Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
είχα πάρει πριν 2 βδομάδες αυτά αλλά μου φαίνονται κάπως πιο... πρόχειρα να το πω; δεν τα έχω φορέσει ακόμα και σκέφτομαι να τα αλλάξω και να πάρω ή αυτά ή αυτά. τα πρώτα νομίζω είναι καλύτερα.
τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
είχα πάρει πριν 2 βδομάδες αυτά αλλά μου φαίνονται κάπως πιο... πρόχειρα να το πω; δεν τα έχω φορέσει ακόμα και σκέφτομαι να τα αλλάξω και να πάρω ή αυτά ή αυτά. τα πρώτα νομίζω είναι καλύτερα.
τι λέτε;

τα πρώτα ασυζητητί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
είχα πάρει πριν 2 βδομάδες αυτά αλλά μου φαίνονται κάπως πιο... πρόχειρα να το πω; δεν τα έχω φορέσει ακόμα και σκέφτομαι να τα αλλάξω και να πάρω ή αυτά ή αυτά. τα πρώτα νομίζω είναι καλύτερα.
τι λέτε;
Κανενα απο τα 3. Μου φαινονται πολυ αχαρα και ασχημα τα παπουτσια με τρακτερωτες και χοντρες σολες. Ευτυχως εδω δεν ειναι καθολου διαδεδομενα και δεν τα φοραει ο κοσμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
είχα πάρει πριν 2 βδομάδες αυτά αλλά μου φαίνονται κάπως πιο... πρόχειρα να το πω; δεν τα έχω φορέσει ακόμα και σκέφτομαι να τα αλλάξω και να πάρω ή αυτά ή αυτά. τα πρώτα νομίζω είναι καλύτερα.
τι λέτε;
Eγώ πάντως δεν θα τα αλλαζα. Ωραια και τα αλλα,αλλα αυτα που πηρες μ'αρεσουν περισσοτερο νομιζω. Θα περάσω απο το stradivarius να τους ριξω μια ματια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κανενα απο τα 3. Μου φαινονται πολυ αχαρα και ασχημα τα παπουτσια με τρακτερωτες και χοντρες σολες. Ευτυχως εδω δεν ειναι καθολου διαδεδομενα και δεν τα φοραει ο κοσμος.
Επιτέλους ένα άτομο που δεν του αρέσουν τα τρακτερωτά παπούτσια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ούτε εγώ μπορώ να καταλάβω τι στο καλό βρίσκετε στα τρακτερωτά παπούτσια. Χάνεται όλη η θηλυκότητα του ποδιού αν φοράς το παπούτσι του Μπάμπη του νταλικέρη. Προφανώς μιλάω για λίγο πιο επίσημο παπούτσι,στην καθημερινότητα μπορεί το τρακτερωτό να σας βολεύει ανατομικά οπότε πάω πάσο. Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την μανία με το λουστρινέ παπούτσι. Ντάξει να είναι η μύτη μπροστά και το υπόλοιπο να είναι ματ, ντάξει να είναι η σόλα, αλλά βρε κορίτσια όλο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ούτε εγώ μπορώ να καταλάβω τι στο καλό βρίσκετε στα τρακτερωτά παπούτσια. Χάνεται όλη η θηλυκότητα του ποδιού αν φοράς το παπούτσι του Μπάμπη του νταλικέρη. Προφανώς μιλάω για λίγο πιο επίσημο παπούτσι,στην καθημερινότητα μπορεί το τρακτερωτό να σας βολεύει ανατομικά οπότε πάω πάσο. Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την μανία με το λουστρινέ παπούτσι. Ντάξει να είναι η μύτη μπροστά και το υπόλοιπο να είναι ματ, ντάξει να είναι η σόλα, αλλά βρε κορίτσια όλο? :P
Το μόνο λουστρινέ που μπορώ να καταλάβω σε παπούτσι είναι η γόβα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
oh well, γούστα είναι αυτά.
οι γόβες δεν μ'αρέσουν,δεν είναι του στύλ μου και δεν τις φοράω.
βασικά, δεν υπάρχει λόγος να απολογηθώ γιατί μ'αρέσουν τα "χοντροκομμένα παπούτσια του Μπάμπη του νταλικέρη" :P οπότε θα τ'αλλάξω και θα πάρω τα μπορντοκαφέ.

