιόδωρα how to dress gothic και punk τα ονομάζω μέτρο- gothic, δεν ξέρω καν αν υπάρχει τέτοιος όρος αλλά τα περιγράφει, και πιστεύω είναι μια τέλεια λύση για εκείνες και εκείνους που ψάχνουν τη μέση οδό, και σίγουρα δεν είναι για τις απόκριες. Θα κυκλοφορούσε οποιαδήποτε ακομπλεξάριστη κοπέλα έξω με αυτά.

Πείτε μου τι ακραίο και αποκριάτικο βλέπετε σ'αυτό παρακάτω εκτός από το μακιγιάζ της ; Γιατί εγώ μόνο το μακιγιάζ θεωρώ ακραίο, τα άλλα είναι κανονικά ρούχα. Αυτή δεν θα μπορούσε να κυκλοφορήσει άνετα έξω ; 'Αμα έβγαζε δηλ.το μακιγιάζ θα έπαυε να είναι γκόθικ ; Συγκρίνετε με τα μαθήματα της κοπέλας και θα δείτε τη διαφορά.


Εγώ είχα δει πολλές φορές στις αρχές της δεκαετίας του 90΄στην Αθήνα κοπέλες με περιλαίμια έξω στα εστιατόρια - όχι γκαρσόνες εννοείται :P - και σχεδόν κανονικά ντυμένες κατά τα άλλα και δεν μου έκαναν κακή εντύπωση. Αν αφαιρέστε τις ομπρέλες που κρατάνε και κάποια ακραία μακιγιάζ, σχεδόν όλα τα άλλα, τα ρούχα τους είναι πρίμα.


δηλαδη σου αρεσουν αυτα τα ρουχα?
το βελουτε το μπλουζακι με αυτη την λεπτομερεια στο μανικι ειναι απλα αθλιο
η φουστα ας μην την σχολιασω καλυτερα
και τελος οι μποτες!!!!
θεε μου!!

αυτη τωρα θεωρειται γυναικα με θηλυκοτητα?
δεν το πιστευω!!
κριμα γιατι ειναι ομορφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
αυτη τωρα θεωρειται γυναικα με θηλυκοτητα?
δεν το πιστευω!!
κριμα γιατι ειναι ομορφη...

είναι υπέροχη και πολύ θηλυκή και θα μπορούσε να βάλει φωτιά χωρίς καθόλου προσπάθεια. Για να χρησιμοποιήσω τη φράση της νεράιδας "το ράσο δεν κάνει τον παπά", άρα ούτε και τη γυναίκα. Είναι πάρα πολύ όμορφη, πολύ θηλυκή και πολύ όμορφα ρούχα φοράει, η μακρυά φούστα είναι σύμβολο θηλυκότητας !
Τρελαίνομαι για μακρυές φούστες, το μαύρο είναι το καλύτερο χρώμα. Οι μπότες θα μπορούσαν να ναι λίγο πιο minimal φυσικά δεν αντιλέγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
είναι υπέροχη και πολύ θηλυκή και θα μπορούσε να βάλει φωτιά χωρίς καθόλου προσπάθεια. Για να χρησιμοποιήσω τη φράση της νεράιδας "το ράσο δεν κάνει τον παπά", άρα ούτε και τη γυναίκα. Είναι πάρα πολύ όμορφη, πολύ θηλυκή και πολύ όμορφα ρούχα φοράει, η μακρυά φούστα είναι σύμβολο θηλυκότητας !
Τρελαίνομαι για μακρυές φούστες, το μαύρο είναι το καλύτερο χρώμα. Οι μπότες θα μπορούσαν να ναι λίγο πιο minimal φυσικά δεν αντιλέγω.

φυσικα και το ρασο δεν κανει τον παπα, αλλα οχι και ετσι.
ο καθενας βεβαια εχει το προσωπικο του στυλ, απλα εμενα δεν μου αρεσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ας μιλήσει και κάποιος άλλος άντρας παρακαλώ..

Γιατί νομίζω γιατρέ πως μόνο εσένα θα άναβε αυτή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ας μιλήσει και κάποιος άλλος άντρας παρακαλώ..

Γιατί νομίζω γιατρέ πως μόνο εσένα θα άναβε αυτή..
Σημασία δεν έχει τι σου λένε οι άνδρες, σημασία έχει τι δεν σου λένε. Κράτα το αυτό, μια μέρα ίσως σου χρειαστεί. Είναι άπειροι αυτοί.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top