Ερινύς τόσο εύκολα αλλάζεις γνώμη; :P Είχες πει πως τα πρώτα-πρώτα που πήρα ,τα μαύρα, σου άρεσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
είχα πάρει πριν 2 βδομάδες αυτά αλλά μου φαίνονται κάπως πιο... πρόχειρα να το πω; δεν τα έχω φορέσει ακόμα και σκέφτομαι να τα αλλάξω και να πάρω ή αυτά ή αυτά. τα πρώτα νομίζω είναι καλύτερα.
τι λέτε;

Νομιζω στο χα ξαναπει οτι τα πρωτα τα χω δει φορεμενα και ειναι πολυ ωραια οποτε ειναι καλα. Τα δευτερα και τα τριτα δε μαρεσαν ιδιαιτερα. Το τριτο σα σχεδιο δεν ειναι ασχημο απλα το συγκεκριμενο απο κοντα μου κανει λιγο πιο ''φθηνό'' αν και δεν ειναι κακο. Απλα απ'τα 3 θα επελέγα το πρωτο.

Σε κατι παρομοιο και αυτά εδω ειναι πολυ ωραια και παρομοιου στυλ με αυτα που εστειλες, αν και δε ξερω ποσο θα αντεξει η σολα. Θα ηθελα να παρω τετοιου στυλ παπουτσι αλλα πιο καλοφτιαγμενο και πιθανως με ξυλινη σολα. Το χα δει μια φορα και ητανε τελειο και πολυ ιδιαιτερο.

Επισης,
1. Το τριτο παπουτσι δεν ειναι καν τρακτερωτο.
2. Κανενα απο τα τρια παπουτσια δεν ειναι λουστρινενια. Εχουν μια λαμψη στη φωτογραφια αλλα δεν προκειται για λουστρινι ακριβως, πραγμα που θα διαπιστωσετε εαν τα δειτε απο κοντα.
3. Οσον αφορα τη συζητηση για τα τρακτερωτα, υπαρχει τρακτερωτο και τρακτερωτο και παρολο που μπορει να εχω τελειως αρνητικη αποψη για συγκεκριμενα παπουτσια (λ.χ το κλασικο μαυρο μποτακι με χρυσες αγκραφες που εχει ολη η Θεσσαλονικη για να μην πω ολη η Ελλαδα και οι UGG)μ με δυσκολια θα απορριψω τελειως ενα παπουτσι, ακομη και εαν ειναι τελειως τρελιαρικο γιατι τις περισσοτερες φορες το θεμα ειναι ποιος και πώς το φοραει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Σε κατι παρομοιο και αυτά εδω ειναι πολυ ωραια και παρομοιου στυλ με αυτα που εστειλες, αν και δε ξερω ποσο θα αντεξει η σολα. Θα ηθελα να παρω τετοιου στυλ παπουτσι αλλα πιο καλοφτιαγμενο και πιθανως με ξυλινη σολα. Το χα δει μια φορα και ητανε τελειο και πολυ ιδιαιτερο.

Επισης,
1. Το τριτο παπουτσι δεν ειναι καν τρακτερωτο.
2. Κανενα απο τα τρια παπουτσια δεν ειναι λουστρινενια. Εχουν μια λαμψη στη φωτογραφια αλλα δεν προκειται για λουστρινι ακριβως, πραγμα που θα διαπιστωσετε εαν τα δειτε απο κοντα.
3. Οσον αφορα τη συζητηση για τα τρακτερωτα, υπαρχει τρακτερωτο και τρακτερωτο και παρολο που μπορει να εχω τελειως αρνητικη αποψη για συγκεκριμενα παπουτσια (λ.χ το κλασικο μαυρο μποτακι με χρυσες αγκραφες που εχει ολη η Θεσσαλονικη για να μην πω ολη η Ελλαδα και οι UGG)μ με δυσκολια θα απορριψω τελειως ενα παπουτσι, ακομη και εαν ειναι τελειως τρελιαρικο γιατι τις περισσοτερες φορες το θεμα ειναι ποιος και πώς το φοραει.

Ξύλινη σόλα; Θα ειναι πολυ άβολη για το πόδι γιατί δεν θα λυγίζει καθόλου και μετά απο λίγη ώρα θα σε κουράσει. Πολυ ωραία αυτά τα παπούτσια όμως. Κατι έχω πάθει τελευταία και έχω κολλήσει με παπούτσια,θέλω να τα αγοράσω όλα :worry:
Και αυτο που λες για τα τρακτερωτα ισχύει. Αυτά που βλέπω στη Θεσσαλονίκη ας πούμε με τις χρυσές αγκράφες και με τα τεράστια τακούνια δεν μ'αρεσουν. Αυτά όμως που παρέθεσε η aye και εσύ τα βρίσκω πολυ ωραία. Εξαρτάται απο το πως θα τα συνδυάσει και θα τα φορέσει καποιος. Και αν δεν τα βρίσκει καποιος θηλυκά τι να κάνουμε, αν ήταν να κυκλοφορούμε μόνο φορώντας ρούχα που "τονίζουν την θηλυκότητα μας" ας βγαίνουμε όλη μέρα με τακούνια και γόβες και φορέματα. Οποια της αρέσουν και μπορεί να τα υποστηρίξει,γιατί να μην τα φορέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Χαρά. είναι ωραία και αυτά που παρέθεσες αλλά ψάχνω μόνο από τα stradivarius αν κάνω αλλαγή τα προηγούμενα.

για την ξύλινη σόλα έχω τους ίδιους ενδοιασμούς με την methexys. έχεις δοκιμάσει να δεις αν σε βολεύουν;
από πλευρά αισθητικής ,όπως τα φαντάζομαι τουλάχιστον, πρέπει να είναι αρκετά ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
oh well, γούστα είναι αυτά.
οι γόβες δεν μ'αρέσουν,δεν είναι του στύλ μου και δεν τις φοράω.
βασικά, δεν υπάρχει λόγος να απολογηθώ γιατί μ'αρέσουν τα "χοντροκομμένα παπούτσια του Μπάμπη του νταλικέρη" :P οπότε θα τ'αλλάξω και θα πάρω τα μπορντοκαφέ.

Ερινύς τόσο εύκολα αλλάζεις γνώμη; :P Είχες πει πως τα πρώτα-πρώτα που πήρα ,τα μαύρα, σου άρεσαν

Όχι βέβαια να μην απολογηθείς, δεν είμαστε fashion police εδώ μέσα. :P
Δεν άλλαξα γνώμη, είναι κατηγορία "μου αρέσει αλλά εγώ δεν θα το φόραγα" :P αλλά σε εσένα μπορεί να πηγαίνει τρελά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Χαρά. είναι ωραία και αυτά που παρέθεσες αλλά ψάχνω μόνο από τα stradivarius αν κάνω αλλαγή τα προηγούμενα.

για την ξύλινη σόλα έχω τους ίδιους ενδοιασμούς με την methexys. έχεις δοκιμάσει να δεις αν σε βολεύουν;
από πλευρά αισθητικής ,όπως τα φαντάζομαι τουλάχιστον, πρέπει να είναι αρκετά ωραία.

Αα οκ δεν ηξερα οτι ηθελες να αλλαξεις παπουτσι. Μια χαρα ειναι αυτο που εχεις.
Δε εχω δοκιμασει ποτε με ξυλινο τακουνι αλλα ηταν γυρω στα 100 οποτε δεν μπηκα στον κοπο να το δοκιμασω. Δε νομιζω να ειναι αβολο αλλα ισως κανω λαθος. Το τακουνι θα ειναι ξυλινο, οχι το υπολοιπο παπουτσι οποτε υπαρχει παλι ευλιγισια. Αμα δοκιμασω ποτε κατι αντιστοιχο θα σας πω. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
πρόσφατα αγόρασα ένα μαύρο δερμάτινο κολάν και σκέφτομαι τί παπούτσια θα ταίριαζαν ? τί προτείνετε σταράκια ή μποτάκια (με κορδόνια) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

su.acid.al

Νεοφερμένος

Η Andriana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ανάλογα και τι θα βάλεις απο πανω- εγω προσωπικά ειμαι φαν των μποτακιων,άντε κανει και κρυο που να το βάλεις το all star?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
από πάνω μάλλον πουλόβερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Μποτακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Σαν τα sportex δεν έχει -.-
Μχμμ, μποτάκια πιστεύω είναι καλύτερα! Αντρική γνώμη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ευχαριστώ παιδιά :D https://www.bozikis.gr/product/2930739/al-2706?ColorCode=ΜΑΥΡΟ σκέφτομαι κάτι τέτοιο αλλά επειδή το έχει και σε καφέ δεν μπορώ να αποφασίσω .. μαύρο ή καφέ ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top